Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках. > Архив отчетов за прошлые годы > Отчеты за 2011 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.03.2011, 20:27   #241
HOPPKINS
 
Реєстрація: 23.03.2009
Звідки Ви: Киев
Дописи: 178
Сказал(а) спасибо: 71
Поблагодарили 208 раз(а) в 21 сообщениях
не зачёт

Не трогай меня старушка, я в печали.....
Я прям в шоке, до сих пор отойти не могу......
Прослышал я что ниже Киева, судак проклёвывает. Еду на абу, место приблизительно знаю, попетлял минут 40, приезжаю, смотрю чел 20-30 сидят, драконят судака. А я такой чел, что мне всегда кажется что чем дальше я заеду - тем больше всех наловлю и не мелкого (ну типа чуйка). Еду дальше, смотрю машины опять стоят и как раз за мной одна приехала. Вываливаются рыбаки, ну короче я им на хвост падаю. Топаю за ними. Пртопали я с ними 1,5 км, потом смотрю а они к камышам (там уже с 10 рыбаков сидело). Ну я сразу понял, что они на белую. Думаю - от сусанины привели меня !!!
Когда смотрю в даль, вижу два чел стоят, а раз стоят- значит смыкают. Я надыбал следы, так как с буром. Прихожу, поздоровался, они говорят что 0 по рыбе. Через час смыкания - у меня мысли: ну какого я приперся сюда?, ведь надо было там становится, где народ сидел, раньше по дороге. Пошли мысли - надо туда возвращаться, может эти двое - точно такие как и я.
И тут началось у них : первый второй третий по килу, по пару сходов. Потом подтянулись еще ихних двое соотоварищей, которые ловили бель.
Короче говоря, я не считал, но у них на четверых от 12-15 шт. судаков, меньше кила не было, каждый третий полторуха. Окружность ловли 7м.
Я стоял в десяти метрах от них, и так и сяк, один сход у лунки, и перепробованные 15 балансиров и бокоплавов.
Не знаю, правильно или неправильно, но у меня типа наглости не хватило стать к ним в притык. Может действительно говорят что - наглость второе счастье.!?!?
Одно радовало, что толпы не было вообще никакой, я да они
Клёв был 2 часа, потом стихло.
Короче, чуйка не подвела, рыбу видел.
Я уехал. Такие вот пироги.
ВСЁ.
HOPPKINS зараз поза форумом  
54 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 01.03.2011, 21:49   #242
Покрыха
 
Аватар для Покрыха
 
Реєстрація: 15.12.2009
Звідки Ви: Киев. ул. Г.Днепра 38
Дописи: 104
Images: 12
Сказал(а) спасибо: 714
Поблагодарили 732 раз(а) в 57 сообщениях
Сегодня после обеда махнул на "Верблюд",поймал несколько чехонь и оказал помощь в извлечении лобатого...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  SP_A0117.jpg
Переглядів: 1187
Розмір:  15,5 КБ
ID:	110881   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  SP_A0118.jpg
Переглядів: 910
Розмір:  20,9 КБ
ID:	110882  
Покрыха зараз поза форумом  
34 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 01.03.2011, 22:00   #243
Hero
 
Аватар для Hero
 
Реєстрація: 17.02.2011
Звідки Ви: обл.Киевская . пгт Барышевка
Дописи: 150
Сказал(а) спасибо: 8.575
Поблагодарили 804 раз(а) в 47 сообщениях
.................

Генеральские с 6.30 утра до 13.00 как неудивительно ловил ток на балансиры и бокоплавы(привык к мотилю,балалайке,трехгранке) 4 окуня 150-300гр...и мой зачет на балансир в етом году щука 2.6кг... фоток неделаю.... жду суботы......
Hero зараз поза форумом  
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 01.03.2011, 22:52   #244
Eugene_Goroh
СуперБычок Козы-2014
 
Аватар для Eugene_Goroh
 
Реєстрація: 21.07.2009
Звідки Ви: Киев, Беличи
Дописи: 2.027
Blog Entries: 33
Сказал(а) спасибо: 10.407
Поблагодарили 9.762 раз(а) в 1.040 сообщениях
Відкриття пінгвинячого сезону

Неділя, десь за Осокорками.

Люди вже закриваються, а я...
Це для мене не те що "відкриття сезону", а взагалі мій чи й не перший вихід на лід. Ну, майже перший – колись давно, ще за СРСР, з‘їздили ми ще студентами з таким же кадром кудись аж туди, де Стугна в Дніпро впадає... За відсутністю пешні лід довбли гвоздодером, на двох зловили окунчика в півмізинця, змерзли що скажені... Відбило охоту до такої рибалки на довгі роки.
Да і зараз якось я не дуже рвався на ту зимову рибалку... Махав зрідка, чіпляючи люстру, спінінгом по хаті, викладав пасьянси з приманок по коробках, пускав слюні на фото модних снастей в інтернеті та іншими способами вбивав собі міжсезонну тугу... Але знайшлися люди, які капали на мозги, показували на мобільніку фоти з отакенними щуками та окунями (після цієї рибалки думаю, що в Яріка той мобільник насправді з макрозйомкою). Вобчєм – витягли мене вхопити зимової риболовної романтики Звіт писати не збирався, бо задрав сам процес – на роботі звіт за звітом, що робити ніколи, на рибалку вийшов і тут звіт пиши... Але хлопці кажуть, щоб писав, а то більш на рибалку не візьмуть. Ну то тримайте... Як кажуть, правду, тільки правду і нічого крім правди.
Із зимових снастей в мене була тільки пляшка, та й ту не став брать, бо всю заготовлену закусь діти з вечора знайшли і з‘їли. Натяг на себе всі теплі речі, що знайшов в хаті, та й пішов. Виявилося, що того все одно замало для справжньої гламурної зимової рибалки – на мої "полярні" штани хлопці змусили ще зверху натягти якогось страшнючого непродуваємого-непромокаємого комбєза Воно і так було не холодно, а то стало зовсім тепло. Муляло тільки одне питання – а що роблять правильні зимові рибалки, коли їм, звиняюсь, приспічить?... Забігаючи вперед, цю проблему врешті решт вдалося вирішити, але в процесі я остаточно зрозумів, чого жінок-рибалок на льоду ще менше, ніж влітку...
Заїхали ми кудись за Осокорки, я тих місць не знаю, точніше не скажу. Там якісь маленькі озерця серед сирітських хатинок. На одне пішли ловити живців. Навчився бити дірки пешнею та бурити буром. Всяко краще, ніж гвоздодером Дали мені вудку з мормишкою, настромив туди мотиля, закинув, глянув як хлопці його смикають, і почав якось і собі смикать. Смик-смик, смик-смик... А воно звідти – СМИК! Тягну – пліточка... Перша реальна зимова риба! Шо сказать... влітку ми таких на живця не брали, бо замаленька, а тут хлопці кажуть – завелика... Далі пішли ще менші – ото, кажуть, вже підходящий живцевий розмір, пускай в банку. Мдас. І що ж на нього має зловитися? Чогось я в зимовій рибалці не розумію...
Пішли на більше озерце, натикали крізь щуковок з тими мікробами. Принцип щуковки виявився взагалі той самий, як і влітку на кружки, але що зимою зручно, що де поставиш, там і стоїть. Так ті щуковки й простояли до обіду. Один раз щось було проголосувало, але не засіклося... А на мормишку покльовувало потроху... От тільки розмір... Як порівняти вудильника зі спінінгом, а мормишку з джиг-головкою, так ось і риба приблизно в такій пропорції. Коли тягнеш, то до останнього не розумієш, чи то впирається мотиль, чи риба. Але хлопці дуже раділи і казали, що це дуже кльовий кльов для глухозим‘я Хоча, гріх жалітися - мені таки вдалося завалити одного горбатого крупняка десь аж за півладошки!
Але отак, помаленьку-помаленьку, десь мабуть за кіло тої риби насмикалося, на радість котам. Можна було б навіть банки чотири "Кільки в Томаті" закрутити тільки так! Не рахуючи того, що собака поїв. До речі, дуже адекватний та доброзичливий пес, прибіг та крутився біля нас, демонструючи щиру радість від нашого сюди прибуття. Рибу та закусь не тирив (хоча міг); їв тільки те, що йому кидали. Не те що мої діти
Так от половили до обіду та поїхали додому. Рибу бачили, під лід не майнули, не змерзли, по 100 грам на свіжому повітрі випили... Виходить, цільковитий позитив. Спати ліг, очі заплющив – перед очима кивок смикається... Якось воно явно пішло на користь. Трошки попустило. Хто найбільше радів – то барбуси, яким дістався весь залишок мотиля.
От такий от я тепер сертифікований Пінгвін. Дякую Юрку та Яріку, що витягли на це святе діло, та не дали прокиснути ще одні вихідні в нудоті повсякдення... Хоча, за великим рахунком, бачу, що це "не моє". Так само, як фідер, дайвінг, джеркінг, коропофішинг та безліч інших рибальських напрямків, яким в цілому симпатизую, але... Серйозно цікавитись, набувати досвіду, обростати снастями та прибамбасами, самовдосконалюватись за всіма спеціалізаціями – нереально. Тут з одним спінінгом би розібратися. За нагоди, як складеться, за гарної погоди, туристом, в добрій компанії, під справну закусь – то я на все готовий. Але... ну дуже вже хочеться відкритої води, та забігти кудись зі спінінгом, та кинути бодай щось ним у ту воду... Ну та вже недовго залишилось...

Отаке
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  My first fish.jpg
Переглядів: 590
Розмір:  99,5 КБ
ID:	110884   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  druzbany.jpg
Переглядів: 606
Розмір:  66,9 КБ
ID:	110885   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  shukovka.jpg
Переглядів: 540
Розмір:  78,2 КБ
ID:	110886   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  obid.jpg
Переглядів: 650
Розмір:  62,5 КБ
ID:	110887   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  kupa srani.jpg
Переглядів: 679
Розмір:  99,3 КБ
ID:	110888  

Eugene_Goroh зараз поза форумом  
83 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 01.03.2011, 23:32   #245
Снежек
 
Реєстрація: 01.03.2011
Звідки Ви: Киев, Мельникова, 83д, 96. Пока отдыхаю и все такое.
Дописи: 18
Сказал(а) спасибо: 22.529
Поблагодарили 896 раз(а) в 16 сообщениях
Обводной

Изумительная погода! Весьма приличный клев на голого. До часу дня поймал штук 30. Десять из них, на мой взгляд, зачетных: от100 до 250 гр. (остальные 50-70). Последний раз пользовался безмотылкой давненько, но руки вспомнили, а окуня, спасибо им, поддержали. Люди ловили на мотыль и поймали. Другие люди ловили на какие-то гирьки с крючками, наверное думали, что это блесны и тоже поймали. Я хотел им показать нормальные блесны (вдруг купят), но потом увидел тех окуней шо они на гири наловили и понял - накрылся мой бизнес...!Муравей не модный, не молодой, облезлый какой-то, ну в общем малопривлекательный для Нас с Вами муравей, а окуням нравился и в основном в пол-воды. Короче, получил я удовольствие, чего и Вам желаю. P.S. Ледок на обводном - "такой себе", лучше брать пешню - видел несколько уже замерзших явно рукотворных майн.

Востаннє редагував Снежек: 02.03.2011 о 00:21.
Снежек зараз поза форумом  
31 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 02.03.2011, 00:02   #246
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Images: 57
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.339
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
Админы - где отчеты за март тема?

Уже ВЕСНА...

Седни с Серегой лопатили Кресты и сосенскую канаву на предмет судака, но рып забил буй на все! Сосалово было тотальное - ни на фарватере, ни в Соснах - никто не кучковался... Так шо в два с чистой совестью свалили...

Глухозимье весной?

С ув
Zander зараз поза форумом  
27 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

 




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:45.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua