Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Доночник > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив раздела темы, утратившие актуальность

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2008, 09:19   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Post Спортивний фідер

Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі:
1 Дидик Андрій (aka Hooligan86)
2 Дубина Анатолій (aka Trolik)
3 Дубчак Антон (aka Toxa007)
4 Ісько Володимир (aka VIsko)


Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще



Фідерна секція РСК "Дім Рибака" дякує за допомогу та постійну підтримку торговельні організації

"Balzer-Ukraine"





Плани Київ 2013
Фідерний напрямок. Календарний план змагань (проект).
Чемпіонат Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 40 спортсменsd. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 22-24 серпня 2014 року. Місце проведення - м.Київ, Набережна Дніпра.
Кубок Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 32 спортсмени. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 09-11 травня 2014 року. Місце проведення - м. Київ, Набережна Русанівського каналу.

В графіку можливі зміни.

Плани Україна 2014

Цитата:
- Кубок України 6-8 червня, Вишгород.
- 1 етап Чемпіонату України 18-20 липня, Орельська дамба, Дніпропетровська обл.
- 2 этап Чемпіонату України 5-7 вересня Тернопіль, гребний канал.


[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Trolik: 29.10.2018 о 23:03. Причина: внесено зміни в календарний план
Trolik зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DimonDSV (24.12.2013), nemec6969 (13.03.2015), Nycolas (15.06.2015), YuraHanter (17.02.2015)
Старий 26.12.2008, 03:47   #321
Роман(РМ)
 
Аватар для Роман(РМ)
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Почти Оболонь
Дописи: 4.553
Images: 9
Сказал(а) спасибо: 1.940
Поблагодарили 8.731 раз(а) в 982 сообщениях
Цитата:
Допис від TUR Переглянути допис
И 50 человек от Киева (даже плюс область)-это 12,5 команд четверками.
Я столько не знаю.
-Ты суслика видишь?
-Нет
-И я не вижу ,а он есть.
Роман(РМ) зараз поза форумом  
Старий 26.12.2008, 09:28   #322
sergioFD
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 496
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 675 раз(а) в 208 сообщениях
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Ссылка на весь форум, а инфу надо будет искать в нескольких темах.
В ЧУ, в ЧМ и в развитии рыболовного спорта.
sergioFD зараз поза форумом  
Старий 26.12.2008, 09:43   #323
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від Роман(РМ) Переглянути допис
-Ты суслика видишь?
-Нет
-И я не вижу ,а он есть.
Рома, во-первых, мы спортсмены, по этому не курим....
Во - вторых, ну не наберётся столько сусликов, мечтающих стать спортсменами. На домиковские соревнования народ подтянется - это без сомнения (я помню плотву 2007, кажись, когда пришло порядка 80 киевлян). Но это любители! Не факт, что они захотят или смогут учавствовать дальше, на более высоком уровне. Чтобы меня не обвинили в том, что я расписываюсь за всех, можно создать голосовалку, с помощью которой мы узнаем, кто хочет в спортсмены, а кто нет. Таким образом мы и узнаем потенциал Киева...
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 26.12.2008, 09:55   #324
Роман(РМ)
 
Аватар для Роман(РМ)
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Почти Оболонь
Дописи: 4.553
Images: 9
Сказал(а) спасибо: 1.940
Поблагодарили 8.731 раз(а) в 982 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Рома, во-первых, мы спортсмены, по этому не курим....
Во - вторых, ну не наберётся столько сусликов, мечтающих стать спортсменами. На домиковские соревнования народ подтянется - это без сомнения (я помню плотву 2007, кажись, когда пришло порядка 80 киевлян). Но это любители! Не факт, что они захотят или смогут учавствовать дальше, на более высоком уровне. Чтобы меня не обвинили в том, что я расписываюсь за всех, можно создать голосовалку, с помощью которой мы узнаем, кто хочет в спортсмены, а кто нет. Таким образом мы и узнаем потенциал Киева...
а вот и странно - думаю непоставлена работа с начинающзими и молодежью... если уж так- то делайте свое фидерное движение (типа лига) и каждый месяц змагайтес
Роман(РМ) зараз поза форумом  
Старий 26.12.2008, 12:18   #325
АРСЕН
 
Аватар для АРСЕН
 
Реєстрація: 17.03.2006
Звідки Ви: Теремки1, Ул.Академика Заболотного 76,Учусь и работаю по специальности
Дописи: 1.250
Сказал(а) спасибо: 263
Поблагодарили 496 раз(а) в 74 сообщениях
Суслики всего киева обьединяйтесь

Пока буду совершенствоваться,а когда прийдет время обязательно в спортсмены и никак иначе
АРСЕН зараз поза форумом  
Старий 26.12.2008, 12:52   #326
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Не факт, что они захотят или смогут учавствовать дальше, на более высоком уровне. Ч
Хотеть это одно, а мочь совсем другое. Финансы и много свободного времени - это первое что дает вам возможность из любителя перерасти в нечто большее.
RSM зараз поза форумом  
Старий 28.12.2008, 14:14   #327
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Ребята, дайте ссылку де можно прочесть что ЧУ будет тандемным. Дето читал про это.. а не найду((
Про це говорив Дутчак І.Я. Сам лічно чув з його вуст, що прийнято таке рішення.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 28.12.2008, 20:33   #328
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
А ссылка на официальное решение денить есть? На сайте ФРСУ ничё нет((
Чиновники.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 28.12.2008, 20:58   #329
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Питання не до цієї теми, але бачу тут працює інтенсивно модератор пан Тролік, то може дасть пояснення чому на вашому сайті МАСКОВСКОЄ ВРЄМЯ? Спішите зустріти Новий рік ?
"Время сдвинули на час, суета на глобусе.
Раньше х.. стоял в постеле, а теперь в автобусе."
AXIC зараз поза форумом  
Старий 28.12.2008, 21:12   #330
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.179
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Питання не до цієї теми, але бачу тут працює інтенсивно модератор пан Тролік, то може дасть пояснення чому на вашому сайті МАСКОВСКОЄ ВРЄМЯ? Спішите зустріти Новий рік ?
"Время сдвинули на час, суета на глобусе.
Раньше х.. стоял в постеле, а теперь в автобусе."
Это сообщение будет удалено Trolik. Причина: Гумор в іншій гілці...
AK зараз поза форумом  
Старий 28.12.2008, 21:13   #331
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Про це говорив Дутчак І.Я. Сам лічно чув з його вуст, що прийнято таке рішення.
Игорь.
А есть где-нить правила для тандемов?
В Украине. Российские я читал.

ПыСы: Время стоит на сайте правильно. Это у Вас в "Моем кабинете" стоит московское (кстати, интеречсно почему?).
TUR зараз поза форумом  
Старий 28.12.2008, 23:12   #332
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
На рахунок правил, то я не знаю чи вони є. Думаю що особливих змін неповинно бути. Основне питання це ширина сектора і відстань між двома спортсменами. Чув що в європі це один метер між ніжками платформи.Як на мене то трохи тіснувато. Я цікавився у Дутчака як буде визначатись переможець в лічці, коли спортсмени поруч, то де гарантія, що вони не будуть кидати рибу в один садок. На це він відповів, що призером всі схочуть бути і тому такого небуде.
Думаю, що краще якщо ви всі запитання задасте самому Дутчаку Ігору Ярославовичу ( diya ) на сайті ІФФРС.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 28.12.2008, 23:22   #333
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Насколько видно сайт ІФФРС давно "спит".
Пан Trolik уже месяц пытается выяснить план на 2009 год от ІФФРС и не имеет ответа.

Игорь! Может можно как-то попросить Дутчак І.Я ответить нам на вопросы в этой ветке? Тем более, что на сайте Дутчак І.Я зарегистрирован http://fishing.kiev.ua/vb3/member.php?u=12659.
TUR зараз поза форумом  
Старий 29.12.2008, 01:34   #334
sergioFD
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 496
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 675 раз(а) в 208 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Я цікавився у Дутчака як буде визначатись переможець в лічці, коли спортсмени поруч, то де гарантія, що вони не будуть кидати рибу в один садок. На це він відповів, що призером всі схочуть бути і тому такого небуде.
Думаю, що краще якщо ви всі запитання задасте самому Дутчаку Ігору Ярославовичу ( diya ) на сайті ІФФРС.
Даааа!!! Насмешили.
Немогу понять, что вы все время выдумываете?
Как можно ловить в одной команде и не помочь друг другу?
Правда ЖЛОБЬЕ буде ловить каждый на себя, а КОМАНДА будет работать на победителя.

Кстати, а вы не забыли о технике безопасности спортсменов.
Думаю, как только один другого зацепит крючком или долбанет кормушкой по голове с последствиями, то главный судья соревнований пойдет в прокуратуру писать бумагу на Дутчака Игоря, а он соответственно будет отписывать все на федерацию.
Думаю, что гарантировано, будут неприятности.
И так же думаю, что как только Дутчак узнает о том, что он будет нести ответственность, сразу этот вопрос снимется.
sergioFD зараз поза форумом  
Старий 29.12.2008, 14:16   #335
П.Ю.А.
 
Реєстрація: 06.09.2007
Звідки Ви: г.Киев.
Дописи: 30
Сказал(а) спасибо: 63
Поблагодарили 16 раз(а) в 6 сообщениях
Дутчак Игорь тел. 80503386805.
С ув. Ю.
П.Ю.А. зараз поза форумом  
Старий 29.12.2008, 16:26   #336
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.987
Поблагодарили 38.438 раз(а) в 1.847 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Питання не до цієї теми, але бачу тут працює інтенсивно модератор пан Тролік, то може дасть пояснення чому на вашому сайті МАСКОВСКОЄ ВРЄМЯ? Спішите зустріти Новий рік ?
"Время сдвинули на час, суета на глобусе.
Раньше х.. стоял в постеле, а теперь в автобусе."
Глобус, автобус та інші причандали - тут ні до чого.

Раджу зробити ось так: http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost....&postcount=729
Dood зараз поза форумом  
Старий 29.12.2008, 21:25   #337
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Я не виступаю в підтримку тандему, але хочу спитати у sergioFD про техніку безпеки. Як тоді карпятники справляються з цим, коли їх теж як мінімум двоє в секторі і чотири палки? Тай груза у них неменші і гачки теж. Читав про ЧС 2008 по коропу в ЮАР. Команда переможець виловила масу риби, по статистиці всередньому приблизно кожні 6 хвилин вони виважували коропа. Змагання проходить 72 години, спортсмени виснажені, а якщо ще й взяти до уваги ловлю в нічний час, то як вони непокалічили один одного. Думаю на рахунок техніки безпеки це невдалий аргумент саме проти тандему. Тай фідеристи у нас не з двома лівими руками ( якщо хтось шульга, то читати " з двома правими").
Хоча я розумію вас, якщо непомиляюсь на одному з ЧС ви зломали ногу і виступали в гіпсі. Неподумайте, що я якось хочу вас вколоти чи щось типу того, навпаки, дійти до фінішу в такому стані це мужній поступок.
Думаю, що Дутчаку потрібно розробити правила ТБ, перед змаганнями довести їх до відома всіх учасників ( ознайомити ), навпроти своєго прізвища кожен ставить підпис про ознайомлення і будь добрий, дотримуйся. Так сказати первинний, чи ввідний інструктаж проведено.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 29.12.2008, 22:30   #338
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Думаю, що Дутчаку потрібно розробити правила ТБ, перед змаганнями довести їх до відома всіх учасників ( ознайомити ), навпроти своєго прізвища кожен ставить підпис про ознайомлення і будь добрий, дотримуйся. Так сказати первинний, чи ввідний інструктаж проведено.
Наскільки я розумію, Ви як мінімум добрі знайомі, як максимум - однодумці з паном Дутчаком. Може Ви знаєте яка роль Федерації фідерного спорту?
VIVA зараз поза форумом  
Старий 29.12.2008, 22:54   #339
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Як тоді карпятники справляються з цим, коли їх теж як мінімум двоє в секторі і чотири палки? Тай груза у них неменші і гачки теж. Читав про ЧС 2008 по коропу в ЮАР. Команда переможець виловила масу риби, по статистиці всередньому приблизно кожні 6 хвилин вони виважували коропа. Змагання проходить 72 години, спортсмени виснажені, а якщо ще й взяти до уваги ловлю в нічний час, то як вони непокалічили один одного.
Ігоре, вудлища закидаються одним з рибалок - в цей час другий тримає безпечну відстань (або відпочиває - що частіше). По-друге, є помічник - він готує їжу, приносить воду і тд. Спортсмени по черзі сплять (для цього є палатки, шельтери, матраци і тд). Специфіка ловлі коропа в тому, що він засікаєтьсяі сам і про це сигналізують різні девайси (електронні та механічні)

А
Фідерна ловля - це динаміка, це темп...

Для безпеки рибаків в цьому випадку повинна між ними відстань в метрів 5, оскільки грузи та годівнички з прикормкою чимало важать...

Хотілось би почути відгуки про тандемні змагання минулого-позаминулого року (на кшалт марафону)
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 30.12.2008, 01:19   #340
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Микола коли на карпових змаганнях виловлюють кожні 6 хв. коропа то хіба це не темп, не динаміка. Короп не лящ і не плотва, з ним поборотись потрібно. Прочитай статтю збірної України з цього ЧС. Вони описують як працювали переможці, за рахунок чого перемогли. Можу помилитись, стаття здається в журналі "Світ рибалки". Мені знайомі правила проведення коропових змагань, згоден коли ловлять до 10 коропів за сутку то є коли відпочити. Команда з ЮАР виловила в районі трьох тон, середні розмір 3-5 кг. Основна маса риби за послідню сутку. От тобі і темп.
На рахунок марафонів.Ширина сектора було 20м. Можу сказати одне, нещасних випадків небуло.
Якщо згадаєш Рокитне, то ти ловив на одному підмості з Тохою, ззаді я, Костя і Толік пили каву, поляна накрита, примус горів, нещасних випадків небуло.
Ще я хочу, щоб всі зрозуміли, я не борюсь за тандем.Так, це цікаво попробувати, але не на ЧУ а можливо на інших змаганнях, менш вагомих. Просто я нехочу щоб про нас говорили, якщо зменшити дистанцію, то ми покалічим одне одного.
А як на рахунок крилатої фрази -"В умілого і долото рибу ловить" ?
AXIC зараз поза форумом  
 

Мітки
спортивна ловля на фідер, спортивная ловля на фидер, фидер, фідер




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:31.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua