Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Поплавочник > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.02.2014, 09:37   #1461
Папа Ву
 
Аватар для Папа Ву
 
Реєстрація: 09.04.2006
Звідки Ви: Левый сектор
Дописи: 2.558
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 1.821
Поблагодарили 5.855 раз(а) в 774 сообщениях
Цитата:
Допис від miron-s Переглянути допис
Подскажите пожалуйста, как по качеству и строю маховые удилища Sensas Bullet 7m. Стоит за неё заплатить 1600, или взять Briscola FAVILLA, 7м?
Стоит взять FAVILLA.

Цитата:
Допис від andreyxy Переглянути допис
Спросите у итальянца о Briscola и он сделает такие вот глаза
Очень странно, ибо производитель прямо утверждает, что поплавки Брискола сделаны в Италии. Слышал, кажется, от Саши Обломова, а возможно, на сайте читал.
Должен заметить, что принадлежность ТМ Италии

а) не означает, что продукция производится в Италии
б) что она активно продается в Италии
Это касается многих торговых марок


Цитата:
Допис від Сотник Переглянути допис
Я не провожу скрытую рекламу . Реально заинтересовали Briscola, прочитал и на MF и на других сайтах - впечатление что только для СНГ их производят. Сайта производителя не нашел.
Может быть. Впрочем, это и не удивительно - ТМ молодая, а европейские рынки плотно заняты старыми брендами.

Востаннє редагував Папа Ву: 27.02.2014 о 09:44.
Папа Ву зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Сотник (27.02.2014)
Старий 27.02.2014, 10:30   #1462
andreyxy
 
Аватар для andreyxy
 
Реєстрація: 03.02.2011
Звідки Ви: г. Киев, Голосеевский р-н.
Дописи: 1.117
Сказал(а) спасибо: 166
Поблагодарили 721 раз(а) в 324 сообщениях
Цитата:
Допис від Крошка Енот Переглянути допис
Очень странно, ибо производитель прямо утверждает, что поплавки Брискола сделаны в Италии.
Я могу своих знакомых болгар, сербов, румынов и поляков попросить написать на поплавке что угодно! Хоть то что они делаются итальянскими девственницами во время лишения их последнего
andreyxy зараз поза форумом  
Старий 27.02.2014, 12:09   #1463
miron-s
 
Аватар для miron-s
 
Реєстрація: 28.04.2010
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 89
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 13 раз(а) в 10 сообщениях
Всем большое спасибо за помощь! Нашёл Briscola FIAMMA 7, уже заказал.
miron-s зараз поза форумом  
Старий 27.02.2014, 15:06   #1464
Папа Ву
 
Аватар для Папа Ву
 
Реєстрація: 09.04.2006
Звідки Ви: Левый сектор
Дописи: 2.558
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 1.821
Поблагодарили 5.855 раз(а) в 774 сообщениях
Цитата:
Допис від andreyxy Переглянути допис
Я могу своих знакомых болгар, сербов, румынов и поляков попросить написать на поплавке что угодно! Хоть то что они делаются итальянскими девственницами во время лишения их последнего
Тогда, получается, нельзя верить никому? Или тебе можно?

Андрюша - ЕЩЕ ОДИН ПОСТ НЕ ПО ТЕМЕ, неважно, про девственниц или про Папу Римского - и тебе даже знакомство с Енотом не поможет Гарантирую
Папа Ву зараз поза форумом  
Старий 03.03.2014, 10:14   #1465
Тушелюб
 
Реєстрація: 27.09.2013
Звідки Ви: Львів. Викладач ВУЗу.
Дописи: 25
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 25 раз(а) в 13 сообщениях
Цитата:
Допис від B0rsuk Z.K. Переглянути допис
Лучше купите одну но немного качественней. И стремитесь к клеву что б и на одну не успевать вытаскивать рыбу. Я лично не понимаю зачем не спортсмену две одинаковые удочки (одной длины). Если Вы успеваете ловить на две, значит Вы все делаете не правильно
Та навпаки - це, власне, спортсмену досить однієї вудки. Він ехолотом за 500 баксів знайде, де стоїть риба, вкине фірмової прикормки гривень на сто у воду, вчепить хробака з мікрочипом, пшикне на нього діпом з печінки австралійського скунса, застосує купу фокусів та хитрощів і ловить собі однією . Я ж простий дядько - їду пару разів на рік не на рибу, а по рибу для ухи, піджарки, таранки і викидаю тільки дрібноту. Прикормлюю сухарями та вівсянкою, що за зиму назбирав. Щоб дрібноту не травмувати ловлю на крупну наживку - виповзка, сало, тощо. Отож і клює рідше - зате грубша. Тому дві удочки не тому, що встигаю ловити, а тому що з трьома у лодці незручно. А якщо риба активна і вже зловлю кг з 5, то й їду собі додому. Що з мене візьмеш - любитель, а не профі .
Тушелюб зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Fromserge (03.03.2014), Shkrob (04.03.2014), super-p (03.03.2014), Варфоломей (16.03.2014)
Старий 03.03.2014, 11:12   #1466
Fromserge
 
Аватар для Fromserge
 
Реєстрація: 16.04.2007
Звідки Ви: Киев, Оболонь, Героев Сталинграда
Дописи: 85
Сказал(а) спасибо: 264
Поблагодарили 535 раз(а) в 29 сообщениях
Цитата:
Допис від Тушелюб Переглянути допис
Та навпаки - це, власне, спортсмену досить однієї вудки. Він ехолотом за 500 баксів знайде, де стоїть риба, вкине фірмової прикормки гривень на сто у воду, вчепить хробака з мікрочипом, пшикне на нього діпом з печінки австралійського скунса, застосує купу фокусів та хитрощів і ловить собі однією . Я ж простий дядько - їду пару разів на рік не на рибу, а по рибу для ухи, піджарки, таранки і викидаю тільки дрібноту. Прикормлюю сухарями та вівсянкою, що за зиму назбирав. Щоб дрібноту не травмувати ловлю на крупну наживку - виповзка, сало, тощо. Отож і клює рідше - зате грубша. Тому дві удочки не тому, що встигаю ловити, а тому що з трьома у лодці незручно. А якщо риба активна і вже зловлю кг з 5, то й їду собі додому. Що з мене візьмеш - любитель, а не профі .
Такой подход имеет место. Но когда в трудных условиях, в межсезонье, на новом месте.... рядом в Вами сядет спортсмен и поймает... а Вы нет милости просим на повышение квалификации
Fromserge зараз поза форумом  
Старий 03.03.2014, 12:03   #1467
B0rsuk Z.K.
 
Аватар для B0rsuk Z.K.
 
Реєстрація: 01.10.2009
Звідки Ви: Киев
Дописи: 336
Сказал(а) спасибо: 39
Поблагодарили 162 раз(а) в 93 сообщениях
Цитата:
Допис від Тушелюб Переглянути допис
Та навпаки - це, власне, спортсмену досить однієї вудки. Він ехолотом за 500 баксів знайде, де стоїть риба, вкине фірмової прикормки гривень на сто у воду, вчепить хробака з мікрочипом, пшикне на нього діпом з печінки австралійського скунса, застосує купу фокусів та хитрощів і ловить собі однією . Я ж простий дядько - їду пару разів на рік не на рибу, а по рибу для ухи, піджарки, таранки і викидаю тільки дрібноту. Прикормлюю сухарями та вівсянкою, що за зиму назбирав. Щоб дрібноту не травмувати ловлю на крупну наживку - виповзка, сало, тощо. Отож і клює рідше - зате грубша. Тому дві удочки не тому, що встигаю ловити, а тому що з трьома у лодці незручно. А якщо риба активна і вже зловлю кг з 5, то й їду собі додому. Що з мене візьмеш - любитель, а не профі .
По поводу эхолотов и дорогущей прикормки. Это Вы заблуждаетесь.

По поводу 5 кг. которые Вы забираете домой. Это не любительская рыбалка - это браконьерство, норма вылова 3.5 кг. в сутки. ИХМО. Лучше все таки рыбалку превратить в хобби, а не в добычу еды. Но тут каждому свое.
B0rsuk Z.K. зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Serious Sam (03.03.2014)
Старий 04.03.2014, 14:32   #1468
Тушелюб
 
Реєстрація: 27.09.2013
Звідки Ви: Львів. Викладач ВУЗу.
Дописи: 25
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 25 раз(а) в 13 сообщениях
Цитата:
Допис від Fromserge Переглянути допис
спортсмен и поймает... а Вы нет
А от цим я зовсім не переймаюся , позаяк їжджу головно на відпочинок. І якщо наловлю крім ухи ще й додому - дуже добре, а не ловиться - просто добре.
Щодо кваліфікації, то це, звісно, потрібна, але неоднозначна для річ. У всякій справі є різні рівні. Я в цій темі про махові вудки начитався такого - космос (для мене). В принципі межі досконалості, звісно, нема - але за все треба платити. І не тільки грошима, а й відношенням до суті справи - хтось у першу чергу хоче обловити сусіда, або самого себе за попередній раз, а хтось просто посидіти з вудками і відірватися від урбанізації. Я з тих других, для яких підвищення кваліфікації означає не рух до нових технологій, а спосіб покращити свій відпочинок .
Тушелюб зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Варфоломей (16.03.2014)
Старий 04.03.2014, 14:59   #1469
Тушелюб
 
Реєстрація: 27.09.2013
Звідки Ви: Львів. Викладач ВУЗу.
Дописи: 25
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 25 раз(а) в 13 сообщениях
Цитата:
Допис від B0rsuk Z.K. Переглянути допис
По поводу эхолотов и дорогущей прикормки. Это Вы заблуждаетесь.

По поводу 5 кг. которые Вы забираете домой. Это не любительская рыбалка - это браконьерство, норма вылова 3.5 кг. в сутки. ИХМО. Лучше все таки рыбалку превратить в хобби, а не в добычу еды. Но тут каждому свое.
1. Напевне, так і є. Просто є реальні спортсмени-профі, а більшість з тих, що я бачу, схоже тільки вчаться. Амуніція - заледве в бус влазить. Відра бойлів завозять лодками. Але щось уловів якихось там дуже більших за мої я не дуже й бачив. Втім, кожний бавиться, як хоче.
2.Щодо 3.5 кг, то у мене в реаліях виходить менше, бо їжджу з дружиною і сином. Уха, піджарка, саморобна коптильня - додому мало що везу. А завдяки наявності таких рибаків як я, місцеві сіткарі мають значні збитки, які кратно компенсують виловлену мною рибу.
3. Хобі теж поняття відносне. У мене це відпочинок з рибалкою.
4. Я все це веду до того, що і любительський і професійний спорт одночасно мають право на життя .
Тушелюб зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Gorro (11.03.2014), super-p (04.03.2014), Варфоломей (16.03.2014)
Старий 04.03.2014, 15:25   #1470
duffy333
 
Аватар для duffy333
 
Реєстрація: 08.05.2010
Звідки Ви: Киев, Осокорки
Дописи: 2.639
Сказал(а) спасибо: 2.353
Поблагодарили 7.195 раз(а) в 1.734 сообщениях
Цитата:
Допис від Тушелюб Переглянути допис
1. Напевне, так і є. Просто є реальні спортсмени-профі, а більшість з тих, що я бачу, схоже тільки вчаться. Амуніція - заледве в бус влазить. Відра бойлів завозять лодками. Але щось уловів якихось там дуже більших за мої я не дуже й бачив. Втім, кожний бавиться, як хоче.
Це Ви мабуть на на карпятників надивились - там хлопці дійсно люблять рибку погодувати
duffy333 зараз поза форумом  
Старий 04.03.2014, 15:35   #1471
andreyxy
 
Аватар для andreyxy
 
Реєстрація: 03.02.2011
Звідки Ви: г. Киев, Голосеевский р-н.
Дописи: 1.117
Сказал(а) спасибо: 166
Поблагодарили 721 раз(а) в 324 сообщениях
Цитата:
Допис від duffy333 Переглянути допис
Це Ви мабуть на на карпятників надивились - там хлопці дійсно люблять рибку погодувати
Это точно! Потому как у поплавочника большая половина прикормки - это земля
andreyxy зараз поза форумом  
Старий 04.03.2014, 18:31   #1472
B0rsuk Z.K.
 
Аватар для B0rsuk Z.K.
 
Реєстрація: 01.10.2009
Звідки Ви: Киев
Дописи: 336
Сказал(а) спасибо: 39
Поблагодарили 162 раз(а) в 93 сообщениях
Цитата:
Допис від Тушелюб Переглянути допис
А от цим я зовсім не переймаюся , позаяк їжджу головно на відпочинок. І якщо наловлю крім ухи ще й додому - дуже добре, а не ловиться - просто добре.
Щодо кваліфікації, то це, звісно, потрібна, але неоднозначна для річ. У всякій справі є різні рівні. Я в цій темі про махові вудки начитався такого - космос (для мене). В принципі межі досконалості, звісно, нема - але за все треба платити. І не тільки грошима, а й відношенням до суті справи - хтось у першу чергу хоче обловити сусіда, або самого себе за попередній раз, а хтось просто посидіти з вудками і відірватися від урбанізації. Я з тих других, для яких підвищення кваліфікації означає не рух до нових технологій, а спосіб покращити свій відпочинок .
Щаслива Ви людина. Моя Вам порада. В Вашому випадку не потрибно заглиблюватись у всі тонкощі вудлищ та самого процесу. Сходіть до риболовного магазину і просто купіть ту вудку що Вам сподобається зовні. В Вашому випадку пидийде люба вудка.
B0rsuk Z.K. зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
sportfishing (01.04.2014)
Старий 05.03.2014, 15:48   #1473
Тушелюб
 
Реєстрація: 27.09.2013
Звідки Ви: Львів. Викладач ВУЗу.
Дописи: 25
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 25 раз(а) в 13 сообщениях
Цитата:
Допис від B0rsuk Z.K. Переглянути допис
Щаслива Ви людина. Моя Вам порада. В Вашому випадку не потрибно заглиблюватись у всі тонкощі вудлищ та самого процесу. Сходіть до риболовного магазину і просто купіть ту вудку що Вам сподобається зовні. В Вашому випадку пидийде люба вудка.
Та, звісно, всі тонкощі мені не потрібні. Але більш, аніж 30-річний досвід риболовлі все ж означив певний набір вимог до вудки, яка мені найбільше зараз підходить і які я озвучив. А те, що тут на форумі мені варіант підказали, я його купив, і ним задоволений все ж свідчить про те, що не тільки для вузького класу спортсменів цей форум може бути корисним.
Щоб не плодити повідомлень відразу ще й спитаю. 6-м вудку купив. Як мені її перевірити на критичне навантаження? Чи є якісь ознаки ще до того, як вона зламається, що далі грузити не можна ?

Востаннє редагував Тушелюб: 05.03.2014 о 15:54.
Тушелюб зараз поза форумом  
Старий 05.03.2014, 16:00   #1474
Fromserge
 
Аватар для Fromserge
 
Реєстрація: 16.04.2007
Звідки Ви: Киев, Оболонь, Героев Сталинграда
Дописи: 85
Сказал(а) спасибо: 264
Поблагодарили 535 раз(а) в 29 сообщениях
Цитата:
Допис від Тушелюб Переглянути допис
Та, звісно, всі тонкощі мені не потрібні. Але більш, аніж 30-річний досвід риболовлі все ж означив певний набір вимог до вудки, яка мені найбільше зараз підходить і які я озвучив. А те, що тут на форумі мені варіант підказали, я його купив, і ним задоволений все ж свідчить про те, що не тільки для вузького класу спортсменів цей форум може бути корисним.
Щоб не плодити повідомлень відразу ще й спитаю. 6-м вудку купив. Як мені її перевірити на критичне навантаження? Чи є якісь ознаки ще до того, як вона зламається, що далі грузити не можна ?
Обычно перед этим ноги проваливаются в бетон и пупок развязывается

-Товарисч капитан якорь всплыл.
-Да.... плохая примета...
Fromserge зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
serg78 (05.03.2014), Тушелюб (05.03.2014)
Старий 10.03.2014, 19:01   #1475
prpllrhd
 
Аватар для prpllrhd
 
Реєстрація: 06.05.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 21
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 5 раз(а) в 5 сообщениях
Привет! После года набивания практики на поплавок решил попробовать купить первое удилище 6м и классом повыше чем были) Бюджет до 800 грн! Поездил - потрусил фаворитов парочку, подешевле разные нью хантеры и прочее! И действительно больше всего понравилась брискола фавилла о которой говорилось на форуме! В руке легкая и супер балланс(хотя еще бы чуууточку жестче было бы воообще)! Но насчитали вместо ожидаемых 750 грн целую тысячу( доллар делает дела! Других магазинов с брисколой не знаю! Может посоветуете нечто похожее по параметрам но то что еще можно купить в адекватной цене? Читал элит альянс чепион хорош и земекс страдивари! Но подержать не представляю где... Может подскажете что равноценное и что можно подержать в киеве в руках?

Востаннє редагував prpllrhd: 10.03.2014 о 19:18.
prpllrhd зараз поза форумом  
Старий 10.03.2014, 21:20   #1476
777V777
 
Аватар для 777V777
 
Реєстрація: 03.09.2012
Звідки Ви: АР Крым
Дописи: 16
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 4 раз(а) в 3 сообщениях
Цитата:
Допис від prpllrhd Переглянути допис
Читал элит альянс чепион хорош и земекс страдивари!
Наверное все-же MILO Stradivari ?
777V777 зараз поза форумом  
Старий 10.03.2014, 21:34   #1477
prpllrhd
 
Аватар для prpllrhd
 
Реєстрація: 06.05.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 21
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 5 раз(а) в 5 сообщениях
Цитата:
Допис від 777V777 Переглянути допис
Наверное все-же MILO Stradivari ?
Я действительно напутал) таки страдивари но не земекс а банакс) Banax Stradivari 600) но это я к примеру...а мило ооочень дорогая)
prpllrhd зараз поза форумом  
Старий 10.03.2014, 21:44   #1478
777V777
 
Аватар для 777V777
 
Реєстрація: 03.09.2012
Звідки Ви: АР Крым
Дописи: 16
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 4 раз(а) в 3 сообщениях
RE

Цитата:
Допис від prpllrhd Переглянути допис
Я действительно напутал) таки страдивари но не земекс а банакс) Banax Stradivari 600) но это я к примеру...а мило ооочень дорогая)
Посмотри тут: [[Ссылки только членам профсоюза. ]
может что понравиться...
777V777 зараз поза форумом  
Старий 10.03.2014, 22:08   #1479
miron-s
 
Аватар для miron-s
 
Реєстрація: 28.04.2010
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 89
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 13 раз(а) в 10 сообщениях
Так вроде Briscola FAVILLA 6м стоит 750гр. вот ссылка [[Ссылки только членам профсоюза. ]
miron-s зараз поза форумом  
Старий 10.03.2014, 22:12   #1480
prpllrhd
 
Аватар для prpllrhd
 
Реєстрація: 06.05.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 21
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 5 раз(а) в 5 сообщениях
Цитата:
Допис від miron-s Переглянути допис
Так вроде Briscola FAVILLA 6м стоит 750гр. вот ссылка [[Ссылки только членам профсоюза. ]
Там мне и пересчитали по курсу доллара на 990 грн
prpllrhd зараз поза форумом  
 




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:41.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua