Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках. > Архив отчетов за прошлые годы > Отчеты за 2015 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Отчеты за 2015 год архив отчетов

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.02.2015, 21:07   #261
][olod
 
Аватар для ][olod
 
Реєстрація: 04.11.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 32
Сказал(а) спасибо: 702
Поблагодарили 671 раз(а) в 19 сообщениях
Микро речка

Решил снова выдвинуться на микро речку, изучить новые места. Взесив все за и против отказался от УЛ удилища взял лайтовую 1.8м 2-8 гр и каролинскую оснастку: мелко, течение и проще справлятся в "джунглях"
После часа брожения по польдерному каналу (оказалось речушка зарегулирована) выдвинулся на основное русло после нескольких забросов взяла щучка (~кило), проводка медленные потяжки удилищем.С прошлой рыбалки зевник остался в ящике, пришлось повозиться, что-бы достать крючек . После попыток доловить, что- то в этом же месте , двинулся ниже по течению, но увы... Получил только парочку ударов и то в грузило , слышал про такие случае,но со мной впервые . В целом день отличный: погода, рыб, новые места для рыбалки и отдыха, заряд позитива на рабочую недельку получен
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0631_r.jpg
Переглядів: 1286
Розмір:  275,2 КБ
ID:	418648   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1425118636281.jpg
Переглядів: 1284
Розмір:  80,1 КБ
ID:	418649   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1425118828645.jpg
Переглядів: 1539
Розмір:  125,5 КБ
ID:	418650   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1425131011276.jpg
Переглядів: 1321
Розмір:  222,7 КБ
ID:	418651  
][olod зараз поза форумом  
35 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 28.02.2015, 21:09   #262
buzyan
 
Аватар для buzyan
 
Реєстрація: 27.11.2009
Звідки Ви: Киев Дарница ст метро Черниговская 0633061992
Дописи: 353
Сказал(а) спасибо: 378
Поблагодарили 1.634 раз(а) в 138 сообщениях
Ольгинский.

Сегодня были втроем на этом заливчике до самого позднего вечера. Ходибельный лед для тяжеловесов был возле поплавков дальше я не ходил. а дальше ходила чехонь охотились за ней всем миром тем не менее под натиском лед не проломился. Народ прорывался до острова я уже им желал не провалиться. Ну наша тройка в понимании того что лед всета-ки не ахти в этой тусовке не принимала участия. Мы сидели на входе полавливали мелочь "провожали" зиму. Так шо если кому сильно не вмоготу и есть большое желание закрыть сезон то проинформирую что вход-выход неважный лед черный. Возле кучи песка еще можно день пересидеть.
buzyan зараз поза форумом  
28 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 28.02.2015, 21:23   #263
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Red face Якщо модератори дозволять.

Як і годиться,сьогодні також захотілося бути споживачем свіжого повітря,задоволення від мультснасті,відчуття покльовки і ін. принад,якими нас пестить природа. Місце для рибалки вибрав відносно нове і трішки далі від міста,щоб інших,схожих на себе, homosapiens не зустічати. Погода для джигу була відмінною:трішки пасмурно,ледь відчутний вітерець,болота "до вух",все як я люблю.
А ось з клюваннями справа,як виявилося,не дуже. За цілий день вдалося впіймати лише невеличку щучку,а потім ще меншу,але зажерливу,судячи по тому,як вона приманку запакувала,її сестричку. Порадувало те,що,хоча покльовки були не сильно вираженими,але сама поведінка риби після підсікання,аж надто жвава,рибинки продемонстрували неабиякий характер і бажання жити,за що були і нагородженні цим правом після мікрофотосесій.
Це говорить про те,що риба в річці почала відходити від зимової "сплячки",ніби відчуває,що завтра перший день весни.
Але найбільш яскравим моментом риболовлі стала чергова проводка,в результаті якої,після перекидання приманки через прибережний плавун,доволі серйозний екземпляр захотів скуштувати виріб японців:спіннінг в дугу,десь дві секунди потримав,але риба так і не засіклася. Я розумію,що сама велика риба,це така,що зійшла,тому нехай так і буде,але не сумніваюся у своїх відчуттях.
Риба дійсно почала в річці оживати:бачив декілька виходів головня,жерешок "докільовий" щось там собі трохи гонився по поверхні води. Ну нічого,ще трошки,і добре дам прос...ся цим представникам іхтіофауни,бо з ними в мене мова набагато коротша і зрозуміліша (це в джигу я рибак ніякий).
Птахи перелітні давали про себе знати.
Але,хлопці,був і негатив. Побачив під берегом невеличкого "мирончика",що занесений в Червону Книгу,який стояв собі на мілині і ледве плавничками ворушив. Чомусь мені здається,що це результат діяльності покидьків,які своїми злочинними методами знищують рибу. Сфотографував,трішки його розворушив,рибинка попливла на глибину,хочеться вірити,що вона відживе. А тому непотребу мовчки побажав таких самих відчуттів,які вони "дарують" для жителів водойм.
Це і спонукало мене провести під вечір чергову "планьорку" з місцевими риболовами,котрі зустрілися на моєму шляху,на предмет збереження рибних запасів ріки і інструктажу як потрібно себе поводити при зустрічах з браками:не має можливості фізично,то так,підступно,порізати колеса в авто,щось цвяхом,чи іншим предметом,написати на фарбі,якщо є можливість,шкло одне-друге розбити,чомусь мені здається,що це спрацює. Звичайно була мова і про те,як дзвонити до участкового,а також розповісти йому страшну історію про скаргу в прокуратуру,якщо в нього не виникне бажання реагувати на таке,або буде казати,що немає бензину їхати. Нехай прокураторам потім це в поясненні розказує. Не знаю,чи прислухаються хлопці до моїх порад чи ні,але я мовчати не можу в таких випадках. І судячи по тому,що вони при собі носять якір,яким, в результаті "зіткнення" з сітками,дістають і ріжуть їх,то безслідно мої слова не промайнуть.
Гарних вам вихідних і з весною всіх !
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  CIMG1579.jpg
Переглядів: 1122
Розмір:  71,4 КБ
ID:	418666Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  CIMG1576.jpg
Переглядів: 1038
Розмір:  65,9 КБ
ID:	418667Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  CIMG1583.jpg
Переглядів: 1015
Розмір:  266,1 КБ
ID:	418668Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  CIMG1582.jpg
Переглядів: 1016
Розмір:  222,7 КБ
ID:	418669Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  CIMG1586.jpg
Переглядів: 1055
Розмір:  217,6 КБ
ID:	418670Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  CIMG1585.jpg
Переглядів: 931
Розмір:  20,9 КБ
ID:	418671Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  CIMG1587.jpg
Переглядів: 1255
Розмір:  74,9 КБ
ID:	418672

Востаннє редагував Dohtur78: 28.02.2015 о 23:36. Причина: Помилку виправив.
Dohtur78 зараз поза форумом  
76 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 28.02.2015, 21:37   #264
Александр В
 
Реєстрація: 28.01.2011
Звідки Ви: г. Киев, Воскресенка, работаю в казначействе
Дописи: 389
Сказал(а) спасибо: 4.886
Поблагодарили 13.843 раз(а) в 322 сообщениях
Закрытие. Десенка.

Сегодня решил закрыть зимний сезон на Десенке. По прибытию на залив увидал 2 рыбачков, значит и мне удастса порыбачить со льда. Ледовая обстановка настораживала с первых шагов. Выставил несколько поплавков, а сам на мормышку начал искать живца. Выставил 5 щуколовок, а сам где возможно начал искать окуня. Гдето на полутора метрах начал попадаться спортивный окунец. После окунца захотелось найти плотву, удалось уговорить 2 красавиц. Щуковки почемуто молчали целый день. Но все равно удовольствие получил.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  28022015913.jpg
Переглядів: 1155
Розмір:  112,3 КБ
ID:	418675  
Александр В зараз поза форумом  
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 28.02.2015, 22:27   #265
Lёlik
 
Реєстрація: 04.02.2013
Звідки Ви: киев
Дописи: 2
Сказал(а) спасибо: 302
Поблагодарили 80 раз(а) в 2 сообщениях
Всем привет!!!!! Сегодня закрытие по твердой воде. В районе ржавой у некоторых почти , но сезон закрыт. Спасибо друзьям, рыбалка трудовая не то слово! Трафеи кокуня были, но не мои, фото не выкладываю, а завтра льда не будет, вот теперь можно заняться жидкой водой!!!! Всем НХ НЧ!!!!!! С весной!!!!

Востаннє редагував Lёlik: 01.03.2015 о 09:16.
Lёlik зараз поза форумом  
17 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 01.03.2015, 10:42   #266
borzoj
 
Аватар для borzoj
 
Реєстрація: 14.10.2013
Звідки Ви: Черкассы
Дописи: 315
Сказал(а) спасибо: 633
Поблагодарили 990 раз(а) в 75 сообщениях
Вчора вже спробував вийти на спінінг , потренуватися після зими (р.Бігучка). Води відкритої ще мало, але це не завадило мені зловити трофейного невідомокого

Востаннє редагував borzoj: 01.03.2015 о 10:50.
borzoj зараз поза форумом  
25 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 01.03.2015, 11:12   #267
Валерьян!
 
Аватар для Валерьян!
 
Реєстрація: 06.12.2013
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 14
Сказал(а) спасибо: 380
Поблагодарили 354 раз(а) в 12 сообщениях
Субота.Сосны!!!

Закрытие удалось!!!! Вчера набегались,воздухом надышались,погода супер лед не очень.Рыбку с утра находили быстро,стояла стеной но брать не хотела надо выдрачивать долго чтобы заработать поклевку.К обеду трошки наладилось, на чела радовать Батонистая плотва но все равно надо выдрачивать. Короче рыбалка получилась трудовая но чуть меньше нормы наковырял!!!Всех с Весной и открытием нового сезона
Валерьян! зараз поза форумом  
20 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:37.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua