Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Доночник > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив раздела темы, утратившие актуальность

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2008, 09:19   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Post Спортивний фідер

Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі:
1 Дидик Андрій (aka Hooligan86)
2 Дубина Анатолій (aka Trolik)
3 Дубчак Антон (aka Toxa007)
4 Ісько Володимир (aka VIsko)


Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще



Фідерна секція РСК "Дім Рибака" дякує за допомогу та постійну підтримку торговельні організації

"Balzer-Ukraine"





Плани Київ 2013
Фідерний напрямок. Календарний план змагань (проект).
Чемпіонат Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 40 спортсменsd. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 22-24 серпня 2014 року. Місце проведення - м.Київ, Набережна Дніпра.
Кубок Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 32 спортсмени. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 09-11 травня 2014 року. Місце проведення - м. Київ, Набережна Русанівського каналу.

В графіку можливі зміни.

Плани Україна 2014

Цитата:
- Кубок України 6-8 червня, Вишгород.
- 1 етап Чемпіонату України 18-20 липня, Орельська дамба, Дніпропетровська обл.
- 2 этап Чемпіонату України 5-7 вересня Тернопіль, гребний канал.


[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Trolik: 29.10.2018 о 23:03. Причина: внесено зміни в календарний план
Trolik зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DimonDSV (24.12.2013), nemec6969 (13.03.2015), Nycolas (15.06.2015), YuraHanter (17.02.2015)
Старий 18.12.2008, 22:24   #281
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від RSM Переглянути допис
Кстати вы уже РСК в КФРС зарегистрировали???
Серёга, встречные вопросы. Почему тебя интересует этот вопрос? Ты какое РСК представляеш?
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 01:21   #282
Индеец
Banned
 
Реєстрація: 17.04.2006
Звідки Ви: Живу на рыбалке, в Киеве проживаю.
Дописи: 8.660
Images: 75
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 3.643
Поблагодарили 9.273 раз(а) в 1.948 сообщениях
Ого, датут такое рубилово

Это норамльно, зато вы хоть куда то идете, а не стоите на месте.

2 Даблер
Давай Саня! сделай их... на секретную кукурузу
Индеец зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 06:09   #283
Роман(РМ)
 
Аватар для Роман(РМ)
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Почти Оболонь
Дописи: 4.553
Images: 9
Сказал(а) спасибо: 1.940
Поблагодарили 8.731 раз(а) в 982 сообщениях
да уж... на безрыбье самые жаркие дискуссии... как мне эти баталии чтото напоминают...
Роман(РМ) зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 07:18   #284
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
По поводу КУ вообще ситуация банальная)) Кубок Киева ... две команды... как громко и безпонтово аж страх)) Приезжаем мы в этом году на КУ.... и Мама дарагая)) Я даже не знал что в Киеве СТОЛЬКО победителей КУБКА КИЕВА!!
Согласен, это не правильно. В следующем году надеюсь этого не будет. Всё со временем станет на свои места. Я всех прошу, только давайте не будем сейчас устраивать разборки кто и каким образом смог протащить энное количество команд на КУ 2008. Это уже в прошлом.

Востаннє редагував SEMEN: 19.12.2008 о 07:34.
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 07:41   #285
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Вот ситуация с отборочными. В принципе разговор дошёл до рейтинговых соревнований, и решили мы или нет, но добрые наши (всех хотябы здесь присутствующих) намерения сводяцца к тому, чтобы лучшая команда выбиралась поэтапно, т.е. по результатам 3 соревнований
Правильно.
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
К примеру Я.А.Двирный объявляет КК, ну скажем Пустовиты (я говорю без конкретной привязки). Клубы рубяцца на протяжении 3 сорев за ворзможность поучаствовать в ЧУ
Роман, читайте пожалуйста, внимательней предыдущие посты. Причём здесь КК и ЧУ?
Путёвкой для ОДНОЙ киевской команды на КУ, является победа или лучший резульиат среди киевских же команд на КК (в Пустовитах).
А вот чтобы получить путёвку на ЧУ и нужно провести 3 отборочных среди нас (ГРУ, Дом рыбака, Столица, мож. ещё кто появится). ДВЕ лучшие киевские команды едут на ЧУ. Что тут не понятно? Или я вас не правильно понял.
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 11:39   #286
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Путёвка по результатам трёх соревнований на ЧУ, не есть легитимной если команда не победит ИМЕННО на КУ.
Роман, объясните, пожалуйста, почему?
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 11:57   #287
П.Ю.А.
 
Реєстрація: 06.09.2007
Звідки Ви: г.Киев.
Дописи: 30
Сказал(а) спасибо: 63
Поблагодарили 16 раз(а) в 6 сообщениях
Цитата:
Допис від Dabbler Переглянути допис
Я не спортсмен да и ник у меня Dabbler (дилетант, любитель, непрофессионал) И у меня тот же вопрос, что и у SEMEN-а.

Как мне кажется на Чемпионаты ездят победители более мелких чемпионатов, а на Кубки победители кубков. Логически не вижу связи ЧУ и КУ
Динамо, Шахтер- и на ЧУ,КУ,жу,му,..............
С ув. Ю.
П.Ю.А. зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 13:15   #288
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
... Путёвка по результатам трёх соревнований на ЧУ, не есть легитимной если команда не победит ИМЕННО на КУ.
Этого я совсем уже не понял.
Во первых не понял причем Кубок Украины к отборам по Киеву?
Второе:
Смотрим календарь 2009г :
Кубок України з ловлі риби фідером 12.09.09- 13.09.09 2 Запоріжжя, Укрспортзабезпечення Області, спортклуби

Чемпіонат України з ловлі риби фідером 15.08.09-16.08.09 2 Київ, Укрспортзабезпечення Області, спортклуби

Как можно победить в сентябре, для того чтобы участвовать в августе?
TUR зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 14:17   #289
П.Ю.А.
 
Реєстрація: 06.09.2007
Звідки Ви: г.Киев.
Дописи: 30
Сказал(а) спасибо: 63
Поблагодарили 16 раз(а) в 6 сообщениях
Цитата:
Допис від TUR Переглянути допис
Этого я совсем уже не понял.
Во первых не понял причем Кубок Украины к отборам по Киеву?
Второе:
Смотрим календарь 2009г :
Кубок України з ловлі риби фідером 12.09.09- 13.09.09 2 Запоріжжя, Укрспортзабезпечення Області, спортклуби

Чемпіонат України з ловлі риби фідером 15.08.09-16.08.09 2 Київ, Укрспортзабезпечення Області, спортклуби

Как можно победить в сентябре, для того чтобы участвовать в августе?
Отбор на 2010г.
С ув. Ю.
П.Ю.А. зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 15:47   #290
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від П.Ю.А. Переглянути допис
Отбор на 2010г.
С ув. Ю.
Кубок Украины по определению не может являться отборочным для Киева на Чемпионат Украины.
Команда чемпион Кубка Украины прошлого года, (может быть) может идти на ЧУ без отборов на областном чемпионате (по усмотрению президента областной федерации).
Скажите на КУ-2008 года победила Киевская команда???
Так в чем тогда вопрос?
TUR зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 16:55   #291
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від TUR Переглянути допис
Кубок України з ловлі риби фідером 12.09.09- 13.09.09 2 Запоріжжя, Укрспортзабезпечення Області, спортклуби

Чемпіонат України з ловлі риби фідером 15.08.09-16.08.09 2 Київ, Укрспортзабезпечення Області, спортклуби

Как можно победить в сентябре, для того чтобы участвовать в августе?
Пять балов
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 19.12.2008, 18:29   #292
П.Ю.А.
 
Реєстрація: 06.09.2007
Звідки Ви: г.Киев.
Дописи: 30
Сказал(а) спасибо: 63
Поблагодарили 16 раз(а) в 6 сообщениях
Цитата:
Допис від TUR Переглянути допис
Кубок Украины по определению не может являться отборочным для Киева на Чемпионат Украины.
Команда чемпион Кубка Украины прошлого года, (может быть) может идти на ЧУ без отборов на областном чемпионате (по усмотрению президента областной федерации).
Скажите на КУ-2008 года победила Киевская команда???
Так в чем тогда вопрос?
Вопросов нет...
С ув. Ю.
П.Ю.А. зараз поза форумом  
Старий 23.12.2008, 10:10   #293
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.180
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Предлагаю прекратить споры (нас модератор уже немного потер и повставлял пистоны ) и поддерживаю РБ.
Приглашаю всех участников данной ветки в ближайший весенний солнечный выходной день на дружеский междусобойчик. Предлагаю не соревнование за призы и места, а именно дружескую межклубную встречу. По желанию и договоренности участников, лучшему можно придумать не ценный но полезный сувенир. Все же в спорте должен быть какой то стимул к победе

Востаннє редагував AK: 25.12.2008 о 11:36.
AK зараз поза форумом  
Старий 23.12.2008, 14:28   #294
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від Dabbler Переглянути допис
Предлагаю прекратить споры (нас модератор уже немного потер и повставлял пистоны ) и поддерживаю РБ.
Приглашаю всех участников данной ветки в ближайший весенний солнечный выходной день на дружеский междусобойчик. Предлагаю не соревнование за призы и места, а именно дружескую межклубную встречу. По желанию и договоренности участников, лучшему можно придумать не ценный но полезный сувенир. Все же в спорте должен быть какой то стимул к победе
Поддерживаю.
Рано или поздно, когда все страсти улягутся, все равно прийдем к тому что будем в одном клубе. Клубе города Киева.
RSM зараз поза форумом  
Старий 23.12.2008, 14:45   #295
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Я думаю, що у кожного рибака є свої погляди на прикормку.
Роман Б. хвалить браунінг. Скажу свою думку. Варто один раз вгадати з прикормом і починаєш думати, що він просто знахідка. Та це незавжди так. Роман каже що кращого за браунінг немає.То чому ти не виграв буквально всі змагання? В тебе в руках була просто чарівна палочка і ти нею нескористався.Нічого не маю проти даного виробника, пробував, сподобався, тобто працює, но говорити що він найкращий я б не став, скоріше непоганий.
Літом на набережній Женя, Роман, Тролік проводили між собою невеличкі змагання.Женя з Романом використовували браунінг, Тролік свій прикорм(?). Якось вони його обловили, потім він їх.Тролік сказав мені, що підібрав правильний прикорм. Потім ми їздили з Троліком, влаштовували між собою змагання, і я деколи його обловлював, тобто моя прикормка була ще краща?
Як приклад хочу навести Біляєвку.Перший день закормився, тобто робив все як по закону, в результаті - в дупі. Другий день теж саме. За 1,5 години до кінця зняв кормушку, поставив олівку, закинув на максимальну відстань і зразу карп 1,5 кіло. До кінця туру зловив таким чином ще декілька рибин.Тобто прикорм непрацював? Чи може його в деяких випадках непотрібно?
Кожен повинен методом спроб визначити для себе прикорм. Останнім часом з"явилось багато виробників і можна безкінечно дискусувати за і проти. Я останнім часом все більше звертаю увагу на "дідівські" прикормки, експерементую і результат непоганий.Як кажуть ліфт це добре, але драбина рідше ломиться.Натуральні аромати- це натуральні, а хімія - це хімія!
AXIC зараз поза форумом  
Старий 23.12.2008, 19:18   #296
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Я останнім часом все більше звертаю увагу на "дідівські" прикормки, експерементую і результат непоганий.
От і мені здається, що на справді, все на багато простіше... І за часту, не в прикормці справа...
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 23.12.2008, 20:24   #297
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Прошу вибачення за попередній пост, трохи не в ту тему його запхав.
Тепер пару слів про КУ. Сьогодні розмовляв з Дутчаком І.Я. З його слів зрозумів що обмежень на КУ немає.Тому заявляйтесь і приймайте участь. Дай Бог щоб з тих, хто так активно рветься на змагання, хоча б половина в них приймала участь.В 2009р. КУ в Запоріжжі, для західного регіону далекувато, тому незнаю скількома командами буде представлений наш регіон.
Всі попередні КУ проходили без обмежень, то й в 2009 прийме всіх бажаючих.
На рахунок ЧУ трохи інакше. Там є певна квота, а саме - по одній команді від обл. Додатково можуть делегувати по дві команди призери які на попередньому ЧУ зайняли перше і друге місце і по одній команді за зайняте третє і четверте.Так що доведеться поборотись за місце.ЧУ планують провести в форматі два тандеми, тобто команда 4 чоловіка. В ІФФРС спорів не виникає. За зайняте 4 місце на ЧУ 2008 є додаткова команда, тобто 8 чоловік для нас саме то, якраз вписуємось в квоту.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 23.12.2008, 21:04   #298
П.Ю.А.
 
Реєстрація: 06.09.2007
Звідки Ви: г.Киев.
Дописи: 30
Сказал(а) спасибо: 63
Поблагодарили 16 раз(а) в 6 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Яйцо курицу конечно не учит.. посему выскажусь просто, как "левый пассажир".
Честно говоря..намутили с этим ЧУ стока воды.. как на Коновке КУ 2008))))
Но больше всего мне нравицца в " "... муть по поводу представительств команд в зависимости от занятого места)) Придумано конечно здорово! Особенно с учётом среднеарифметического)) если рассматривать как победу не команды конкретно..а Области! Это нечто драки — дом на дом)) в контексте дерушегося: частного дома со среднестатической семьёй из 3-х человек, и в противостояние ему.. небоскрёба, из ныне щас существующих застроек...проще говоря гостинки этажей так на 20
Баталии кончечно "весьма интересные"..только даже попкорном похрустеть не успеешь)) как всё кончицца.
А почему бы не уровнять шансы на таких ЗНАЧИМЫХ соревах как ЧУ?
вот ведь вопрос....*чешит бесталковку... думаит*
Рома Вы правы - намутили. Надо за 10 м.- 4 квоты. и за21м. - 4 квоты.
Призеров ЧУ-2008г.-гнать.
С ув. Ю.
П.Ю.А. зараз поза форумом  
Старий 23.12.2008, 21:32   #299
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Дуже мені непрємно, зовсім нехотів Роман тебе образити. Я нічого немаю проти тієї чи іншої прикормки, а на рахунок того, що тебе обловлювали, то я і мав на увазі, що не від прикормки все залежить. І мене обловлюють і я обловлюю, але деколи сам не знаю за рахунок чого, чи то прикорм, чи місце, чи фарт. Є моменти коли прикорм - це 60-80% успіху, а буває - 10-20%.
Тепер про браунінг. Проти даного виробника я нічого немаю проти і нічого поганого не говорив.Навпаки я і мій напарник Костя дуже зацікавились даним брендом. На вашому сайті я просив сказати що є в продажі, бо коли заходив останній раз в магазин, то вибір невеликий був.
Про кількість учасників від обл. на ЧУ. З цими претензіями до голови федерації фідера, до п.Дутчака.І.Я. і до обласних керівників, вони приймали таке рішення, я тільки його виклав. Я розумію, що Ів.-Франківськ по площі не більший за Оболонь з Куреньовкою разом. Та хто тому виноватий. Є в світі Китай, але є і Люксембург.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 23.12.2008, 21:48   #300
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
Неее.. ну правда? Как тогда пробицца другим областям через "среднеарифметическую стену" и достичь вершины. Полагась на волю жребия? и великое АВОСЬ?
А хто може гарантувати, що призери попереднього ЧУ обовязково знову ними стануть. Як на мою думку, то це додатковий стимул боротись за призи, так як це дає ще одне командне місце на наступний ЧУ. Мені наприклад зовсім не болить, що на ЧУ - 2009р. від Одеси чи Київської обл. поїде додатково по дві команди.Потрібно боротись з командами а не з областями. І чим більше хороших команд чи окремо спортсменів, то змагання цікавіші. Так, Київ великий і фідер розвивається, але є правила і їх потрібно або дотримуватись, або міняти, порушувати не можна.
AXIC зараз поза форумом  
 

Мітки
спортивна ловля на фідер, спортивная ловля на фидер, фидер, фідер




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:22.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua