|
![]() |
|||||||
| <Отчеты> | <Барахолка> | <Общалка, Объявления> | <Галерея> | <<Дневники>> |
Спиннингист
|
![]() |
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#3941 |
|
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 3.006
Дякував: 3.341
Дякували 23.682 раз(и) в 1.920 повідомленнях
|
|
|
|
|
|
|
#3942 |
|
Реєстрація: 04.03.2017
Звідки Ви: Київ, Микільська Слобідка
Дописи: 129
Дякував: 620
Дякували 732 раз(и) в 47 повідомленнях
|
Доброго вечора.
Взяв якось трохи тонше шнур для трохи більшої ваги. Звісно, як результат чудовий дальній закид. Але відкрилась мені цікава картина - нижні шари шнура як морські хвилі. Прошу поради - що може бути причиною? Котушка бюджетна Daiwa, але укладка верхніх шарів нормальна. |
|
|
|
|
|
#3943 |
|
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.135
Дякував: 1.401
Дякували 1.768 раз(и) в 580 повідомленнях
|
Смотайте шнур со шпули, закрепите правильным узлом (можно наложить марку из полоски скотча),
чтобы исключить проворот намотанного шнура на шпуле. Наматывайте шнур влажным с небольшим натягом. |
|
|
|
|
|
#3944 | |
|
Реєстрація: 19.05.2007
Звідки Ви: Запоріжжя
Дописи: 2.877
Images: 3
Дякував: 1.309
Дякували 5.102 раз(и) в 717 повідомленнях
|
Цитата:
|
|
|
|
|
|
|
#3945 | |
|
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Ізяслав
Дописи: 1.111
Дякував: 233
Дякували 2.043 раз(и) в 425 повідомленнях
|
Цитата:
|
|
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: |
Vov4ick (30.07.2025)
|
|
|
#3946 |
|
Реєстрація: 11.08.2009
Звідки Ви: г.Киев,Шулявка, работаю на заводе
Дописи: 200
Дякував: 323
Дякували 114 раз(и) в 37 повідомленнях
|
Здравствуйте, коллеги! Нужна помощь.
Разобрал узел л/у в катушке Colmic Actarus и ... Ну в общем, там под роликом с одной стороны подшипник, а с другой металлическая втулка(на схеме указана как подшипник). Посадочное место у обоих одинаковое. Забыл что и где должно стоять - подшипник ближе к дужке л/у или втулка? Может кто чего подскажет? Заранее благодарен за ответ! |
|
|
|
|
|
#3948 |
|
Реєстрація: 15.12.2010
Звідки Ви: Маріуполь- це Україна !!!!
Дописи: 224
Дякував: 83
Дякували 223 раз(и) в 30 повідомленнях
|
Запасна шпуля
Мої вітання.
Чи підходять запасні шпулі Daiwa Exceler LT 2023 до катушок 20го року випуску? Бачу є в продажу(на тому ж сайті магазину Bereg) до катушки 20го року випуску, але вони відрізняються за кольором. А хотілося б максимально наближену за кольорами до оригіналу. |
|
|
|
|
|
#3950 | |
|
Модератор
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 15.000
Дякував: 19.005
Дякували 33.458 раз(и) в 7.573 повідомленнях
|
Цитата:
Тай і габаріто- розміри різні, не повинно підходити
Востаннє редагував Andron: 22.06.2026 о 16:01. |
|
|
|
|
|
|
#3951 |
|
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.308
Дякував: 2.893
Дякували 1.929 раз(и) в 682 повідомленнях
|
Ні, ротори різні, як у Стел 10.
|
|
|
|
![]() |
|
|
|
|