Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Мульт Клуб
Мультовые снасти, удилища, обслуживание апгрейд мультипликаторов, техника ловли, прочее

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.11.2020, 14:40   #1221
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.621
Сказал(а) спасибо: 18.421
Поблагодарили 32.620 раз(а) в 7.333 сообщениях
Цитата:
Вместо фумки купи напальчник
Фумку, как и изоленту/скотч/малярку и т.п., я прынцыпово бы не поставил, напальчник? хз, возможно ... я делаю проще, два варианта: 1. Двойная, при необходимости тройная (на тонких шнурах), самозатяжная петля; 2. Самозатяжная петля из монки с "хвостом" 20-30см, потом все последующие шнуры на шпуле вяжу к этому хвосту
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Aleksandr (18.11.2020)
Старий 17.11.2020, 18:25   #1222
Grom
 
Аватар для Grom
 
Реєстрація: 17.10.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 516
Сказал(а) спасибо: 3.694
Поблагодарили 1.926 раз(а) в 179 сообщениях
По поводу проворачивания шнура на шпуле, я делаю так. Самозатягивающая петля, затем набрасываю 2-3 петли шнура на шпулю, и затягиваю петлю. Ну и узелок должен смотреть в сторону схода со шпули
Grom зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.11.2020, 09:17   #1223
Aleksandr
 
Аватар для Aleksandr
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.400
Images: 5
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 846
Поблагодарили 717 раз(а) в 300 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Фумку, как и изоленту/скотч/малярку и т.п., я прынцыпово бы не поставил, напальчник? хз, возможно ... я делаю проще, два варианта: 1. Двойная, при необходимости тройная (на тонких шнурах), самозатяжная петля; 2. Самозатяжная петля из монки с "хвостом" 20-30см, потом все последующие шнуры на шпуле вяжу к этому хвосту
Після випадку на одній риболовлі прослизання шнура на шпулі також мотаю бекінг з жилки, зазвичай 1,0-1,5 м.
На мою скромну думку на перфоровану шпулю є сенс робити підложку для шнура. Кому що до душі, ФУМ, гума від рукавички ... Особливо синя ізоляційна стрічка - наше все, ще від "невки" у когось у звичці!!! Якщо тримає на нозі капці, то якись шнур "як двома пальцями"
Aleksandr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.11.2020, 10:51   #1224
Nemo
 
Аватар для Nemo
 
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 2.898
Сказал(а) спасибо: 3.252
Поблагодарили 23.377 раз(а) в 1.842 сообщениях
Цитата:
Допис від Aleksandr Переглянути допис
^Особливо синя ізоляційна стрічка - наше все, ще від "невки" у когось у звичці!!! :
На Невку підмотували для того, щоб сталюка швидше іржавіла.))) Інакше не бачу в цьому сенсу.
Nemo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (18.11.2020), Джокер (18.11.2020)
Старий 18.11.2020, 11:04   #1225
RodMan
Super Moderator
 
Аватар для RodMan
 
Реєстрація: 13.10.2007
Звідки Ви: Біля річки Дніпро
Дописи: 5.223
Сказал(а) спасибо: 4.646
Поблагодарили 28.760 раз(а) в 3.075 сообщениях
В жару клейкий слой с изоленты может попасть на шнур и это может закончиться отстрелами недешевых приманок или выброшенным шнуром
RodMan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Andron (18.11.2020)
Старий 18.11.2020, 11:14   #1226
Tegeran
 
Аватар для Tegeran
 
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.002
Сказал(а) спасибо: 1.269
Поблагодарили 1.605 раз(а) в 527 сообщениях
Цитата:
Допис від Nemo Переглянути допис
На Невку підмотували для того, щоб сталюка швидше іржавіла.))) Інакше не бачу в цьому сенсу.
В 1975 году я уже вовсю крутил невку. Синяя изолента тогда только появилась в обиходе,
и лепили её куда не поподя "а чтоб красиво". На спиннинг, катушку, на пальцы...
Я не лепил

Востаннє редагував Tegeran: 18.11.2020 о 18:14.
Tegeran зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2020, 10:55   #1227
Aleksandr
 
Аватар для Aleksandr
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.400
Images: 5
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 846
Поблагодарили 717 раз(а) в 300 сообщениях
Цитата:
Допис від Nemo Переглянути допис
На Невку підмотували для того, щоб сталюка швидше іржавіла.))) Інакше не бачу в цьому сенсу.
Дядьку Петро! Ти так пишеш, нібито "невка" проектувалась та випускалась виключно для суворих київських рибацюг
Цитата:
Допис від RodMan Переглянути допис
В жару клейкий слой с изоленты может попасть на шнур и это может закончиться отстрелами недешевых приманок или выброшенным шнуром
Та ну ладно! Це ж не цианакрилат. А тим паче на жарі.
Aleksandr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2020, 13:12   #1228
Nemo
 
Аватар для Nemo
 
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 2.898
Сказал(а) спасибо: 3.252
Поблагодарили 23.377 раз(а) в 1.842 сообщениях
Цитата:
Допис від Aleksandr Переглянути допис
Дядьку Петро! Ти так пишеш, нібито "невка" проектувалась та випускалась виключно для суворих київських рибацюг
Доброго дня, шановний пане Олександре!
Невка звісно вироблялась для всіх. А от дороблялась (ставився підшипник) якраз суворими київськими рибацюгами. Я зараз маю два таких екземпляри
Що до підмотки на шпулю мульта, то на мою скромну думку, щось туди підмотувати, я сенсу не бачу.. Якщо будуть надані аргументи на користь такого апгрейту, то буду тобі дуже вдячний.
à propos, колись в УЛ гілці, в якості економайзеру на шпулю, радили використовувати штучну коровячу вагіну! Я не шуткую, це на повному серйозі!

Востаннє редагував Nemo: 20.11.2020 о 16:39.
Nemo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Andron (20.11.2020)
Старий 20.11.2020, 13:14   #1229
RodMan
Super Moderator
 
Аватар для RodMan
 
Реєстрація: 13.10.2007
Звідки Ви: Біля річки Дніпро
Дописи: 5.223
Сказал(а) спасибо: 4.646
Поблагодарили 28.760 раз(а) в 3.075 сообщениях
Цитата:
Допис від Aleksandr Переглянути допис
Та ну ладно! Це ж не цианакрилат. А тим паче на жарі.
Сам особисто з цим стикався на початку спінінгової кар'єри
RodMan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2020, 14:26   #1230
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.621
Сказал(а) спасибо: 18.421
Поблагодарили 32.620 раз(а) в 7.333 сообщениях
Цитата:
Та ну ладно! Це ж не цианакрилат. А тим паче на жарі.
Насчёт всяких изолент и прочих лент на шпулю. Неоднократно наблюдал (на клиентских катухах ), что при намотке на изоленту шнуров-лёсок, под давлением выдавливается клей и поднимается между рядами шнура , а дальше уже могут быть и сюрпризики, о которых и пишет Женя.
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Nemo (20.11.2020), RodMan (20.11.2020), Tegeran (20.11.2020), Балтиец (20.11.2020)
Старий 20.11.2020, 19:31   #1231
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.587
Сказал(а) спасибо: 216
Поблагодарили 950 раз(а) в 470 сообщениях
да, я тоже такие проблемы с изолентой наблюдал. мотаю вместо нее качественную малярную ленту, с ней таких проблем нет. еще она не тянется и не ползет со временем.
_absh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2020, 21:13   #1232
Aleksandr
 
Аватар для Aleksandr
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.400
Images: 5
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 846
Поблагодарили 717 раз(а) в 300 сообщениях
Цитата:
Допис від Nemo Переглянути допис
Доброго дня, шановний пане Олександре!
... Що до підмотки на шпулю мульта, то на мою скромну думку, щось туди підмотувати, я сенсу не бачу.. Якщо будуть надані аргументи на користь такого апгрейту, то буду тобі дуже вдячний. ...
Привіт, шановний пане Петро! Ну якщо ти про підмотку взагалі, то багато користувачів мають досвід прослизання шнура на шпулі, як на мульті, так і на м"ясі. Хтось вчить історію і користується досвідом попередників, хтось любить граблі Доречі пан "man_v" так і не виклав результати перемотування шнура на своєму Steez, хоча я впевнений у результаті.
Ну а якщо ти саме про використання ізоляційної стрічки, то навіть доказувати щось про її ефективність на шпулі мульта чи м"яса не буду, бо у мене вона залишилася на старих інерційних і на інші котушки вже не вистачає Що я роблю - виклав нижче І зустрітися із тобою буду завжди радий!
Цитата:
Допис від Aleksandr Переглянути допис
Після випадку на одній риболовлі прослизання шнура на шпулі також мотаю бекінг з жилки, зазвичай 1,0-1,5 м.
На мою скромну думку на перфоровану шпулю є сенс робити підложку для шнура. Кому що до душі, ФУМ, гума від рукавички ... Особливо синя ізоляційна стрічка - наше все, ще від "невки" у когось у звичці!!! Якщо тримає на нозі капці, то якись шнур "як двома пальцями"
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Насчёт всяких изолент и прочих лент на шпулю. Неоднократно наблюдал (на клиентских катухах ), что при намотке на изоленту шнуров-лёсок, под давлением выдавливается клей и поднимается между рядами шнура , а дальше уже могут быть и сюрпризики, о которых и пишет Женя.
Вітаю, Андрію! То мабуть людям щастило на якісну ізоляційну стрічку із надлишком клею. Ну не вірю я, що на стрічці може бути стільки клею, що вистачить просякнути більше 1-2 шарів шнура і це вплине на відстріл приманки. Ну не мотають же люди на шпулю по 20-30 метрів шнура, що виматується при закиді повністю. Якщо так, ну що я можу сказати ... Так, заліпання шнура може призвести до перебіжок з подальшою втратою приманки, на мульті, но не м"ясі!


А взагалі не сприймайте все так близько до серця! Враження нібито зараз не осінь, а весняна заборона з відповідним настроєм Навіть не припускав, що про синю стрічку все так серйозно буде прийнято От суворі київські рибацюги!
Aleksandr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
17\1\5123 (21.11.2020), Nemo (21.11.2020)
Старий 20.11.2020, 23:01   #1233
Aleksandr
 
Аватар для Aleksandr
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.400
Images: 5
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 846
Поблагодарили 717 раз(а) в 300 сообщениях
Доречі, як варіант перед намотуванням фрагмент сухого шнура близько 20 см протягнути через парафінову свічку, на цьому відрізку зв'язати петлю і напряму на шпулю. При нагоді спробую.
Aleksandr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2020, 12:57   #1234
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.621
Сказал(а) спасибо: 18.421
Поблагодарили 32.620 раз(а) в 7.333 сообщениях
Цитата:
А взагалі не сприймайте все так близько до серця! Враження нібито зараз не осінь, а весняна заборона з відповідним настроєм
Ошибочное какое-то враження , это обычный эффект виртуального общения , та нормально всё обсуждаем, всё по теме и адекватно

То може, краще каніфолью?
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2020, 21:17   #1235
Aleksandr
 
Аватар для Aleksandr
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.400
Images: 5
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 846
Поблагодарили 717 раз(а) в 300 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Ошибочное какое-то враження , это обычный эффект виртуального общения , та нормально всё обсуждаем, всё по теме и адекватно

То може, краще каніфолью?
Ну інколи парафін на стиках частин спінінгів використовують, фіксує стики. То чому нанесений на петлю шнура (без фанатизму, бо може розтаяти і просякнути весь шнур, а потім відстріли ...) він не буде заважати проскальзуванню?
А каніфоллю краще змащувати гальмівні колодки ...
Взагалі як кажуть: "Здуру можна і пальця зламати". Тому все кожному на свій розсуд та можливості.
Aleksandr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2020, 22:10   #1236
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.621
Сказал(а) спасибо: 18.421
Поблагодарили 32.620 раз(а) в 7.333 сообщениях
Цитата:
Ну інколи парафін на стиках частин спінінгів використовують, фіксує стики. То чому нанесений на петлю шнура (без фанатизму, бо може розтаяти і просякнути весь шнур, а потім відстріли ...) він не буде заважати проскальзуванню?
А каніфоллю краще змащувати гальмівні колодки ...
Взагалі як кажуть: "Здуру можна і пальця зламати". Тому все кожному на свій розсуд та можливості.
Парафин на стыках удилищ применяют для того, чтобы эти стыки не клинили, т.е. в данном случае в качестве вязкой смазки. В качестве смазки он будет работать и на шнуре помогая ему проскальзывать , а нас интересует противоположный эффект.
Тормозные колодки канифолью?
Гимнастки натирают канифолью чешки, чтобы они не скользили по полу На скрипке, виолончеле канифолью натирают струны, чтобы они не проскальзывали и скрипели, ну и т.д..
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Тарас (22.11.2020)
Старий 21.11.2020, 23:30   #1237
Aleksandr
 
Аватар для Aleksandr
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.400
Images: 5
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 846
Поблагодарили 717 раз(а) в 300 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Парафин на стыках удилищ применяют для того, чтобы эти стыки не клинили, т.е. в данном случае в качестве вязкой смазки. В качестве смазки он будет работать и на шнуре помогая ему проскальзывать , а нас интересует противоположный эффект.
Тормозные колодки канифолью?
Гимнастки натирают канифолью чешки, чтобы они не скользили по полу На скрипке, виолончеле канифолью натирают струны, чтобы они не проскальзывали и скрипели, ну и т.д..
Якщо змастити шнур парафіном, то куди він донесе приманку? Якщо серйозно. При нагоді спробуй нанести парафін на дерев'яне (і не тільки) руків'я ножа, нібито втерти його у руків'я. Яке буде враження?
Справа в тому, що парафін без тертя, що може призвести до його нагрівання і плавлення, має дільш фіксуючу (гальмівну) дію, аніж мастило. Я ж здається виклав вище свою думку стосовно використання на стиках бланків, потім нібито тобою повторено.
А стосовно каніфолі ... Я знаю де її використовують. Але якщо вона розтане (тертя, температура), а потім застигне, то може бути дупа і котушці, і палці, не лише відстріл. Ну, а гальмівні колодки із диском просто ... Здається все пояснив, як зміг.
У любе мастило (олива + згущувач, в тому числі Li-,Ca-мило, наші відповідно літол чи салідол) можуть додавати і парафін, але дивлячись для чого і які умови використання.
З.І. На стики парафін наносять у першу чергу для фіксації і уникнення розболтування колін.

Востаннє редагував Aleksandr: 21.11.2020 о 23:40.
Aleksandr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.11.2020, 15:18   #1238
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.621
Сказал(а) спасибо: 18.421
Поблагодарили 32.620 раз(а) в 7.333 сообщениях
Цитата:
Якщо змастити шнур парафіном, то куди він донесе приманку? Якщо серйозно
Такое впечатление, что наш диалог напоминает разговор немого с глухим Причём тут "куди він донесе приманку"? Причём тут "нагрівання і плавлення" ? Сори, нх не пойму Кусок шнура сантиметров 10-20 длиной, натёртый хоть канифолью, хоть парафином, хоть вареньем или колбасой никакого влияния на дальность полёта приманки не внесёт . Мой пост был о фиксации шнура на самозатяжной петле и тут я уверен, что от канифоли толку будет больше, чем от парафина , хочется парафинить - не вопрос, я не осуждаю

Кстати, сегодняшний "горячий пирожок" в тему . Так выглядит шпуля после малярки. Возможно, такой кизяк на шпуле может радовать чей-либо глаз, у меня лично такая картина никаких положительных эмоций не вызывает, скорее, наоборот

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Tegeran (22.11.2020)
Старий 22.11.2020, 19:45   #1239
f40
 
Аватар для f40
 
Реєстрація: 05.04.2011
Звідки Ви: Хмельницький
Дописи: 3.380
Сказал(а) спасибо: 2.175
Поблагодарили 6.934 раз(а) в 1.662 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Так выглядит шпуля после малярки. Возможно, такой кизяк на шпуле может радовать чей-либо глаз, у меня лично такая картина никаких положительных эмоций не вызывает, скорее, наоборот

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
..обычный клей от малярной ленты...Взял тряпочку со спиртом и вытер-делов то......от щуки соплей гораздо больше..
f40 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aleksandr (27.11.2020), Vutty (22.11.2020)
Старий 22.11.2020, 20:16   #1240
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 304
Сказал(а) спасибо: 234
Поблагодарили 190 раз(а) в 91 сообщениях
Перемотал, там был кусочек фум ленты, сама плетенка не проворачивалась. Это не держит фрикцион. Нужно разбирать.
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:19.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua