Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Соревнования, спорт, фестивали, сейшены > Соревнования и фестивали "Дома рыбака" > Архив раздела за прошлые годы > Архив 2009 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.03.2009, 15:15   #161
bodya_ber
 
Аватар для bodya_ber
 
Реєстрація: 23.02.2009
Звідки Ви: киев, интернет-магазин "Рибацька пошта" , ул. Соломии Крушельницкой 4. https://t.me/joinchat/AAAAAFDmuc-gtmQyFEsNPg
Дописи: 320
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 176
Поблагодарили 305 раз(а) в 66 сообщениях
Ув. организаторы

До команды "старт" можно проводить замер глубины? прикармливание?
bodya_ber зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 15:23   #162
Toxa007
 
Аватар для Toxa007
 
Реєстрація: 12.01.2007
Звідки Ви: Киев, IT
Дописи: 363
Сказал(а) спасибо: 1.715
Поблагодарили 95 раз(а) в 41 сообщениях
Цитата:
Допис від bodya_ber Переглянути допис
До команды "старт" можно проводить замер глубины? прикармливание?
Замер глубины проводить можно, а прикармливание нет.
Toxa007 зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 15:23   #163
Алекс
 
Аватар для Алекс
 
Реєстрація: 01.01.2009
Звідки Ви: Киев/Русановка
Дописи: 539
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 620
Поблагодарили 1.237 раз(а) в 173 сообщениях
Цитата:
Допис від bodya_ber Переглянути допис
До команды "старт" можно проводить замер глубины? прикармливание?
http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=3075 Правило тут.
Алекс зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 15:32   #164
bodya_ber
 
Аватар для bodya_ber
 
Реєстрація: 23.02.2009
Звідки Ви: киев, интернет-магазин "Рибацька пошта" , ул. Соломии Крушельницкой 4. https://t.me/joinchat/AAAAAFDmuc-gtmQyFEsNPg
Дописи: 320
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 176
Поблагодарили 305 раз(а) в 66 сообщениях
Код HTML:
П’ятниця 03.04.09
9.00-15.00 Офіційне тренування в зоні проведення змагань категорії «Спортсмени». Дозволене використання прикорму.
 
а "аматорам" можно (в субботу не получается)

Добавлено через 4 минуты
Код HTML:
Правила змагань в категорії "Аматори" 

Правила змагань «Весняна Плітка 2009»
Загальні положення
1. Ловити дозволено одним вудлищем з одним гачком. Кількість запасних вудлищ не обмежена
2. Особистий залік. В залік йде вся риба, зловлена рибалкою-спортсменом. Вага улову спортсмена переводиться у бали за схемою 1 грам=1 бал.зловленої риби=1 бал випущеної риби. Особистий залік загальний, тобто немає розподілу рибалок за особливістю конструкції снасті. Всі заявлені рибалки виступають в одній заліковій групі.
3. Дозволяється використання безінерційних та інерційних котушок. Дозволяється використання монофільних жилок та багатожильних (плетених) шнурів а також «стальки». Зміна способу лову зі "стальки" на "фідер" та навпаки у ході змагань заборонена.
4. Ловля ведеться в межах виділеного сектора. У випадку торкання рибою/жилкою снасті сусідніх рибалок-спортсменів така риба після виважування може бути дискваліфікована на вимогу останнього.
5. Вся виловлена та зважена риба випускається у водойму за виключенням загиблих екземплярів.
6. За час змагань рибалка-спортсмен може використати не більше 17 (сімнадцяти) літрів прикормки, в тому числі не більше 1 (одного) літру компонентів тваринного походження..
7. Забороняється внесення в прикормку речовин, непризначенних для використання у якості прикормки чи її модифікаторів (зокрема медичної нафти та керосину).

Забороняється:
# Утримання риби до зважування в металевих садках та в п/е пакетах а також без води.
# Вживання алкоголю ( у тому числі і пива) під час лову.
# Вхід і вихід з сектору лову без дозволу судді. Під час відсутності спортсмена у секторі оснастка має знаходитись на березі.

У випадку порушення правил суддя виносить попередження, при повторному порушенні спортсмен дискваліфікується. Суперечка з суддею карається негайною дискваліфікацією. Спортсмен має право подати протест на дії судді у суддівську колегію або Головному судді в письмовій або усній формі. Термін розгляду протесту - до оголошення офіційних результатів. Всі попередження, дискваліфікації та протести заносяться в протокол.

Стартовий внесок складає 50 грн. з особи. Гроші будуть витрачені на потреби, пов’язані з організацією змагань. Невитрачені кошти будуть передані на розбудову матеріально-технічної бази для проведення змагань силами інтернет-порталу «Дом рыбака». Кожен з учасників змагань отримає кошторис витрат для ознайомлення після закінчення змагань у формі приватного повідомлення на форумі.

Оргкомітет залишає за собою право зміни дати змагань з огляду на погодні та інші умови. 
__________________
и где тут ответы на мои вопросы

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Допис від Toxa007 Переглянути допис
Замер глубины проводить можно, а прикармливание нет.
Сенкс понял
bodya_ber зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 15:57   #165
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від bodya_ber Переглянути допис

а "аматорам" можно (в субботу не получается)
тренуйтесь хоч весь тиждень
в пятницю у команд буде тренування в секторах 1-40
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 16:09   #166
bodya_ber
 
Аватар для bodya_ber
 
Реєстрація: 23.02.2009
Звідки Ви: киев, интернет-магазин "Рибацька пошта" , ул. Соломии Крушельницкой 4. https://t.me/joinchat/AAAAAFDmuc-gtmQyFEsNPg
Дописи: 320
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 176
Поблагодарили 305 раз(а) в 66 сообщениях
Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
тренуйтесь хоч весь тиждень
завтра ставлю на канале и
bodya_ber зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 16:30   #167
Dimedrol
 
Аватар для Dimedrol
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев, Оболонь
Дописи: 2.565
Images: 9
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 608
Поблагодарили 4.572 раз(а) в 673 сообщениях
Цитата:
Допис від bodya_ber Переглянути допис
завтра ставлю на канале и

Согласуйте только с Горадминистрацией, а то 15 суток будете тренироваться в обезьяннике.
Dimedrol зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 19:47   #168
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
Пикник с девочками не обещаю
А блуждать за спиной не будем. Серьезно.

Пытаюсь вспомнить... О! Беляевка.
Рома, я к тебе очень хорошо отношусь как к человеку и профессионалу. Давай не будем спорить и ругаться... Мир...
Саша, так и я вродь нормальный человек. И не ругаюсь почём зря. А в Беляевке, Саша, я протестов не писал и не писал их ваще никада. Просто видя, как спортсмен ловит не из зоны сектора... а потом ещё и наслушался за то, что потребова придерживацца правил... так то уже такое. Я вообще считаю, что на то они и правила чтоб их придерживацца.... а победа любой ценой... это не победа. Отак, Саша.
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 22:58   #169
Taurus
 
Аватар для Taurus
 
Реєстрація: 25.05.2008
Звідки Ви: г. Киев ПП "КРЕО-Енергия"
Дописи: 66
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 54 раз(а) в 11 сообщениях
.................. стоп,стоп,стоп!!!!!!!!! ...... а как же Положения про соревнования : "заявки принимаются до 17-00 02.04.2009" ...... и про лимит команд я чего-то ничё не нашёл ........ как-то неправильно получается ........ а интересно на такие вещи протест тоже мона накатать ??? ...... эт я так ...... на будущее
Taurus зараз поза форумом  
Старий 27.03.2009, 23:08   #170
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від Taurus Переглянути допис
.................. стоп,стоп,стоп!!!!!!!!! ...... а как же Положения про соревнования : "заявки принимаются до 17-00 02.04.2009" ...... и про лимит команд я чего-то ничё не нашёл ........ как-то неправильно получается ........ а интересно на такие вещи протест тоже мона накатать ??? ...... эт я так ...... на будущее
Заявки будуть прийматись до 17-00 02.04.09, але команди, котрі подадуть заявки вже стануть у список "стенд-бай". Якщо з уже заявлених команд котрась не вийде на змагання - вони будуть грати.
П.С. Відверто кажучи оргкомітет не передбачав такої зацікавленості у турнірі серед спортсменів ... Ти м більше, що турнір не рейтинговий....
У наступному році постараємось це передбачити.
П.П.С. Я не розумію суті переживань - адже обидві команди "Столиця" та запрошені Вами гості з Чернігова у списку команд А команда "Столиця-3", якщо має аке бажання, побуде поки в резерві...
Чому зразу не подали на неї заявку???
Trolik зараз поза форумом  
Старий 28.03.2009, 09:24   #171
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
обмеження

Ці повідомлення взято з відповідного розділу сайту Чернівецьких рибалок.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Нічого особистого Анатоліє...

Пряма мова:

ГАРАЗДІВЕЦЬ
Новачок

Повідомлень: 16


Re: Фідерні змагання інтернет-клубу "Дом Рыбака"
« Відповідь #17 : 21 Березень 2009, 21:05:54 »

Цитата: Trolik від 21 Березень 2009, 07:33:15
Над помилками ми працюємо ...

Так-так, починай викреслювати декого з списку. Ти обітцяв кроками проміряти акваторію лову і визначитись скільки ще команд можна прийняти. Я так розумію, що для мене, після деяких постів, може місця невистачити.

Записаний



Trolik
Новачок

Повідомлень: 13


Re: Фідерні змагання інтернет-клубу "Дом Рыбака"
« Відповідь #18 : 24 Березень 2009, 22:04:30 »

Шановний Ігоре Антоновичу. Якщо, не приведи Господи, Вам не вистачить місця на Русанівці - я поступлюсь своїм... Без смайликів. А ще хочу зауважити, що від Франківська наразі маємо 2 офіційно заявлені команди. Від Чернівців поки що офіційних заявок не надходило. Так що навряд можна це назвати битвою чернівецько-франківських монстрів. О! Монстри проти Чужих!!! Анімаційний блокбастер!!! Дивіться на екранах столиці 4-5 квітня. Статистам з Доміка Рибака вхід безкоштовний!!!
П.С. За розкладкою, беручи попередні, неофіційні, заявки маємо до 17 команд. Тобто 34 спортсмени. Планується розміщення "від дерев" та нижче за течією від сектора 84 до сектора 49 за старою (жовтою) нумерацією, котра була ще на Весняній Плітці 2007.

Кінець прямої мови

Наразі молодий талановитий спортсмен Олексій Страшний перебуває за кордоном, і він попросив його команду зареєструвати на змагання. З певних причин нам це не вдалося. На жаль.
Каа зараз поза форумом  
Старий 28.03.2009, 10:54   #172
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Шановний Каа ти напевно побачив в даній переписці на Чернівецькому сайті між мною і Троліком щось кримінальне??? Чи яка твоя ціль що ти це висвітлив тут. Мені незрозуміло. Якщо б мені потрібно було зашифруватись, то я маю номер телефона Троліка, або в лічку.
Що ти хотів сказати даним постом
AXIC зараз поза форумом  
Старий 28.03.2009, 17:14   #173
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Шановний Каа ти напевно побачив в даній переписці на Чернівецькому сайті між мною і Троліком щось кримінальне??? Чи яка твоя ціль що ти це висвітлив тут. Мені незрозуміло. Якщо б мені потрібно було зашифруватись, то я маю номер телефона Троліка, або в лічку.
Що ти хотів сказати даним постом
Кримінального в вашій переписці нічого не має. Звернення було до Анатолія. Простіше кажучи воно було написане з приводу того, що було не прийнято заявку від ще одної команди. І натякало на його непослідовність в прийнятті цього рішення. Так вийшло, що одну київську команду "відчипили" від участі у змаганнях і позбавили молодого спортмена можливості набуття досвіду змаганнь. Команду поставили в резерв, у список "стенд-бай".
Сподіваюсь тепер зрозуміло
Трохи вище на цій гілці з цього приводу є пости 169,170,171.
З повагою.
P. S.
1. Організатор завжди правий.
2. Якщо організатор не правий, дивись пункт 1.
Каа зараз поза форумом  
Старий 28.03.2009, 18:27   #174
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від Каа Переглянути допис
Так вийшло, що одну київську команду "відчипили" від участі у змаганнях і позбавили молодого спортмена можливості набуття досвіду змаганнь. Команду поставили в резерв, у список "стенд-бай".
Сподіваюсь тепер зрозуміло
Я перепрошую... Але навіть на момент написання цього постінгу жодної заявки від Олексія Страшного, чи його команди, чи його довірених осіб на офіційному е-мейлі змагань немає. Так що міфічна команда Олексія Страшного (в Положенні записано, що заявляється команда - 2 особи. Поки Олексій один - він не може бути заявлений.) навіть у списку стенд-бай відсутня. Я особисто теж хотів би, щоб Олексій Страшний - перспективний молодий спортсмен прийняв участь у цих змаганнях, але... немає заявки. Про що ми говоримо? Спорт, як і історія, не передбачаэ modus conjunctivus... Подумайте над цим...
П.С. Дякую, що проілюстрували мої намагання залучити до Доміковських змагань також і просунуті у фідерному напрямку регіони. А то тут на Доміку чомусь обговорювалась тема, що я не хочу запрошувати спортсменів не з Києва чи не надаю їм потрібної інформації щодо стану акваторії змагань. А з приводу того, що я готовий поступитись пану Свириду своїм місцем на набережній Русанівки - то є правда. Такі у нас відносини. Ми готові боротися один проти одного як суперники, але товаришуємо у житті. Необхідності у наданні пану Свириду мого місця на Русанівці не виникає з однієї простої причини - командою "ГАРАЗД" була подана заявка однією з перших.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 29.03.2009, 01:13   #175
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.987
Поблагодарили 38.438 раз(а) в 1.847 сообщениях
[[Ссылки только членам профсоюза. ] у Дніпрі біля Києва починає зростати, у Русанівському каналі - теж!
Dood зараз поза форумом  
Старий 29.03.2009, 12:32   #176
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
2 Taurus, Kaa, Бадардинов

Маю надію, що на змаганнях які Ви організуєте все буде ідеально...

А в нас - ну вибачайте - Домові змагання, робимо як можемо та так, як ми вважаємо за доцільне...

Золоті слова:
Цитата:
1. Організатор завжди правий.
2. Якщо організатор не правий, дивись пункт 1.
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 30.03.2009, 09:36   #177
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Вихідними днями проведені тренування РСк, але і дехто з аматорів приїжджав. Діагноз не дуже втішний. Нормальна риба з каналу вже пішла, а дрібна ще не активізувалась. До того ж заважає дуже потужний вітер. Сподіваюсь, до вихідних погода та рибалка покращаться. В цей час на Десні риби значно більше. І коли вона встигла проскочити у Києві?
Trolik зараз поза форумом  
Старий 30.03.2009, 10:30   #178
Yury
Аксакал
Baby-killer форева
 
Аватар для Yury
 
Реєстрація: 15.04.2006
Звідки Ви: Obolon town, Kiev
Дописи: 3.407
Images: 750
Сказал(а) спасибо: 11.566
Поблагодарили 15.218 раз(а) в 1.480 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Вихідними днями проведені тренування РСк, але і дехто з аматорів приїжджав. Діагноз не дуже втішний. Нормальна риба з каналу вже пішла, а дрібна ще не активізувалась. До того ж заважає дуже потужний вітер. Сподіваюсь, до вихідних погода та рибалка покращаться. В цей час на Десні риби значно більше. І коли вона встигла проскочити у Києві?
Будемо сподіватись на підвищення температури води...
З приводу нормальної риби - не згоден. Вона там є, тільки жерти не хоче. В мене висів на гачку якийсь непоганий екземпляр... секунд 15. Нажаль, нахабно втік...
Yury зараз поза форумом  
Старий 30.03.2009, 11:12   #179
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.179
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від Yury Переглянути допис
В мене висів на гачку якийсь непоганий екземпляр... секунд 15. Нажаль, нахабно втік...
И крючки ставьте покрепче.
У меня вчера разогнуло какой то левый Гамик из тонкой проволоки, а поводок 1 кг на разрыв не порвался
AK зараз поза форумом  
Старий 30.03.2009, 11:29   #180
Dimedrol
 
Аватар для Dimedrol
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев, Оболонь
Дописи: 2.565
Images: 9
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 608
Поблагодарили 4.572 раз(а) в 673 сообщениях
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
И крючки ставьте покрепче.
У меня вчера разогнуло какой то левый Гамик из тонкой проволоки, а поводок 1 кг на разрыв не порвался
Може то скажена барсучіха?
Dimedrol зараз поза форумом  
 

Мітки
змагання, плітка, плотва, плотва-2009, соревнования




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 05:06.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua