Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Соревнования, спорт, фестивали, сейшены > Рыболовный спорт. Соревнования в Украине и за рубежом. > Архивы > Архив 2009 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.08.2009, 19:12   #221
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Нажаль у нас ріки несудоходні, а отже нічим таким допомогти незможем. Хібащо теракт здійснимо на Вижгородській плотині в плані пошкодження роботи шлюзів щоб їх неопускали чи піднімали. Вибухівка є, може хтось має план дамби чи тямить в роботі тих самих шлюзів?

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Ще, для підняття бойового духу, повідомляю - нас 11,5 команд... Конкуренція зростає!!!
Боюсь що може бути 10,5. Участь Ів.-Франківськ-2 під питанням.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 10.08.2009, 21:03   #222
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Хібащо теракт здійснимо на Вижгородській плотині в плані пошкодження роботи шлюзів щоб їх неопускали чи піднімали.
Игорь, ты по осторожней с высказываниями по поводу нашей ГЕС. Она и так еле "дышит", не дай Бог прорвёт, всё на тебя спишут.
По поводу струи и рыбы. Струя на самом деле сумашедшая. Дают с половины девятого утра, очень сильно. Часа в два-три она достигает максимума, кормушку 100 гр. несёт как щепку (момент падения на дно даже не фиксируется). Есть сектора в которых дно практически чистое, можно бросать в любую точку, обрывов не будет даже по сильной струе, но есть такие, что... не дай Бог попасть...сочувствую гостям. По рыбе. Често... Набережная - это загадка, каждый день всё по новому. Сегодня в одном секторе ловится, завтра нет. Как писал уже Тролик, сталечники леща ловят исправно, но только до 9.00. У нас в уловах подлещ, плотва, синец, густера, окунь, клёв не стабильный (наверное у нас руки не из того места ростут). По поводу кормушек. В ближайших магазинах тяжёлых кормух нет, по этому остаётся только Бухара, но цены там будь здоров.
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 10.08.2009, 21:35   #223
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Сергій повір мені ГЕС не ЧАЕС, біди багато не зробить. Тай що таке ГЕС на фоні ЧУ-2009, вона просто неварта уваги щоб через неї ми мучились три дні.
А те що струя сильна то це недуже добре. То може водорослі здує, бо я коси немаю.
Щось я незрозумів на рахунок того, що ти співчуваєш гостям? Кияни що вже сектора розприділили між собою?
А на рахунок кормушок то берем з собою якомога більше. Скоро запустим свої, ціна буде в межах розумного.
Сергій дякую за інформацію. Так і Анатолієві Мифодієвичеві(блін, щось запутався з українськими іменами, аби помилку незробити, як не як, а він "у руля") теж спасибі. Певно правильно Анатолію Мифодієвичу. Ех пишу так і так, може пройде, зарано я буквар скурив.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 10.08.2009, 22:04   #224
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 ГАРАЗДІВЕЦЬ

Кияни грають чесно... Про це знають усі... А з приводу "розподілили", то маєте рацію, Ігоре Антоновичу, сьогодні відніс до друкарні Дипломи, виписані на імена згідно Вашого списку.
П.С. Мефодійович, Мефодійовичу... Якраз одна сторінка граматики лишилась недопаленою...
Trolik зараз поза форумом  
Старий 10.08.2009, 23:19   #225
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Щось я незрозумів на рахунок того, що ти співчуваєш гостям? Кияни що вже сектора розприділили між собою?
Я мав на увазі, що у деяких команд-гостей не має досвіду ловлі на такій течії (вона навіть для нас занадто сильна), а ми вже більш-менш приловчились. Ну і в курсі де і в якому секторі є чепа, а де немає, відповідно є розуміння того, як будувати тактику (біль-менш). Залишилась вирішити одну проблему - навчитись ловити достатньо риби по такій течії.

Востаннє редагував SEMEN: 10.08.2009 о 23:27.
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 00:18   #226
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Я мав на увазі, що у деяких команд-гостей не має досвіду ловлі на такій течії (вона навіть для нас занадто сильна), а ми вже більш-менш приловчились. Ну і в курсі де і в якому секторі є чепа, а де немає, відповідно є розуміння того, як будувати тактику (біль-менш). Залишилась вирішити одну проблему - навчитись ловити достатньо риби по такій течії.
Из всего этого флуда мне реально понравилось слово ЧЕПА, дай Бог, шоб вона нас сЧЕПыла
P.S. Словарь реально перевёл ЦЕПА как ЦІПА.
Мужики, ничего личного, но как велика тяга к великому и могучему УКРАИНСКОМУ ЯЗЫКУ
Каа зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 07:26   #227
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
А если по теме, то с каждым новым постом о ракушке и дикой струе руки опускаются. Ловил в подобных условиях на центральной набережной города Кременчуга и понимаю о чем речь - когда даже кормушка в 150 грамм не может задержаться на дистанции 15-20 метров. Плохо это ОХ как плохо С другой стороны именно при струе дикой рыба клевала как никогда хорошо - практически влет!!!
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 08:12   #228
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.179
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
именно при струе дикой рыба клевала как никогда хорошо - практически влет!!!
По моему скромному опыту влет берет в рот мелкая плотвичка и устирка. А вот поклевку нормального леща на струе можно и не заметить.
AK зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 09:05   #229
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
По моему скромному опыту влет берет в рот мелкая плотвичка и устирка. А вот поклевку нормального леща на струе можно и не заметить.
В том месте основная рыба была карась от пол кила до кила и клевал он очеееееннннньььььььььь уверенно!!! в общем лучше по маленькому от фидера не отходить
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 09:54   #230
Dimedrol
 
Аватар для Dimedrol
 
Реєстрація: 11.01.2007
Звідки Ви: Киев, Оболонь
Дописи: 2.565
Images: 9
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 608
Поблагодарили 4.572 раз(а) в 673 сообщениях
Як всігда нічого не зловите. Чемпіоном стане спортсмен який зловить на десять густірок більше і обійде суперника на 10 грамів. Середній улов буде складати 132 грама.
Dimedrol зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 10:03   #231
Роман(РМ)
 
Аватар для Роман(РМ)
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Почти Оболонь
Дописи: 4.553
Images: 9
Сказал(а) спасибо: 1.940
Поблагодарили 8.731 раз(а) в 982 сообщениях
а судак идет в зачет? а то может мелочь после поклевки оставить на крючке- вдруг на живца по струе возьмет?
Роман(РМ) зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 10:33   #232
romeo(donetsk)
 
Аватар для romeo(donetsk)
 
Реєстрація: 29.12.2008
Звідки Ви: Донецк
Дописи: 366
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 91 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від Роман(РМ) Переглянути допис
а судак идет в зачет? а то может мелочь после поклевки оставить на крючке- вдруг на живца по струе возьмет?
В мае этого года у нас в области были соревы по фидеру с очень плохим клевом и после того как один фидерист приловчился ловить судака на фидер появилось много возмущений по этому поводу и судака исключили из зачета !!!

Хотелось бы узнать... судак на ЧУ идет в зачет ????
romeo(donetsk) зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 11:03   #233
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.179
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від Роман(РМ) Переглянути допис
а судак идет в зачет?
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
судак на ЧУ идет в зачет ????
ИМХО вся рыба идет в зачет, кроме краснокнижной.
Судак ловится не только на живца, но и на опарыша и на плавленый сырок (не шутка, есть свидетели).
Цитата:
Допис від Dimedrol Переглянути допис
Як всігда нічого не зловите.
Добрые Вы
Правильно писАть "Як завжди" или "Як усєгда"
AK зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 11:06   #234
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
По моему скромному опыту влет берет в рот мелкая плотвичка и устирка. А вот поклевку нормального леща на струе можно и не заметить.
Сейчас берет даже не мелкая густирка, плотвичка и подлещик.
Струя просто абзац. Кормак 125 грамм в 10 метрах от берега сносит в соседний сектор. Рыба есть, рыбы много, рыба гораздо крупнее чем на МКФ, клюет хорошо, так что соревнования должны быть достаточно результативными, если конечно ничего не поменяется.
RSM зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 11:11   #235
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.179
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від RSM Переглянути допис
Сейчас берет даже не мелкая густирка, плотвичка и подлещик.
Я имел ввиду, что мелочь на поклевке может сорвать фидер с тёщи , а лещ проклевывает очень интеллигентно и на вываживании почти не сопротивляется...
Цитата:
Допис від RSM Переглянути допис
Кормак 125 грамм в 10 метрах от берега сносит в соседний сектор.
При ширине сектора 15 метров, садись у верхней границы , сосед будет доволен
AK зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 11:32   #236
RSM
 
Аватар для RSM
 
Реєстрація: 17.08.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 150
Поблагодарили 1.832 раз(а) в 206 сообщениях
Цитата:
Допис від Dimedrol Переглянути допис
Як всігда нічого не зловите. Чемпіоном стане спортсмен який зловить на десять густірок більше і обійде суперника на 10 грамів. Середній улов буде складати 132 грама.
А ты попробуй споймай на 10 густирок больше чем все остальные. А то языком чесать все умеют.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
Я имел ввиду, что мелочь на поклевке может сорвать фидер с тёщи , а лещ проклевывает очень интеллигентно и на вываживании почти не сопротивляется...
На такой струе - Да.
RSM зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 19:32   #237
SEMEN
 
Аватар для SEMEN
 
Реєстрація: 31.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.553
Images: 49
Сказал(а) спасибо: 2.999
Поблагодарили 6.374 раз(а) в 712 сообщениях
Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
а лещ проклевывает очень интеллигентно и на вываживании почти не сопротивляется...
Ковалёв, я тебя в новом обличии сразу и не узнал. Чи ты прикалывашся, что поклёвка у леща на струе интеллигентная? Колбасит так, что если прозевал, то фидер может того, тю-тю.... При вываживании как правило резких рывков не делает, но давит в дно будь здоров. Плюс, по сильной сруе часто становится поперёк течения, попробуй его тогда сдвинуть с места, или хотябы удержать чтобы не сорвался...
SEMEN зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 22:30   #238
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Ковалёв, я тебя в новом обличии сразу и не узнал. Чи ты прикалывашся, что поклёвка у леща на струе интеллигентная? Колбасит так, что если прозевал, то фидер может того, тю-тю.... При вываживании как правило резких рывков не делает, но давит в дно будь здоров. Плюс, по сильной сруе часто становится поперёк течения, попробуй его тогда сдвинуть с места, или хотябы удержать чтобы не сорвался...
Я так розумію, хоч і струя, але лящ покльовує? То це радує. Сергій ти писав, що є сектори де суцільна ЦЕПА. Якщо не секрет, то скільки оцих проблемних секторів де мертві зацепи? Я непрошу назвати їхні номери. а тільки приблизну кількість. Можливо якщо в даних секторах дійсно "роги", то може за відсутності всіх 25 областей і 7 бонусних місць є можливість і доцільність їх виключити з жеребкування. Я відчуваю як організатори це читають з словами "знову він з своїми ....". Але в цьому нічого нового, таке часто практикують на змаганнях. Та і проблемний сектор може попасти киянам, і навіть "домовим".
А місця вільні будуть. Як мені відомо відмовились запоріжани а також ( інформація для Анатолія Мифодієвича) Ів.-Франківськ-2 теж неїде.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 11.08.2009, 23:17   #239
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Можливо якщо в даних секторах дійсно "роги", то може за відсутності всіх 25 областей і 7 бонусних місць є можливість і доцільність їх виключити з жеребкування.
Может и есть в этом смысл. Так как это группа секторов (номера которых я знаю). И это не зона, а ползоны, а так как полузон не будет, то люди в этих секторах будут совсем в "своем мире" (и, возможно, в двух зонах), но может так интереснее, и может это я не умею там ловить...
Игорь! Я думаю, что Франковцы в такие сектора не попадут!

Востаннє редагував TUR: 11.08.2009 о 23:25.
TUR зараз поза форумом  
Старий 12.08.2009, 00:14   #240
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від TUR Переглянути допис
Может и есть в этом смысл. Так как это группа секторов (номера которых я знаю). И это не зона, а ползоны, а так как полузон не будет, то люди в этих секторах будут совсем в "своем мире" (и, возможно, в двух зонах), но может так интереснее, и может это я не умею там ловить...
Игорь! Я думаю, что Франковцы в такие сектора не попадут!
Як я зрозумів таких секторів багато а саме неменше десяти? Нас їде вже не 8, а тільки 4, значить і вірогідність попасти Франківцям в ці сектори зменшилась вдвоє. Нічого, ми привикли до трудностей, якщо і попадуться нам вони всерівно перемога за нами!!!
Я в прогнозах непомиляюсь. ( Самому себе в честь большого уважения)!!!!!!!!!
AXIC зараз поза форумом  
Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:09.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua