|
![]() |
|||||||
| <Отчеты> | <Барахолка> | <Общалка, Объявления> | <Галерея> | <<Дневники>> | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Мульт Клуб
|
![]() |
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#1801 |
|
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.777
Дякував: 2.470
Дякували 7.087 раз(и) в 2.070 повідомленнях
|
Може щось змінилось але Макс колись казав,що мультами займатись не буде.
|
|
|
|
|
|
#1802 |
|
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.133
Дякував: 1.399
Дякували 1.767 раз(и) в 579 повідомленнях
|
Может и так. Ни в одной из его публикаций нет ремонта мульта.
Но ведь все меняется. Кто знает... |
|
|
|
|
|
#1803 | |
|
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.975
Дякував: 230
Дякували 1.106 раз(и) в 563 повідомленнях
|
Цитата:
о долговечности смазки (это [[Ссылки только членам профсоюза. ] на основе PFPE) судить все еще рано, но как минимум видно, что за несколько рыбалок с зубьев шестерен смазка не ушла и покрывает их равномерным хорошо видимым слоем, а значит, не является явно неподходящей. зато было весело, когда стал чистить пиньон. метод стандартный: в бензин и в ультразвуковую ванну на 10 минут. обычно при этом любые смазки и залипшая в них грязь растворяются бензином, и детали отмываются начисто, оставаясь с чистыми блестящими поверхностями. не тут-то было: после 10 минут никаких изменений, смазка где была на пиньоне, там и осталась. никогда раньше не видел подобного. думаю, с водостойкостью тоже все должно быть без проблем. это не сюрприз, потому что именно такое поведение следует из технических характеристик смазки, но все равно удивительно. конечно, несмываемость смазки может быть не только плюсом, но и минусом. плюсом это будет только если такая смазка позволит сильно увеличить межсервисные интервалы, если речь о катушке, или если она постоянно контактирует с растворителями: например, я стал ее использовать в аэрографе для смазывания уплотнений, и уже видно, что результат превосходит все, что пробовал раньше (а пробовал силиконовые смазки). в противном случае это только лишние трудности при очистке поверхностей перед нанесением свежей смазки. продолжаем наблюдения) |
|
|
|
|
|
|
#1804 |
|
Реєстрація: 22.01.2010
Звідки Ви: Г. Павлоград
Дописи: 1.133
Дякував: 1.399
Дякували 1.767 раз(и) в 579 повідомленнях
|
|
|
|
|
|
|
#1805 |
|
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
|
Доброго дня
Що могло статися зі шпулею для Дайви, шпуля KTF з рухомим ідуктором. Працювало все ідеально кілька років, але зараз таке відчуття, що вона не реагує на гальмо, я можу встановити хоч 20 на гальмі, але шпуля працює ніби встановлено 1. При будь-якому закиданні борода з усіма наслідками. Перевіряв ставив на іншу котушку, те саме. Індуктор рухається пальцями і повертається сам у вихідне. Начебто його не підклинює. Що може бути? |
|
|
|
|
|
#1806 | |
|
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 806
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
|
Цитата:
|
|
|
|
|
|
|
#1807 |
|
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries: 22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
|
90% відсотків що справа в індукторі.
В мене була подібна фігня на Рейовській шпулі - довелось попрацювати з індуктором (пластикова втулка, на якій сидів індуктор, обмежувала його хід) |
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: |
man_v (06.02.2026)
|
|
|
#1809 |
|
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 806
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
|
Коли гальма на 20,вона і з нерухомим індуктором має крутитись повільніше...
|
|
|
|
|
|
#1810 | |
|
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
|
Цитата:
Проблема у шпулі |
|
|
|
|
|
|
#1811 |
|
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
|
|
|
|
|
|
|
#1812 |
|
Реєстрація: 10.02.2012
Звідки Ви: киев
Дописи: 326
Дякував: 934
Дякували 287 раз(и) в 42 повідомленнях
|
схожа ситуація була на одній з шпуль - а саме пластикова втулка на яку був посаджений індуктор відклеялась від нього і при гальмуванні індуктор був в магнітному полі, але через брак зщеплення з пластиковою втулкою шпуля крутилася собі далі, спробуйте в руках зажати індуктор і прокрутити шпулю, вона повинна фіксуватися і крутитися разом з індуктором на 0,2-0,3 оберти, а не індуктор окремо шпуля окремо
|
|
|
|
|
|
#1813 | |
|
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
|
Цитата:
Проблему знайдено, тепер треба подумати, як її усунути. Шпуля хороша, одна з найкращих у моїй колекції. |
|
|
|
|
|
|
#1814 |
|
Реєстрація: 10.02.2012
Звідки Ви: киев
Дописи: 326
Дякував: 934
Дякували 287 раз(и) в 42 повідомленнях
|
2 краплі клею і все буде як було
![]() соррі)) дав пораду, забув що Ви перфекціоніст (знайомий бо купували посейдона 84 у мене) - я собі клеяв сам. там прям нічого складного не було і не потребувало якихось точних дій, бо індуктор упирається в посадкове місце втулки, але це не точно, раптом на вашій на мікрон він був недосаджений японами і якщо зараз промахнутися то можна отримати іншу роботу шпулі мені Ваш земляк Гена РГБ багато робив маніпуляцій зі шпулями, хай йому здоровиться, бо давно не чув, і свердлив індуктори на 36 ПЕ лонгкаст і зараз вона в мене і працює так як інші не працюють вже років 10, і на Ф40 2-х шпулях, але там трішки перебор був і Саша індуктори на нові міняв, і пружинки міняв, і саме тіло шпулі розсвердлював на мій страх і ризик, тому був би такий майстер поряд, думаю можна було б поекспериментувати з різною посадкою на не жорсткий фіксатор, щоб потім в разі чого переробити Востаннє редагував славик1: 06.02.2026 о 14:14. |
|
|
|
|
|
#1816 | |
|
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 806
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
|
Цитата:
Можна склеїти,або замовляти нову частину...не бачив в продажу рідних,але є на Алі їх.Єдине що для однаковох роботи треба буде підігнати точно по розміру орігіналу. |
|
|
|
|
|
|
#1817 | |
|
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 806
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
|
Цитата:
|
|
|
|
|
|
|
#1818 |
|
Модератор
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.999
Дякував: 19.004
Дякували 33.456 раз(и) в 7.573 повідомленнях
|
Або підклеїти кільце індуктора в місцях кріплення в шпулі, або, якщо не допоможе, можливо, прийдеться поміняти ту частину, що рухається вверх- вниз. Краще один раз подивитися, ніж намагатися здогадатися... До речі, зазвичай, при подібних проблемах гальма перегальмовують, а в Вашому випадку якась дивна фігня проісходе
|
|
|
|
![]() |
|
|
| Параметри теми | |
| Параметри перегляду | |
|
|