Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Доночник > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив раздела темы, утратившие актуальность

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2008, 09:19   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Post Спортивний фідер

Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі:
1 Дидик Андрій (aka Hooligan86)
2 Дубина Анатолій (aka Trolik)
3 Дубчак Антон (aka Toxa007)
4 Ісько Володимир (aka VIsko)


Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще



Фідерна секція РСК "Дім Рибака" дякує за допомогу та постійну підтримку торговельні організації

"Balzer-Ukraine"





Плани Київ 2013
Фідерний напрямок. Календарний план змагань (проект).
Чемпіонат Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 40 спортсменsd. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 22-24 серпня 2014 року. Місце проведення - м.Київ, Набережна Дніпра.
Кубок Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 32 спортсмени. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 09-11 травня 2014 року. Місце проведення - м. Київ, Набережна Русанівського каналу.

В графіку можливі зміни.

Плани Україна 2014

Цитата:
- Кубок України 6-8 червня, Вишгород.
- 1 етап Чемпіонату України 18-20 липня, Орельська дамба, Дніпропетровська обл.
- 2 этап Чемпіонату України 5-7 вересня Тернопіль, гребний канал.


[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Trolik: 29.10.2018 о 23:03. Причина: внесено зміни в календарний план
Trolik зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DimonDSV (24.12.2013), nemec6969 (13.03.2015), Nycolas (15.06.2015), YuraHanter (17.02.2015)
Старий 27.09.2010, 19:59   #1881
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Рейтинг

Перша десятка (попередня) - після ФІ сума місьц за 4 етапа (2 ЧУ та 2 КУ) :

1 Франківськ Веселовський 8
2 Дніпро Таранов 13,5
3 Київ обл. Буглак 19
4 Київ Страшний 20
5 Дніпро Боєв 20
6 Київ Ісько 20
7 Дніпро Іваненко 21
8 Вінниця Тернавський 22
9 Дніпро Сорока 23
10 Харків Попов 23

Востаннє редагував Trolik: 27.09.2010 о 22:17.
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 28.09.2010, 08:10   #1882
Юрий К.
 
Аватар для Юрий К.
 
Реєстрація: 15.12.2009
Звідки Ви: г.Винница
Дописи: 5
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
[QUOTE=ГАРАЗДІВЕЦЬ;402415]Паша Курапов за друге місце (лічка) на ЧУ-2006 чи 2007 отримав майстра спорту. Веселовський був першим, "отримав дулю з маком".

---------- Добавлено в 21:46 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:44 ----------

Все дуже просто. В той рік П.Курапов був у Вінницькій федераціїї ... своєчасно оформлені документи через МіністерствоСМ...
Юрий К. зараз поза форумом  
Старий 28.09.2010, 09:06   #1883
sergioFD
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 496
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 675 раз(а) в 208 сообщениях
Цитата:
Допис від Юрий К. Переглянути допис

[/COLOR]Все дуже просто. В той рік П.Курапов був у Вінницькій федераціїї ... своєчасно оформлені документи через МіністерствоСМ...
Это точно!
sergioFD зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:52   #1884
super-p
 
Реєстрація: 29.01.2007
Звідки Ви: Черновцы
Дописи: 432
Сказал(а) спасибо: 197
Поблагодарили 310 раз(а) в 153 сообщениях
Кто знает,когда будет официальная информация по рейтингу, и соответственно по "сборной"?
super-p зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 01:34   #1885
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від super-p Переглянути допис
Кто знает,когда будет официальная информация по рейтингу, и соответственно по "сборной"?
Дык, 10ка рейтинга есть, вроде никто не оспаривал, нормальная 10-ка, как по мне. Сборная по рейтингу, вроде, в этом году. Запасные, помощники, оттуда же, тренеры не знаю.
Будет инфа точная, сами ждем, не горит же?
TUR зараз поза форумом  
Старий 05.10.2010, 22:04   #1886
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Ітогі падвєдьом (с) Подя

Сезон 2010 в украйнському фідері видався цікавим та напруженим. 2011 буде ще напруженішим і тому ще цікавішим. Але спочатку результати 2010...
У всеукраїнських змаганнях з фідерної ловлі прйняли участь 100 (сто) спортсменів з 16 регіонів нашої держави. Найбільше представництво має Київ - 14 спортсменів. Далі Запоріжжя (12), Чернівці (9), Дніпропетровськ та Івано-Франківськ (по 8), Вінниця та Донецьк (по 6), Луганськ та Одеса (по 5). По 4 спортсмени представляли Тернопіль, Черкаси, Харків, Херсон, Чернігів та Київську область. Один спортсмен (правильніше - одна спортсменка ) виступила за 2 федерації - на КУ вона посилила команду Чернігова, а на ЧУ стала незамінною у команді Вінниці, т.я. Чернігів не виступав.
Фінальний сезону 2010 рейтинг можете подивитись у додатку. У файлі багато відомих і не дуже прізвищ. З нього ж бачимо і склад майбутньої збірної. Таранов-Буглак-Боєв-Ісько-Страшний на чолі з капітаном та Чемпіоном України Ігорем Веселовським. На даний момент тренер збірної - керівник напрямку, тобто я.
Зразу ж і питання до названих вище спортсменів. Чи готові Ви їхати на турнір в Італії? Якщо ні - будуть запрошені спортсмени з наступних рядків рейтингу.
До питання збірної будемо повертатись ще не раз, але наразі маємо більш актуальні проблеми. 22.10.2010 відбудеться засідання Президії ФРСУ, на якому буде затверджено календарний план з усіх дисциплін риболовного спорту. Не мине це і фідер. Наполягатиму на своїй пропозиції - 3 рейтингових змагання за сезон, до уваги беруться 5 з 6 етапів. З розмов на ЧУ-2010 зрозумів, що краще за Київ місця для проведення змагань немає - всім їхіти приблизно однаково, а киянам у вигляді бонусу - організаційні проблеми. З Київських водойм наразі розглядаємо Русанівський канал та набережну в м.Українка. Перша водойма найбільш перспективно виглядає навесні. Друга - початок літа. Також є пропозиція від ХаФРС та з Чернігова. На жаль, Чернігівська ділянка річки Десна працюватиме тільки наприкінці літа і там ще великий шмат роботи по підготовці берега. З Печенігами особисто незнайомий, але можемо попросити ще інформацію від харківян. До розгляду приймаються і інші пропозиції. Основні вимоги - компетентна організація, всепогодня доступність та можливість розсадити до 100 спортсменів. Також з розумінням буде сприйнята наявність риби у водоймі...
Долучені файли
Тип файлу: xls results.xls (29,5 КБ, 90 переглядів)

Востаннє редагував Trolik: 05.10.2010 о 22:25.
Trolik зараз поза форумом  
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 05.10.2010, 23:29   #1887
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Наполягатиму на своїй пропозиції - 3 рейтингових змагання за сезон, до уваги беруться 5 з 6 етапів.
ИМХО 1: правильное и логичное предложение!
ИМХО 2: в контексте трех рейтинговых соревнований здраво было бы рассмотреть возможность перехода на клубный принцип формирования команд с отходом от областного принципа. Чтобы избежать проблем, как у Винницы или Херсона перед ЧУ.
Но то всего-лишь ИМХО...
VIVA зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Titar (06.10.2010), ZooM (06.10.2010)
Старий 06.10.2010, 07:42   #1888
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис
здраво было бы рассмотреть возможность перехода на клубный принцип формирования команд
Пане Віктор... Раз Ви таке написали, то мабуть тоді Ви мені і поясніть, а що то воно за хрень така "клубный принцип формирования команд" і які її переваги у порівнянні з "обласним принципом"? До пояснень ще може долучитись пан Сергій, який, судячи з подяки, теж цю різницю розуміє. А я послухаю Ваші пояснення і може теж зрозумію... Превентивна подяка за витрачений час...
Trolik зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 14:13   #1889
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Пане Віктор... Раз Ви таке написали, то мабуть тоді Ви мені і поясніть, а що то воно за хрень така "клубный принцип формирования команд" і які її переваги у порівнянні з "обласним принципом"? До пояснень ще може долучитись пан Сергій, який, судячи з подяки, теж цю різницю розуміє. А я послухаю Ваші пояснення і може теж зрозумію... Превентивна подяка за витрачений час...
Немає проблем.

У фідері зараз як? Якщо я - член Київскьої ФРС, я не маю права виступати, наприклад, за харківську команду. Також я не маю права протягом сезону виступати за команди різних областей. На мій погляд, такий підхід не зовсім сприяє розвитку фідерного спорту, особливо, якщо мова йде про формування команд з чотирьох спортсменів.

"Клубний принцип формування команд" - схема поплавочників. В ЧУ і КУ беруть участь команди, які можуть формувати спортсмени, що не обов*язково є членами однієї обласної ФРС. І команді можна називати не "Київ-1", "Дніпропетровськ-154" чи "Харків-15", а, скажімо "Три Кита", "Мавер", "Салмо" і т.п. Це буде цікавішим потенційним спонсорам, від допомоги яких навряд чи хтось відмовився б. Це свого роду "комерційний" підхід.

"Людський" підхід також присутній. Спортсмени позбудуться зайвих штучних перешкод при об*єднанні в команди. І це дасть змогу отримати більшу кількість команд-учасниць рейтингових змагань. Наприклад, у Вінниці перед ЧУ було лише два спортсмени. Якби я навіть дуже хотів виступити за Вінницю і мав таку можливість, мені не дозволили б цього зробити чинні правила, оскільки я - в Київскькій ФРС, а на ЧУ аж три київські команди.

Той же Ігор Свирид цілком міг би посилити будь-яку команду на ЧУ, але через участь команди Франківська (до якої він не потрапив), змушений був сидіти вдома.

Такий підхід нівелює необхідність проведення відбірних обласних змагань, оскільки відкриває шлях на рейтингові турніри всім охочим. З іншого боку, він дає змогу спортсменам заощадити час і кошти, які потрібно було б витратити на обласні змагання, і сконцентруватися на важливіших турнірах. Адже крім українських є ще три міжнародні кубки в Києві, Москві і Білорусі плюс - чемпіонат світу. Тобто, позмагатися буде де.

Єдина вимога до кожного спортсмена-учасника рейтингових змагань - ОБОВ*ЯЗКОВО бути челеном якоїсь обласної ФРС і щорічно оплачувати внески.

Окрім того, враховуючи потреби збірної України, я пропонував би збільшити (в розумних межах) стартовий внесок на рейтингові змагання. Це дасть змогу відсіять випадкових людей, а якщо не відсіє, то принесе користь фінансуванню поїздки збірної на чемпіонат світу 2012.

Щоби не забути про "неспортивний" розвиток спортивного фідеру, для людей, які хочуть долучитися до фідерного спорту, можна організовувати різноманітні змагання-фестивалі на зразок "Весняної Плітки", "Ляща", "Кубка Фішдрім", "Рокитного" чи "Пустовіт" і т.п. Це вже залежить від керівників у регіонах.
VIVA зараз поза форумом  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
RSM (06.10.2010), super-p (06.10.2010), Titar (06.10.2010), Trolik (07.10.2010), ZooM (06.10.2010)
Старий 06.10.2010, 14:55   #1890
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Буду краток.

Абсолютно поддерживаю проведение 3-х рейтинговых соревнований. 5 из 6 этапов тоже возразить нечего.

То что всем удобней ехать в Киев и про Киевские водоемы - тоже полностью согласен. Весной Русановка, летом Украинка или Набережная.
В Киеве еще можно рассмотреть Жуков остров, а вообще есть куча мест между Киевом и Черкассами где можно провести соревнования, но эти места надо проверять. Прекрасная дамба длинной несколько км есть в Кременчуге.
Очень бы хотелось что бы один этап прошел в Харькове на Артемовской дамбе.


ЗЫ. Поскольку в этом году, увы, в сборную не попадаю, готов поехать в Италию тренером ну или помощьником, если это конечно надо будет накоманде. Через пару недель буду в Италии, постараюсь заехать посмотреть на водоем на котором будет ЧМ.
RSM зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 16:25   #1891
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Как то с Володей Свириденко говорили про чемпионов мира в поплавке. Так вот он рассказал один момент касательно Алана Скотхорна. Я не берусь утверждать правоту слов Володи, поскольку не проверял регалии Скотхорна. Но........
По расссказу Володи, Скотхорн (неоднократный Чемпион Мира), не есть Чемпионом Англии. Но в соревнованиях проходящих в Англии участвует, правда с одним опять же таки но.... Он участвует в тех соревнованиях, которые по условиям ловли максимально приближены к условиям ловли в которых будет проходить Чемпионат Мира. Вот так оказывается грамотно можно распределять свои усилия и время

У нас же, надеюсь что пока, соревнования проходят там где готовы их принять.
Я был на ЧУ в Одессе, где второй день так же как на этом ЧУ люди больше практиковали сюрфкастинг чем фидер. На этом ЧУ подобная картина повторилась. А бонусы приносящие звания Чемпиона в каком бы то нибыло (командном или личном) рейтинге... так давайте уже тогда учредим ещё Мистер Фарт года. Я думаю будет даже справедливее.
Признаться, я даже не пожалел о том, что не участвовал в этом году в рейтинговых соревнованиях. Виной тому банальный выбор водоёмов. С этим у нас как бы напряг. Вот мотрел видео где Олег Боев ловит подлещиков и лещей... тот же Днепропетровск, или рядом с ним..... а ЧУ проходит на водоёме где за неделю до этого на соревнованиях у людей нули.... ну простите, но я на такой водоём (если спорт не оставлю вообще) не поеду, даже на ЧУ. Это не проявление слабости, просто хочется хоть какого-то адеквата, а не как правильно сказал Андрей "....посади дядьку с прутом, он случайно поймает толстолоба и Чемпион". Меня такие "соревнования" не прут вообще.

Сори, конечно за подобное высказывание, но читайте за словами суть. Я думаю кто-то да поймёт о чём я.
Бадардинов зараз поза форумом  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
adnkiev (06.10.2010), RSM (06.10.2010), Ruslan98 (06.10.2010), Titar (06.10.2010), VIVA (06.10.2010), ZooM (06.10.2010), ИНЕ (06.10.2010)
Старий 06.10.2010, 17:22   #1892
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.989
Поблагодарили 38.438 раз(а) в 1.847 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
....посади дядьку с прутом, он случайно поймает толстолоба и Чемпион". Меня такие "соревнования" не прут вообще...
Вообще-то Чемпион Украины 2010 - Игорь Веселовский. Оба дня - первый в своей зоне. Хотя Толстолоба не ловил... Так что не в водоеме дело!
Dood зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
adnkiev (06.10.2010), Boev (06.10.2010), Feederal_74 (06.10.2010), Titar (06.10.2010), VIVA (06.10.2010), Виталий Sp (12.10.2010)
Старий 06.10.2010, 17:29   #1893
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 VIVA
З"явились додаткові питання... Ось зараз протягом сезону не можна виступати за різні федерації... А при клубній системі за різні клуби можна буде виступати протягом одного сезону???
Про "четвірки" вже говорилось немало. Ну що ж... Якщо є проблеми при формуванні "четвірок" у федерації - чи автоматично вони пропадають при клубній системі??? Чи клубам дозволять "четвірки" трохи меншого розміру - "трійки" і "двійки"???
НМСД якраз формат "четвірок" сприяє розвитку фідеру. При "двійках" ситуація була проста - маю напарника і виступаю. А при "четвірках" треба думати про навчання ще двох напарників. Дати їм досвід, знання... А потім подумати про запасного, тренера, помічників. І таким чином створити міцну команду, готову до серйозних випробувань. Тобто, створити риболовно-спортивний клуб.
Про спонсорство - згоден. Але це положення (в назві команди тільки назва регіону/міста) прийнято для всіх видів риболовного спорту... Навіть в поплавку таке положення дотримується. А рекламного "вихлопу" достатньо з фотографій, на котрих спортсмени в клубній формі з логотипами спонсорів. Якщо цього спонсорам замало - хай співвіднесуть свої затрати та очікуваний ефект... Можна навіть ЧУ-2011 назвати Чемпіонат України "Хортиця - абсолютна якість" з ловлі на фідер. Просто мова йтиме про дещо інші суми. І саме про гроші, а не продукцію...
З переходами протягом сезону все трошки не так. Спортсмен не має права переходу в іншу федерацію. Але виступати за іншу федерацію може, якщо ця федерація має кадрові проблеми.
Далі теж трохи не зрозумів. Не хочете регіональних відборів? Тобто кожен клуб може заявитись напряму на ЧУ-2011? А скільки команд від клуба? Одна чи можна більше? Прошу трохи пояснити. Бо це ще й протирічить пропозиції "відсіять випадкових людей"... До того ж доведеться шукати якісь "мегаводойми"...
Збільшити внески на збірну? Яку суму можна вважати "розумною"? Чи не призведе це до стагнації виду спорту, коли на змагання стануть їздити "мажори", котрі заплатять будь-яку суму? Може краще лишити 200 грн. і зібрати 100 спортсменів, що було б справжнім святом спорту? А не потусуватись в компанії з 20 чоловік з внесками по 1000 грн.???
Фестивалі та аматорські змагання - наш базис. Проводити їх треба, т.я. саме на таких змаганнях виростають до бажання займатись спортом серйозно. Вам за прикладами далеко ходити не треба. Нам теж...

2 RSM
Дамба на КрВДХ має один недолік - при певному (і досить частому) напрямку вітру там здіймається серйозна хвиля... Артемівська дамба, на жаль, не вмістись всіх бажаючих. Хіба що нас буде не більше, ніж на ЧУ-2010. І навіть в цьому випадку доведеться задіяти обидва боки дамби.
П.С. Тренерським містком наразі поступитись не готовий... Але за пропозицію їхати помічником та зібрати інформацію про водойму підчас поїздки дуже вдячний. Сподіваюсь, не один я вдячний.
2 Бадардинов
Можна по різному оцінювати результати ЧУ-2010. Можна в прямій чи завуальованій через Алана Стотторна формі говорити про діючого Чемпіона. Можна говорити про "дядьку з прутом"... Я можу сказати тільки одне - діючий Чемпіон України з фідеру абсолютно достойний як цього звання, так і права бути капітаном збірної. Які б водойми не підкидала йому доля - він знову показує неймовірну пластичність у тактиці і майстерність у техніці. У командному заліку теж "тенденція однако". Ті ж обличчя, котрі ми бачили на п"єдесталі в Вороновиці, знову засвітились. Так що...
2 Київські фідеристи.
В четвер, 07.10.2010 з 18-00 у відомому Вам кафе на "Бухарі" будуть обговорюватись календарний план КФРС на 2011 рік та поточні питання діяльності фідерного напрямку. Запрошую. Наполегливо запрошую керівників клубів - Ріпку Сергія Михайловича (КФК) та Грушко Олександра Віленовича (ККК)...
Trolik зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
adnkiev (06.10.2010), Titar (06.10.2010), Браташ (07.10.2010)
Старий 06.10.2010, 18:33   #1894
Boev
 
Аватар для Boev
 
Реєстрація: 22.09.2007
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 398
Сказал(а) спасибо: 706
Поблагодарили 1.648 раз(а) в 235 сообщениях
Smile

Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Виной тому банальный выбор водоёмов. С этим у нас как бы напряг. Вот смотрел видео где Олег Боев ловит подлещиков и лещей... тот же Днепропетровск, или рядом с ним... а ЧУ проходит на водоёме где за неделю до этого на соревнованиях у людей нули... ну простите, но я на такой водоём (если спорт не оставлю вообще) не поеду, даже на ЧУ.
Рома, на Белянском в этом году было много соревнований. Летом с рыбой проблем нет. А вот осенью... Но думаю, в это время такая ситуация на многих водоёмах. Поэтому при составлении графика соревнований нужно учитывать погодный фактор.
Кстати, кот видеоролик... [[Ссылки только членам профсоюза. ]
Boev зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ooa64 (08.10.2010), SEMEN (07.10.2010), Trolik (07.10.2010), _KII (06.10.2010)
Старий 07.10.2010, 00:30   #1895
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
2 VIVA
З"явились додаткові питання... Ось зараз протягом сезону не можна виступати за різні федерації... А при клубній системі за різні клуби можна буде виступати протягом одного сезону???
Так. Ситуації, як тобі відомо, бувають різні. Навіщо людей обмежувати?

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Про "четвірки" вже говорилось немало. Ну що ж... Якщо є проблеми при формуванні "четвірок" у федерації - чи автоматично вони пропадають при клубній системі??? Чи клубам дозволять "четвірки" трохи меншого розміру - "трійки" і "двійки"???
Федерації різні бувають. У когось є проблема з формування навіть однієї "четвірки". А в когось попри три "четвірки" залишаються люди, що хочуть і можуть брати участь у змаганнях, але в силу певних регламентарних обмежень зробити цього не мають права.

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
НМСД якраз формат "четвірок" сприяє розвитку фідеру. При "двійках" ситуація була проста - маю напарника і виступаю. А при "четвірках" треба думати про навчання ще двох напарників. Дати їм досвід, знання... А потім подумати про запасного, тренера, помічників. І таким чином створити міцну команду, готову до серйозних випробувань. Тобто, створити риболовно-спортивний клуб.
Кожна людина і кожна команда може йти зручним для себе шляхом. Навіщо штучні обмеження?

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
З переходами протягом сезону все трошки не так. Спортсмен не має права переходу в іншу федерацію. Але виступати за іншу федерацію може, якщо ця федерація має кадрові проблеми.
Не може, якщо в змаганнях бере участь команда його Федерації. Якщо на останній ЧУ поїхало три київські команди, а я в жодну не потрапив, за Вінницю чи Херсон права виступити я не мав.

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Далі теж трохи не зрозумів. Не хочете регіональних відборів?
А що не зрозумілого? Якщо я зможу виступати на рейтингових змаганнях за команду будь-якого клубу чи Федерації, який сенс мені брати участь у відборах?

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Тобто кожен клуб може заявитись напряму на ЧУ-2011? А скільки команд від клуба? Одна чи можна більше? Прошу трохи пояснити. Бо це ще й протирічить пропозиції "відсіять випадкових людей"... До того ж доведеться шукати якісь "мегаводойми"...
Збільшити внески на збірну? Яку суму можна вважати "розумною"? Чи не призведе це до стагнації виду спорту, коли на змагання стануть їздити "мажори", котрі заплатять будь-яку суму? Може краще лишити 200 грн. і зібрати 100 спортсменів, що було б справжнім святом спорту? А не потусуватись в компанії з 20 чоловік з внесками по 1000 грн.???
Толік, питання фінансів - завжди було, є і буде дуже тонким і неоднозначним у сприйнятті. Обговорювати його на форумі - марна трата часу.

Єдине, що можна відзначити, - за твоєю логікою на Чемпіонат Світу до Італії поїдуть виключно "мажори"
VIVA зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Trolik (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 00:54   #1896
sergioFD
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 496
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 675 раз(а) в 208 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Как то с Володей Свириденко говорили про чемпионов мира в поплавке. Так вот он рассказал один момент касательно Алана Скотхорна.
Улыбнуло
Свириденко-то сам Алана Скотхорна видел вообще?
sergioFD зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 02:11   #1897
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від sergioFD Переглянути допис
Улыбнуло
Свириденко-то сам Алана Скотхорна видел вообще?
Сергей, да речь не про Свириденка и Скотхорна, а про то, что если подбирать команду с 5 человек... то хотя бы постараться рейтинговые соревнования сделать в условиях приближённых к соревнованиям на ЧМ.

Будет сборная составляться по другому принципу чем сейчас, я думаю и подготовка сборной касалась бы больше тех условий где будут проводится соревнования.

А я Боба Надда не видел, а ловлю фидерами что он представляет. По ним и сужу о его вкусах. Может он вообще их в руки не брал. Фильмы про него глядел, лично не знаком но то что он неоднократный Чемпион Мира чёт знаю.

---------- Добавлено в 01:51 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 01:43 ----------

Цитата:
Допис від Dood Переглянути допис
Вообще-то Чемпион Украины 2010 - Игорь Веселовский. Оба дня - первый в своей зоне. Хотя Толстолоба не ловил... Так что не в водоеме дело!
Владислав! Повторюсь для вас.... читайте суть.
То что Игорь Веселовский так выступает я знаю не хуже вас. Но и Игорь (к сожалению конечно), не всегда в фаворе у фарта. Впрочем как и тот же Лёша Страшный. Я не про личности говорил.... да ещё и поимённые. Спросите у участников их мнение, только не на сайте, а как бы мимо этого обсуждения, где боятся люди высказаться чтоб небыть осмеяными и заклёванными.

---------- Добавлено в 02:11 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 01:51 ----------

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
2 Бадардинов
Можна по різному оцінювати результати ЧУ-2010. Можна в прямій чи завуальованій через Алана Стотторна формі говорити про діючого Чемпіона. Можна говорити про "дядьку з прутом"... Я можу сказати тільки одне - діючий Чемпіон України з фідеру абсолютно достойний як цього звання, так і права бути капітаном збірної. Які б водойми не підкидала йому доля - він знову показує неймовірну пластичність у тактиці і майстерність у техніці. У командному заліку теж "тенденція однако". Ті ж обличчя, котрі ми бачили на п"єдесталі в Вороновиці, знову засвітились. Так що...
Анатолий! вы хоть в такой форме не делайте из меня с..ку. Я Веселовского поздравил на Донецком сайте, не верите, могу дать ссылку. И вам повторюсь, если Вы на себя берёте смелость так говорить обо мне и с такой простите но извращённой точки зрения судить о моём посте насчёт Скотхорна и при чём тут Веселовский вообще.
Читайте суть, или хотя бы постарайтесь её понять. Прежде чем кого-то винить в том, что он якобы обвиняет Чемпиона Украины, узнайте хоть... владею ли я информацией об улове Веселоского и его тактике. Отвечу Вам лично — владею и владел с первого дня. И то что он не на толстолобах сделал результат мне известно не хуже вас.

Просто если Вы Анатолий руководитель и модератор ветки, это Вам не даёт ещё права прививать людям свою точку зрения насчёт моего отношения к Веселовскому. Я его уважаю, как человека и как спортсмена. Но ещё раз повторюсь, результаты соревнований где доля фарта вносит коррективы более чем.... тут уже я высказал свою личное мнение о соревнованиях, а не о людях.

Так что не в обиду будет сказано.... но Вы, Анатолий свой пост написали по отношению к моему ставленню до Чемпiона ..... просто нетактично. (я о личностях)
И если вы видите это так как видят эо многие и я в том числе, это не даёт вам право унижать меня и мою точку зрения.... прочитав мой пост по своему хитросплетению мыслей.
Бадардинов зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dood (07.10.2010), Ruslan98 (07.10.2010), Titar (07.10.2010), Браташ (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 09:55   #1898
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.989
Поблагодарили 38.438 раз(а) в 1.847 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Владислав! Повторюсь для вас.... читайте суть...
Повторно прочел. Суть - неимоверный фарт на Белянском в виде незапланированного бонуса - толстолобика. Согласен.
ИМХО - надо установить лимит 10-15% фарта (от веса пойманной рыбы), и не более.
Dood зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 11:05   #1899
Feederal_74
 
Реєстрація: 13.07.2009
Звідки Ви: Днепропетровск.
Дописи: 46
Сказал(а) спасибо: 88
Поблагодарили 97 раз(а) в 18 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Признаться, я даже не пожалел о том, что не участвовал в этом году в рейтинговых соревнованиях. Виной тому банальный выбор водоёмов... ЧУ проходит на водоёме где за неделю до этого на соревнованиях у людей нули.... ну простите, но я на такой водоём (если спорт не оставлю вообще) не поеду, даже на ЧУ. Это не проявление слабости, просто хочется хоть какого-то адеквата, а не как правильно сказал Андрей "....посади дядьку с прутом, он случайно поймает толстолоба и Чемпион". Меня такие "соревнования" не прут вообще.
Рома, как-то некрасиво палучается с твоей стороны. В прошлом году ты "рубаху на себе рвал" и говорил что водоём СУПЕР, а теперь получается, что "я на такой водоём не поеду, даже на ЧУ...Меня такие "соревнования" не прут вообще"
Feederal_74 зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
AK (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 11:45   #1900
TARANOFF
 
Реєстрація: 10.09.2009
Звідки Ви: Украина г.Днепропетровск
Дописи: 25
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 12 раз(а) в 3 сообщениях
Прочел всё это и как-то печально всё звучит...вижу намёк на случайность чемпионства команды Денпр2
Должен заметить,что все члены этой команды выступили очень ровно:
Андрух Максим-1+3
Агеенко Игорь-2+3
Олейник Олег-5+5
Перепелица Роман-4+4
Т.е. сработала их тактика и стратегия,а не фарт.Они долго тренировались и всё-же нашли оптимальный подход к местной рыбе,что было довольно-таки не просто...то что многим это не удалось не уменьшает достоинства их победы.
TARANOFF зараз поза форумом  
 

Мітки
спортивна ловля на фідер, спортивная ловля на фидер, фидер, фідер




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 05:34.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua