Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Спиннингист
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Спиннингист
Все о ловле спиннингом взаброс. Воблерами, железом, джигом, поводковые оснастки, техника, тактика, снасти и т.д. Спортивный спиннинг.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.03.2025, 15:47   #3941
Nemo
 
Аватар для Nemo
 
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 3.006
Дякував: 3.341
Дякували 23.682 раз(и) в 1.920 повідомленнях
Цитата:
Допис від Алекс!1 Переглянути допис

З наступаючим свято всіх наших жинок! Щастя здоровья, нашої перемоги, і гарантій безпеки. І щоб на другу руку не відкусив трамп. Але ми і ногами будемо боронитися!.
Вибачьте. Більш ні ні.
Все інше можна видаляти
Nemo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували
Maloy (07.03.2025), Алекс!1 (07.03.2025), Киря (19.08.2025)
Старий 29.07.2025, 20:07   #3942
Vov4ick
 
Реєстрація: 04.03.2017
Звідки Ви: Київ, Микільська Слобідка
Дописи: 129
Дякував: 620
Дякували 732 раз(и) в 47 повідомленнях
Доброго вечора.
Взяв якось трохи тонше шнур для трохи більшої ваги. Звісно, як результат чудовий дальній закид. Але відкрилась мені цікава картина - нижні шари шнура як морські хвилі.

Прошу поради - що може бути причиною? Котушка бюджетна Daiwa, але укладка верхніх шарів нормальна.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20250720_135943.jpg (46,3 КБ, 131 переглядів)
Vov4ick зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2025, 20:37   #3943
Tegeran
 
Аватар для Tegeran
 
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.135
Дякував: 1.401
Дякували 1.768 раз(и) в 580 повідомленнях
Смотайте шнур со шпули, закрепите правильным узлом (можно наложить марку из полоски скотча),
чтобы исключить проворот намотанного шнура на шпуле. Наматывайте шнур влажным с небольшим натягом.
Tegeran зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
Andron (30.07.2025), Vov4ick (29.07.2025)
Старий 30.07.2025, 08:54   #3944
Мike
 
Аватар для Мike
 
Реєстрація: 19.05.2007
Звідки Ви: Запоріжжя
Дописи: 2.877
Images: 3
Дякував: 1.309
Дякували 5.102 раз(и) в 717 повідомленнях
Цитата:
Допис від Vov4ick Переглянути допис
Доброго вечора.
Взяв якось трохи тонше шнур для трохи більшої ваги. Звісно, як результат чудовий дальній закид. Але відкрилась мені цікава картина - нижні шари шнура як морські хвилі.

Прошу поради - що може бути причиною? Котушка бюджетна Daiwa, але укладка верхніх шарів нормальна.
Так у багатьох. Робоча ділянка більш щільно лягає бо перманентно волога та під навантаженням. Можна змотати шнур, та намотати по новой з якогось тазу з водою. Або з човна ...вологий шнур ляже одразу плотно..
Мike зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
dddnew (31.07.2025), Vov4ick (30.07.2025)
Старий 30.07.2025, 10:49   #3945
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Ізяслав
Дописи: 1.111
Дякував: 233
Дякували 2.043 раз(и) в 425 повідомленнях
Цитата:
Допис від Vov4ick Переглянути допис
Доброго вечора.
Взяв якось трохи тонше шнур для трохи більшої ваги. Звісно, як результат чудовий дальній закид. Але відкрилась мені цікава картина - нижні шари шнура як морські хвилі.

Прошу поради - що може бути причиною? Котушка бюджетна Daiwa, але укладка верхніх шарів нормальна.
Це на всіх катушках і чим більше шнура, тих картина "жахливіша".Коли за це згадую і є вільна ділянка, роспускаю шнур і знову наматую.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vov4ick (30.07.2025)
Старий 11.03.2026, 15:03   #3946
ingvar
 
Реєстрація: 11.08.2009
Звідки Ви: г.Киев,Шулявка, работаю на заводе
Дописи: 200
Дякував: 323
Дякували 114 раз(и) в 37 повідомленнях
Здравствуйте, коллеги! Нужна помощь.
Разобрал узел л/у в катушке Colmic Actarus и ...
Ну в общем, там под роликом с одной стороны подшипник, а с другой металлическая втулка(на схеме указана как подшипник). Посадочное место у обоих одинаковое.
Забыл что и где должно стоять - подшипник ближе к дужке л/у или втулка?
Может кто чего подскажет?
Заранее благодарен за ответ!
ingvar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2026, 18:58   #3947
Lcolonel
 
Реєстрація: 28.04.2025
Звідки Ви: Київ
Дописи: 206
Дякував: 64
Дякували 98 раз(и) в 56 повідомленнях
Якщо відштовхуватись від Shimano - ближче до гвинта
стоїть втулка, ближче до проволоки підшипник.
Lcolonel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
ingvar (12.03.2026)
Старий 11.05.2026, 07:55   #3948
gornovoy
 
Реєстрація: 15.12.2010
Звідки Ви: Маріуполь- це Україна !!!!
Дописи: 224
Дякував: 83
Дякували 223 раз(и) в 30 повідомленнях
Запасна шпуля

Мої вітання.
Чи підходять запасні шпулі Daiwa Exceler LT 2023 до катушок 20го року випуску? Бачу є в продажу(на тому ж сайті магазину Bereg) до катушки 20го року випуску, але вони відрізняються за кольором. А хотілося б максимально наближену за кольорами до оригіналу.
gornovoy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2026, 23:53   #3949
ziMen
 
Аватар для ziMen
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: п.Буды
Дописи: 316
Images: 1
Дякував: 505
Дякували 138 раз(и) в 67 повідомленнях
Добрий день.
11 Твін.
Чі підійде шпуля , з 2500S на катушку 2000S?
Якщо дивитися на цю табличку - то підійде...Чи я помиляюсь?
Долучені зображення
Тип файлу: png 11 Тівн.png (18,7 КБ, 17 переглядів)
ziMen зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2026, 15:48   #3950
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 15.000
Дякував: 19.005
Дякували 33.458 раз(и) в 7.573 повідомленнях
Цитата:
Допис від ziMen Переглянути допис
Добрий день.
11 Твін.
Чі підійде шпуля , з 2500S на катушку 2000S?
Якщо дивитися на цю табличку - то підійде...Чи я помиляюсь?
Мабуть, трохи призабув, але ж то таблиця сумісності шпуль різних моделей (по кольору), тобто, я особисто не бачу щоб воно підходидо Тай і габаріто- розміри різні, не повинно підходити

Востаннє редагував Andron: 22.06.2026 о 16:01.
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 03:19   #3951
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.308
Дякував: 2.893
Дякували 1.929 раз(и) в 682 повідомленнях
Ні, ротори різні, як у Стел 10.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 09:06   #3952
Cultik
 
Аватар для Cultik
 
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.778
Дякував: 2.471
Дякували 7.088 раз(и) в 2.071 повідомленнях
Цитата:
Допис від ziMen Переглянути допис
Добрий день.
11 Твін.
Чі підійде шпуля , з 2500S на катушку 2000S?
Якщо дивитися на цю табличку - то підійде...Чи я помиляюсь?
Підійде.
Cultik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
RodMan (Вчора)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:21.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua