Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Поплавочник
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Поплавочник
Ловля на поплавочные снасти - от поплавчанки до матча и штекера.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.01.2024, 13:11   #701
Devianne
 
Реєстрація: 15.11.2023
Звідки Ви: Запорожье
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Маю brain phantom(7)+flagman armadale(5) махи. Але вони з китовим вусом, а іноді треба ловити серед трави, та більш агресивно тащити карася поки не чкурнув в траву(Дніпро).

Як вважаєте що буде краще для таких умов лову:

maver Ambra tls
maver Arthemix MX
Devianne зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2024, 12:37   #702
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Цитата:
Допис від Devianne Переглянути допис
Маю brain phantom(7)+flagman armadale(5) махи. Але вони з китовим вусом, а іноді треба ловити серед трави, та більш агресивно тащити карася поки не чкурнув в траву(Дніпро).

Як вважаєте що буде краще для таких умов лову:

maver Ambra tls
maver Arthemix MX
Треба в карасів спитати, яка модель їм більше подобається
Ambra, звичайно. краща за Arthemix
А взагалі як на мене, Flagman Sherman Pro Pole New Generation на карася абсолютно достатньо.
А ще можна підшукати тубулярні вершинки для наявних вудлищ Phantom і Armadale і нових не купляти. Хоча для доповнення вашого арсеналу 6-ти метровка потрібна.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Devianne (28.01.2024)
Старий 28.01.2024, 03:19   #703
Devianne
 
Реєстрація: 15.11.2023
Звідки Ви: Запорожье
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
Треба в карасів спитати, яка модель їм більше подобається
Ambra, звичайно. краща за Arthemix
А взагалі як на мене, Flagman Sherman Pro Pole New Generation на карася абсолютно достатньо.
А ще можна підшукати тубулярні вершинки для наявних вудлищ Phantom і Armadale і нових не купляти. Хоча для доповнення вашого арсеналу 6-ти метровка потрібна.
6-кі є globe new hunter та brain blast. Брейном саме ловив в таких умовах, але воно важкувате, тай хочеться спробувати мавер регласс)Але в живу в нас ніде подивитись на них.
Devianne зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2024, 20:12   #704
treel
 
Реєстрація: 06.09.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 106
Сказал(а) спасибо: 249
Поблагодарили 85 раз(а) в 38 сообщениях
Цитата:
Допис від Devianne Переглянути допис
Маю brain phantom(7)+flagman armadale(5) махи. Але вони з китовим вусом, а іноді треба ловити серед трави, та більш агресивно тащити карася поки не чкурнув в траву(Дніпро).

Як вважаєте що буде краще для таких умов лову:

maver Ambra tls
maver Arthemix MX
Для ефективної боротьби з карасем у лататтях і траві Вам потрібно вудилище швидкого ладу. Ambra такого параметра не має.
treel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Devianne (07.02.2024)
Старий 29.01.2024, 09:48   #705
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Цитата:
Допис від treel Переглянути допис
Для ефективної боротьби з карасем у лататтях і траві Вам потрібно вудилище швидкого ладу. Ambra такого параметра не має.
Щодо Ambra здивований, вона що "шланговата"? Чесно кажучи, я її в руках не тримав, але судячи з параметрів подумав, що це достатньо висококласне вудлище, жорстке і з правильним балансом.
Arthemix трусив в магазині, не сподобалась. Але це була 7-метровка. А між 6 і 7 метровками однієї моделі, як правило, є достатня різниця. Ще більш разюча різниця є між 7 і 8 метровими варіантами. Тому вибір 8 метровки це точно муки, включно з фінансовими. Але це все важливо при лову з руки, тобто для спортсменів і лову на мормишку з кивком.
Але оскільки ми обговорюємо звичайний поплавок на карася, то моя думка - дорогі спортивні Maver-и для цього не обовязково. А вудлище рівня Arthemix можна купити і дешевше.

Востаннє редагував Olex: 29.01.2024 о 11:15.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2024, 20:46   #706
treel
 
Реєстрація: 06.09.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 106
Сказал(а) спасибо: 249
Поблагодарили 85 раз(а) в 38 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
Щодо Ambra здивований, вона що "шланговата"? Чесно кажучи, я її в руках не тримав, але судячи з параметрів подумав, що це достатньо висококласне вудлище, жорстке і з правильним балансом.
Arthemix трусив в магазині, не сподобалась. Але це була 7-метровка. А між 6 і 7 метровками однієї моделі, як правило, є достатня різниця. Ще більш разюча різниця є між 7 і 8 метровими варіантами. Тому вибір 8 метровки це точно муки, включно з фінансовими. Але це все важливо при лову з руки, тобто для спортсменів і лову на мормишку з кивком.
Але оскільки ми обговорюємо звичайний поплавок на карася, то моя думка - дорогі спортивні Maver-и для цього не обовязково. А вудлище рівня Arthemix можна купити і дешевше.
Maver Ambra TLS (до ребрендингу Maver Blade SL ) безумовно вудка високого класу, виготовлена на супер виробництві і з хорошого карбону, але в ніші топа-серединка: стрій середньо-швидкий? і баланс бажає кращого. Особисті враження.
Повністю згоден, що для лову карася в лататтях зовсім не обов'язково лізти в топ сегмент.
treel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2024, 15:28   #707
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Ну, поняття стрій якийсь там середньо-швидкий чи швидкий для телескопічного вудлища великої довжини це не зовсім зрозуміле. З спіннінгами зрозуміло. А в фідерах вже відмовилися від цих понять, придумали собі "прогресивний стрій" і скрізь його тулять.
Дехто вважає, що для лову карася в складних умовах треба якийсь дубовий патик, щоб того карася одним рухом висмикувати з води і на берег викидати. Я так не вважаю.
Ще використовують під карася Bolo, оскільки вони жорсткіші ( але важчі) в порівнянні з Pole.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2024, 20:13   #708
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
2 Devianne
Ну от і знижки в Флагмані для вас.
Крім Sherman Pro Pole NG є ще цікавий варіант, навіть дешевший, Grantham Pole ML 6м. Але там незрозуміло, який тип вершинки. В описі- порожниста, в характеристиках- китовий вус
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2024, 15:29   #709
Devianne
 
Реєстрація: 15.11.2023
Звідки Ви: Запорожье
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
2 Devianne
Ну от і знижки в Флагмані для вас.
Крім Sherman Pro Pole NG є ще цікавий варіант, навіть дешевший, Grantham Pole ML 6м. Але там незрозуміло, який тип вершинки. В описі- порожниста, в характеристиках- китовий вус
шерман про поле без знижки)))) грентхем взагалі з китовим вусом явно не для того щоб карася з кувшинок виводити. У флагмана тільки один + - в нас є магазини і можна подивитись. З флагману наче тільки монтерей мах більш за все підходе для таких умов проте важить не набагато менше за брейн бласт,яким я ловив. флагман це не регласс))))
Devianne зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2024, 20:04   #710
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Цитата:
Допис від Devianne Переглянути допис
шерман про поле без знижки......важить не набагато менше за брейн бласт
Не зрозумів.
Flagman Sherman Pro Pole New Generation 6м
3300 грн. -30% 2310 грн.
Достатньо легке, навіть якщо про 179 гр. Флагман прибрехав ( це в нього звична справа), все рівно буде менше 200 гр. А в Brain Blast 6м заявлено 288 гр.
У Флагмана Cast Master 6 м за 900+грн. важить 260 гр.
А в Grantham Pole ML таки монолітна вершинка.
Ну звичайно Флагман це не Maver, але є думка що на карася Maver не обов'язково

Востаннє редагував Olex: 06.02.2024 о 20:27.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2024, 10:36   #711
Devianne
 
Реєстрація: 15.11.2023
Звідки Ви: Запорожье
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
Не зрозумів.
Flagman Sherman Pro Pole New Generation 6м
3300 грн. -30% 2310 грн.
Достатньо легке, навіть якщо про 179 гр. Флагман прибрехав ( це в нього звична справа), все рівно буде менше 200 гр. А в Brain Blast 6м заявлено 288 гр.
У Флагмана Cast Master 6 м за 900+грн. важить 260 гр.
А в Grantham Pole ML таки монолітна вершинка.
Ну звичайно Флагман це не Maver, але є думка що на карася Maver не обов'язково
[[Ссылки только членам профсоюза. ] зараз 3300. Стосовно каст мастера - він дешевший за бласт, але стрій прогресивний. Для лову посеред трави карася де треба форсувати краще швидкий лад. Grantham Pole ML - надто тендітна як на мене для цих умов. Звичайно для карася мавер не обовьязково, але я ловив на брейн бласт, хочется легшої і більш якісної вудки. Можливо щось типу Tica Wonder/ Powerful , але не знаю який там лад і в Запоріжжі вживу подивитись такі вудки ніде.
Devianne зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2024, 12:46   #712
treel
 
Реєстрація: 06.09.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 106
Сказал(а) спасибо: 249
Поблагодарили 85 раз(а) в 38 сообщениях
Цього літа шукав вудлище під такі самі умови: латаття-карась-можливість управлінням снастю (правда йдеться про лов з човна - тому 5-ка). Перетрусив все, що можливо, і в результаті з урахуванням параметрів (швидкий лад, "жорсткість", не космічна вартість) було два кандидати:
- Flagman Mantaray Elite Medium Strong Pole;
- Tica Powerful (не NEO);
Взяв Mantaray, реальність виправдала очікування.

Tica дуже гарні вудилища, маю в арсеналі 7-ку і 8-ку (Tica Exclusive), шалені. Але стосовно карася Mantaray все ж таки швидше, жорсткіше, дешевше.

Востаннє редагував treel: 07.02.2024 о 13:35.
treel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Devianne (07.02.2024)
Старий 07.02.2024, 13:30   #713
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Цитата:
Допис від Devianne Переглянути допис
[[Ссылки только членам профсоюза. ] зараз 3300.
Не знаю. не знаю. За вашим посиланням я чітко бачу ціну 2310 грн. по акції. А 3300 грн. це ціна без акції. І ці вудлища є в усіх 3-х магазах Флагмана в Запоріжжі. Можете зайти і потрусити.
Brain Blast - це дуже бідно по характеристикам і не дуже бюджетно по ціні. Можливо вона й жорстка, тому що вага 288 гр. при довжині 5.60 м
Mantaray Elite це достатньо застаріла модель і я впевнений. що вона програє Sherman Pro NG. Хоча, виходячи з ціни, можна брати. Але її не потрусиш, вона відсутня в офлайн-магазинах.

Востаннє редагував Olex: 07.02.2024 о 21:54.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2024, 22:19   #714
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Поправка щодо Mantaray Elite.
Я дивився Mantaray Elite Medium Strong Pole, про яку написав treel і вона мені не дуже впала в око. Але ще є Mantaray Elite ML Pole з дуже приємною для 6-ти метровки акційною ціною 1800+ грн. І її можна потрусити в Запоріжжі. У цієї моделі є 2 переваги: збільшена довжина комлевого коліна 140 см і зменшена кількість секцій - 5. На мій досвід така порізка бланка дуже позитивно впливає на баланс і жорсткість. Вага заявлена більша ніж у Sherman Pro NG, але тут треба зважати на маніпуляції Флагмана з даними ваги вудлищ. Для одних моделей він вказує більш-менш правильно, а для інших пише занижену вагу. З цим я стикався на вудлищах Маscot, реальна вага більша на 15-20 гр. До речі, на мою думку, Sherman Pro NG і Маscot це однакові вудлища з одного заводу з різними вершинками.
Інколи інформацію про реальну вагу можна прочитати в відгуках. Про вагу Mantaray Elite ML Pole 6 м відгуки мовчать. а от про 5 м людина написала 132 гр замість 116 гр. , тобто +16 гр. значить 6 м буде не більше 220 гр.. що дуже добре для такої ціни. Тим більше. що лишній матеріал повинен збільшити жорсткість і міцність вудлища. Карбон у Mantaray Elite і Sherman Pro NG однаковий - 30Т. Ну зрозуміло, що препреги різні. Ще у Sherman Pro NG скоріше всього більш жорстка вершинка, діаметр кінчика 1.5 мм проти 1.2 мм у Mantaray Elite ML.
Так що моя рекомендація - вперед в магазин Флагмана і вибирайте між Mantaray Elite ML і Sherman Pro NG.

Востаннє редагував Olex: 07.02.2024 о 22:25.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2024, 08:53   #715
Devianne
 
Реєстрація: 15.11.2023
Звідки Ви: Запорожье
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
Поправка щодо Mantaray Elite.
Я дивився Mantaray Elite Medium Strong Pole, про яку написав treel і вона мені не дуже впала в око. Але ще є Mantaray Elite ML Pole з дуже приємною для 6-ти метровки акційною ціною 1800+ грн. І її можна потрусити в Запоріжжі. У цієї моделі є 2 переваги: збільшена довжина комлевого коліна 140 см і зменшена кількість секцій - 5. На мій досвід така порізка бланка дуже позитивно впливає на баланс і жорсткість. Вага заявлена більша ніж у Sherman Pro NG, але тут треба зважати на маніпуляції Флагмана з даними ваги вудлищ. Для одних моделей він вказує більш-менш правильно, а для інших пише занижену вагу. З цим я стикався на вудлищах Маscot, реальна вага більша на 15-20 гр. До речі, на мою думку, Sherman Pro NG і Маscot це однакові вудлища з одного заводу з різними вершинками.
Інколи інформацію про реальну вагу можна прочитати в відгуках. Про вагу Mantaray Elite ML Pole 6 м відгуки мовчать. а от про 5 м людина написала 132 гр замість 116 гр. , тобто +16 гр. значить 6 м буде не більше 220 гр.. що дуже добре для такої ціни. Тим більше. що лишній матеріал повинен збільшити жорсткість і міцність вудлища. Карбон у Mantaray Elite і Sherman Pro NG однаковий - 30Т. Ну зрозуміло, що препреги різні. Ще у Sherman Pro NG скоріше всього більш жорстка вершинка, діаметр кінчика 1.5 мм проти 1.2 мм у Mantaray Elite ML.
Так що моя рекомендація - вперед в магазин Флагмана і вибирайте між Mantaray Elite ML і Sherman Pro NG.
Mantaray Elite ML і Sherman Pro NG(c) Шерман - стрій прогресивний а ніяк не шивидкий і жорсткий. Мантерей цікавіше, буду думати.
Devianne зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2024, 21:09   #716
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Цитата:
Допис від Devianne Переглянути допис
Mantaray Elite ML і Sherman Pro NG(c) Шерман - стрій прогресивний а ніяк не шивидкий і жорсткий. Мантерей цікавіше, буду думати.
"Жорсткий стрій" - такого не буває. Жорстким може бути бланк. При цьому жорсткість бланку не означає обов'язково "швидкий стрій".Спінінгісти це прекрасно знають. Жорсткий бланк - це або додаткова вага або високомодульний карбон.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2024, 12:54   #717
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
2 Devianne
Так що, щось вибрали? Похваліться
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2024, 15:29   #718
Devianne
 
Реєстрація: 15.11.2023
Звідки Ви: Запорожье
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
2 Devianne
Так що, щось вибрали? Похваліться
вирішив дочекатись сезону.В нас ізза подрива дамби дуже впала вода нижче греблі гес, так що може не буде тих місць де потрібна така вудка.Тіка скоріш за все.
Devianne зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2024, 15:50   #719
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.185
Сказал(а) спасибо: 2.781
Поблагодарили 1.842 раз(а) в 650 сообщениях
Давно махом не занимаюсь (онли спиннинг). В 2000-х купил 2 штуки:
1. Flagman Espirit 600 і
2. Flagman Espirit 500.
По 1. Строй заявлен как средне-быстрый. Я б сказал, фаст или даже экстра-фаст. Графит: IM-12, 6 section, 131 см -в собранном виде. Вес 245 гр. Вершинка полая. Баланс не плохой, но у 5-ки-идеальный. Выпуск прекращён сейчас. Но у Флагмана видел в современных моделях, что-то похожее. На карася, думаю, оптимально нужна 5-ка. Я 6-й ( и 5-ловил) карася, карпа, плотву. Жёсткость позволяет продрать через траву.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Ruma (27.02.2024)
Старий 28.02.2024, 16:05   #720
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Взагалі-то оптимальна довжина махового вудлища вираховується просто - чим довше, тим краще. Не залежно від риби. Тому свідчення- маса вимосток, які споруджуються рибалками на берегах водойм. І в першу чергу вони призначені для лову маховими вудками. Але ця "оптимальність" вступає в протиріччя з самим вудлищем, яке з ростом довжини стає незручним для лову і дорогим. Тому приходиться обмежувати свої "хотєлки" щодо довжини.
Насправді 5-ти метрова махалка це ні про що, практично будь-який бюджетний китайський виріб ляже в руку. А от з 6 метрів вже починаються відчуття, що все не так просто.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
an_ver (28.02.2024), Galchyn (09.04.2024), Gorro (05.03.2024), Банда (28.02.2024)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:35.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua