|
![]() |
|||||||
| <Отчеты> | <Барахолка> | <Общалка, Объявления> | <Галерея> | <<Дневники>> | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спиннингист
|
![]() |
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#1981 |
|
Реєстрація: 14.09.2007
Звідки Ви: Львів
Дописи: 225
Дякував: 368
Дякували 355 раз(и) в 59 повідомленнях
|
Витягнув таку бобрячу заначку. Воно ніби нічого дивного, але шнур #0.6.
Тягнув метрів 10-15 з глибини, і якби хтось мені сказав що так можна - не повірив би, тому захотів поділитись. Спінінг для масштабу 8'3". Шнур не називаю, просто дуже хороший японець, думаю конкуренти схожої якості можуть те саме.
|
|
|
|
| 5 користувачів подякували |
Andron (22.12.2025), LEO 1979 (23.12.2025), Metiz (25.12.2025), Sergii Doc (22.12.2025), zbb (23.12.2025)
|
|
|
#1982 |
|
Реєстрація: 05.11.2025
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 58
Дякував: 1
Дякували 8 раз(и) в 7 повідомленнях
|
А что скажут матерые спинингисты по поводу перегруза, теста по весу и тесту по шнуру ? Я как размышляю: если макс тест по весу спининга условные 28 гр, макс тест по шнуру 1.2, то поставив шнур явно ниже верхнего теста, например 0,8, при попытке перегрузить удилище, теми же 35 грамами, при излишне сильном забросе будут просто отстрелы, шансы поломки минимальны ?
|
|
|
|
|
|
#1983 | |
|
mista ryba lowa
|
Цитата:
|
|
|
|
|
|
|
#1984 |
|
Реєстрація: 05.11.2025
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 58
Дякував: 1
Дякували 8 раз(и) в 7 повідомленнях
|
Я маю на увазі, що тонкий шнур (нижче максимального заявленно удилища) буде служити запобіжником від критичного навантаження ? Якщо заявлений верх по шнуру 1,2, то при критичному навантаженні першим лопне шнур 0,8 чим палка, яка теоретично повинна тримати навантаження по шнуру 1,2. На виважуванні вже фрікціон допомагає, а вот при закиді ні.
|
|
|
|
|
|
#1985 | |
|
Реєстрація: 06.01.2010
Звідки Ви: Чернігів
Дописи: 346
Дякував: 411
Дякували 335 раз(и) в 83 повідомленнях
|
Цитата:
Для розуміння, я можу за себе сказати, що коли кидав 25 грам то 0,6 шнур відстрелював, а 0,8 вже ні. Тобто у Вашому випадку треба брати 0,6, тоді точно шнур лопне, бо 0,8 шнур 28 грамм точно витримає. |
|
|
|
|
|
|
#1986 | |
|
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Ізяслав
Дописи: 1.111
Дякував: 233
Дякували 2.043 раз(и) в 425 повідомленнях
|
Цитата:
Ну і наприкінці порада : поки ви не пройдете все це на практиці, спроби пропетляти не станеться, всі ці теоретичні викладки - ні до чого. Друзі, я сказав свою думку, в полеміку не граю. |
|
|
|
|
| 2 користувачів подякували |
Aldarkosse (31.12.2025), slavik (30.12.2025)
|
|
|
#1987 | |
|
Реєстрація: 05.11.2025
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 58
Дякував: 1
Дякували 8 раз(и) в 7 повідомленнях
|
Цитата:
Я розумію що шнур 1.2 витримає куди більше ніж 28 гр. Але якщо ставити шнур 0,8, і експериментально знайти вагу яка не буде відстрилювати (а це буде точно більше ніж 28 гр), палка повинна тримати, так як все ж таки по шнуру я неї запас міцності аж 1.2 |
|
|
|
|
|
|
#1988 |
|
Реєстрація: 05.11.2025
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 58
Дякував: 1
Дякували 8 раз(и) в 7 повідомленнях
|
|
|
|
|
|
|
#1989 | |
|
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 3.006
Дякував: 3.341
Дякували 23.682 раз(и) в 1.920 повідомленнях
|
Цитата:
|
|
|
|
|
|
|
#1990 | |
|
Реєстрація: 05.11.2025
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 58
Дякував: 1
Дякували 8 раз(и) в 7 повідомленнях
|
Цитата:
Тест по шнуру (или леске) на спиннинге — это показатель максимальной разрывной нагрузки лески или шнура, которую выдерживает бланк удилища, чтобы не сломаться; обычно указывается в фунтах (lbs). Как то же должно, может не на 100% но где то рядом. Востаннє редагував kutusov: 30.12.2025 о 18:10. |
|
|
|
|
|
|
#1991 | |
|
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 3.006
Дякував: 3.341
Дякували 23.682 раз(и) в 1.920 повідомленнях
|
Цитата:
|
|
|
|
|
| 2 користувачів подякували |
Алекс!1 (31.12.2025), метровский (08.01.2026)
|
|
|
#1992 | |
|
Модератор
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 15.000
Дякував: 19.005
Дякували 33.458 раз(и) в 7.573 повідомленнях
|
Цитата:
![]() Щодо тесту по приманкам, то це, гадаю, зрозуміло, все по діду Лумісу Щодо навантаження при закіді, то тут згідно вислову " дурням закон не писан" - завжди, майже, любу вудку можна зламати . В іншому випадку, виробнику потрібно буде вказувати ще один показник '' "дурнєстійкість"
|
|
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: |
Алекс!1 (31.12.2025)
|
|
|
#1993 |
|
Реєстрація: 05.11.2025
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 58
Дякував: 1
Дякували 8 раз(и) в 7 повідомленнях
|
Та цель банальная - пока лодки закрыты, кидать далеко в могучий Днипро, береговой джиг для меня новая тема. ВОт и думаю что бы не брать откровенную дубину, взять что то в пределах 30гр по тесту, рост 2,9 , намотать туда 0,8 шнур и ловить по верху теста, в нажежде что что для русловой струи этого будет достаточно. Насмотрелся канал пана спортсмена ВОротняка, в целом его рыбалки на Днепре похожи на мои условия, ну он собственно и рыбачит успешно весами до 20-25 гр. по верху тестов
Востаннє редагував kutusov: 30.12.2025 о 22:16. |
|
|
|
|
|
#1994 |
|
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.975
Дякував: 230
Дякували 1.106 раз(и) в 563 повідомленнях
|
|
|
|
|
|
|
#1996 |
|
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.314
Дякував: 2.893
Дякували 1.929 раз(и) в 682 повідомленнях
|
Роблю з 1-2 х частинних спінінгів 3- х і більше частинние
Безкоштовно, але пересилка за ваш рахунок. .Тема ж не важка, але мусолять довше, ніж війна йде. З наступаючим Новим роком. Всім Миру, здоровья, щастя( о тут спражді кореляція іде) |
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: |
Vov4ick (31.12.2025)
|
|
|
#1997 |
|
Реєстрація: 03.07.2024
Звідки Ви: Чернигов
Дописи: 34
Дякував: 296
Подякували раз у одному повідомленні
|
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, а катушкотримачі ви міняєте?
|
|
|
|
|
|
#1998 |
|
Реєстрація: 06.01.2010
Звідки Ви: Чернігів
Дописи: 346
Дякував: 411
Дякували 335 раз(и) в 83 повідомленнях
|
Все вірно тут вище написали!
Дід Гарі придумав і реалізував в своїх вудках. А "наші" і не дуже наші виробники підглянули і почали клепати... От тепер Вам і результат, що нічого не зрозуміло на написах спінінгових вудок. Для підтвердження: дуже дивні написи, що аріон по шнуру 1,2 а по тесту до 28 гр. Маю дві Легенди (Еліт і Екстрім,"Дід" теж є, тим паче за нього вже сказали) одна довша, інша коротша, обидві до 17.5 гр. На обох написано по шнуру 6-12lb !!!!!! Обидві працюють від 5 до 40 грамм! От Вам і написи... П.С. "Дід" і Легенди, вже біля 10 і більше років працюють... Якось так...
|
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: |
Алекс!1 (31.12.2025)
|
|
|
#1999 |
|
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.314
Дякував: 2.893
Дякували 1.929 раз(и) в 682 повідомленнях
|
|
|
|
|
|
|
#2000 |
|
Реєстрація: 05.11.2025
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 58
Дякував: 1
Дякували 8 раз(и) в 7 повідомленнях
|
Добродій має на увазі, що тестує на зламостійкість до фінального хрусту і появи 3 частини.
Востаннє редагував kutusov: 31.12.2025 о 14:23. |
|
|
|
![]() |
|
|
| Параметри теми | |
| Параметри перегляду | |
|
|