Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Доночник > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив раздела темы, утратившие актуальность

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2008, 09:19   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Post Спортивний фідер

Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі:
1 Дидик Андрій (aka Hooligan86)
2 Дубина Анатолій (aka Trolik)
3 Дубчак Антон (aka Toxa007)
4 Ісько Володимир (aka VIsko)


Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще



Фідерна секція РСК "Дім Рибака" дякує за допомогу та постійну підтримку торговельні організації

"Balzer-Ukraine"





Плани Київ 2013
Фідерний напрямок. Календарний план змагань (проект).
Чемпіонат Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 40 спортсменsd. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 22-24 серпня 2014 року. Місце проведення - м.Київ, Набережна Дніпра.
Кубок Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 32 спортсмени. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 09-11 травня 2014 року. Місце проведення - м. Київ, Набережна Русанівського каналу.

В графіку можливі зміни.

Плани Україна 2014

Цитата:
- Кубок України 6-8 червня, Вишгород.
- 1 етап Чемпіонату України 18-20 липня, Орельська дамба, Дніпропетровська обл.
- 2 этап Чемпіонату України 5-7 вересня Тернопіль, гребний канал.


[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Trolik: 29.10.2018 о 23:03. Причина: внесено зміни в календарний план
Trolik зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DimonDSV (24.12.2013), nemec6969 (13.03.2015), Nycolas (15.06.2015), YuraHanter (17.02.2015)
Старий 18.12.2008, 14:21   #261
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Серёга, давай мы хотябы между собой определимся с рейтинговыми соревами по Киеву, а потом уж будем говорить о том, кто достоин или не достоин представлять Украину. Предлагаю решать реальные, то есть текущие вопросы...
Ты не понял суть моего поста. Мы с тобой можем опредилиться в чем угодно, даже можем договориться что курс доллара к гривне = 1:1. Но это ничего не изменит.
Есть регламен соревнований утвержденный на 2009 год ФРСУ. И ты можеш определяться с чем хочеш и как хочеш, но учавствовать для рейтинга будеш только в них и точка. В остальных можем учавствовать только для самоудовлетворения своих амбиций. Ну можем еще междусобойчик провести.

Если я не прав, готов выслушать ваши доводы.
RSM зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 14:25   #262
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Кстати вы уже РСК в КФРС зарегистрировали???

Да и тут еще на уровне слухов прошла информация что в ближайшем будущем фидерные команды будут не из 2-х а из 4-х человек, кто то чтото по этому поводу слышал?
RSM зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 14:38   #263
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від RSM Переглянути допис
Есть регламен соревнований утвержденный на 2009 год ФРСУ
Согласно упомянутого тобой рекламента, на ЧУ едет одна лучшая (по рейтингу) команда от области. От Киева, может поехать две команды. Но для того, чтобы потом не возникало обоюдных притензий типа" Почему именно эти, а не другие и на каком основании?" и нужно провести отборочные соревнования, для того, чтобы определить команды, которые в праве представлять Киев на ЧУ.
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 14:47   #264
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
ответ

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Шановні, не варто... знову піднімати вже вирішені питання. Благородна, на мій погляд, ціль - об'єднати кращих фідеристів Києва у сильну команду, розвалилась, та й Бог з нею. Час нас розсудить, а будь-які спроби пофехтувати після бою буду різко обрубати не зважаючи на належність до того чи іншого "фронту".
З питання рейтингових змагань маю дещо запропонувати.
1. Збираємось (хоча б на рівні голів клубів/секцій чи капітанів команд) до Нового Року у присутності Якова Андрійовича Двірного.
2. Складаємо список змагань, котрі визначаються рейтинговими. Їх може бути 2 або 3 - на більшу кількість хотів би аргументів...
3. У рейтингових змаганнях можуть приймати участь і інші спортсмени, але рейтинг розраховується тільки для членів КФРС.
4. Пропоную "Весняну Плітку-2009" проводити у двох заліках - "Аматори" та "Спортсмени". Спортсмени грають 2 дні за Правилами ФРСУ. Це дозволить включити "ВП-2009" до рейтингу.
І ще декілька моментів. Офіційний ЧК не є відбірковим на ЧУ. Це вже погоджено з Президентом КФРС. Треба розробити механізм підрахунку рейтингу чи скористатись готовим. На ЧУ-09 їдуть дві команди від Києва (8 спортсменів).
2 Бадардинов. Поправ своє повідомлення в частині назви нашого клубу.
Отвечаю по пунктам:
1. Я готов встречаться, интересует дата.
2. Я за 3 отбора.
3. Согласен.
4. Согласен.
Вопрос. А окуда информация про 2 команды от Киева? И какие будут предложения по отбору на Кубок Украины? Я считаю, что те, кто прошёл Киевский отбор, тот едет и на ЧУ и на КУ. Хотя бы потому что И.Я.Дутчак рейтинг спортсменов составлял на основе ЧУ и КУ. И всё
Каа зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 14:47   #265
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від RSM Переглянути допис
Да и тут еще на уровне слухов прошла информация что в ближайшем будущем фидерные команды будут не из 2-х а из 4-х человек, кто то чтото по этому поводу слышал?
Это не слухи...Просто нужно посетить сайт ФРСУ, на котором есть протокол заседания, на котором Игорь Дутчак и внёс это предложение. Отстаёте от жизни, батенька...
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 14:57   #266
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
На КУ 2009 от Киева, едет победитель КК 2009 в Пустовитах.
На ЧУ 2009, едут лучшие 2 команды, по результатам рейтинга. Тролик и предлагает нам всем вместе решить где, когда и сколько нужно провести отборов.
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 15:49   #267
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
конструктивне обговорення

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Трохи розгорнутіше подам свою пропозицію...
Тут часто бувають представники всіх клубів, котрі входять/планують входити в КФРС, тому можемо почати конструктивне обговорення.
Рейтинговими можуть бути 3 змагання:
"Весняна плітка-2009" - 18-19.04.09. Темпова ловля на течії дрібної риби
"Тимофіївка-2009" - 23-24.05.09 (орієнтовно), Рокитне. Ловля на стоячці дрібної і крупної риби.
"Набережна-2009" - 18-19.07.09 (орієнтовно). Ловля на течії дрібної і не дуже дрібної риби, акваторія ЧУ.
Рейтинг - сумма клубних балів за результатами 3-х змагань і кращі їдуть (чи йдуть пішки, кому близько) на ЧУ.
Чому саме ці водойми? Вони різні за тактичними схемами та технікою лову. Тобто, спортсмен має можливість показати всі грані свого таланту.
Дата ВП-2009 визначена і може бути змінена тільки за несприятливих погодніх умов. Інші дати залежать від календарів ФРСУ, КФРС та облФРС (не маю зараз під рукою) а також турнірів Трабукко, Колмік і "Дім рибалки". Якщо є конструктивні думки - давайте обговорювати...
Согласен насчет Весенней плотвы и Набережной. Тимофеевка? Классный вариант, с радостью бы посоревновался, но не в следующем году. Почему? Да потому что и ЧУ-2009 и КУ-2009 будут проводится на Днепре. Не вижу смысла в подобном отборочном турнире.В 2009 году должны ехать сильнейшие на реках.
Рейтинг я думаю должен быть клубный, ну например, едут 4 человека от РСК Сосулька (Киев-1) и 4 человека от РСК Морковка (Киев-2).
Ну и зачет отборов. Я думаю отбор должен быть по результатам 5-ти лучших этапов. (ну в смысле всего три соревнования, этапов 6, 5 из них зачетных).
Каа зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 15:53   #268
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
На КУ 2009 от Киева, едет победитель КК 2009 в Пустовитах.

С этим не согласен. Чемпионы карпового водоёма едут на Днепр?
Я за то, что одни и те же люди едут и на ЧУ и на КУ (по результатам отбора конечно же).
Каа зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 16:06   #269
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
Квоты

Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
На ЧУ 2009, едут лучшие 2 команды, по результатам рейтинга.
Можна ссылку на то, где написаны 2 команды от Киева. Я читал протоколы совещаний, вот цитата:

"""Фідерна ловля

10. СЛУХАЛИ:
Керівник фідерного напрямку Дутчак І.Я. звітував про проведену роботу. Були проведені такі заходи:
– Кубок України з фідерної ловлі (пройшов у Касперівцях, зібрав 36 команд, взяли участь 14-15 областей – це велике досягнення у розвитку фідерної ловлі);
– Чемпіонат України;
– були проведені міжнародні змагання (вперше) з фідерної ловлі.

Дутчак І.Я. доповів про фінансування: було зібрано 7200 грн. (36 команд), з них 5300 грн. витрачено на поїздку на міжнародні змагання у Москві.
Стартовий внесок спортсмена при участі у Чемпіонаті чи Кубку України складатиметься з 2-х частин:
1) 100 грн. – відрахування на збірну України;
2) покриття безпосередніх затрат організаторів (згідно затвердженого кошторису).

ВИСТУПИЛИ:
Машенцев С.Б. поставив ряд запитань, зокрема, про кількість учасників змагань на наступний рік; щоб фідерні змагання не проходили на суто карпових водоймищах.
Дутчак І.Я. дав вичерпну відповідь:
– склад команди – 4 спортсмени. Від області надається 1 команда. Крім того, обласні федерації, команди яких зайняли високі місця мають можливість заявити на Чемпіонат і Кубок України наступну кількість команд:
Одеська й Івано-Франківська обласні федерації – по 2 команди;
Київська і Тернопільська обласні федерації – по 3 команди."""
Важное подчеркнуто. Вообще повторяю, то что писал в сообщении 337. И также писал в сообщении 340 о квоте. Эх.... Читайте ссылки, ведь это в наших же интересах.
Каа зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 16:35   #270
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Хосспади... *осиняит себя крестом троекратна* Ну только ж поздравил с созданием клуба... а тут уже прям "а он її хустка вісить"..Тьфу....... Ну ребята.... я тока утвердился в мысли.. ВАМ ТУТ ТОЧНО И СЛОВА СКАЗАТЬ НИЗЗЯ..... Даже доброго.....
Дякую, Романе, що поправили і своєму повідомленні СРК на РСК !!!
Trolik зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 17:00   #271
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Ту Олл

Шановні, а може не варто плутати тепле з м'яким...
1. Кубок Києва є відбірковим на Кубок України. Чемпіонат Києва є відбірковим на Чемпіонат України. Ці лінії близькі, паралельні але не перетинаються. Кубок Києва не може бути рейтинговим змаганням, т.я. цей турнір комерційний.
2. Місце Кубка України в Запорізькій обл. ще не визначене. Самі організатори не виключають, що це буде коропова водойма...
3. Квота Києва, як приймаючої сторони ЧУ - 2 команди - 8 спортсменів. На цьому КРАПКА.
2 Каа. Читай... Я ж написав, що запропонований список водойм/акваторій дозволяє проявити всі грані таланту спортсмена. На Тимофіївці є лящ, він там дійсно ЄЄЄЄ!!!. Не хочеш коропа - я тобі розкажу, як там ляща ловити....
Trolik зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 17:04   #272
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
На КУ 2009 от Киева, едет победитель КК 2009 в Пустовитах.
На ЧУ 2009, едут лучшие 2 команды, по результатам рейтинга. Тролик и предлагает нам всем вместе решить где, когда и сколько нужно провести отборов.
А что у КФРС до сих пор нет утвержденного плана соревнований на 2009 год???
RSM зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 17:23   #273
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Шановні, а може не варто плутати тепле з м'яким...
1. Кубок Києва є відбірковим на Кубок України. Чемпіонат Києва є відбірковим на Чемпіонат України. Ці лінії близькі, паралельні але не перетинаються. Кубок Києва не може бути рейтинговим змаганням, т.я. цей турнір комерційний.
2. Місце Кубка України в Запорізькій обл. ще не визначене. Самі організатори не виключають, що це буде коропова водойма...
3. Квота Києва, як приймаючої сторони ЧУ - 2 команди - 8 спортсменів. На цьому КРАПКА.
2 Каа. Читай... Я ж написав, що запропонований список водойм/акваторій дозволяє проявити всі грані таланту спортсмена. На Тимофіївці є лящ, він там дійсно ЄЄЄЄ!!!. Не хочеш коропа - я тобі розкажу, як там ляща ловити....
Ты знаешь мне абсолютно всё равно где ловить и что ловить. Просто сам здраво подумай: выигрывают турнир чистые карпятники, едут на реку и чего? Есть логика? Ну и по результатам одного турнира, я считаю отбираться туда не стоит. И почему, я писал. Потому что если на ЧУ и КУ поедут 2 разные команды, нас, киевлян в рейтинге не будет. Потому что (повторяю блин) всеукраинский рейтинг фидеристов Дутчак И.Я. составлял на основе ЧУ и КУ. Только ДВУХ турниров. Соответственно шансы на попадание в сборную Украины приравниваются к нулю.
А вообще, надо собраться и решить, токо без галдежа, спорные вопросы решаем голосованием. Считаю, что должны присутствовать команды, Домика, ГРУ и Столица. Больше я команд не знаю пока, сори если кого-то не упомянул. Мне по душе больше живое общение, а не этот инет-флуд.
Каа зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 17:41   #274
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від Каа Переглянути допис
токо без галдежа.
Вибач, але тоді ряд осіб чоловічої статі повинні бути виключені з засідання... Чи це справедливо...
Trolik зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 20:10   #275
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від Каа Переглянути допис
выигрывают турнир чистые карпятники, едут на реку и чего?
Андрей, ты знаеш всех, кто собрался соревноваться в след. году (имею в виду киевлян). Скажи честно, и кого из этих людей ты считаеш чистым карпятником? Смешно немного, чесслово. Единственные люди у которых есть небольшой опыт в ловле карпа - это Тролик и Николас. Так они имеют не меньший опыт ловли и на куче других водоёмов.

Востаннє редагував SEMEN: 18.12.2008 о 21:52.
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 20:16   #276
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від Dabbler Переглянути допис
Надеюсь путевка на КУ только для участников из Киевских клубов?
Имею ввиду, что если вдруг, тьфу-тьфу, первое место будет не у Киевлян, а у гостей из областей, то едет все же лучшая Киевская команда. Правильно?
Правильно...
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 20:38   #277
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Ту Бадардинов

На звинувачення буду відповідати за мірою їх надходження...
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Если он не указал источник информации .. пусть это будет на его совести..
У мене була зустріч з Євгеном Буглаком. Якщо він вважає, що подав мені якісь ідеї, які я потім використав, не вказуючи на його авторство - хай сам мені про це скаже... Звинувачення з боку пана Бадардинов приведуть до того, що я з паном Буглаком зустрічатись без свідків відмовлюсь.
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
вы нам отказали в участии в клубе.. какие к нам претензии?
Ніхто пана Бадардинов у клуб не тягнув і в участі у клубі йому не відмовляв. Повідомляю широкому загалу - пан Бадардинов не уявляє собі клубу без власного очільництва і саме з цієї причини не пристав на пропозицію об'єднати всіх досвідчених фідеристів Києва у боротьбі на республіканському рівні. Згадувались міфічні секрети і небажання ними ділитись. Що ж... Не дуже і хотілось. Про створення паном Бадардинов власного клубу мені повідомив пан Буглак і потім підтвердив пан Мокруш.
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
На этом стёб по поводу нашего участия в вашем клубе я могу ситать закрытым.
Закриваю стьоб тут я. Крапка.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 20:46   #278
П.Ю.А.
 
Реєстрація: 06.09.2007
Звідки Ви: г.Киев.
Дописи: 30
Сказал(а) спасибо: 63
Поблагодарили 16 раз(а) в 6 сообщениях
Цитата:
Допис від Каа Переглянути допис
Ты знаешь мне абсолютно всё равно где ловить и что ловить. Просто сам здраво подумай: выигрывают турнир чистые карпятники, едут на реку и чего? Есть логика? Ну и по результатам одного турнира, я считаю отбираться туда не стоит. И почему, я писал. Потому что если на ЧУ и КУ поедут 2 разные команды, нас, киевлян в рейтинге не будет. Потому что (повторяю блин) всеукраинский рейтинг фидеристов Дутчак И.Я. составлял на основе ЧУ и КУ. Только ДВУХ турниров. Соответственно шансы на попадание в сборную Украины приравниваются к нулю.
А вообще, надо собраться и решить, токо без галдежа, спорные вопросы решаем голосованием. Считаю, что должны присутствовать команды, Домика, ГРУ и Столица. Больше я команд не знаю пока, сори если кого-то не упомянул. Мне по душе больше живое общение, а не этот инет-флуд.
Фидерный вид спорта есть только в России и на Украине. В Европе - нет.
С ув. Ю.
П.Ю.А. зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 22:12   #279
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Я щось не можу зрозуміти деякі месаджи шановних

2 Каа - Андрій, на КУ їде краща команда КК, на ЧУ - КУ . якщо щось комусь не подобається - треба звертатись в федерацію - бо формат та правила вони створюють. Особисто я такий формат для себе вважаю прийнятним та буду готуватись до змагань. А внутрішні змагання (на кшалт рейтингових) можу вважати прийнятним тільки на рівні клубів

2 Бадардінов - вітаю з створенням свого клубу. На цьому пропоную поставити крапку. Та до зустрічі на змаганнях та на рибалках. Рома, ну до чого ця буза...

Востаннє редагував Nycolas: 18.12.2008 о 23:08.
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 18.12.2008, 22:16   #280
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Роман, с вашим появлением в этой ветке, снова начинает нагнетаться ситуация. Либо давайте общаться по существу, либо не заходите сюда вообще. В ваших постах, снова ни строчки по делу (всё какие-то обиды, обвинения, выяснение отношений). Может вы ошибаетесь форумом?
SEMEN зараз поза форумом  
 

Мітки
спортивна ловля на фідер, спортивная ловля на фидер, фидер, фідер




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:15.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua