Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Капитан > Лодки, моторы > Бриг
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Бриг Надувные лодки и рибы Бриг, катера Cobra. Общение владельцев, вопросы-ответы.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.09.2013, 15:41   #401
iva
 
Реєстрація: 15.01.2008
Звідки Ви: десь трохи нижче Києва :)
Дописи: 542
Сказал(а) спасибо: 2.357
Поблагодарили 2.705 раз(а) в 283 сообщениях
Цитата:
Допис від C-ZAR Переглянути допис
Тогда напишу я немного...
Что не нравится в нынешней Д330:
1.Вёсла, точнее то, как они складываются .............
І Я вставлю свої п’ять копійок.
Не знаю як у нових човнах серії baltic, а у старих клапан зливу води був дуже не зручний, пробка на різьбі. Як правило пісок та інший дріб'язковий бруд, який змивається з палуби і концентрується у клапані і при зливі води через технологічний отвір осідає на різьбі. Щоб закрутити зливну пробку необхідно додатково вручну промити різьбу, оскільки пісок підклинює і закручувати пробку дуже незручно.
Сама пелюстка клапана по холодній воді просто дубіла і не працювала як слід.
Як результат, вимушений самостійно усунути цей недолік.

2. Інший, найнеприємніший момент, схема розміщення пайол і з’єднуючого профілю. Так у моєму 310 (а схожу проблему спостерігав і в baltic 350 та 380 ), третя і четверта пайоли сходяться на місці де балони починають звужуватися. В цьому місці під тиском води і хвилі краї Н-профілю починають контактувати з тканиною дна, ефект «заломування». Це виливається спершу у невеличкі вм’ятини, які з часом виливаються у пошкодження верхнього шару ПВХ і корду. Лікував на дружньому сервісі шляхом наклеювання додаткових ПВХ накладок на точку контакту.

3. Ручку спереду!!! Однозначно!!! Не завжди можна скористатися транцевими колесами і човен потрібно переносити. Переносити човен тримаючись за леєр/рим кільце ну дуже незручно і травмонебезпечно.

4. Це скоріше побажання.
4.1. Розміщення уключин та шайб-тримачів леєру теж іноді не додає комфорту. У більшості випадків штатними сидіннями не користуюся і сиджу на балоні. Так от, як не уключина так шайба-тримач леєру муляє у п’яту точку. Може їх якось трохи змістити на зовнішню частину балону.
4.2. Інформацію розміщену на алюмінієвій табличці з транцю перенести на внутрішню сторону балону. Як правило на транець довішується багато різних цяцьок і прибамбасів (нерідко металевих) які при прямому контакті з вибивають(витирають) інформацію з таблички. Її відновлення, як я розумію, доволі складна справа.
Хоча, ймовірно є національні чи міжнародні технічні нормативи (регламенти), які регулюють це питання. Проте деякі київські виробники перейшли на такий формат нанесення паспортної інформації.
iva зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2013, 14:55   #402
mikle
 
Реєстрація: 13.10.2009
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 435
Сказал(а) спасибо: 180
Поблагодарили 123 раз(а) в 73 сообщениях
Цитата:
Допис від iva Переглянути допис
І Я вставлю свої п’ять копійок.
Не знаю як у нових човнах серії baltic, а у старих клапан зливу води був дуже не зручний, пробка на різьбі. Як правило пісок та інший дріб'язковий бруд, який змивається з палуби і концентрується у клапані і при зливі води через технологічний отвір осідає на різьбі. Щоб закрутити зливну пробку необхідно додатково вручну промити різьбу, оскільки пісок підклинює і закручувати пробку дуже незручно.
Сама пелюстка клапана по холодній воді просто дубіла і не працювала як слід.
Як результат, вимушений самостійно усунути цей недолік.
Если не секрет, как именно был устранен недостаток. Спрашиваю потому, что меня этот клапан в свое время порядком достал и я его услал на вечную зимовку посредством клея и герметика.
mikle зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:17.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua