Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Мульт Клуб
Мультовые снасти, удилища, обслуживание апгрейд мультипликаторов, техника ловли, прочее

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 19.10.2025, 11:36   #1401
Nemo
 
Аватар для Nemo
 
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 3.006
Дякував: 3.341
Дякували 23.682 раз(и) в 1.920 повідомленнях
[QUOTE=Lcolonel;2153715]
Цитата:
Допис від Nemo Переглянути допис

Є там декілька водойм де джерком можна і треба. Але ми там стільки всього понавішували на початку 22го, що я б туди не ходив. Не впевнений, що зняли все. І нашого, і свинячого.
Я про Ірпінь, Бучу і околиці, візьмемо від Стоянки до Гостомеля. Я місцевий, і знаю де, і що там було на початку 22, і що є зараз
Nemo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Lcolonel (19.10.2025)
Старий 19.10.2025, 11:45   #1402
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.975
Дякував: 230
Дякували 1.106 раз(и) в 563 повідомленнях
Цитата:
Допис від Nemo Переглянути допис
Можна сказать, что онанизм -это ваш на джерк по 100 грамм и выше, на речках переплюйках типа Ирпеня и окрестных болот.
я рад, кстати, что 99% рыбаков здесь думают точно так же.

пусть и дальше думают, поэтому горячо поддержу общее мнение: щуки нет, остались только микрощупаки по 300 г, да и тех, по правде сказать, нет. клюют только на микруху. как в речке-переплюйке может быть иначе? правильно, никак не может. все верно, точно так и есть. за щукой надо ехать в страхолесье и даже не думать.


p.s. только джерки все-таки не 100 грамм и выше, а преимущественно 70-90. сто плюс это уже так, побаловаться иногда. нет, с ними тоже все ок, но рукам тяжело и в проводке требуют больше концентрации. не на каждый день развлечение, короче.

p.p.s. да, конечно, онанизм в глазах смотрящего. я ж не претендую на абсолютную истину, само собой, что это все субъективщина.
_absh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2025, 11:49   #1403
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.975
Дякував: 230
Дякували 1.106 раз(и) в 563 повідомленнях
Цитата:
Допис від zbb Переглянути допис
Все так, але тут питання: вони так ловлять бо в них не було лівих мультів, чи в них не було лівих мультів бо вони так ловлять
я иногда думаю, что ютуб читает (среди прочего) наш форум и подкидывает авторам идеи, а зрителям результаты реализации этих идей.

вот, полюбуйтесь, свежачок, опубликовано не далее как вчера:

_absh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Andron (19.10.2025)
Старий 02.02.2026, 18:19   #1404
Tegeran
 
Аватар для Tegeran
 
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.135
Дякував: 1.401
Дякували 1.768 раз(и) в 580 повідомленнях
Для посмотреть
Tegeran зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 користувачів подякували
Andron (02.02.2026), Olexandr_Korobchuk (02.02.2026), slavik (03.02.2026), zbb (03.02.2026)
Старий 02.02.2026, 19:15   #1405
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 807
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
Нормальна виставка,бував на таких. Люди приходять сім'ями з дітьми,багато цікавого щоб "затягнути"))) в риболовлю,той розповідач скоріше якісь відомий чемпіон,дає про тонкощі лову інфо,зразу і приманки якими ловить можна придбати...також там новинки часто є,яких ще немає в магазинах,ну і так само можна і лодку або каяк купити з нормальним вибором. Так само поїздку на риболовлю можна спланувати...і все це в спілкуванні з живими людьми.
Проте нашому земляку щось не дуже сподобалось,бачу...двадцятки шкода)))
Vasylii зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2026, 12:14   #1406
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Осокорки
Дописи: 5.694
Images: 9
Blog Entries: 1
Дякував: 11.701
Дякували 11.448 раз(и) в 2.278 повідомленнях
Цитата:
Допис від Tegeran Переглянути допис
Для посмотреть
Взагалі, доволі миршавий огляд.
Про мульти нічого, тай взагалі ні про що.
zbb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2026, 12:53   #1407
Olexandr_Korobchuk
 
Аватар для Olexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries: 22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
За те чувак чохла купив
Olexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
zbb (03.02.2026)
Старий 03.02.2026, 20:41   #1408
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Осокорки
Дописи: 5.694
Images: 9
Blog Entries: 1
Дякував: 11.701
Дякували 11.448 раз(и) в 2.278 повідомленнях
Я щойно знайшов це на AliExpress:
грн.369.80 | 25 моделей, 24 типи, захисна плівка для риболовних котушок, що змінює колір, наклейка для туристичного спорядження для кемпін...
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
zbb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2026, 16:08   #1409
Olexandr_Korobchuk
 
Аватар для Olexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries: 22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
Прикольний комплект, треба барти
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Записати.JPG (44,1 КБ, 61 переглядів)
Olexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasylii (13.02.2026)
Старий 13.02.2026, 16:25   #1410
Cultik
 
Аватар для Cultik
 
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.778
Дякував: 2.471
Дякували 7.088 раз(и) в 2.071 повідомленнях
Цитата:
Допис від Olexandr_Korobchuk Переглянути допис
Прикольний комплект, треба барти
В "мухолови"переходите?
Cultik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2026, 17:33   #1411
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 807
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
Це якась нова снасть? Чи штучний інтелект розвагається?)))
Vasylii зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2026, 18:26   #1412
Vasyan
 
Реєстрація: 26.12.2013
Звідки Ви: Прилуки
Дописи: 166
Дякував: 617
Дякували 42 раз(и) в 26 повідомленнях
Народ, потрібна допомога!!! Замовив з жапану палку. Вже в Київі. DHL служба доставкі. Хто стикався, що там далі? Договір он лайн заповнив. Що далі?
Vasyan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2026, 18:30   #1413
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.672
Дякував: 1.743
Дякували 2.380 раз(и) в 998 повідомленнях
Чекай. Прийде рахунок на розмитнення. Але dhl - бариги, зверху за послуги брокера було ще рік тому 576 грн. Краще fedex або еms
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2026, 20:04   #1414
Vasyan
 
Реєстрація: 26.12.2013
Звідки Ви: Прилуки
Дописи: 166
Дякував: 617
Дякували 42 раз(и) в 26 повідомленнях
Ромчику, таке і зараз. На мейла прийшов лист. Послуги брокера така сама ціна.
То зенмаркет передав дхл, бо інші в такій довжині не приймають. Лист прийде на мейла, так? Сума розмитнення, доречі, є вже у листі. Питання як оплачувати? Геморой з дхл по зрівнянню з поштою((
Vasyan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2026, 20:05   #1415
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.672
Дякував: 1.743
Дякували 2.380 раз(и) в 998 повідомленнях
Купуй на buyee.jp. Те саме, але не треба гроші заганяти.
Має прийти посилання на оплату. А ні, то дзвони на dhl
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
pacan (27.02.2026), Vasyan (26.02.2026)
Старий 26.02.2026, 20:30   #1416
Vasyan
 
Реєстрація: 26.12.2013
Звідки Ви: Прилуки
Дописи: 166
Дякував: 617
Дякували 42 раз(и) в 26 повідомленнях
Ром, а взагалі, мені потрібні тиї послуги брокера чи ні? На якій ляд він мені здався?
Vasyan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2026, 20:31   #1417
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.672
Дякував: 1.743
Дякували 2.380 раз(и) в 998 повідомленнях
Цитата:
Допис від Vasyan Переглянути допис
Ром, а взагалі, мені потрібні тиї послуги брокера чи ні? На якій ляд він мені здався?
Можеш відмовитись, зроби митну декларацію, заповни, проведи це все в програмі.... )))) Я цього не вмію)
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasyan (28.02.2026)
Старий 26.02.2026, 23:19   #1418
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 807
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
Цитата:
То зенмаркет передав дхл, бо інші в такій довжині не приймають.
FedEx теж перевозять нестандартну дліну, EMS до метра кажись.
Всі палки що довше метра мені привозили або FedEx або DHL ,так що треба враховувати дорожчий сервіс ну і митниця як у кого.
Vasylii зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2026, 10:00   #1419
slavik
 
Аватар для slavik
 
Реєстрація: 06.03.2007
Звідки Ви: Київ, Мишоловка
Дописи: 404
Дякував: 812
Дякували 61 раз(и) в 24 повідомленнях
Цитата:
Допис від Vasyan Переглянути допис
Народ, потрібна допомога!!! Замовив з жапану палку. Вже в Київі. DHL служба доставкі. Хто стикався, що там далі? Договір он лайн заповнив. Що далі?
Якщо не секрет, яка довжина посилки і яка вартість доставки вийшла?
slavik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
zbb (27.02.2026)
Старий 27.02.2026, 13:30   #1420
Lcolonel
 
Реєстрація: 28.04.2025
Звідки Ви: Київ
Дописи: 206
Дякував: 64
Дякували 98 раз(и) в 56 повідомленнях
Цитата:
Допис від Vasyan Переглянути допис
Народ, потрібна допомога!!! Замовив з жапану палку. Вже в Київі. DHL служба доставкі. Хто стикався, що там далі? Договір он лайн заповнив. Що далі?
Мав телефонували манагер з DHL. Я заключив з ними договір на послугу митного оформлення. Вони все провели. Але раджу забирати з їх офісу товар самостійно! Бо один тубус вони пом'яли. Спінінг цілий, але було не приємно.
Lcolonel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasyan (28.02.2026)
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:00.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua