|
![]() |
|||||||
| <Отчеты> | <Барахолка> | <Общалка, Объявления> | <Галерея> | <<Дневники>> | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Гриболов Грибная охота |
![]() |
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#1901 |
|
Реєстрація: 24.01.2015
Звідки Ви: Ворзель
Дописи: 653
Дякував: 1.391
Дякували 7.633 раз(и) в 441 повідомленнях
|
|
|
|
|
|
|
#1903 |
|
Реєстрація: 26.10.2011
Звідки Ви: киев
Дописи: 2
Дякував: 0
Дякували 0 раз(и) в 0 повідомленнях
|
|
|
|
|
|
|
#1904 |
|
Реєстрація: 10.07.2011
Звідки Ви: г. Киев, работаю в Киеве:))
Дописи: 746
Дякував: 4.987
Дякували 10.323 раз(и) в 613 повідомленнях
|
Чого ж "ні", й навіщо викидати? Саме вона й є. Молода парасоля, стадія "ковпачок". У цьому віці ніжка ще не тверда й не жилава, беремо повний гриб - не лише шапинку. Єдине - тут ще не зрозуміло, чи то парасоля велика (Macrolepiota Procera), чи то парасоля червоніюча (Chlorophyllum rhacodes). У великої пізніше з'явиться строкатий малюнок ("зміїна шкіра") на ніжці. У червоніючої ніжка залишиться гладенькою. Велику можна смажити вілразу, червоніючу треба бланшувати (занурити до окропу на 3 хвилини) - без цього може бути гіркою й викликати неприємні ефекти.
|
|
|
|
| 8 користувачів подякували |
Grysepet (18.10.2025), hanka (20.10.2025), malvolio (30.10.2025), mazdadon (20.10.2025), Piter Salo (18.10.2025), Sergii Doc (19.10.2025), ukrsema (18.10.2025), ватч 77 (19.10.2025)
|
|
|
#1905 |
|
Реєстрація: 25.03.2008
Звідки Ви: Киев (Бровары)
Дописи: 123
Дякував: 2.404
Дякували 898 раз(и) в 51 повідомленнях
|
Добрий день, підкажіть будь ласка це Лущатка? Чи маєте досвід вживання? Смакові якості напевне будуть десь як в опеньок?
|
|
|
|
|
|
#1906 |
|
Реєстрація: 21.09.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 114
Blog Entries: 1
Дякував: 1.376
Дякували 1.179 раз(и) в 53 повідомленнях
|
Дякую, дорога пані natortik, за супер-відповідь на має питання! На жаль, на другий і досить скорий раз на цьому місці нічого вже не було.
Тепер ще питання до нашого старенького форуму: чому в одного з моїх сьогоднішніх білих трубчаста частина наче бузково-рожева? Всі інші ознаки білого як у звичайного білого. Поряд для порівняння поклала іншого великого білого. Два фото, низ з питанням і верх для розваги. |
|
|
|
|
|
#1907 | |
|
Реєстрація: 17.08.2011
Звідки Ви: Киев, Оболонь, пенсионер
Дописи: 683
Images: 3
Дякував: 6.331
Дякували 5.997 раз(и) в 457 повідомленнях
|
Цитата:
|
|
|
|
|
|
|
#1908 | |
|
Реєстрація: 10.07.2011
Звідки Ви: г. Киев, работаю в Киеве:))
Дописи: 746
Дякував: 4.987
Дякували 10.323 раз(и) в 613 повідомленнях
|
Цитата:
Днями знайшли великий кущ і нарізали майже два кіла. |
|
|
|
|
|
|
#1909 |
|
Реєстрація: 27.02.2014
Звідки Ви: Киев ПОДОЛ
Дописи: 13
Дякував: 4.028
Дякували 315 раз(и) в 11 повідомленнях
|
Вітаю !скажіть будь ласка що це за такі молодий гриб?IMG_20260512_203451411_HDR.jpg
IMG_20260512_203442388_HDR.jpg |
|
|
|
| Пользователь сказал cпасибо: |
Mvand (13.05.2026)
|
|
|
#1910 |
|
Реєстрація: 21.12.2006
Звідки Ви: Київ(куренівка)
Дописи: 1.088
Images: 14
Дякував: 8.523
Дякували 13.298 раз(и) в 728 повідомленнях
|
[QUOTE=andrey-p;2165412]Вітаю !скажіть будь ласка що це за такі молодий гриб?
Як на мене ТСЖ, тобто трутовик серністожовтий, молодий якраз і має кулінарну перспективу як паштет. |
|
|
|
![]() |
|
|
| Параметри теми | |
| Параметри перегляду | |
|
|