|
![]() |
|||||||
| <Отчеты> | <Барахолка> | <Общалка, Объявления> | <Галерея> | <<Дневники>> |
Мульт Клуб
|
![]() |
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#1481 |
|
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.672
Дякував: 1.743
Дякували 2.380 раз(и) в 998 повідомленнях
|
Вони тобі самі напишуть зі складу, що масло заборонене. І запропонують його забрати з коробки.
|
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: |
fisherluck (15.06.2026)
|
|
|
#1482 |
|
Реєстрація: 14.07.2011
Звідки Ви: г.Хмельницкий
Дописи: 787
Дякував: 26
Дякували 21 раз(и) в 18 повідомленнях
|
Підкажіть тел. майстра,який гарно перекрасить кузов мультика.
|
|
|
|
![]() |
|
|
|
|