Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Мульт Клуб
Мультовые снасти, удилища, обслуживание апгрейд мультипликаторов, техника ловли, прочее

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.11.2025, 20:14   #1801
Cultik
 
Аватар для Cultik
 
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.778
Дякував: 2.471
Дякували 7.088 раз(и) в 2.071 повідомленнях
Може щось змінилось але Макс колись казав,що мультами займатись не буде.
Cultik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2025, 20:36   #1802
Tegeran
 
Аватар для Tegeran
 
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.135
Дякував: 1.401
Дякували 1.768 раз(и) в 580 повідомленнях
Может и так. Ни в одной из его публикаций нет ремонта мульта.
Но ведь все меняется. Кто знает...
Tegeran зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2025, 11:39   #1803
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.975
Дякував: 230
Дякували 1.106 раз(и) в 563 повідомленнях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
и нанес на их зубья третью: пока отлично и по плавности хода, и по легкости хода, но рано делать выводы о долговечности.
понадобилось тут значит разобрать катушку и для одной операции очистить пиньон.

о долговечности смазки (это [[Ссылки только членам профсоюза. ] на основе PFPE) судить все еще рано, но как минимум видно, что за несколько рыбалок с зубьев шестерен смазка не ушла и покрывает их равномерным хорошо видимым слоем, а значит, не является явно неподходящей.

зато было весело, когда стал чистить пиньон. метод стандартный: в бензин и в ультразвуковую ванну на 10 минут. обычно при этом любые смазки и залипшая в них грязь растворяются бензином, и детали отмываются начисто, оставаясь с чистыми блестящими поверхностями.

не тут-то было: после 10 минут никаких изменений, смазка где была на пиньоне, там и осталась. никогда раньше не видел подобного. думаю, с водостойкостью тоже все должно быть без проблем. это не сюрприз, потому что именно такое поведение следует из технических характеристик смазки, но все равно удивительно.

конечно, несмываемость смазки может быть не только плюсом, но и минусом. плюсом это будет только если такая смазка позволит сильно увеличить межсервисные интервалы, если речь о катушке, или если она постоянно контактирует с растворителями: например, я стал ее использовать в аэрографе для смазывания уплотнений, и уже видно, что результат превосходит все, что пробовал раньше (а пробовал силиконовые смазки).
в противном случае это только лишние трудности при очистке поверхностей перед нанесением свежей смазки.

продолжаем наблюдения)
_absh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2025, 14:36   #1804
Tegeran
 
Аватар для Tegeran
 
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.135
Дякував: 1.401
Дякували 1.768 раз(и) в 580 повідомленнях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
...продолжаем наблюдения)
Раствор коварен!
Tegeran зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 10:59   #1805
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
Доброго дня
Що могло статися зі шпулею для Дайви, шпуля KTF з рухомим ідуктором.
Працювало все ідеально кілька років, але зараз таке відчуття, що вона не реагує на гальмо, я можу встановити хоч 20 на гальмі, але шпуля працює ніби встановлено 1.
При будь-якому закиданні борода з усіма наслідками.
Перевіряв ставив на іншу котушку, те саме. Індуктор рухається пальцями і повертається сам у вихідне. Начебто його не підклинює.
Що може бути?
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 11:12   #1806
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 807
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
Цитата:
Допис від man_v Переглянути допис
Доброго дня
Що могло статися зі шпулею для Дайви, шпуля KTF з рухомим ідуктором.
Працювало все ідеально кілька років, але зараз таке відчуття, що вона не реагує на гальмо, я можу встановити хоч 20 на гальмі, але шпуля працює ніби встановлено 1.
При будь-якому закиданні борода з усіма наслідками.
Перевіряв ставив на іншу котушку, те саме. Індуктор рухається пальцями і повертається сам у вихідне. Начебто його не підклинює.
Що може бути?
Спробуйте пальцем крутнути шпулю на різних гальмах,якщо при максимумі не крутиться повільніге,то треба дивитись гальма в боковині,кільце могло відклеїтись .
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 11:14   #1807
Olexandr_Korobchuk
 
Аватар для Olexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries: 22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
90% відсотків що справа в індукторі.
В мене була подібна фігня на Рейовській шпулі - довелось попрацювати з індуктором (пластикова втулка, на якій сидів індуктор, обмежувала його хід)
Olexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
man_v (06.02.2026)
Старий 06.02.2026, 11:16   #1808
Olexandr_Korobchuk
 
Аватар для Olexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries: 22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
справа не в гальмівному блоку:

Цитата:
Допис від man_v Переглянути допис
...Перевіряв ставив на іншу котушку, те саме. Індуктор рухається пальцями і повертається сам у вихідне. Начебто його не підклинює...
Olexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 11:42   #1809
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 807
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
Коли гальма на 20,вона і з нерухомим індуктором має крутитись повільніше...
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 13:35   #1810
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
Спробуйте пальцем крутнути шпулю на різних гальмах,якщо при максимумі не крутиться повільніге,то треба дивитись гальма в боковині,кільце могло відклеїтись .
Я писав, що я ставив цю шпулю на три різні котушки, проблема залишилася. Це нові стизи, я зараз цими котушками ловлю але з іншими шпулями. Все працює. Котушки нові, робочі.
Проблема у шпулі
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 13:41   #1811
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
Коли гальма на 20,вона і з нерухомим індуктором має крутитись повільніше...
Я теж так думаю, але, можливо, я не можу точно описати проблему. Ось що ще мені здалося дивно, приманка летить метрів 15 -20 потім різко борода, приблизно завжди на одній відстані
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 13:44   #1812
славик1
 
Аватар для славик1
 
Реєстрація: 10.02.2012
Звідки Ви: киев
Дописи: 326
Дякував: 933
Дякували 287 раз(и) в 42 повідомленнях
Цитата:
Допис від man_v Переглянути допис
Я писав, що я ставив цю шпулю на три різні котушки, проблема залишилася. Це нові стизи, я зараз цими котушками ловлю але з іншими шпулями. Все працює. Котушки нові, робочі.
Проблема у шпулі
схожа ситуація була на одній з шпуль - а саме пластикова втулка на яку був посаджений індуктор відклеялась від нього і при гальмуванні індуктор був в магнітному полі, але через брак зщеплення з пластиковою втулкою шпуля крутилася собі далі, спробуйте в руках зажати індуктор і прокрутити шпулю, вона повинна фіксуватися і крутитися разом з індуктором на 0,2-0,3 оберти, а не індуктор окремо шпуля окремо
славик1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували
Andron (06.02.2026), man_v (06.02.2026), Vasylii (06.02.2026)
Старий 06.02.2026, 13:53   #1813
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
Цитата:
Допис від славик1 Переглянути допис
схожа ситуація була на одній з шпуль - а саме пластикова втулка на яку був посаджений індуктор відклеялась від нього і при гальмуванні індуктор був в магнітному полі, але через брак зщеплення з пластиковою втулкою шпуля крутилася собі далі, спробуйте в руках зажати індуктор і прокрутити шпулю, вона повинна фіксуватися і крутитися разом з індуктором на 0,2-0,3 оберти, а не індуктор окремо шпуля окремо
Маєте рацію, індуктор крутитися навколо осі, сам по собі. Дякую.
Проблему знайдено, тепер треба подумати, як її усунути. Шпуля хороша, одна з найкращих у моїй колекції.
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 13:56   #1814
славик1
 
Аватар для славик1
 
Реєстрація: 10.02.2012
Звідки Ви: киев
Дописи: 326
Дякував: 933
Дякували 287 раз(и) в 42 повідомленнях
Цитата:
Допис від man_v Переглянути допис
Маєте рацію, індуктор крутитися навколо осі, сам по собі.
2 краплі клею і все буде як було

соррі)) дав пораду, забув що Ви перфекціоніст (знайомий бо купували посейдона 84 у мене) - я собі клеяв сам. там прям нічого складного не було і не потребувало якихось точних дій, бо індуктор упирається в посадкове місце втулки, але це не точно, раптом на вашій на мікрон він був недосаджений японами і якщо зараз промахнутися то можна отримати іншу роботу шпулі

мені Ваш земляк Гена РГБ багато робив маніпуляцій зі шпулями, хай йому здоровиться, бо давно не чув, і свердлив індуктори на 36 ПЕ лонгкаст і зараз вона в мене і працює так як інші не працюють вже років 10, і на Ф40 2-х шпулях, але там трішки перебор був і Саша індуктори на нові міняв, і пружинки міняв, і саме тіло шпулі розсвердлював на мій страх і ризик, тому був би такий майстер поряд, думаю можна було б поекспериментувати з різною посадкою на не жорсткий фіксатор, щоб потім в разі чого переробити

Востаннє редагував славик1: 06.02.2026 о 14:14.
славик1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
man_v (06.02.2026), Vasylii (06.02.2026)
Старий 06.02.2026, 14:31   #1815
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
За Посейдон дякую, палка вогонь, моя найулюбленіша.
Я знайду майстра, який приклеїть.
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
славик1 (06.02.2026)
Старий 06.02.2026, 14:41   #1816
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 807
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
Цитата:
2 краплі клею і все буде як було
Так,зараз згадав,чув про такі випадки,хоч у самого не було. Там нижня частина сідає на перегородку двома "вусами",один прямий,а другий з гачком , от і буває що цей гачок ломається і тоді індуктор бігає як хоче...
Можна склеїти,або замовляти нову частину...не бачив в продажу рідних,але є на Алі їх.Єдине що для однаковох роботи треба буде підігнати точно по розміру орігіналу.
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 14:45   #1817
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 807
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
Цитата:
Я знайду майстра, який приклеїть.
Так там її просто на місце поставити,прижати пальцем і з другої сторони капнути клею на ці вуса,їх буде видно в маленьких отворах.
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 19:12   #1818
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 15.000
Дякував: 19.005
Дякували 33.458 раз(и) в 7.573 повідомленнях
Або підклеїти кільце індуктора в місцях кріплення в шпулі, або, якщо не допоможе, можливо, прийдеться поміняти ту частину, що рухається вверх- вниз. Краще один раз подивитися, ніж намагатися здогадатися... До речі, зазвичай, при подібних проблемах гальма перегальмовують, а в Вашому випадку якась дивна фігня проісходе
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2026, 22:04   #1819
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
У шпулях КТФ незвичайна система, там Індуктор кріпиться не так як у Дайви, спробую сфотати
Долучені зображення
Тип файлу: jpg изображение_viber_2026-02-06_22-05-04-078.jpg (72,3 КБ, 41 переглядів)
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasylii (07.02.2026)
Старий 06.02.2026, 22:10   #1820
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
там немає цих деталей, там інакше. Думаю, треба розбирати, майстру віддам.
Долучені зображення
Тип файлу: png Снимок экрана 2026-02-06 в 22.09.15.png (66,5 КБ, 22 переглядів)
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasylii (06.02.2026)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:10.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua