Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Соревнования, спорт, фестивали, сейшены > Рыболовный спорт. Соревнования в Украине и за рубежом. > Архивы > Архив 2009 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.07.2009, 22:42   #101
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Час ще є. Буду писати, писати, писати.... Заміть, за язик тебе ніхто не тягнув.
Виходить, що Тітар спонсорує медалі і кубок чемпіону
VIVA зараз поза форумом  
Старий 29.07.2009, 22:42   #102
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Роман ти неуважно читаєш. Я пишу не " переможець команда .... від енної області в складі ....". Я пишу переможець команда в складі ..... від міста .....
І яким ти чином уявляєш собі на даному етапі залучити максимум учасників з різних областей, якщо там немає , чи нерозвинений фідер. Ну якщо немає в Сумах фідеристів, то людина з даного міста, яка має бажання займатись даним видом риболовлі, знайшла федерацію за 300 км і успішно виступає на змаганнях. Можливо скоро всі області зможуть делегувати своїх спортсменів на ЧУ, от тоді і відпаде питання щодо кількості команд.Можливо вже на слідуючий рік буде так.
Наприклад у футболі, є така сама кількість областей, але нікого нетривожить, що з деяких виступає на ЧУ дві команди.( VIVA, пліз, підкоректуй, ти в цьому спец.)
Також мені незрозуміло коли ти говориш, що хочеш бачити всіх спортсменів, але ти проти того щоб їх було побільше.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 29.07.2009, 23:01   #103
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Персональний склад команд (згідно отриманих заявок).

Від КФРС на змагання направляються команди:

Київ-1.
1. Молодцов Едуард (капітан)
2. Турик Борис
3. Вацко Віктор
4. Гарбуза Сергій
5. Дубина Анатолій (запасний)
6. Ковальов Олександр (тренер)
7. Романюк Євген (асистент)
8. Дубчак Антон (асистент)

Київ-2
1. Дудченко Владислав (капітан)
2. Страшний Олексій
3. Ріпка Сергій
4. Титаренко Сергій
5. Пясецький Микола (запасний)
6. Горбань Сергій (тренер)
7. Полтавець Арсеній (асистент)
8. Страшний Олександр (асистент)


Від ДоФРС направляється команда:

Донецьк
1. Cаприкiн Роман (капiтан)
2. Лiсовський Володимир (спортсмен)
3. Фонарев Андрій (спортсмен)
4. Смоляр Дмитро (спортсмен)
5. Романцов Олександр (тренер)
6. Саприкiн Володимир (помічник)


Від ОдФРС направляються команди:

Одеса-1
1. Сницерук С. (капітан)
2. Дворчук В.
3. Козьминых В.
4. Ступак Г.
5. Музалевский А. (запасний)
6. Пределин Д. (тренер)

Одесса - 2

1. Пельтик Ю. (капітан)
2. Сосков М.
3. Сосков В.
4. Мотовилин В.
5. Даниленко В. (запасний)
6. Пределин Д. (тренер)


Від КОФРС направляється команда:

Київська область

1. Бадардинов Роман (капитан)
2. Буглак Евгений
3. Мокруш Андрей
4. Тикконен Тарас


Від ІФФРС направляються команди:

Івано-Франківськ-1

1. Веселовський Ігор (капітан)
2. Левицький Олег
3. Бородайко Кнстянтин
4. Свирид Ігор

Івано-Франківськ-2

1. Мацюк Ігор (капітан)
2. Мацюк Руслан
3. Романів Любомир
4. Осіпов Ігор


Від ЧеФРС направляється команда:

Чернівці

1. Флуераш Олексанлр (капітан)
2. Житарюк Вл.
3. Стефак Микола
4. Ткачук Юрий


Від ДнФРС направляється команда:

Дніпропетровськ

1.Агеенко Ігор (капітан)
2. Боєв Олег
3. Іваненко Віталій
4. Сорока Богдан


П.С. Курсивом виділені бонусні команди
Trolik зараз поза форумом  
Старий 29.07.2009, 23:17   #104
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Також мені незрозуміло коли ти говориш, що хочеш бачити всіх спортсменів, але ти проти того щоб їх було побільше.
Игорь.. я говорил про равное количество команд от области..если фидер сделает Чудовищный скачёк в будущем))) то пусть от области выставляют хоть по 10 команд.
А вообще, это пока уровень междусобойчика. Опять же... никому ничего не навязываю. Мысли в слух, так сказать.
Кстати, в карпфишинге ... в Украине некоторые команды уже предпочли комерцию официальным соревнованиям. Упс!
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 29.07.2009, 23:51   #105
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Игорь.. я говорил про равное количество команд от области..если фидер сделает Чудовищный скачёк в будущем))) то пусть от области выставляют хоть по 10 команд.
А вообще, это пока уровень междусобойчика. Опять же... никому ничего не навязываю. Мысли в слух, так сказать.
Кстати, в карпфишинге ... в Украине некоторые команды уже предпочли комерцию официальным соревнованиям. Упс!
Так Роман, подивись на заявлені команди. Там сім команд, що це за ЧУ. Я так розумію тебе щось невлаштовує у власній команді?
На рахунок "упс". Ти завжди пропогував клубний формат змагань. Тепер погляди змінились ???????????????????
AXIC зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 02:35   #106
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Так Роман, подивись на заявлені команди. Там сім команд, що це за ЧУ. Я так розумію тебе щось невлаштовує у власній команді?
На рахунок "упс". Ти завжди пропогував клубний формат змагань. Тепер погляди змінились ???????????????????
Игорь! А где я сказал что в клубном формате я бы придерживался позиции — "а будь что будет"? Я бы ратовал за то, чтобы и клуб выставлял по равному количеству команд на ЗНАЧИМЫЕ соревнования. Было бы сто клубов... и был бы водоём способный вместить такое количество спортсменов... пусть так. Но если водоём не может вместить такое количество спортсменов, то я думаю честь клуба могли бы отстоять даже по одному спортсмену, которого выставит клуб. Я конечно утрирую про одного человека.. но суть осталась неизменной.
Клубы? Игорь, в данной ситуации я вижу "развитие" фидера в Украине... а данный ЧУ ещё больше этому "поспособствовал". Моё мнение тут однозначно: Почему область должна с кем то "кооперироваться" и честь какой области будет защищать эта команда? Это знаешь, как про один кубок на команду.... а потом участники долго выясняют у кого в Красном углу под образами будет стоять этот кубок. Игорь.. объяснять "преимущества" данной "кооперации" я не буду... попробуй как нибудь разово с кем то побыть в одной команде. И вообще что это за кооперация... сегодня (на ЧУ) делимся всеми секретами и наработками.... на будущий год боремся друг против друга оружием соперника?
Клуб, в первую очередь.. это объём информации.... это почерк и стиль ловли каждого участника, работа тренера, капитана, ведущего, сплочённость и даже характер членов клуба. На данном этапе собрать клуб непросто. Очень непросто. Резервы. При нынешней финансовой обстановке в стране.... я думаю найдётся немного желающих замесить 200грн + 100грн на животную составляющую, да оборвать ещё на 200грн кормущек за один тур. И это тоже нужно учесть. Рыбалка не является основным инстинктом или жизненной потребностью человека... поэтому требует постоянной мотивации. Стать Чемпионом Украины... о ктором будет знать весьма небольшой круг рыболовов (причём профильных) ..я думаю с такими лозунгами мы не сможем убедить человека в нынешней обстановке тратить уйму денег только на достижение (Чемпиона ещё нужнео заработать) этой цели.
Игорь! Вот к примеру у меня есть проблемы которые я не могу решить финансово, поскольку и участие в спорте оттягивает на себя хорошую часть моего скромного бюджета. Скажем так...завтра приспичит и я буду вынужден сказать своей команде, троим её участникам: Ребята! Простите, но моё ... здоровье, семейное счастье, финансовое положение, рабочее место... мне дороже. Где найти в команду человека на моё место? А его просто НЕТ. Очередь в спортивный фидер не стоит... и ты сам указал на количество команд зарегестрировавшихся на ЧУ. Кстати это ещё в пример Одесской области приведённый Игорем Дудчаком. Выдёргивать нужные купюры из целого...т.е. сложившейся обстановки, это не отражать действительность. Так ты думаешь если, в данном примере из-за меня, не состоится команда... на следующем ЧУ тебе будет интересней сражаться зная что на одну команду будет меньше? Это развитие фидера?
Ребята! То что сейчас сложилось в спорте с фидером........ это выстроенные доминошки ...причём по четыре. Толкнёт жизнь одну... завалятся все четыре а не две как раньше. Так что в неутешительных прогнозах я думаю не нужно ставить только на соревнования стабильно держащихся на плаву команд. Иначе мы получим ЧУ в составе ещё меньшего количества людей.
Можно долго говорить на эту тему... просто проанализировав ситуацию... но нужно идти спать))) Сорри!
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 07:40   #107
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
Рома полностью поддерживаю твой последний пост, но мне кажется мало до кого ты сможешь достучаться! У нас как-то принято думать только о себе не обращая внимания на проблемы других...

Будет мало команд на ЧУ и эти команды плакать не станут - уверен на 99%! А еще больше утвердятся в мысли что только они белые и пушистые

С другой стороны если это и есть путь развития фидерного спорта в нашей стране то значит я буду идти этим путем - другого то пути НЕТ!!!
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 08:31   #108
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Спасибо за поддержку!
А вообще, ребята, есть в Украине по фидеру два значимых соревнования: Кубок Украины и Чемпионат Украины. Так вот, я так понимаю,то на сегодняшний день это всё пытаются представить как одно и тоже... как рядовые соревнования. На самом деле проблемы с количеством участников и количеством команд от областей должен решать КУбок Украины. Ещё раз скажу.... что Кубок (какой и чей бы он нибыл) есть некая ВЕЩЬ за которую люди борются. И Кубок Украины я так понимаю в этом случае не исключение, судя по количеству команд в прошлом году. Чемпионат Украины, это по сути соревнования немного другого формата.. где в принципе должны выступать лучшие команды от области.. выставленные областью ли... прошедшие ли отбор... область заявляет о себе командой (командами). И не нужно мешать мух с котлетами. Кубок не менее престижное соревнование чем ЧУ потому как выбороть Кубок среди такого количества участников.... на мой взгляд это не менее престижно. Но пока, как говорил Кравчук — Маємо, шо маємо!
А вообще, в ныннешней обстановке, личка не помешала бы тоже.... а почему нет?
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 09:11   #109
diyad
 
Реєстрація: 23.05.2008
Звідки Ви: м. Івано-Франківськ ІФФРС
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 10 раз(а) в 3 сообщениях
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
Рома полностью поддерживаю твой последний пост, но мне кажется мало до кого ты сможешь достучаться! У нас как-то принято думать только о себе не обращая внимания на проблемы других...
Дивно, що існує така точка зору. А ще цікавішою виглядає теза про "белых и пушистых".
Чемпіонат України - це чемпіонат областей, де один раз в рік визначається переможець. І коли вводилось питання квот, то в першу чергу ставилось завдання запобігти надмірному представництву деяких областей чи міст у такому дійстві(наприклад по десятку і більше київських команд у спінінгу).
Але є і друга сторона медалі. Основна. Формування збірних.Це - спортсмени, які неодноразово займали високі місця, лідери рейтингів, члени збірної і т.д. , але не вписуються в рамки однієї квоти. ( Приклад: вінницькі, київські, харківські спінінгісти, аналогічно - в фідері).
Система рейтингу, в якій було передбачено відображення регіональних результатів спортсменів на Президії не набрала достатньої кількості голосів, тобто рейтинг спортсмена визначається тільки по результатах ЧУ і КУ. Внаслідок цього і вирішено питання квот.
І, якщо керівником напрямку риболовного спорту є представник не столиці, то виявляється можна дозволити собі закиди про "пушистість".
Роману Бараддінову можу витягнути ще одну карту з колоди. ЧУ з поплавка 2008 - Ів.Франквська команда в складі 4 чоловік - бронзовий призер, за 1200 км, у тому ж Донецьку.
А Київська область, я так розумію, - це територія навколо столиці, але не "Столиці" ??? Бо збірна області - це збірна найсильніших на даний момент спортсменів і кожен її член повинен проявити максимум зусиль для загальної перемоги, а не замикатись у власному клубі. Ось Вам відповідь на кількісний склад.
Смайли відсутні-кожен розставляє де хоче.
До зустрічі на ЧУ !
diyad зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 09:55   #110
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
Не надо читать между строк

Под белыми и пушистыми я имед в виду и себя!!! Мол вот какой я молодец что несмотря на все трудности приехал

НЕ надо все принимать в штыки

ТО что я в душе не поддерживаю формат четверки и тем более с сохраненным личным зачетом я не от кого не скрываю тем более в телефонном разговоре я и Вам об этом говорил. Этолишь мое мнение которое я вправе высказывать - или не имею права?

Просто когда четыре зоны то банально можно два дня отловится в одной и той же зоне и не факт что она будет рыбная и после того как совпадет сумма мест будет решать многое вес. Для команды это не важно, а вот личный зачет будет немного не в тему!!!

Тогда уж более логично два тандема в двух зонах с пережеребьевкой

Все что я пишу это не призывы что-то поменять на этом ЧУ! Просто логические размышления не больше!!! Я организовывал большое количество соревнвоаний и в свой адрес наслушался такого что мама не горюй и если бы я серьзно нервничал по этому поводу уже давно бы в дурку упекли

Теперь по поводу того что никто не думает о проблемах других! Принимая решение о четверках кто-нибудь спросил все ли областные федерации на это согласны??? Если спрашивали то тогда я просто не владею информацией и приношу свои извинения!!! Просто как бы было логично спросить все ли смогут выставить на ЧУ четверки или хотя бы большиство... всего лишь !!!
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 14:52   #111
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Як варіант хочу запропонувати водойму яка може вмістити 150 спортсменів одночасно. Я маю наувазі 2010 рік. Всі будуть приблизно в однакових умовах. А саме Дністровське водосховище, зона "А" Коновка, зона "Б" Вороновиця. Зони можна розділити на підзони А1, А2,Б1,Б2. Грати можна як двійками так і четвірками, воюєм чотири дні з обовязковою зміною зони, тобто в одну і туж неможна попасти два рази. Якщо когось лякає відстань між Коновкою та Вороновицею то біди нема, це всього 10 хвилин їзди. З Козинки до набережної дальше. Можна провести як ЧУ так і КУ. А можна просто запросити всіх, без обмежень, провести в форматі чотири дні в два етапи, один літом другий осінню і по результатам двох змагань буде видно хто і як. А ЧУ само собою. Буде у нас і сильніший і чемпіон. Як на мою думку, то за одними змаганнями важко визначити кращого, присутній немаловажний фактор - фарт. Як приклад міжнародка, багато спортсменів один день були в лідерах а другий в аутсайдерах або навпаки. Як це розуміти, розучились ловити за 24 години, чи навпаки все зрозуміли за один тур. Тому змагання в вісім турів буде більш правильним, чи я неправий?
Нехай вибачать модератори, що не в тему.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 16:01   #112
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Тваринна складова прикорму.

У прикорм можна додавати 1 кілограм тваринної складової. Не ЛІТР а саме КІЛОГРАМ. В залежності від вибраного об'єкту це від 1,300 до 1,600 літру.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 19:05   #113
Edgik
 
Аватар для Edgik
 
Реєстрація: 10.09.2007
Звідки Ви: Cумы
Дописи: 429
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 54 раз(а) в 23 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Як варіант хочу запропонувати водойму яка може вмістити 150 спортсменів одночасно. Я маю наувазі 2010 рік. Всі будуть приблизно в однакових умовах. А саме Дністровське водосховище, зона "А" Коновка, зона "Б" Вороновиця. Зони можна розділити на підзони А1, А2,Б1,Б2. Грати можна як двійками так і четвірками, воюєм чотири дні з обовязковою зміною зони, тобто в одну і туж неможна попасти два рази. Якщо когось лякає відстань між Коновкою та Вороновицею то біди нема, це всього 10 хвилин їзди. З Козинки до набережної дальше. Можна провести як ЧУ так і КУ. А можна просто запросити всіх, без обмежень, провести в форматі чотири дні в два етапи, один літом другий осінню і по результатам двох змагань буде видно хто і як. А ЧУ само собою. Буде у нас і сильніший і чемпіон. Як на мою думку, то за одними змаганнями важко визначити кращого, присутній немаловажний фактор - фарт. Як приклад міжнародка, багато спортсменів один день були в лідерах а другий в аутсайдерах або навпаки. Як це розуміти, розучились ловити за 24 години, чи навпаки все зрозуміли за один тур. Тому змагання в вісім турів буде більш правильним, чи я неправий?
Нехай вибачать модератори, що не в тему.
Ігор, все правильно +1000 тільки діло замалим, лишилось знайти ще одного Троліка що усім цим займався(маю на увазі організацію)
Edgik зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 19:28   #114
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Як варіант хочу запропонувати водойму яка може вмістити 150 спортсменів одночасно. Я маю наувазі 2010 рік. Всі будуть приблизно в однакових умовах. А саме Дністровське водосховище, зона "А" Коновка, зона "Б" Вороновиця. Зони можна розділити на підзони А1, А2,Б1,Б2. Грати можна як двійками так і четвірками, воюєм чотири дні з обовязковою зміною зони, тобто в одну і туж неможна попасти два рази. Якщо когось лякає відстань між Коновкою та Вороновицею то біди нема, це всього 10 хвилин їзди. З Козинки до набережної дальше. Можна провести як ЧУ так і КУ. А можна просто запросити всіх, без обмежень, провести в форматі чотири дні в два етапи, один літом другий осінню і по результатам двох змагань буде видно хто і як. А ЧУ само собою. Буде у нас і сильніший і чемпіон. Як на мою думку, то за одними змаганнями важко визначити кращого, присутній немаловажний фактор - фарт. Як приклад міжнародка, багато спортсменів один день були в лідерах а другий в аутсайдерах або навпаки. Як це розуміти, розучились ловити за 24 години, чи навпаки все зрозуміли за один тур. Тому змагання в вісім турів буде більш правильним, чи я неправий?
Нехай вибачать модератори, що не в тему.
Дельное предложение!!!!

Добавлено через 23 минуты
Цитата:
Допис від diyad Переглянути допис
А Київська область, я так розумію, - це територія навколо столиці, але не "Столиці" ??? Бо збірна області - це збірна найсильніших на даний момент спортсменів і кожен її член повинен проявити максимум зусиль для загальної перемоги, а не замикатись у власному клубі. Ось Вам відповідь на кількісний склад.
Пробачте.. ви мені щось закидаєте про назву нашої команди?
Якщо ми (наприклад) наступного року перейдемо до іншої області... смію Вас завірити, поки в команди не з`явиться реальній і дуже багатий спонсор котрий візьме на себе усі витрати, назва нашоЇ команди буде незмінною.
До того ж, Шановний Пане Дудчак, Вам, як керівнику фідерного напрямку в Україні, незавадило би знати про стан, та кількість команд у кожній області, аби планувати проведення змагань у тому чи іншому форматі. на момент прийняття рішення про склад команди з 4 чоловік. Ви знали скільки областей ВЖЕ мають певну кількість команд? Можете мені не відповідати, це в вашій змозі. Але я думаю ту неважко і здогадатись.....
Нагадаю... що у київський області, виникли проблеми у команди переможця минулого ЧУ. Дуже прикро, але область виставила команду, і я думаю, до мене претензій у цьому плані не має бути. Мені поставлено завданя виступити на ЧУ захищаючи честь області, я його виконаю як зможу!
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 21:44   #115
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Положення, Регламент, Правила ЧУ-09 фідер

Хочу виправити свій промах. Не всі, а тільки зареєстровані, відвідувачі сайту можуть читати та переглядати залучені документи. Тому викладаю це у текстовому форматі.
П.С. Прошу вибачення, що раніше не врахував...

Положення
про Чемпіонат України з фідерної ловлі
.



1. Мета і завдання.

1.1. Популяризація риболовного спорту.
1.2. Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними риболовними снастями.
1.3. Визначення переможців та призерів змагань у особистому та командному заліках.
1.4. Оздоровлення учасників факторами оточуючого середовища.
1.5. Виховання навиків екологічної культури.


2. Час та місце проведення. Змагання проводяться 14-16 серпня 2009 року у м.Києві на Набережній р.Дніпро (між 1-ми та 4-ми схзодами).

3. Статус і характер змагань.
3.1. Змагання проводяться під егідою Федерації риболовного спорту України і являються рейтинговимм для спортсменів (відбірковими до збірної України на 2010 рік).
3.2. Залік особисто-командний. Склад команди – 4 спортсмени.
3.3. Сума реєстраційного внеску 200 грн. з учасника ( 800 грн.- з команди). Половина внеску направляється у ФРСУ на фінансове забезпечення участі збірної України у міжнародних змаганнях 2010 року, інша половина – на покриття витрат організаторів.

4. Учасники.

4.1. До участі в змаганнях допускаються особи, віком від 16 років, з відповідним станом здоров’я (підтверджується медичною довідкою), члени збірних команд областей, (направляються місцевими ФРС) і які отримали виклик – запрошення організаторів.
4.2. Учасникам видаються бейджі встановленого зразка, які будуть являтись пропускними документами на змагання і атрибутами для встановлення особи спортсмена..
4.3 Учасники зобов’язані :
- дотримуватись правил поведінки на водоймі, правил змагань і данного Положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві ;
- бути екіпірованими відповідним чином для безпечної участі в змаганнях
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів ;
- при погіршенні стану здоров’я негайно повідомити заступника головного судді з медичного забезпечення.
4.4. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких
можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в місцях загального призначення.

5. Організатори. Суддівство.
5.1. Загальне керівництво і підготовку організації змагань здійснює Київська федерація риболовного спорту.
5.2. Безпосереднє проведення та суддівство здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань з риболовного спорту України та даного Положення.
5.3. Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи змагань, проводять зважування та нагородження. Нагляд за роботою суддів здійснює Головний суддя змагань. У випадку виявлення лояльного, або навпаки, упередженого відношення до учасників, такий суддя підлягає заміні та дискваліфікації. Головний суддя змагань : Двірний Я.А (національна категорія) . Суддівська бригада – 10 чоловік.

6. Програма змагань.

Чемпіонат України з фідерної ловлі проводиться протягом трьох днів.
6.1. Перший день ( 14 серпн, п’ятниця );
- реєстрація команд, офіційне обов’язкове тренування, отримання вказівок, інструктаж (16:00- 17.00, капітани команд).
- урочисте відкриття змагань (17.00)
6.2. Другий день (15 серпня, субота);
- жеребкування (6.00-6.30);
- перенесення обладнання до секторів (6.30-7.00)
- вхід у зону змагань, підготовка(7.00-9.00)
- старт першого етапу (9.00)
- фініш першого етапу (15.00)
- зважування і підведення підсумків першого етапу змагань (15.00-16.00)
6.3. Третій день ( 16 серпня, неділя );
- жеребкування (6.00-6.30);
- перенесення обладнання до секторів (6.30-7.00)
- вхід у зону змагань, підготовка(7.00-9.00)
- старт другого етапу (9.00)
- фініш другого етапу (15.00)
- зважування і підведення підсумків змагань (15.00-16.00)
- нагородження і урочисте закриття змагань (17.00).
7. Правила змагань. Загальні положення.
1. Змагання з фідерної ловлі риби проводяться з берега на ріках, каналах, озерах або інших водоймах. Ділянка водойми, відведена для змагань, повинна бути, по можливості, прямою і мати однакові умови щодо глибини, рельєфу дна, рослинності, підходу до місця ловлі і т.ін. Ширина водойми не повинна бути менше 35 метрів. Глибина повинна бути не менше 1,5 метра на віддалі, доступній сучасним спортивним снастям.
.2. Ділянка водойми поділяється на зони (за кількістю спортсменів у команді), які позначаються в протоколах та інформаційних табличках буквами А, В, і т.д. Кожна зона поділяється на сектори, кількість яких дорівнює кількості команд, які беруть участь у змаганні. Ширина секторів повинна бути не менше 10 метрів. Місця спортсменів повинні бути відділені від місць розміщення глядачів, для чого споруджуються перегородки або натягується стрічкове огородження на віддалі не менше 10 метрів від берега. Таким же чином між спортсменами і глядачами відгороджується прохід для офіційних осіб, які беруть участь у проведенні змагань. Лише тренер команди має право входити в сектор спортсмена своєї команди; він повинний мати нагрудний знак, що засвідчує його посаду.
3. Спортивна фідерна ловля здійснюється вудилищем, довжиною до 5 метрів, оснащеним котушкою і годівницею, або грузилом (без обмеження ваги, об’єму і конструкції). Клювання риби визначається спортсменом тільки по вершинці вудилища. Додаткові сигналізатори клювання заборонені.
4. Ловля риби спортсменом здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним поводком з одинарним гачком. Кількість запасних вудилищ не обмежується. Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовою обов’язкової присутності наживки на гачку. Будь-які інші предмети на гачку, крім наживки використовувати заборонено.
5. Спортсмену дозволяється використовувати принаду і наживку тільки природного походження. Кількість дозволеної принади і наживки, а також принади і наживки тваринного походження обмежується Положенням про змагання.. В секторі дозволено зберігати тільки ту кількість принади і наживки, яка регламентована Положенням про змагання. У цьому випадку вони повинні бути піддані контролю членами суддівської колегії. Максимальна кількість принади на один тур - не більше 17 літрів вологої суміші, та не більше 1 л наживки тваринного походження.
6. Забороняються принади і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини. Дозволяється використання атрактантів та фарбуючих речовин.
7. Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися платформами, максимальні розміри яких становлять 1х1 метр, ящиками або стільцями. Вони повинні розташовуватися поза водою або частково у воді в разі потреби (із дозволу організаторів). Поруч з основною платформою, можуть бути встановлені додаткові платформи, призначені для допоміжного устаткування і матеріалів.
8. Учасникам змагань дається 60-120 хвилин на підготовку. З моменту прибуття на місце змагань, спортсмени повинні скласти снасті та оснащення у своїх секторах, але до сигналу не мають права залишатися в цих секторах (це також стосується осіб, що допомагають при транспортуванні снастей). Будь-яка підготовка снастей та іншого оснащення забороняються до сигналу, що дозволяє спортсменам вхід у сектор. Під час підготовки спортсмени не мають права одержувати ніякої допомоги.
9. Вимірювання глибин та інші дослідження ділянок ловлі здійснюється з моменту входу у сектор і до закінчення ловлі за допомогою снастей, якими дозволена ловля.
10. Активний лов риби здійснюється і закінчується по сигналу головного судді. Окремого часу на стартове прокормлення не передбачається.
11. Підсакою при виважуванні можуть користуватися лише самі спортсмени.
12. До заліку приймається риба, дозволена до вилову, піймана і вилучена з води до сигналу «Фініш». Навмисне багріння риби заборонене.
Штрафні санкції.
Спортсмени, які порушують правила змагань, по рішенню суддівської колегії можуть бути зняті зі змагань. Реєстраційні внески порушникам не повертаються.

Протести.
Кожний учасник має право подавати протест до суддівської колегії. Протест подається в письмовій формі на ім’я Головного судді, який розглядається суддівською колегією до затвердження результатів змагань. Рішення щодо протесту приймається голосуванням членів суддівської колегії і є остаточним.

8. Форма заявки

Заявки на участь у змаганнях подаються за формою, наведеною нижче. Згідно рішення ФРСУ (2008 р.) до змагань допускаються тільки спортсмени – члени регіональних федерацій, котрі пройшли відбіркові змагання регіонального рівня та мають відповідні посвідчення та залікові книжки. Допускається формування регіональних команд від декількох обласних федерацій, у разі, якщо окрема федерація не в змозі зформувати команду. Не допускається виступ спортсменів однієї федерації у різних командах.
Команди, котрі прибули без заявок встановленої форми до змагань допускатись не будуть.
Попередні заявки з переліком прізвищ спортсменів слід направляти на поштову адресу [[Ссылки только членам профсоюза. ] . Попередні заявки приймаються до 24.00 години 03.08.09 року
Максимальна кількість команд, котру може вмістити акваторія змагань – 15 (60 спортсменів). З огляду на це, буде прийнята одна заявка від кожної регіональної федерації. Можна подавати також додаткові заявки, котрі будуть задовольнятись у випадку наявності вільних місць у порядку, визначеному Президентом ФРСУ ( в першу чергу вайлд-кард організаторів, далі – бонусні заявки згідно результатів ЧУ-2008).

№ п/п Прізвище, ім’я Рік народження Спортивна кваліфікація Дата, підпис та печатка лікаря
1. Капітан команди
2. Спортсмен
3. Спортсмен
4. Спортсмен
5. Запасний
6. Тренер
7. Помічник
8. Помічник
Підписи та печатки:
Президент регіональної федерації.

Лікар.

9. Це Положення є викликом на змагання.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 21:58   #116
Titar
 
Аватар для Titar
 
Реєстрація: 19.06.2008
Звідки Ви: Украина.Киев.Виноградарь
Дописи: 1.196
Сказал(а) спасибо: 1.646
Поблагодарили 548 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Як варіант хочу запропонувати водойму яка може вмістити 150 спортсменів одночасно. Я маю наувазі 2010 рік. Всі будуть приблизно в однакових умовах. А саме Дністровське водосховище, зона "А" Коновка, зона "Б" Вороновиця. Зони можна розділити на підзони А1, А2,Б1,Б2. Грати можна як двійками так і четвірками, воюєм чотири дні з обовязковою зміною зони, тобто в одну і туж неможна попасти два рази. Якщо когось лякає відстань між Коновкою та Вороновицею то біди нема, це всього 10 хвилин їзди. З Козинки до набережної дальше. Можна провести як ЧУ так і КУ. А можна просто запросити всіх, без обмежень, провести в форматі чотири дні в два етапи, один літом другий осінню і по результатам двох змагань буде видно хто і як. А ЧУ само собою. Буде у нас і сильніший і чемпіон. Як на мою думку, то за одними змаганнями важко визначити кращого, присутній немаловажний фактор - фарт. Як приклад міжнародка, багато спортсменів один день були в лідерах а другий в аутсайдерах або навпаки. Як це розуміти, розучились ловити за 24 години, чи навпаки все зрозуміли за один тур. Тому змагання в вісім турів буде більш правильним, чи я неправий?
Нехай вибачать модератори, що не в тему.
+1000%Тогда организовывать,как то совместно,помогать друг другу.
Titar зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 22:12   #117
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Як варіант хочу запропонувати водойму яка може вмістити 150 спортсменів одночасно. Я маю наувазі 2010 рік. Всі будуть приблизно в однакових умовах. А саме Дністровське водосховище, зона "А" Коновка, зона "Б" Вороновиця. Зони можна розділити на підзони А1, А2,Б1,Б2. Грати можна як двійками так і четвірками, воюєм чотири дні з обовязковою зміною зони, тобто в одну і туж неможна попасти два рази. Якщо когось лякає відстань між Коновкою та Вороновицею то біди нема, це всього 10 хвилин їзди. З Козинки до набережної дальше. Можна провести як ЧУ так і КУ. А можна просто запросити всіх, без обмежень, провести в форматі чотири дні в два етапи, один літом другий осінню і по результатам двох змагань буде видно хто і як. А ЧУ само собою. Буде у нас і сильніший і чемпіон. Як на мою думку, то за одними змаганнями важко визначити кращого, присутній немаловажний фактор - фарт. Як приклад міжнародка, багато спортсменів один день були в лідерах а другий в аутсайдерах або навпаки. Як це розуміти, розучились ловити за 24 години, чи навпаки все зрозуміли за один тур. Тому змагання в вісім турів буде більш правильним, чи я неправий?
Нехай вибачать модератори, що не в тему.
ИМХО дельное предложение Только если такое затевать то надо заранее даты определить чтобы скорректировать отпуска и т.д. и т.п. !!!!
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 22:48   #118
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Edgik Переглянути допис
Ігор, все правильно +1000 тільки діло замалим, лишилось знайти ще одного Троліка що усім цим займався(маю на увазі організацію)
Організувати можна, головне щоб бажання було. Думаю Чернівецька федерація поможе. Там є люди які в цьому році провели ряд змагань, а саме Саня Флуєраш і паша Курапов на високому рівні організували тандем, потім чемпіонат Ів.-Франківської і Чернівецької обл. організували виключно чернівчани. Ще й марафон провели, правда він співпав з міжнародкою і це була їхня помилка. тобто є люди які поможуть. Головне щоб було бажання. Можна провести під егідою ФРСУ, а якщо вони незгодні то зробити щось типу комерційних, з мінімальними внесками.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
ИМХО дельное предложение Только если такое затевать то надо заранее даты определить чтобы скорректировать отпуска и т.д. и т.п. !!!!
Зима довга, є час обсудити і з датами визначитись.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 23:04   #119
Edgik
 
Аватар для Edgik
 
Реєстрація: 10.09.2007
Звідки Ви: Cумы
Дописи: 429
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 54 раз(а) в 23 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Організувати можна, головне щоб бажання було. Думаю Чернівецька федерація поможе. Там є люди які в цьому році провели ряд змагань, а саме Саня Флуєраш і паша Курапов на високому рівні організували тандем, потім чемпіонат Ів.-Франківської і Чернівецької обл. організували виключно чернівчани. Ще й марафон провели, правда він співпав з міжнародкою і це була їхня помилка. тобто є люди які поможуть. Головне щоб було бажання. Можна провести під егідою ФРСУ, а якщо вони незгодні то зробити щось типу комерційних, з мінімальними внесками.

Добавлено через 1 минуту


Зима довга, є час обсудити і з датами визначитись.
Ця пропозиція потребує обговорення на ФРСУ, бажано за участю всіх областей, які мають бажання брати участь в ЧУ, щоб потім не було зайвих питань.
Edgik зараз поза форумом  
Старий 30.07.2009, 23:09   #120
silent07
 
Реєстрація: 27.07.2009
Звідки Ви: Украина, г. Одесса
Дописи: 12
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 9 раз(а) в 1 сообщении
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
У прикорм можна додавати 1 кілограм тваринної складової. Не ЛІТР а саме КІЛОГРАМ. В залежності від вибраного об'єкту це від 1,300 до 1,600 літру.
Я правильно понял - к осмотру предоставляется увлажненная прикормка ( не более 17 л) в которой уже МОЖЕТ быть 1 кг животной составляющей и плюс один литр отдельно ???
silent07 зараз поза форумом  
Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:28.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua