Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Соревнования, спорт, фестивали, сейшены > Рыболовный спорт. Соревнования в Украине и за рубежом. > Архивы > Архив 2012 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.07.2012, 20:38   #61
adnkiev
 
Аватар для adnkiev
 
Реєстрація: 13.07.2009
Звідки Ви: г.Житомир
Дописи: 450
Сказал(а) спасибо: 1.356
Поблагодарили 410 раз(а) в 124 сообщениях
Вернулся с отпуска, добрался до инета наконец.
Поздравляю Игоря Веселовского с многократным Чемпионом Украины.
Лешу Пугача с серебром и Алика Таранова с бронзой.
Также команду Франковска с победой, Киев со вторым местом а Днепр с третьим.
Хочу также поздравить всех кто принимал участие в ЧУ-2012.
adnkiev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 00:36   #62
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Как на форумах всякие нехорошие вещи писать, так это как два пальца, а как встретишся с человеком на соревах вживую, так улыбаются все, вроди как и не писали ничего . В лицо сказать у многих кишка тонка
SEMEN зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
vub (30.07.2012)
Старий 30.07.2012, 08:08   #63
brat
 
Реєстрація: 14.07.2009
Звідки Ви: Ивано-Франковск
Дописи: 67
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 32 раз(а) в 11 сообщениях
Цитата:
Допис від TUR Переглянути допис
????

Пользуясь случаем, и так как нет никаких протоколов пока, то тоже поздравляю Руслана Мацюка из Ивано-Франковска с уверенной победой над Всеми, и заслуженным званием Чемпион Украины!!!


ПыСы: Не знаю откуда возникла тема с моей фамилией, но я повода не давал.
Руслан, если что-то есть мне сказать, то возьми и скажи!
По словам Троліка перемога Веселовського була не повна із-за вашої відсутності в Коновці,а от перемога Страшного в Харкові без вашоЇ участі ніяких нарікань не викликала. Пацани нічого особистого Їдьте в Чернігів на кубок,бо мало що потім можуть написати
brat зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 13:23   #64
diyad
 
Реєстрація: 23.05.2008
Звідки Ви: м. Івано-Франківськ ІФФРС
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 10 раз(а) в 3 сообщениях
Цитата:
Допис від Фдуч Переглянути допис
А понятия "сильнейший фидерист страны" и " чемпион страны" - синонимы? В этом году, думаю, нет.
Вот только по-хорошему или по-плохому Лёха подарил чемпионство, это тема для долгих вечерних разговоров у костра.
Думать, размышлять по поводу и без повода - благо на самом демократичном форуме
Смысл ?
Ребята, давно не писал здесь и вряд ли удосужусь ответом в будущем.
Но, честно , немного "зацепило". Неужели личные амбиции доминируют над здравым смыслом ?
Главная задача, я считаю, это сохранение сборной. Перспективной и одной из самых молодых в мире. Поверьте - ОНИ уже давно для себя определили лидеров. А кто стал чемпионом Украины в этом году, кто будет в следующем - не так важно.
Да и аргументы Анатолия Мефодиевича как то не соответствуют его хоть и в прошлом , но все таки статусу.

С уважением, Игорь Дутчак.
diyad зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 14:17   #65
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 brat
Мій нік-нейм пишеться Trolik і для тебе ніяк інакше.
З приводу неповноцінності Чемпіонства Веселовського жодних думок не виказував з причини пофігічності ставлення до даного факту. Просто констатував відсутність сильних спортсменів, які могли б цьому завадити, а могли своїм суперництвом підвищити статус змагань взагалі і здобутих нагород зокрема. Превентивно - пофігічно ставлюсь до питання причини відсутності вищезгаданих спортсменів, так що можна не починати новий виток дискусії.
2 diyad
Шановний Ігоре Ярославовичу. Не зрозумів про які особисті амбіції йде мова а тому не можу обговорювати накручені на ці амбіції подальші аргументи. А щодо долі збірної України - то є кому тою долею перейматись. Я всі свої минулі переймання лікую дофеніном і пофігіном в оригінальній упаковці.

Востаннє редагував Trolik: 30.07.2012 о 16:45.
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 16:33   #66
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Главная задача, я считаю, это сохранение сборной. Перспективной и одной из самых молодых в мире. Поверьте - ОНИ уже давно для себя определили лидеров.
Яким чином зберегти збірну? Хіба не по рейтингу а потім відборам вона створюється? Тай як її зберегти, якщо на ЧУ-2 не приїхало три збірника, а це вже їм можна поставити хрест на відбори 2013. Чи може тепер збірну будуть поіншому формувати?
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 17:01   #67
brat
 
Реєстрація: 14.07.2009
Звідки Ви: Ивано-Франковск
Дописи: 67
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 32 раз(а) в 11 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
2 brat
Мій нік-нейм пишеться Trolik і для тебе ніяк інакше.
Коли я пишуВаш нік,я перед тим п"ю пофігін,і якщо все так пофіг,то задля чого втикатись?

Востаннє редагував Trolik: 30.07.2012 о 18:54. Причина: оверквотінг...
brat зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 17:03   #68
brat
 
Реєстрація: 14.07.2009
Звідки Ви: Ивано-Франковск
Дописи: 67
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 32 раз(а) в 11 сообщениях
Цитата:
Допис від AXIC Переглянути допис
Яким чином зберегти збірну? Хіба не по рейтингу а потім відборам вона створюється? Тай як її зберегти, якщо на ЧУ-2 не приїхало три збірника, а це вже їм можна поставити хрест на відбори 2013. Чи може тепер збірну будуть поіншому формувати?
Збірники автоматично попадають на відбори 2013,і це я рахую повною єрундою,люди фактично можуть готуватись з року в рік до одних змагань(відборів)
brat зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 17:35   #69
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від brat Переглянути допис
Збірники автоматично попадають на відбори 2013,і це я рахую повною єрундою,люди фактично можуть готуватись з року в рік до одних змагань(відборів)
Я цього не знав. Тоді зрозуміло чому троє із збірної забили на ЧУ-2.Тепер мені дивно, що хоть хтось з збірної приїхав на ЧУ-2. То може і відбори не проводити, а прописати в правилах, що збірники автоматично попадають в збірну наступного сезону. З візами буде простіше, з спонсорами і т.д.І на спортивний фідер в Україні заб"ють всі решта.
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
AK (30.07.2012)
Старий 30.07.2012, 18:59   #70
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від brat Переглянути допис
Коли я пишуВаш нік,я перед тим п"ю пофігін,і якщо все так пофіг,то задля чого втикатись?
Пане Руслане. Написання нік-нейму так, як треба - то не моя примха. То одне с правил культурної поведінки у мережі. Якщо Вам на то пофіг, то може бути не пофіг модераторам ресурсу, на якому Ви виступаєте як дописувач. Рівно як не пофіг таке явище як [[Ссылки только членам профсоюза. ], котрим Ви також грішите. За Вами я прибираю і прибирати буду - робота така. Але в дискусії вступати вже не хочу, робота до цього не змушує.
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 19:36   #71
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від brat Переглянути допис
ПЇдьте в Чернігів на кубок,бо мало що потім можуть написати
Я пропускаю этот сезон.
TUR зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 20:52   #72
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від AXIC Переглянути допис
Я цього не знав. Тоді зрозуміло чому троє із збірної забили на ЧУ-2.Тепер мені дивно, що хоть хтось з збірної приїхав на ЧУ-2. То може і відбори не проводити, а прописати в правилах, що збірники автоматично попадають в збірну наступного сезону. З візами буде простіше, з спонсорами і т.д.І на спортивний фідер в Україні заб"ють всі решта.
Цитата:
Допис від brat Переглянути допис
Збірники автоматично попадають на відбори 2013,і це я рахую повною єрундою,люди фактично можуть готуватись з року в рік до одних змагань(відборів)
..... . Хлопці, пішов другий рік, як діє це правило... . Збірники минулого року автоматом приймали участь у цьогорічних відборах, а ви чомусь тільки зараз прокинулись...
SEMEN зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 21:01   #73
bvt
 
Реєстрація: 30.05.2009
Звідки Ви: Винница,
Дописи: 1.029
Сказал(а) спасибо: 14
Поблагодарили 726 раз(а) в 325 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
..... . Хлопці, пішов другий рік, як діє це правило... . Збірники минулого року автоматом приймали участь у цьогорічних відборах, а ви чомусь тільки зараз прокинулись...
В спінінгу це правило діє вже давно - і всі спінінгісти не проти.На відборах теж треба перемогти.А хто досягне збірноі - на наступний рік буде мати таку преференцію.
bvt зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 21:16   #74
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
..... . Хлопці, пішов другий рік, як діє це правило... . Збірники минулого року автоматом приймали участь у цьогорічних відборах, а ви чомусь тільки зараз прокинулись...
Та бо я вже не спортсмен, тому і не слідкую за правилами, а Руслан (brat) ще робить якісь потуги в спорті то і зрозуміла його реакція.
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 21:28   #75
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Пане Руслане. Написання нік-нейму так, як треба - то не моя примха. То одне с правил культурної поведінки у мережі. Якщо Вам на то пофіг, то може бути не пофіг модераторам ресурсу, на якому Ви виступаєте як дописувач.
Та то він "Толік" хотів написати а ніякий там нік-нейм. На клаві "о" рядом з "р", пальці грубі, от і вийшло Тролік. А то друге мудре слово,"оверквотінг" то помоєму означає, що треба більше написати слів ніж в цитаті? Слова не рахую, а по рядках прикидую вроді більше ніж в цитаті..
На матчфішинг.ру бачив як виводили в цитату цілий звіт на дві-три сторінки журналу і ставили одну строку типу "Дякую за звіт". Якось у них це проходить?
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:32.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua