Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Мульт Клуб
Мультовые снасти, удилища, обслуживание апгрейд мультипликаторов, техника ловли, прочее

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 02.07.2019, 12:16   #781
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.605
Сказал(а) спасибо: 18.397
Поблагодарили 32.595 раз(а) в 7.320 сообщениях
Цитата:
Допис від Reebak Переглянути допис
Andron
Уйдя в широкие массы Daiwa T3 явно опередила свое время. Но вовремя опомнились, последние лет 6 размазывают кашу по тарелке.
Её бы втиснуть в корпус Стиза, была бы ваще супер
Цитата:
Кстати, хотел спросить. Есть у кого в пользовании morethan pe sv 8.1 Никто перетормоза на забросе не ощущает? Осевым чуть убрал люфт, тормоза +1 щелчок от 0 либо вообще 0, но бороду не могу поймать и нет чувства легкости схода шнура со шпули. Может еще шары не раскатались...
А посмотри, на всяк выпадок, на магнитные кольца - как они стоят в плане совпадения меток и положения в крайних позициях колёсика регулировки. Недавно мы обсуждали ЗИЛ 1514, там получается что положение магнитов установлено с завода "под флюр" и есть возможность сдвинуть магниты до положений мЕньшего торможения. Возможно, что и у Моретана такая фигня, тем более, что это довольно похожие катушенции. Если не очень ясно написал - набери, попробую объяснить лучше.
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Reebak (14.12.2019), Балтиец (24.01.2020)
Старий 02.07.2019, 18:18   #782
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 304
Сказал(а) спасибо: 234
Поблагодарили 190 раз(а) в 91 сообщениях
Steez CT SV TW 700HL
После 3-х полноценных рыбалок могу сказать, что катушкой доволен.
Заброс великолепный. кидал от 3 грамма чебурашка + мелкая силикошка. Воблера тоже очень хорошо, кидал воблерки 3-4 грамма, заброс порадовал. Радует что это в стоке.
Такие показатели я получил Steez SV только после покупки шпули от Megabass. Замеры в попугаях (в оборотах катушки) нет смысла приводить.
К слову я пробовал кидать рудры и твичить, результатом доволен. Нет ощущения что она прям нежная.

Настройки осевика сделал один раз, убрал люфт. Было не удобно, но больше я его не трогал, поэтому я уже забыл. Фрикцион держит классно, лучше чем у обычного Steez SV.
Фрикцион с звуком, что очень радует.

Магнитные тормоза начинал с 2, но были перебежки особенно на мелких воблерах, в итоге остановился на 5. Это больше чем на обычном Steez SV где у меня магниты на 2,5. С чем связано не знаю, скорее всего от шпули.

В руке удобен.
Все остальное как у всех Steez на высшем уровне.
Однозначно хорошая катушка.
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (03.07.2019), ski1977 (02.07.2019), Smolik (21.11.2022), Tegeran (02.07.2019), Акс (05.07.2019), Балтиец (24.01.2020)
Старий 24.01.2020, 14:38   #783
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Обновочки прийшли, не витримав, знайшов трошки відкритої води і погнав тестити))))
Abu Garcia Eradicator EBFC-79LS-TZ, з тестом 1-10гр, до 8лб по жилці, солід з вклейкою.
Що можна сказати, зібрані прути ідеально, не придерешся, а інакше й не мало б бути з прутом, у якого цінник рекомендований 43500 Йен.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Те, чим встиг покидатись: джиг 2-7гр по свинцю без питань. З двійкою важче, проситься легша шпуля. (На моїй пікзіллі стоїть Реєвська з ейр бфс шарами).
Сама вклейка дууже тоненька і коротка, сантиметрів 20, не більше, але досить м‘яка. Вище п,яти грам вже трошки підвалюється, проте, через її довжину, включається бланк і допомагає, а вона доводить. Прикольно, але трохи незвично. На закиді працює увесь бланк, кидає досить далеко. В комлевій частині м‘язи теж є.
Що також незвично, вхідне кільце досить близько до катушки і розвернуте, як на всіх аджингових патиках. Ранінги... обнять і плакать, особливо, якщо в когось із зором проблеми. Я зі своєю одиницею ледве попадаю шнуром. Розмір щось близько трійки.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Такий, цікавий патичок, подивимось, пограємось. А там воно покаже.
Я б так сказав, для мордатого окуня на мілкі приманки)))

Abu Garcia Eradicator EBFC-710LT-TZ. Тест 1,5-15гр, тубуляр, до 10лб.
Тут все чітко зрозуміло, ідеальний патик для джига з комфортним діапазоном приманок по свинцю - 3-12гр. Факультативно можна від двох грам. Кінцевий стрій, прут дууже кидючий, легкий, в комплекті з тдзеткою і шпулею момо в руці просто бомбезно.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

По факту: обидва прути дуже легкі, сухі, чутливі і кидючі.
Плюсів море, мінусів поки не бачу, хіба ціна та надмілкі кільця.
Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 16.02.2020, 06:23   #784
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Одному Ерадикатору не знайшлось спочатку місця в арсеналі, проте, Після сьогоднішнього виходу і тесту з ALC-BF7 зняв я свого 710-го з продажу. Така корова потрібна самому))))
Чесно кажучи, вже не на камеру додав ще п‘ять обертів на закиді, але напарник пішов уже рибалити))



Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (16.02.2020), GBR (16.02.2020), makson777 (16.02.2020), pacan (16.02.2020), RAT (17.02.2020), supershadrap (16.02.2020), Столяр (18.02.2020)
Старий 07.03.2021, 23:01   #785
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Погода паршива, але ж руки чухаються)))
Довго у мене лежав у чохлі старший Лунаміс.
Перші коротенькі покидушки: Shimano Lunamis B76MH. Тест заявлений від 12 до 60 по воблерах та до 70 на компактах.
Приліпив соту ТдЗетку, правда, зі шпулею Ф40 (що було в машині).
Початок 16гр+Свінг імпакт 4". Все якось просто прлгнозовано, все літає. Добив до 124 обертів ручки.
Далі довісив ще одну головку на 14гр. Сумарно 30гр + рак 3,6" від кейтеча. Так само, полетіло ще трошки краще. Але вже проситься шпуля міцніша та товщий шнур (стоїть #0,8 х8 апгрейд). Ще далі - плюс одна головка 16гр і той же рак 3,6". Дістав 145 обертів ручки. По чуйці на таких вагах не зрозумів, дуже мілко, метра три глибини. Відчувається на цій вазі вже приближення до вернього тесту прута. Сумарно висіло десь дві унції. Але грам десять прут ще здюжить.
Хоча, знову ж, питання до шпулі та шнура. Є в мене шпуля з синьо-золотого Зіла ПЕ з фіксованим індуктором і шнурком #1,2. Може, завтра ще спробую.
Закінчував уже 12гр з 3" джавастиком.
Цю вагу назвав би початком комфортного низу прута. Літає досить далеко +-110 обертів. Але більше завдяки легкій шпулі та тонкому шнуру. Прицьому на закиді прут треба конкретно "продавлювати". Також з проводкою трошки "рве", кінчик товстуватий у прута. Той же Бріден 77й краще відпрацьовував, але у нього й тест був до 38. Однозначно не для початківців. Дуже злий. Але на тих же трьох метрах на викиді чітко клацає в руку - з чуйкою все більш ніж добре.

І ще наостанок: також потестив 86го Лунаміса з тестом 8-32. Благо, є з чим порівнювати. На потрях схожий на мого Ексенса Інфініті, але на воді він зовсім інший, в'язкіший, вологіший. Більш "самокидючий", і по чуйці Лунаміс 6гр просто гупає в руку, а ексенс конкретно "клацає". Низ у обох 6гр+3" свінг імпакт.
Але ж Лунаміс удвоє дешевше, проте дасть фору дуууже багатьом всяким Мажор Крафтам і тд.
Для себе я ту лінійку сібасовиків розділив по ієрархії:
Excense Infinity - 1100 t графіт + торзайт
Excense Genos - бланк шимано + торзайт
Lunamis - бланк шимано + sic в титані
Dialuna - бланк шимано + sic в нержі (але не впевнений)

Десь так))) Якщо щось не так, поправте)))
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 43A60CDB-BBB0-4DA4-A431-CDC67D6B8ADB.jpg (55,2 КБ, 122 переглядів)
Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
mr.VAG73 (09.03.2021), supershadrap (08.03.2021), Балтиец (13.04.2023)
Старий 07.03.2021, 23:04   #786
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Продовжуємо експерименти.
Оскільки став я сьогодні власником 20 Метаніума з передаткою 6,2:1, вирішив по старій пам'яті щодо колишнього 20 Метана 7,4:1, який просто феєрично шмаляв воби з Адрени, поставити його на Ексенса та попрацювати з джигом. Шнурок, що був вільний - Яматойо Резін Шеллер #1,2. На шпулі 1-2мм недомот, але для покидушок норм.
Надивившись купу відео по нових гальмівних системах від Шимано, де кількість грузиків не грає жодної ролі для закиду, спробував 4 та четвірку на зовнішніх налаштуваннях. 12гр+Думдум Хог від Жакала. Полетіло під ноги, метрів на 30. Вирішив перевести зовнішні гальма на одиничку - отримав перебіжку хвилин на 15 роботи. На двійці все полетіло мінімум в два рази далі. Але кидався з-під кущів на перспективному місці. Було вирішено перебратись на пляжик, де є як розмахнутись.
Увімкнув два грузики, зовнішня на 2. Приманка 6гр+Сексі імпакт 2,8" - 74 оберти ручки. Ого! Для шести грам на пруті від шести і шпулі 14гр - це реально круто.
По відчуттям - ця ж приманка і ця ж вага у мене так комфортно не літала зі шпулі ф40. Дальність плюс мінус та ж, може, трохи далі, але суттєво комфортніше.
Далі 12гр+3" джавастік. Стабільно 130+- обертів ручки. Знову ж на рівні шпулі ф40 на TdZ100ml.
І, зовсім психонувши, 16гр+3" свінг імпакт - 155 обертів ручки. Навіть, враховуючи товстий шнур і суттєвє зменшення діаметру по мірі вильоту, в ідеалі 155*0,66 =102,3м. Будемо реалістами і віднімемо 30% = 71,6м. Хто знає, може більше, може менше. Але, однозначно круто. На рівні з тією ж соткою TdZ та шпулею ф40. Але комфортніше.
Є дуже велике бажання прикупити мілку шпулі від Авейл. Метан брався для твіча, але потім, дякуючи декому, у мене на зодіасі з'явився Abu Mgextreme2. Але, схоже, що Метан посяде дуже круте місце у моєму арсеналі.
P.S. зрозумів одну річ щодо грузиків. Різниця між ними - на одному грузику зовнішнє регулювання є більш "розтягнутим" і дає можливість більш точно відрегулювати гальма.
А на чотирьох кожна риска дає більший гальмівний ефект. Не так, як раніше, чим більше центробігів, тим сильніше гальмування.
Десь так.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 5A34A2AF-1338-4D74-8C4C-9CFA62C2D45D.jpg (62,9 КБ, 196 переглядів)
Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 09.11.2021, 21:25   #787
Мike
 
Аватар для Мike
 
Реєстрація: 19.05.2007
Звідки Ви: Запоріжжя
Дописи: 2.579
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 1.208
Поблагодарили 4.597 раз(а) в 612 сообщениях
А я опять, как Максимка Галкин, взялся за старое
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
Ассура 30-35 метров на палке до 21 гр. - то что надо. Еще дальше метать вобы не вижу смысла, изза невозможности их контроля.
Мike зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Kolya_com (15.11.2021), Smolik (09.11.2021), Tegeran (10.11.2021), Балтиец (09.11.2021)
Старий 26.11.2021, 16:45   #788
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Ну, не витримав я таки напору взяти собі одночасника. За все життя було їх два - унцовий St.Croix Avid 60MHF та Legend Elite 66MF. Все було круто, подобалось, але на той час в транспортуванні були проблеми (не було авто). Пройшло з того часу років десять.
Після того було море, ні МОРЕ прутів та катушок.
І, таки, мене додавили... Оскільки зачепив мене його величність судак, ще й на течії, то й прутика довелось покріпкіш узяти. З подачі товариша, на око впав майже топовий Evergreen Kaleido Inspirare GT IGTC-71MH Super Stallion GT в довжині 2.17м та тестом 10-84гр.
Легесенький, лише 132 гр для трьохунцового прута, ідеально збалансований (не відчуваєш різниці в руці між катушками вагою 160гр та 220гр.).
По строю - складний стрій, ближче до регуляру, дуже податливий на закиді. 10гр + 2,8" Crazy Flapper досить пристойно завантажує бланк. Така ж точно історія з вагою 60гр+4". Жодних питань. Зі славнозвісною "чуйкою" все ідеально, десятку вже чути в умовах без сильного вітру.
Не знаю, як так Вічнозелені мудрували з графітом, проте, поєднання 40Т та 1100G видали дуже цікаву річ: Підсічка - без питань навіть на вибросі. Незалежно від розміру риби, бланк відпрацьовує однаково, гнеться ідентично на 500гр та на 1500гр судаках. Ресурсу стримування там ого-го.
Було дві-три рибалки джигових з ним вже, подружив з Daiwa 21 Steez A TW HLC.
Щодо воблерів - без питань ковтає все від 110 орбіта і до каравана з Рудр, ніяких питань. Дуже цікава проводка, при ривку бланк наче сам доводить воблер, даючи йому пустити глайд в сторону, десь схоже я бачив при ловлі флюром.
Невеличка ложка дьогтя - можливо, хотілось би ручку сантиметрів на п'ять коротшу для воблерів. Але то справа звички. Є модель з іншим руків'ям, але вона на добрих півтори сотні дорожча.
Всі інші приманки (спінербейти, чатербейти, кренки) - це його стихія.
Що по факту, одним реченням - кращого універсалу в такому ваговому діапазоні годі й шукати.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Підемо далі. Оскільки під патик було замовлено тубус, а йому одному там досить сумно, було прийнято рішення щодо ще одного для річок поменше.
Тут вже психонув. Evergreen Kaleido Inspirare Cougar Elite 7 RS, IRSC-70MF-SXF. Спортивна версія, на торзайтах, топовою пробкою, 5-шаровим графітом. До речі, це одна з перших вудочок на ринку, виконана без швів. Тобто, шва вздовж бланку можна не шукати. Не знаю, як вони це роблять.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Довжина - 2.13м, тест 5-28гр.
Поки що на перший раз також поставив Steez HLC, але буде інший кандидат (50/50 Metanium 20/ Zillion 21).
Стрій прута. Спочатку, тільки розпакувавши, потрусив, думаю, що за шланг з живим кінчиком? Довелось все кидати та валити на воду. При встановленій катушці, протяшнутому шнурі через кільця все встало на свої місця.
Джиг - ідеально від 5гр+3" і до ... поки пробував 15гр+3". Думаю, набагато вище. Ідеально виражений джиговий кінцевий стрій, з правильним кінчиком. Кайф. По чуйці - 3,5" досить об'ємний Deps Beckon Craw з мінімальною огрузкою 5гр - чітко цокав по піску в руку. І це на унцовому пруті.
Воблери. Побачивши цей кінцевий стрій, який я не дуже люблю на воблерах, вирішив таки спробувати. По закиду все добре вантажиться, кидає, проводить будь що грам від восьми, мінімум пробував - 80 орбіт, проте відчувалось, що навіть легші приманки не "пересмикуватиме". Поліз угору по тесту. Тут був сюрприз. Ну, по якому воблеру у нас всі міряють прути? Правильно, по Рудрі 130. Закид, зрозуміло, без питань, а от твіч мене вразив - прут з кінцевим строєм на твічі став жорстким РЕГУЛЯРОМ! Просто жесть.
Ну, Балісонга вудочка теж ковтнула без питань. По відчуттям, це буде верх можливостей, на Лонг Біллах, скоріш за все, вже підвалюватиметься.
От десь так. Жаль, скоро лід стане. Хотілось обкатати по воблерах, але, подивимось.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Підводячи підсумки, скажу: ніколи не було прутів серії Калейдо, проте, вони - це щось абсолютно інше, абсолютно нові відчуття від роботи бланків, чого раніш не бачив (хоча, мабуть вже за півсотні різномасних прутів уже перевалило, що були в руках). Всі вони виготовлені виключно в Японії.
Коротше кажучи, круто. Рекомендую! Не шкодую ні про єдину витрачену гривню.
Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 15.11.2022, 12:23   #789
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Напишу невеличний опус по останніх обновках, є декілька прутиків, про які можна розповісти))
1. Попався мені в руки бланк від Чорного Гуся Лебедя з тестом до 10гр та в довжині 7'11''. Не довго думаючи, було вирішено щось зробити з нього, поспілкувавшись з Артемом Сергієнко, було вирішено зваяти його, шоб був "тільки у мене та у Майкла Джексона")))
Прикольна вийшла цяцька в результаті, на скелетнику, торзайтах та з гріпами з клена. Гарненьке і вага сумарна - 80гр. То взагалі тема.
Під мого тюнованого Steez Air зі шпулею Roro - те, що треба))
Револьверка, три кільця з вхідним з рамами з нержавійки, щоб трошки навантажити бланк на закиді (До речі, рекомендую, колись Гена RGB підкинув дану ідею). По роботі - від 2гр з 2'' вже щось, три грами - тільки в путь. По чуйці все теж добре. Верх - грам 10+2". Коротше, тест, як в аптеці, перевантажувати бажання немає.
По факту, якщо хтось шукає собі довгий лайт-патик у кастингу (чого заводського досить мало), то бланк рекомендую, це другий, що мені зайшов зі своєю геометрією (перша була 13 Soare CI4+ S706ULT, там ультрик взагалі - секс).

2. В продовження теми одночасників... Враховуючи, що я минулого року зарікся брати третій одночасник (вже є Evergreen Kaleido Cougar Elite RS та Super Stallion GT), взяв одразу два))) І ще один тубус)))). Правда, довелось розпродатись трошки). Ну, по порядку:
Cougar Elite - шикарний, з тестом 5-28 (до того ж, чесним), але таки кінцевий, твічити 130 воби не досить комфортно, кінчик провалюється, доводиться додавлювати рукою, починають руки боліти з часом.
Погляд пав на серію Orion від Вічнозелених, дякуючи Глебу Калініну та "Змєю-іскусітєлю" Ніколайчуку Сергію, став власником першого патика - Evergreen Orion the Cantata в 67-й довжині та з чуднуватим тестом 5-42гр, але класу Medium (як правило, всі М-ки до 3/4, тобто, до 21гр. Патик - крутий регуляр, на закиді та твічі працює дві тритини бланка, реально тест б його оцінив, як 5-25 по твічу. Від 5 грам вже адекватно вмикається в закид, ну і до 130-го Балісонга, тут зрозуміло. Хоча, в японських роликах мешканці країни сонця, що сходить, шмаляли ним навіть 96гр, натякаючи на міцність графіту Т1100, але то занадто, зрозуміло. Підозрюю, що 42гр - то реальний верх для приманок "Idiot Baits" з рівноміркою (чаттерів, спінерів, кренків і т.д.).
Подружив я патик з катушечкою Abu MGXtreme 2, в яку впхнув легесеньку шпульку від Ray`s Studio та центробіжними гальмами. Враховуючи, вагу катушки зі шпулею в районі 125гр та патика 113гр, півтораунцовий сет загальною вагою 240гр та ідеальним балансом - це щось. Однорукий кистьовий закид з човна виконується з ідеальною точністю (прут від 5-6гр вже ідеально завантажується і не валиться на 25гр). Шо тут скажеш, топ є топ. Про чуйку взагалі нічого казати не буду. Вона за мешами розуміння)).
3. Під впливом Кантати, було вирішено підшукати щось трошки лайтовіше, бо був потрібен лайт-універсал, оскільки Легенду двохчасну я продав, треба було щось на заміну (та й в тубусі місце є))). Вибір впав на молодшого патика вищевказаної серії, Evergreen Orion the Degel, з не менш цікавим тестом 3,5-21гр в тій же 67-й довжині. Вага для такого тесту взагалі - 106гр. Я так розумію, дякуючи тому ж графіту Т1100.
Стрій - приблизно той же. Обкатував я його в затоці невеличкій на Ворсклі. Той же Steez Air сидить ідеально, проте малувато шнура влазить на шпулю. Тому було взято стару добру PicZilla з Реєвською шпулею. Розпочато було з 3гр джига та 2" силіконки. Ось тут ще раз підтвердились мої слова щодо чуйки - на #0,6 шнурку все чітко в руку. До того ж, прут чітко завантажується вагами внизу заявленого тесту (спілкувався з німцями на німецькому форумі, вони взагалі ловлять 2гр цим прутом (може, з тюнованим стізом воно й пішло б, не експериментував). Твічиться так же ідеально. У верхах тесту не пробував, але за відчуттями - десь максиимум 95 сквада прут потягне. Так же, як і Кантата, із запасом на приманки з рівномірною проводкою.
Ратліни типу Zipbaits Calibra 60 літають за горизонт. Проводки без провалів і т.д.
Ось мабуть, на цьому поки все. Будуть питання, задавайте))) Всім НХНЛ і все буде Україна!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_0468.jpg (62,8 КБ, 114 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0329.jpg (61,9 КБ, 107 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0486.jpg (86,8 КБ, 98 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0354.jpg (154,3 КБ, 112 переглядів)
Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.04.2023, 10:40   #790
Guron
 
Реєстрація: 14.02.2010
Звідки Ви: г. Черкассы . инженер механик
Дописи: 407
Сказал(а) спасибо: 203
Поблагодарили 159 раз(а) в 102 сообщениях
SHIMANO HARD ROCKER XR B810MH

В цю субботу получилось тестувать тільки таку вудку . Думаю одного тесту замало . Порівнювати можу тільки з Сканлайном 842-м 20-60грм . та Гідроспідом 2.4м до 40 грм ( як що не помиляюсь )
Розумію , що порівняння не коректне ( як по ціновій категорії , так і по довжині)
Катушка Дайва Моретан 2014 года . Вибрав цю катушку , бо на ній був шнур YGK #1.2
1. Закид 28-36 грм.+ твістер 2.8" -- на видатному рівні . Не міряв , на приблизно на 10-15 метрів далі . Дуже комфортний . Після 25 грамм кида само . Передплічча за 5 часів ребалки , не боліло , і не відчувалось , що нагружав. При закиді ні трохи не валиться до 36 грм.+ твістер 2.8" . На 40 грм. відчувається маленький провал . Хоча кидає без проблем .
2. Відчуття дна . Течія приблизно 4-5 км/год , глибина 8-12 метрів , дно пісок інколи з ракушняком . Груз 28 грм.+ твістер 2.8" по хорді зносить приблизно на 20-25 метрів після відчуття дна .
Відчуття дна - змазане , але є , при проводкі 2-3 оберти пауза . При проводкі 2-3 оберти , і на натягнотому шнуру стукати по дну - чітке . Дуже нагадує відчуття дна від Адрени 1610МН2 10-30 грм. Вроді все відчувається , але хочеться більшого. Провалів при підривах при анімації - до 36 грам - немає . Кінчик відпрацовує в таких умовах ( не так як на відео - як екстра фаст ) - скоріше фаст ( не регуляр фаст точно )- в мойому розумінні.
3. Відчуття поклйовки --- ( судак не клював ) . Але інколи клювала ( не багрилася ) таранька 150-250 грм. Відчуття - дуже добре ( аж сердце заходиться ).
Попередні висновки . Удочка добра , вроді все при ній , але хочеться крашого .
В слідуючі вихідні буду тестувати далі , таке відчуття , що не до кінця зрозумів вудку . Під кінець рибалки , тільки почав щось розуміти.
Відносно Сканлайну - да все краще ( але й дороще та довше ) . Але . щоб глобально краще - я б не сказав . Сканлайн - робоча конячка - по кущам полазить и т.п.
Guron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (10.04.2023), lowoffice (10.04.2023), rosomaha (12.04.2023), Smolik (10.04.2023), TeHb (13.04.2023)
Старий 12.04.2023, 22:49   #791
f40
 
Аватар для f40
 
Реєстрація: 05.04.2011
Звідки Ви: Хмельницький
Дописи: 3.378
Сказал(а) спасибо: 2.175
Поблагодарили 6.934 раз(а) в 1.662 сообщениях
Выбрался и я к открытой воде...Учитывая новые реалии и водоем,скажем так... озерко на районе...,глубиной 1-1.5м...приходится мельчить с приманками...
Вот и покидал сегодня приманочку весом 3.5г двумя шпулями в 34м диаметре...
Реальный вес приманки и шпуль ...на фото.
А результат дальности заброса узнаете из небольшого видео на моем канале...
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
PS:....нет у меня ГоуПро...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG20230412214223.jpg (50,0 КБ, 58 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG20230412214357.jpg (52,4 КБ, 61 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG20230412214335.jpg (55,2 КБ, 57 переглядів)
f40 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (13.04.2023), GBR (13.04.2023), Guron (13.04.2023), Kostik23 (13.04.2023), lowoffice (13.04.2023), Tegeran (13.04.2023), TeHb (13.04.2023), Verh3 (14.04.2023), Балтиец (13.04.2023)
Старий 14.04.2023, 13:26   #792
GBR
 
Аватар для GBR
 
Реєстрація: 10.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 270
Сказал(а) спасибо: 918
Поблагодарили 325 раз(а) в 60 сообщениях
Приветствую уважаемые коллеги.
Решил устроить батл для двух кать –
METANIUM 2020 (6.2)(66см) и T3 SV 6.3L (67см)
Шпули родные, бэкинг.
На метане - YGK Frontier Braid Cord X8 for Jigging 1.2 110м
На T3 SV - YGK G-Soul Super Jigman X8 0.8 100м
Прут FLAGMAN Zedd Сasting 3-16.
Небольшое озеро парк Нивки. Ветра нет.
Бросал:
1. Джиг 9г + виброхвост 5г
2. Вертушка ривер олд 8г
3. Вертушка мэпс №3 лонг каст 12г
4. Миношка 80 10г.
5. Шэд 70 9г
В бросок особо не вкладывался. Обороты перевел в м.
Тормоза
Мет – внутри 2, снаружи на 4. Малость игрался осевым. Всего одна перебежка.
T3 SV – Буквально под каждую приманку свои настройки. И осевой и колесико и 3D. Заработал кучу перебежек. Вобы в long cast нормально бросить не удалось, только в all round.
В итоге:
Мет 1 – 43м 2 – 39 3 – 46 4 – 26 5 – 30
T3 SV 1 – 39м 2 – 34 3 – 40 4 – 25 5 – 27
Результаты весьма скромные. Но Метан типа победил.
Буду рад если кому-то будет полезна эта инфа.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20230414_092309.jpg (63,6 КБ, 39 переглядів)
Тип файлу: jpg 20230414_092512.jpg (76,0 КБ, 31 переглядів)
GBR зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (14.04.2023), f40 (14.04.2023), Guron (14.04.2023), Smolik (14.04.2023), Tegeran (14.04.2023), Valen (14.04.2023), Vayol (16.04.2023), Балтиец (14.04.2023)
Старий 14.04.2023, 13:33   #793
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Метан ідеально буде відкриватись грам з 12. А куди полетить 20-25гр - взагалі не побачиш...
Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
GBR (14.04.2023)
Старий 14.04.2023, 15:20   #794
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.605
Сказал(а) спасибо: 18.397
Поблагодарили 32.595 раз(а) в 7.320 сообщениях
Гена, за Метан не скажу, а вот по Т3СВ вижу купку нескладух 1. Бекинг - зло, однозначно выкинуть. 2. Шпуля начинает комфортно работать грамм с 12-15 с учётом правильно-подобранного удилища и, естественно, с номинальным кол-вом шнура на шпуле. В общем, сори, но тест некорректный, отсюда и траблы - перебежки и т.д.. В отношении смен настроек при ловле на джиг и воблеры/вертушки, так на магнитке без этого никак да и с настройками магнитка не лучшая система для вертушек
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
GBR (14.04.2023)
Старий 14.04.2023, 15:54   #795
Банда
 
Аватар для Банда
 
Реєстрація: 27.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 520
Images: 10
Сказал(а) спасибо: 10.456
Поблагодарили 2.936 раз(а) в 171 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
1. Бекинг - зло, однозначно выкинуть.
Добрый...
Почему?
С ув.
Банда зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2023, 17:10   #796
f40
 
Аватар для f40
 
Реєстрація: 05.04.2011
Звідки Ви: Хмельницький
Дописи: 3.378
Сказал(а) спасибо: 2.175
Поблагодарили 6.934 раз(а) в 1.662 сообщениях
Цитата:
Допис від Банда Переглянути допис
Добрый...
Почему?
С ув.
Вовсе не обязательно выкидывать бекинг,если используете не УЛ приманки..,т.к. бОльший диаметр на шпуле позволяет забросить дальше,а потери из за лишнего веса бекинга практически не влияют...
Также нет смысла отказывать себе в бекинге даже на легких ,но глубоких шпулях,если ,опять таки бросаете средние веса...
Бекинг мотают только на глубокие шпули,поэтому если шпуля тяжелая...то без бекинга ее и нет смысла использовать..С ШНУРОМ!
Вот так...ведь все глубокие шпули ориентированы на флюр!
f40 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
GBR (14.04.2023), Банда (14.04.2023)
Старий 14.04.2023, 20:08   #797
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.605
Сказал(а) спасибо: 18.397
Поблагодарили 32.595 раз(а) в 7.320 сообщениях
Цитата:
Допис від Банда Переглянути допис
Добрый...
Почему?
С ув.
Добрый! Перефразирую вопрос - а зачем вобще на шпулю мульта бекинг мотать? Чтобы глазу приятнее было?
Цитата:
Вовсе не обязательно выкидывать бекинг,если используете не УЛ приманки..,т.к. бОльший диаметр на шпуле позволяет забросить дальше,а потери из за лишнего веса бекинга практически не влияют...
Также нет смысла отказывать себе в бекинге даже на легких ,но глубоких шпулях,если ,опять таки бросаете средние веса...
Бекинг мотают только на глубокие шпули,поэтому если шпуля тяжелая...то без бекинга ее и нет смысла использовать..С ШНУРОМ!
Вот так...ведь все глубокие шпули ориентированы на флюр!
Тема уже подымалась здесь, обсуждали. За несколько крайних лет сам немного поменял взгляд на это дело. Любой бекинг придаёт шпуле дополнительный вес, отсюда инерция и т.д. и т.п. , т.е. в любом случае мы ограничиваем себя по низам. Да, когда веса большие бекинг не мешает, это и ежу понятно, но нх его мотать если и без бекинга летят не только большие веса, но и минимально возможные для данной шпули? Есть единственый момент полезности бекинга это когда шпуля очень глубокая, но нормальный здравомсылящий человек в настоящее время такую х..ю и не купит В случае очень глубокой шпули при забросе на маленьклм диаметре, шпуля работает совсем некорректно и приманка летит под ноги. Да, можно подмотать бекинг, но разве что для того, чтобы пулять гирьки а не рабочие приманки . Это - не теория , это реальные выводы полученные на берегу. Если уж быть точным, то для каждой отдельно взятой шпули есть наилучшее соотношение диаметра шпули по глубине и кол-ва намотанного шнура, не бекинга, а именно, полезной длины шнура. Если кому-то интересно - попробуйте поэкспериментировать, результаты поменяют взгляд на эти вопросы, уверен . В отношении добавления дальности при бекинге и тяжёлой шпули - вопрос спорный, а как для меня так просто бесполезный, ибо на моей практике, тот же Зил 100HLC кидал лучше всего веса от 15 до 60грамм когда на шпуле оставалось 84 метра шнура, проще - шнур вылетал на забросе полностью . Что касается лайта - ТзЭИр - оптимальное кол-во шнура - 60 метров, при этом лучшие результаты при забросе по верхам 12-15 грамм и еще неплохо юросает 3грамма + 1.5 дюйма силиконка. Что касается конкретноуказанной выше катушки Т3СВ, оптимальная намотка 100метров шнура 1.0-1.2. Есть ещё один момент в этом деле - оптимальное кол-во рабочего шнура позволяет юзеру добиться максимально комфортного заброса... при любом рабочем весе приманки, это тоже не теория
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dnepro (14.04.2023), Балтиец (15.04.2023), Банда (14.04.2023)
Старий 14.04.2023, 20:19   #798
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.605
Сказал(а) спасибо: 18.397
Поблагодарили 32.595 раз(а) в 7.320 сообщениях
Вот так некрасиво, но максимально эффективно выглядят 120метров шнура на шпуле ЗИЛа
ПС и нх тот бекинг?

Zillion HLC.jpg
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2023, 23:31   #799
f40
 
Аватар для f40
 
Реєстрація: 05.04.2011
Звідки Ви: Хмельницький
Дописи: 3.378
Сказал(а) спасибо: 2.175
Поблагодарили 6.934 раз(а) в 1.662 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Вот так некрасиво, но максимально эффективно выглядят 120метров шнура на шпуле ЗИЛа
ПС и нх тот бекинг?

Долучення 960813
И что тут эффективно то?
Я уж не говорю о эстетике..
Я так понимаю,на фото шпуля HLC,с синим индуктором под серьезный флюр....и эти 120м шнура может быть дотягивают до 30мм диаметра....а шпуля то сама весом в 20г..примерно.
Выглядит смешно...уж точно Т3 СВ с этим шнуром перебросит...
f40 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2023, 00:07   #800
Банда
 
Аватар для Банда
 
Реєстрація: 27.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 520
Images: 10
Сказал(а) спасибо: 10.456
Поблагодарили 2.936 раз(а) в 171 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Добрый! Перефразирую вопрос - а зачем вобще на шпулю мульта бекинг мотать? Чтобы глазу приятнее было?
:
Доброго...
Я чому спитав, тому що в цій галузі - ні бе, ні ме ні... Поэтому спросим просто, на шпуле вот такие значения (фото), сколько и какой диаметр шнура, приблизительно, потребуется для данного "индивидума", предпологаемый вес приманок в среднем 20 - 35?

С ув.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20230413_163938.jpg (40,0 КБ, 57 переглядів)

Востаннє редагував Банда: 15.04.2023 о 00:19.
Банда зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:31.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua