Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Соревнования, спорт, фестивали, сейшены > Рыболовный спорт. Соревнования в Украине и за рубежом. > Архивы > Архив 2009 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.07.2009, 22:03   #21
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Повністю згоден з тобою "Брат". Цікава ситуація склалась, донедавна від ІФФРС на ЧУ-2009 їхало дві команди, та чомусь вже одна??? Шановна Київська федерація, Вам доручено провести змагання а неміняти правила. Чому рішення президента фідерного спорту відмінює, нехай і столична, але на таких правах, як і люба регіональна федерація. Що слово Дутчака І.Я. ніхто в .... неставить??? І чому це Київ як організатор залишає право на додаткову команду, тобто тут правила залишаємо незмінними, а призери попереднього ЧУ немають право на додаткові команди, бо поміняли правила. Питання, ХТО ПОМІНЯВ??? Якщо Київ неможе прийняти ЧУ-2009 по даним правилам, то хто дав право їх міняти. Потрібно було непристосованість водойми передбачити і поміняти саме її, а не правила. А якщо Київ невзмозі це зробити, то може варто було відмовитись від самого проведення, тобто передати цю місію іншій федерації.
Так що прошу дати чітке пояснення Вашої позиції. Як на мене, то це дуже по нашому, по українськи, хто як хоче....
Київу і так вже надано пільгове місце, тобто грає Київ і київська область. То чому неграє Ів.-Франківськ і Ів.-Франківська обл. Чи Суми І сумська обл???
Ігоре, можливо, ти уважно прочитаєш месадж від Троліка, де чітко сказано, що Франківська область має додаткове місце?
А про Київ - є устрій країни, де місто Київ виступає як "окрема" територія, тобто є область, а є місто
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 24.07.2009, 22:20   #22
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Продовжується реєстрація.

Отримано заявку від Києвської обласної ФРС.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 24.07.2009, 23:25   #23
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
Ігоре, можливо, ти уважно прочитаєш месадж від Троліка, де чітко сказано, що Франківська область має додаткове місце?
А про Київ - є устрій країни, де місто Київ виступає як "окрема" територія, тобто є область, а є місто
Шановний Миколо, нетреба нам баки забивати, у нас теж є місто і є область і це теж - устрій країни, та я не про це. Весь рік призери минулого ЧУ знали, що мають квоту, а за три тижні до самого ЧУ правила радикально змінились. Чому в останній момент хтось поміняв їх. Якщо відверто, то я і так попадаю, але шановні давайте грати по тих правилах які були цілий рік.
А на рахунок того що неуважно читаю, то я і не читав. Нам Дутчак на засіданні федерації об"явив цю новину.
Кажете всежтаки залишили за Франківськом два місця. Ну спасибі, низький уклін Вам, прислухались до благань наших.
А як решту областей???



І ще, Миколо, навіщо з мого тексту видалив найцікавіщі моменти?

Добавлено через 1 минуту
Добавлено через 4 минуты
AXIC зараз поза форумом  
Старий 25.07.2009, 10:19   #24
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Ігоре - [[Ссылки только членам профсоюза. ]

Питання про квоти, я так розумію, до ФРСУ та пана Дутчака

А видалив я ті моменти, бо вони порушують правила спілкування на форумі
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 25.07.2009, 12:18   #25
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від super-p Переглянути допис
На самом деле все намного проще: достаточно отметить в положении необходимые изменения! Кстати, в действующих Правилах сказано:"5.6.1. Розмітка водойми, жеребкування, проведення змагань, прикормка, насадка повинні відповідати вимогам розділу 5.3." А "5.3. Правила проведення змагань з ловлі риби поплавковою вудкою" Так вот, в поплавочной ловле разрешено 2.5 литра живых компонентов на 3 часа!
Узко мыслишь, Рома! Помимо опарика есть достаточно много чего интересного. Хотя, если хочешь, то выступай со жменей опариков!
Кстати, в тех Правилах, что вывешаны на сайте Федерации, я что то вообще не нашел ни слова о количестве допустимых живых компонентов!
Ребята! Честно говоря, если "покопаться" в существующих правилах... то можно создать на любом из форумов.. ветку Толкования пояснения и пожелания к правилам.
Лично я весьма спокойно иду на любые изменения, как в регламенте, так и в тех же правилах и принимаю это как должное... А что я могу противостоять этому? Одного не хочется... вот этих обсуждений на форумах.. как выяснилось Абсолютно ни к чему не приводящих в последствии, потому как есть существующие правила.
По поводу животной составляющей... да не вопрос.. меняйте. Только знаете, ИМХО.. что уж если мы говорим за стабильность в спорте... то почему этот вопрос встал только сейчас? Сколько времени нужно для его обсуждения... кто это будет обсуждать и принимать решение? Мне кажется, что с тем как обстоят дела вообще со спортом у нас... то хочется честности от спотрсменов, справедливости судей... а от соревнований.... дай Бог чтобы они вообще проходили!
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 25.07.2009, 20:03   #26
super-p
 
Реєстрація: 29.01.2007
Звідки Ви: Черновцы
Дописи: 432
Сказал(а) спасибо: 197
Поблагодарили 310 раз(а) в 153 сообщениях
Да, согласен во многом!
Только обсуждения лучше сейчас, чем потом начнутся, после соревнований, как это бывает!
Ну, если никому не нужно, то "пойдем другим путем!"
super-p зараз поза форумом  
Старий 26.07.2009, 23:29   #27
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
Ігоре - [[Ссылки только членам профсоюза. ]

Питання про квоти, я так розумію, до ФРСУ та пана Дутчака

А видалив я ті моменти, бо вони порушують правила спілкування на форумі
Дутчак сказав, що рішення про те, що від ІФФРС на ЧУ-2009 їде тільки одна команда прийнято організаторами, тобто вами, бо водойма невміщає всіх хто мав бути. Тому ви скоротили кількість команд. Це було сказано на засіданні ІФФРС. Можеш собі уявити настрій тих чотирьох чоловік які мали їхати. Так, зараз ви передумали і вирішили нехай від ІФ їдуть дві команди, але оці ваші "казнить, помиловать" дали те чого ви добивались, тому що ці четверо сказали-"ну їх на..... з такою організацією", і вже неїдуть."Картина маслом".
AXIC зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 01:37   #28
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Дутчак сказав, що рішення про те, що від ІФФРС на ЧУ-2009 їде тільки одна команда прийнято організаторами, тобто вами, бо водойма невміщає всіх хто мав бути. Тому ви скоротили кількість команд. Це було сказано на засіданні ІФФРС. Можеш собі уявити настрій тих чотирьох чоловік які мали їхати. Так, зараз ви передумали і вирішили нехай від ІФ їдуть дві команди, але оці ваші "казнить, помиловать" дали те чого ви добивались, тому що ці четверо сказали-"ну їх на..... з такою організацією", і вже неїдуть."Картина маслом".
Действительно жалко(( когда из за амбиций функционеров страдают спортсмены.
Я когда-то говорил про то, что мы придём к тому.. что люди будут собираться не под знамёнами официальных федераций. И как я погляжу этот процесс ускоряется.
Эти мутки и непонятки в спорте только укрепляют в мысли что спорт становится "личным", причём чуть ли не на всех уровнях. Обидно.
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 07:28   #29
brat
 
Реєстрація: 14.07.2009
Звідки Ви: Ивано-Франковск
Дописи: 67
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 32 раз(а) в 11 сообщениях
На рахунок "вайлд карт"-в спорті,наприклад в великому тенісі,завдяки цій штучці організатори турніру запрошують спортсменів,яких би їм хотілось бачити(кум,брат,сват,колір шкіри і т.д),але це люди,які в рейтингу "далеко и глубоко". А спортсмени,які своїми результатами добились права на участь,дивляться на цю "вайлд карт" як на подачку з "барського плеча" І тому друга команда з Івано-Франківська віддає своє місце другим і тихо-тихо
brat зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 07:55   #30
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
ЧУ будет или нет на Набережной?? Или другое место будет??? Потому что после всех этих терок я не удивлюсь что место за 3-4 дня до соревнований могут поменять

Просто заранее надо бронировать хотя бы туже гостиницу не говоря уже обо всем остальном
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 10:25   #31
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від brat Переглянути допис
А спортсмени,які своїми результатами добились права на участь,дивляться на цю "вайлд карт" як на подачку з "барського плеча" І тому друга команда з Івано-Франківська віддає своє місце другим і тихо-тихо
Мужчини, як на мене, то це не серйозно... Хоч вбийте не розумію даного жесту. Що і кому ви цим хочете довести? Без образ... Я людина не зацікавлена...

Добавлено через 5 минут
ИМХО.
Если набережная всех не вмещает, то никому, никаких вайлд-карт... От каждой области по одной команде... так все будут в равных условиях...
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 10:52   #32
Edgik
 
Аватар для Edgik
 
Реєстрація: 10.09.2007
Звідки Ви: Cумы
Дописи: 429
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 54 раз(а) в 23 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
ИМХО.
Если набережная всех не вмещает, то никому, никаких вайлд-карт... От каждой области по одной команде... так все будут в равных условиях...
+1000000 поддерживаю
ИМХО на набережной поместяться все желающие судя по регистрации аншлага не будет

Востаннє редагував Edgik: 27.07.2009 о 10:57.
Edgik зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 11:34   #33
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Обговорюємо квоти до б......

Хотілося б по порядку, але мабуть не вийде. Бо вже занадто багато емоцій на останніх двох сторінках...
Зразу скажу - не треба посилатись на Правила у питанні додаткових квот на регіональні ФРС. Їх там немає. У Правилах, нову редакцію яких, на жаль, ми так і не отримали, пишуть про те, як рибу ловити, а не про те, як вносити розбрат та робити "красиві жести"...
Питання додаткових квот ініціювалось керівництвом ФРСУ з питань фідеру. Загалом це джентльменська угода, не закріплена документально. Комусь це подобається, комусь ні... Я теж не дуже розумію Чемпіонат світу з футболу, на котрому виступають три збірних Бразилії... Це підвищує шанси однієї з збірних Бразилії в чергове виграти чемпіонат і через чотири роки знову привезти три збірних, що підвищує шанс... ітагдалеє...
З приводу вайлд-кард можу сказати тільки одне - треба заохочувати організаторів турніру. Кому в наші нелегкі часи хочеться бігати по Мінмолодьспортлототуризмам та КМДА, вибивати міліцію, домовлятись з лікарями, організовувати розмітку секторів на Набережній та саму її хоч трохи підмести? Кому хочеться втрачати свій час на переговори з місцевими рибалками, писати оголошення, готувати документи, вести переговори по мобільному, вести реєстрацію тощо. Справ вистачає. Оплата за них - відсутня. Але, якщо регіональна ФРС приймає Чемпіонат і має подвійну квоту - це вже стимул (коротка загострена паличка, котрою поганяли биків)...
Напосілися через розміри Набережної? Я перепрошую... В 2008 році участь в ЧУ приймали 23 (здається) команди загальною кількістю у 46 спортсменів. Набережна готова прийняти 60 спортсменів! Шістдесят!!! Вам порахувати на скільки це процентів більше? Але це тільки 15 команд. Якщо хочете - нема питань, сектори по 10 метрів і уже 90(!!!) чоловік. Майже 200 процентів (195,6%). Але перш, ніж нанести розмітку цих секторів, хотілося б знати хоча б попередню кількість заявок.
Замість того, щоб швидко надіслати заявки ми тут будемо Київ поливати за невідомо що та робити жести. А заявки від ІФФРС немає. Так про що ми говоримо??? Немає заявок від Рівного, Чернівців, Вінниці, Тернопіля... Будемо тягнути до останнього??? А потім ще раз поллємо організаторів... Цікава політика... Може треба було в Верховну Раду йти, а не в рибальський спорт?
Trolik зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 14:03   #34
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Post Персональний склад команд (згідно отриманих заявок).

Від КФРС на змагання направляються команди:

Київ-1.
1. Молодцов Едуард (капітан)
2. Турик Борис
3. Вацко Віктор
4. Гарбуза Сергій
5. Дубина Анатолій (запасний)
6. Ковальов Олександр (тренер)
7. Романюк Євген (асистент)
8. Дубчак Антон (асистент)


Київ-2
1. Дудченко Владислав (капітан)
2. Страшний Олексій
3. Ріпка Сергій
4. Титаренко Сергій
5. Пясецький Микола (запасний)
6. Горбань Сергій (тренер)
7. Полтавець Арсеній (асистент)
8. Страшний Олександр (асистент)


Від ДоФРС направляється команда:

Донецьк-1
1. Cаприкiн Роман (капiтан)
2. Лiсовський Володимир (спортсмен)
3. Фонарев Андрій (спортсмен)
4. Смоляр Дмитро (спортсмен)
5. Романцов Олександр (тренер)
6. Саприкiн Володимир (помічник)


Від ОдФРС направляються команди:

Одеса-1
1. Сницерук С. (капітан)
2. Дворчук В.
3. Козьминых В.
4. Ступак Г.
5. Музалевский А. (запасний)
6. Пределин Д. (тренер)


Одесса - 2
1. Пельтик Ю. (капітан)
2. Сосков М.
3. Сосков В.
4. Мотовилин В.
5. Даниленко В. (запасний)
6. Пределин Д. (тренер)


Від КОФРС направляється команда:

Київська область
1. Бадардинов Роман (капитан)
2. Буглак Евгений
3. Мокруш Андрей
4. Тикконен Тарас


Від ІФФРС направляються команди:

Івано-Франківськ-1
1. Веселовський Ігор (капітан)
2. Левицький Олег
3. Бородайко Кнстянтин
4. Свирид Ігор


Івано-Франківськ-2

1. Мацюк Ігор (капітан)
2. Мацюк Руслан
3. Романів Любомир
4. Осіпов Ігор

П.С. Курсивом виділені команди, котрі йдуть поза квотами...

Востаннє редагував Trolik: 27.07.2009 о 19:00.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 19:55   #35
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Ребята! без стёба, с глубоким уважением ко всем, но правда дороже.
Глядя на данную ситуацию, я так понимаю весь сыр бор заварился из-за того, что вторая иванофранковская команда может не попасть на ЧУ.
Снова в форуме ругань, снова делятся люди на два лагеря. Но Главный человек который по сути должен "разрамсить" данную ситуацию... Дудчак... скромно молчит.
Я расскажу немного истории. Для меня было весьма удивительным тот факт, что фидерная команда .. ВДРУГ... стала состоять из 4 человек. Учитывая нащи Жени Буглака и мои, "тёрки" и разногласия с Домиком, которые я надеюсь остались в прошлом. Команда "Столиця" в даном её составе могла не состояться вообще. Назвать причину? да. это то самое решение ВДРУГ сделать команду из 4 человек. Причина и тут ясна — это способ протащить как можно больше спортсменов в регионе где фидер наиболее развит на ЧУ и поставить области где фидер мене развит на колени.
Теперь только не нада говорить что это не так... я скажу так же само.. НЕ ТРЕБА ЗАБИВАТИ НАМ БАКИ. В Киеве состоялось две команды... в Ивано-Франковске тоже есть две.. и никто никого не выганял с ЧУ.
По крайней мере есть функционеры которые должны решать подобные вопросы... а рядовым спортсменам остаётся только принимать то что решат функционеры и ПРИНИМАТЬ это как должно... тут опять напомню про 4 человека в команде.
Так что давайте не будем ругаться только из0за того, что ЧУ проведут на ракушке... и силами КФРС. Даст Бог следующий ЧУ будет на Коновке.. или ещё где. Мы что будем снова поливать друг друга грязью? Разве спорт от того станет чище?
ИМХО Было бы интересно вообще заявить от области по команде тех кто будет защищать честь области... А чемпиона выделять по личке... неважно из первой или второй команды он состоится. Но.. я лишь высказал своё мнение... которое так и останется моим. Я приму всё, что будет решено организаторами ли.... Федерацией рыболовного спорта... Игорем Дудчаком...
Господи! Дай Бог что вообще что-то проходит...
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 22:04   #36
Boev
 
Аватар для Boev
 
Реєстрація: 22.09.2007
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 398
Сказал(а) спасибо: 706
Поблагодарили 1.648 раз(а) в 235 сообщениях
Cool

Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Причина и тут ясна — это способ протащить как можно больше спортсменов в регионе где фидер наиболее развит на ЧУ и поставить области где фидер мене развит на колени.
+100. Так и есть. Многие области не имеют четырёх сильных спортсменов, поэтому команда будет по-любому неполноценная, т.е. слабая. Именно поэтому некоторые федерации не пришлют своих спортсменов. А соответственно, исход соревнований спрогнозировать не сложно.
Boev зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 22:08   #37
Titar
 
Аватар для Titar
 
Реєстрація: 19.06.2008
Звідки Ви: Украина.Киев.Виноградарь
Дописи: 1.196
Сказал(а) спасибо: 1.646
Поблагодарили 548 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Ребята! без стёба, с глубоким уважением ко всем, но правда дороже.
Глядя на данную ситуацию, я так понимаю весь сыр бор заварился из-за того, что вторая иванофранковская команда может не попасть на ЧУ.
Снова в форуме ругань, снова делятся люди на два лагеря. Но Главный человек который по сути должен "разрамсить" данную ситуацию... Дудчак... скромно молчит.
Я расскажу немного истории. Для меня было весьма удивительным тот факт, что фидерная команда .. ВДРУГ... стала состоять из 4 человек. Учитывая нащи Жени Буглака и мои, "тёрки" и разногласия с Домиком, которые я надеюсь остались в прошлом. Команда "Столиця" в даном её составе могла не состояться вообще. Назвать причину? да. это то самое решение ВДРУГ сделать команду из 4 человек. Причина и тут ясна — это способ протащить как можно больше спортсменов в регионе где фидер наиболее развит на ЧУ и поставить области где фидер мене развит на колени.
Теперь только не нада говорить что это не так... я скажу так же само.. НЕ ТРЕБА ЗАБИВАТИ НАМ БАКИ. В Киеве состоялось две команды... в Ивано-Франковске тоже есть две.. и никто никого не выганял с ЧУ.
По крайней мере есть функционеры которые должны решать подобные вопросы... а рядовым спортсменам остаётся только принимать то что решат функционеры и ПРИНИМАТЬ это как должно... тут опять напомню про 4 человека в команде.
Так что давайте не будем ругаться только из0за того, что ЧУ проведут на ракушке... и силами КФРС. Даст Бог следующий ЧУ будет на Коновке.. или ещё где. Мы что будем снова поливать друг друга грязью? Разве спорт от того станет чище?
ИМХО Было бы интересно вообще заявить от области по команде тех кто будет защищать честь области... А чемпиона выделять по личке... неважно из первой или второй команды он состоится. Но.. я лишь высказал своё мнение... которое так и останется моим. Я приму всё, что будет решено организаторами ли.... Федерацией рыболовного спорта... Игорем Дудчаком...
Господи! Дай Бог что вообще что-то проходит...
+1000% Так оно и есть.
Titar зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 23:07   #38
super-p
 
Реєстрація: 29.01.2007
Звідки Ви: Черновцы
Дописи: 432
Сказал(а) спасибо: 197
Поблагодарили 310 раз(а) в 153 сообщениях
Да нифига такого нет!
Чем больше в команде людей, тем интереснее и честнее борьба, и меньше шансов на везение.Именно поэтому в поплавочном спорте 5 человек, именно поэтому и в зимнем виде ловли команда из 5 человек!
А многие области,которые не имеют сильных спортсменов, должны думать о том, чтобы развивать спорт,растить этих сильных спортсменов, а не упрощать все! К тому же они не принимали участие в ЧУ и в прошлые годы, когда команда была 2 человека.
Странно, почему все молчали в прошлом году, когда принималось решение, что команда победитель ЧУ имеет право выставить две команды в следующем году? Почему, словами Ромы, это нужно обсуждать именно теперь, накануне ЧУ? Да еще и с какими-то непонятными аргументами, типа кто-то под себя что-то подстраивает?
А результат спрогнозировать действительно не сложно, но только исходя из качества, а не количества! Помоему, именно этого качества как раз и бояться многие!
super-p зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 23:18   #39
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від super-p Переглянути допис
Чем больше в команде людей, тем интереснее и честнее борьба, и меньше шансов на везение.Именно поэтому в поплавочном спорте 5 человек, именно поэтому и в зимнем виде ловли команда из 5 человек!
А многие области,которые не имеют сильных спортсменов, должны думать о том, чтобы развивать спорт,растить этих сильных спортсменов, а не упрощать все!
Здесь согласен с Юрой.

Цитата:
А результат спрогнозировать действительно не сложно, но только исходя из качества, а не количества! Помоему, именно этого качества как раз и боятся многие!
По результатам: например мне, сложно его (результат ЧУ) спрогнозировать, тем более на набережной. Юра, можно твой прогноз услышать?
TUR зараз поза форумом  
Старий 27.07.2009, 23:21   #40
Edgik
 
Аватар для Edgik
 
Реєстрація: 10.09.2007
Звідки Ви: Cумы
Дописи: 429
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 54 раз(а) в 23 сообщениях
Цитата:
Допис від super-p Переглянути допис
Да нифига такого нет!
Чем больше в команде людей, тем интереснее и честнее борьба, и меньше шансов на везение.Именно поэтому в поплавочном спорте 5 человек, именно поэтому и в зимнем виде ловли команда из 5 человек!
А многие области,которые не имеют сильных спортсменов, должны думать о том, чтобы развивать спорт,растить этих сильных спортсменов, а не упрощать все! К тому же они не принимали участие в ЧУ и в прошлые годы, когда команда была 2 человека.
Странно, почему все молчали в прошлом году, когда принималось решение, что команда победитель ЧУ имеет право выставить две команды в следующем году? Почему, словами Ромы, это нужно обсуждать именно теперь, накануне ЧУ? Да еще и с какими-то непонятными аргументами, типа кто-то под себя что-то подстраивает?
А результат спрогнозировать действительно не сложно, но только исходя из качества, а не количества! Помоему, именно этого качества как раз и бояться многие!
+1000000
Цитата:
Допис від Boev Переглянути допис
+100. Так и есть. Многие области не имеют четырёх сильных спортсменов, поэтому команда будет по-любому неполноценная, т.е. слабая. Именно поэтому некоторые федерации не пришлют своих спортсменов. А соответственно, исход соревнований спрогнозировать не сложно.
Так можно укомплектовать сборную области спортсменами из других областей.
Кто хочет находит возможность, а кто не хочет находит причины
Edgik зараз поза форумом  
Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:33.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua