Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Отчёты о рыбалках.
ВСЯК ВОШЕДШИЙ - не ленись, отчитайся пред Домовым народом: где был, что поймал и как тебе это удалось! Народ оценит и прославит твою победу! Ну, а уж если не повезло, то даже из неудачной рыбалки можно сделать полезные выводы!

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.08.2023, 19:16   #2481
OWL
 
Реєстрація: 30.04.2010
Звідки Ви: Прилуки
Дописи: 39
Дякував: 910
Дякували 89 раз(и) в 17 повідомленнях
Тримайте при зйомці сам гаджет правильно і все буде добре

Востаннє редагував OWL: 30.08.2023 о 20:17.
OWL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2023, 02:25   #2482
Air Jordan
 
Аватар для Air Jordan
 
Реєстрація: 18.06.2011
Звідки Ви: Киев Воскресенка
Дописи: 2.573
Blog Entries: 29
Дякував: 1.435
Дякували 20.082 раз(и) в 1.125 повідомленнях
Цитата:
Допис від OWL Переглянути допис
Тримайте при зйомці сам гаджет правильно і все буде добре
Та наче руки з правильного місця ростуть…інші мережі такого з фото не роблять…діло не цьому 100%, гаджети тримаємо не перший рік
Air Jordan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2023, 10:40   #2483
OWL
 
Реєстрація: 30.04.2010
Звідки Ви: Прилуки
Дописи: 39
Дякував: 910
Дякували 89 раз(и) в 17 повідомленнях
Хтона, форум чи ні - телефон крутив і вверх ногами і все льовко і з ним і з форумом. З риби один чебачок, клює без угаву. Фотографувати посоромився
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  L.jpg
Переглядів: 331
Розмір:  148,3 КБ
ID:	970851   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  R.jpg
Переглядів: 287
Розмір:  140,6 КБ
ID:	970852  
OWL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2023, 13:01   #2484
Air Jordan
 
Аватар для Air Jordan
 
Реєстрація: 18.06.2011
Звідки Ви: Киев Воскресенка
Дописи: 2.573
Blog Entries: 29
Дякував: 1.435
Дякували 20.082 раз(и) в 1.125 повідомленнях
Ну значить то все прокляті айхфони
Тему можна закривать, відкланявся.
Air Jordan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.09.2023, 13:49   #2485
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.462
Дякував: 4.184
Дякували 16.318 раз(и) в 963 повідомленнях
Знайомий каже, цікава ловля на попла-попер, але ті баночки з опаришем, рибалка більш ходова, не зовсім зручно. Хто ловить даним видом, гадаю буде корисний лайфхак)))). Баночка з під таких цукерок, думаю всі зрозуміли що за цукерки).
Хоч в кишеню....., швидко відкрити/закрити. Я під час ловлі тримаю між пальцями.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20230907_073306~2.jpg
Переглядів: 321
Розмір:  96,3 КБ
ID:	971459  
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
8 користувачів подякували
andrey-p (08.09.2023), CHEBUR (08.09.2023), Drima (07.09.2023), Metiz (07.09.2023), Sadovnik (19.09.2023), Serg719 (08.09.2023), vvl (07.09.2023), П.Ржевский (09.10.2023)
Старий 08.09.2023, 07:54   #2486
Романтика
 
Реєстрація: 07.06.2012
Звідки Ви: Чернигов
Дописи: 394
Дякував: 9.735
Дякували 576 раз(и) в 66 повідомленнях
Цитата:
Допис від Владимир_84 Переглянути допис
Знайомий каже, цікава ловля на попла-попер, але ті баночки з опаришем, рибалка більш ходова, не зовсім зручно. Хто ловить даним видом, гадаю буде корисний лайфхак)))). Баночка з під таких цукерок, думаю всі зрозуміли що за цукерки).
Хоч в кишеню....., швидко відкрити/закрити. Я під час ловлі тримаю між пальцями.
Интересный вариант. Надо взять на заметку.
Романтика зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Владимир_84 (08.09.2023)
Старий 08.09.2023, 09:46   #2487
Мike
 
Аватар для Мike
 
Реєстрація: 19.05.2007
Звідки Ви: Запоріжжя
Дописи: 2.877
Images: 3
Дякував: 1.309
Дякували 5.102 раз(и) в 717 повідомленнях
Цитата:
Допис від Романтика Переглянути допис
Интересный вариант. Надо взять на заметку.
главное в азарте ловли не перепутать содержимое!
Мike зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 користувачів подякували
CHEBUR (14.09.2023), dddnew (12.09.2023), TIA-1969 (11.09.2023), Владимир_84 (08.09.2023), П.Ржевский (09.10.2023)
Старий 09.09.2023, 11:56   #2488
Сёрый
 
Аватар для Сёрый
 
Реєстрація: 14.03.2009
Звідки Ви: Киев Беличи
Дописи: 525
Images: 1
Дякував: 583
Дякували 1.732 раз(и) в 190 повідомленнях
Доброго дня. Подскажите воду по Киеву дают и если да то в каких промежутках? Спасибо.
Сёрый зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.09.2023, 14:15   #2489
Air Jordan
 
Аватар для Air Jordan
 
Реєстрація: 18.06.2011
Звідки Ви: Киев Воскресенка
Дописи: 2.573
Blog Entries: 29
Дякував: 1.435
Дякували 20.082 раз(и) в 1.125 повідомленнях
Наразі воду не дають вже тижні два…маю на увазі гарно, щоб хоч сотку кормак зносило пару годин, кажуть що набирають КВХ, щоб вода була для ГЕС.
Air Jordan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Сёрый (09.09.2023)
Старий 09.09.2023, 14:43   #2490
Horton
 
Аватар для Horton
 
Реєстрація: 23.12.2010
Звідки Ви: Київ
Дописи: 110
Дякував: 629
Дякували 303 раз(и) в 32 повідомленнях
Тільки з риболовлі на Гідропарку. Воду сьогодні дали, приблизно, об одинадцятій. Сотку кормак зносило на дистанції 55 метрів. Змотався біля першої години - течія ще була. Кльову не бачив. По берегу ситуація з кльовом плюс\мінус така сама.
Horton зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували
Chornobil (10.09.2023), goodmen (09.09.2023), Сёрый (09.09.2023)
Старий 09.09.2023, 20:45   #2491
Provodnik
 
Аватар для Provodnik
 
Реєстрація: 21.12.2006
Звідки Ви: Київ(куренівка)
Дописи: 1.088
Images: 14
Дякував: 8.523
Дякували 13.299 раз(и) в 728 повідомленнях
Цитата:
Допис від Сёрый Переглянути допис
....воду по Киеву дают и если да то в каких промежутках? ....
Воду дають, але за необхідності, якщо казати за вересень то гарантовано лише вечір, тобто як темніє плюс 2-3 години. Весь інший час лише за необхідності, десь щось прилетіло, десь аварійно зупинився вугільний чи атомний енергоблок, тобто все непрогнозовано заздалегідь...
Так і розраховуємо, вечір майже 100%, ранок 70/30, день як правило без води але все може бути, ну якось так.
Provodnik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 користувачів подякували
Chornobil (10.09.2023), picker (09.09.2023), von Peschkoff (14.09.2023), Бендер-Задунайский (10.09.2023), Сёрый (09.09.2023)
Старий 11.09.2023, 20:25   #2492
Cultik
 
Аватар для Cultik
 
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.778
Дякував: 2.471
Дякували 7.088 раз(и) в 2.071 повідомленнях
Цитата:
Допис від Владимир_84 Переглянути допис
Знайомий каже, цікава ловля на попла-попер, але ті баночки з опаришем, рибалка більш ходова, не зовсім зручно. Хто ловить даним видом, гадаю буде корисний лайфхак)))). Баночка з під таких цукерок, думаю всі зрозуміли що за цукерки).
Хоч в кишеню....., швидко відкрити/закрити. Я під час ловлі тримаю між пальцями.
Вітя розробляв попла-попер для спінінга і ловлі на штучні приманки.
Так-що "ті баночки з опаришем",то моветон.
Cultik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Алекс!1 (11.09.2023)
Старий 11.09.2023, 21:14   #2493
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.314
Дякував: 2.893
Дякували 1.929 раз(и) в 682 повідомленнях
Цитата:
Допис від Cultik Переглянути допис
Вітя розробляв попла-попер для спінінга і ловлі на штучні приманки.
Так-що "ті баночки з опаришем",то моветон.
Микола. Ну є таке захоплення ловити на попла попер, краснопера, уклейку і іншу белізну.
Не маю права заперечувати. Не моє. Але в темі. Ми ж з вами, гадаю, йьдемо ва-банк. І ловлю судака, щуки, сома і інших хижаків ні коли не променяю на попла попер. В житті треба все спробувати. Але ж є пріорітети.
ПС:ні як не доберусь до Зачарованноі Десни. Колись доберусь.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2023, 13:51   #2494
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.462
Дякував: 4.184
Дякували 16.318 раз(и) в 963 повідомленнях
Цитата:
Допис від Cultik Переглянути допис
Вітя розробляв попла-попер для спінінга і ловлі на штучні приманки.
Так-що "ті баночки з опаришем",то моветон.
Не знаю хто такий Вітя, при всій повазі до нього. Я на попла-попер ловлю з 2012 року, випадково побачив відео, там щось не по нашому говорили але саму суть уловив. Перший попла-попер зробив з пробки з під вина. І зараз часто на дану оснастку ловлю на штучні мушки, які сам в'яжу. Але не всі ж ловлять на мушки, та й сьогодні в 4-х магазинах ніде не знайшов штучних опаришів, отже як не старанно більшість даною ловлею використовують звичайну пінку.
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували
CHEBUR (14.09.2023), dddnew (12.09.2023), Алекс!1 (12.09.2023)
Старий 12.09.2023, 14:54   #2495
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.314
Дякував: 2.893
Дякували 1.929 раз(и) в 682 повідомленнях
Цитата:
Допис від Владимир_84 Переглянути допис
Не знаю хто такий Вітя, при всій повазі до нього. Я на попла-попер ловлю з 2012 року, випадково побачив відео, там щось не по нашому говорили але саму суть уловив. Перший попла-попер зробив з пробки з під вина. І зараз часто на дану оснастку ловлю на штучні мушки, які сам в'яжу. Але не всі ж ловлять на мушки, та й сьогодні в 4-х магазинах ніде не знайшов штучних опаришів, отже як не старанно більшість даною ловлею використовують звичайну пінку.
Мушку зробити самому можливо. Краще коли є станок для мушок. При його віжсутністі і на колінах можливо. Тіло попла попера раджу зробити з авіаційного пенопласту( твердий). Потім покрити 2 шарами яхтного лаку. Перший повинет висохнути добу. Потім другий. Перед цім размалювати необхідним коляром.
А що, зараз немає в продажу опаріка, наприклад Берклі?
Зараз тЕпло ще. Наловити коніків. Бімба.
На пінку ловлю онлі карася.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
Владимир_84 (12.09.2023), ЖЕКА Л. (12.09.2023)
Старий 12.09.2023, 17:04   #2496
Cultik
 
Аватар для Cultik
 
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.778
Дякував: 2.471
Дякували 7.088 раз(и) в 2.071 повідомленнях
Цитата:
Допис від Владимир_84 Переглянути допис
Не знаю хто такий Вітя, при всій повазі до нього.
Вітя Омельченко ака Gruzok http://fishing.kiev.ua/vb3/member.ph...itor_messaging ,який придумав і розробив цю приманку ще в 2009-му році.
А тут продаються оригінали
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Cultik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 користувачів подякували
Drima (12.09.2023), LEO 1979 (12.09.2023), SVT (13.09.2023), Zander (12.09.2023), zbb (14.09.2023), Владимир_84 (12.09.2023)
Старий 12.09.2023, 21:26   #2497
OWL
 
Реєстрація: 30.04.2010
Звідки Ви: Прилуки
Дописи: 39
Дякував: 910
Дякували 89 раз(и) в 17 повідомленнях
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
OWL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2023, 23:31   #2498
dddnew
 
Аватар для dddnew
 
Реєстрація: 28.09.2009
Звідки Ви: Киев - Коростышев
Дописи: 1.885
Дякував: 3.675
Дякували 2.321 раз(и) в 772 повідомленнях
Цитата:
Допис від Cultik Переглянути допис
Вітя Омельченко ака Gruzok http://fishing.kiev.ua/vb3/member.ph...itor_messaging ,який придумав і розробив цю приманку ще в 2009-му році.
А тут продаються оригінали
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
При всій повазі до Віті Омельченко ака Gruzok (доречі більше 10 років користуюсь його витворами в оригіналі) в нахлисті ці девайси використовувалися значно давніше!
А по поводу штучного опариша спитаю у ортодоксів - вони жінкам віддають перевагу справжнім чи резиновим?
dddnew зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
Владимир_84 (13.09.2023), П.Ржевский (09.10.2023)
Старий 13.09.2023, 06:42   #2499
Cultik
 
Аватар для Cultik
 
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.778
Дякував: 2.471
Дякували 7.088 раз(и) в 2.071 повідомленнях
Цитата:
Допис від dddnew Переглянути допис
При всій повазі до Віті Омельченко ака Gruzok (доречі більше 10 років користуюсь його витворами в оригіналі) в нахлисті ці девайси використовувалися значно давніше!
А по поводу штучного опариша спитаю у ортодоксів - вони жінкам віддають перевагу справжнім чи резиновим?
Може й так.Спінінгіст.
Тоді спитайте ще і нахлистовиків,чи причеплять вони до свого повідця замість мушки живого червячка
Cultik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
Bigslon2007 (23.09.2023), zbb (30.11.2023)
Старий 13.09.2023, 07:06   #2500
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.462
Дякував: 4.184
Дякували 16.318 раз(и) в 963 повідомленнях
Цитата:
Допис від Алекс!1 Переглянути допис
Мушку зробити самому можливо. Краще коли є станок для мушок.
Маю тиски та інше спорядження для цього. Раніше голову морочив з пір'ям, яке краще, фазан, куріпка...... Зараз беру із звичайних голубів(на подвір'ї його вдосталь), білий та світлосірий колір для наших плітки, краспонірки, верховодки та окуня самий раз.
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Bigslon2007 (23.09.2023)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:19.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua