Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Барахолка > Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
Тут можно поблагодарить продавца/покупателя, пожаловаться на него. Пожелания и требования Домовых :) Отзывы советы покупателям

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.10.2014, 23:01   #1
andreybaj
 
Реєстрація: 30.09.2014
Звідки Ви: Львів
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Непорядочность від Grafit

http://fishing.kiev.ua/vb3/member.php?u=62810
Фещенко Максим Леонідович м Макарів тел 0939086762
ребята будьте осторожны имея дело з Grafit ,купив в нього катуху Salmo,по теле сказав шо катуха як нова, використовував мало так як має іншу.Ше передзвонив і перипитав,чи часом ролік без пропилу і чи все працює,Grafit-сказав шо все супер все робоче,і катуха як нова.Вислав наложкою,при отримані я глянув зовнішній стан на +4,покрутив,вроді все ок.На вихідних вийшовши на рибалку,при нагрузці на катуху чи колибалкою чи вертушко.Катуха ужасно скрипить і таке відчуття шо шось тре.Набрав продавця ,а він зразу буро ти на шо дивився на новій-пошті.вмене все робило супер....Ну є і моя вина шо недодивився зразу ,але реально без нагрузки катуха робить тихо і без ніяких постороніх звуків.Додивившись вдома ,а там прорізаний ролік леско укладача...Виточили мені сьогодні новий ,але проблема невирішилась при нагрузці на катуху жахливий скригіт і такий звук як шось тре....
Поможіть розібратись може хтось його знає...Ось тема продажі http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=77146
andreybaj зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2014, 07:45   #2
e.m.i.
 
Реєстрація: 31.05.2012
Звідки Ви: Прикарпаття
Дописи: 201
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 43 раз(а) в 19 сообщениях
Цитата:
Допис від andreybaj Переглянути допис
http://fishing.kiev.ua/vb3/member.php?u=62810
Фещенко Максим Леонідович м Макарів тел 0939086762
ребята будьте осторожны имея дело з Grafit ,купив в нього катуху Salmo,по теле сказав шо катуха як нова, використовував мало так як має іншу.Ше передзвонив і перипитав,чи часом ролік без пропилу і чи все працює,Grafit-сказав шо все супер все робоче,і катуха як нова.Вислав наложкою,при отримані я глянув зовнішній стан на +4,покрутив,вроді все ок.На вихідних вийшовши на рибалку,при нагрузці на катуху чи колибалкою чи вертушко.Катуха ужасно скрипить і таке відчуття шо шось тре.Набрав продавця ,а він зразу буро ти на шо дивився на новій-пошті.вмене все робило супер....Ну є і моя вина шо недодивився зразу ,але реально без нагрузки катуха робить тихо і без ніяких постороніх звуків.Додивившись вдома ,а там прорізаний ролік леско укладача...Виточили мені сьогодні новий ,але проблема невирішилась при нагрузці на катуху жахливий скригіт і такий звук як шось тре....
Поможіть розібратись може хтось його знає...Ось тема продажі http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=77146

Доброго Вам Ранку… Андрій!

Даремно Ви так про Grafit . Чоловік Вам вислав катуху, Ви оглянули, мали можливість відрибалити нею (хоча вже попередньо знали про її недоліки,- маю на увазі ролик і т.д.)

Вам би зареєструватися на оф.сайті Salmo та вказати про (непорядочность виробника)… Зрештою, що Ви хотіли отримати в такому (ціновому діапазоні)? Це ж не Shimano Stella де вартість одного підшипника може перевищувати суму цілої Вашої котушки (…а там їх аж 14шт.)

Перш ніж висловлювати свої обурення, - обміркуйте все належним чином!

Моя особиста думка… (вибачтесь перед продавцем за свою необізнаність і попросіть у модераторів видалити Вашу одну-єдину тему)

З Повагою!
Едуард

Успішної Вам Риболовлі!
e.m.i. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dohtur78 (14.10.2014), golf3 (15.10.2014)
Старий 14.10.2014, 11:39   #3
andreybaj
 
Реєстрація: 30.09.2014
Звідки Ви: Львів
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Цитата:
Допис від e.m.i. Переглянути допис
Доброго Вам Ранку… Андрій!

Даремно Ви так про Grafit . Чоловік Вам вислав катуху, Ви оглянули, мали можливість відрибалити нею (хоча вже попередньо знали про її недоліки,- маю на увазі ролик і т.д.)

Вам би зареєструватися на оф.сайті Salmo та вказати про (непорядочность виробника)… Зрештою, що Ви хотіли отримати в такому (ціновому діапазоні)? Це ж не Shimano Stella де вартість одного підшипника може перевищувати суму цілої Вашої котушки (…а там їх аж 14шт.)

Перш ніж висловлювати свої обурення, - обміркуйте все належним чином!

Моя особиста думка… (вибачтесь перед продавцем за свою необізнаність і попросіть у модераторів видалити Вашу одну-єдину тему)

З Повагою!
Едуард

Успішної Вам Риболовлі!
Просто катуха без нагрузки нешумить і ролік шо прорізаний я побачив вже тільки в неділю на рибалці.Але ви хочите сказати шо продавець не знав шо висилає і коли я з ним по теле пару раз говорив і про все це питав, а він казав шо все супер, це нормально...То шо я початківець в цьому неспорю,і тому довірився продавцю...Цікаво за шо я маю вибачатись...І яка різниця в ціні, якшо катуха робоча то робоча якшо вона вже своє відробила то вона хай коштує і 500 доларів...суть неміняється...
andreybaj зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2014, 14:27   #4
eugenekiev
 
Аватар для eugenekiev
 
Реєстрація: 09.11.2011
Звідки Ви: Киев, Украинка
Дописи: 335
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 112
Поблагодарили 357 раз(а) в 85 сообщениях
"Продам б/у безинерционную катушку. Пробег - 5 смененных шнуров. Основной стиль рыбалки - агрессивная анимация тяжелых и/или упористых приманок. Частенько использовалась как гостевая. Часто - нетрезвыми гостями. Дважды была облита пивом. Трижды падала в песок. Один раз на спор был подцеплен и вытащен затопленный тополь. Ни разу не обслуживалась и хранилась в неотапливаемом гараже. Появился шум 15 дБ под нагрузкой и небольшой люфт всех осей.
При этом остается в рабочем состоянии и даже выглядит как новая.
Цена - 150 грн. Но лучше подкопите и купите новую."

Примерно так должно выглядеть объявление на форуме чтобы потом избежать претензий?
eugenekiev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bait (17.10.2014), dddnew (17.10.2014), MV (15.10.2014), Yury (20.10.2014), zbb (16.10.2014)
Старий 14.10.2014, 18:48   #5
wwc
 
Аватар для wwc
 
Реєстрація: 21.07.2008
Звідки Ви: Киев,Теремки
Дописи: 815
Сказал(а) спасибо: 1.892
Поблагодарили 3.144 раз(а) в 225 сообщениях
Wink

Цитата:
Допис від eugenekiev Переглянути допис
"Продам б/у безинерционную катушку. Пробег - 5 смененных шнуров. Основной стиль рыбалки - агрессивная анимация тяжелых и/или упористых приманок. Частенько использовалась как гостевая. Часто - нетрезвыми гостями. Дважды была облита пивом. Трижды падала в песок. Один раз на спор был подцеплен и вытащен затопленный тополь. Ни разу не обслуживалась и хранилась в неотапливаемом гараже. Появился шум 15 дБ под нагрузкой и небольшой люфт всех осей.
При этом остается в рабочем состоянии и даже выглядит как новая.
Цена - 150 грн. Но лучше подкопите и купите новую."

Примерно так должно выглядеть объявление на форуме чтобы потом избежать претензий?

А я считаю продавец банально нае*ал покупателя. Зная что катушка в хлам он ее напарил.
Я покупал БУ катушки на форуме..Все работают до сих пор, и не Дайвы а простые Line Winder, Salmo, один раз купил уставшую DAMовскую катушку чтоб кормаки по 120 грам таскать, дак продавец честно написал - катушка не новая))).
А здесь типичный на*б...Говорит одно в итоге выходит другое..А цена ж вопроса наверное не пару тыщ гр..Хоть бы уважал др.людей.
П.С.- и дело не в "подшибах от Дайвы" а в честности и порядочности людей.
wwc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
dddnew (17.10.2014)
Старий 14.10.2014, 19:35   #6
e.m.i.
 
Реєстрація: 31.05.2012
Звідки Ви: Прикарпаття
Дописи: 201
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 43 раз(а) в 19 сообщениях
Цитата:
Допис від wwc Переглянути допис
А я считаю продавец банально нае*ал покупателя. Зная что катушка в хлам он ее напарил.
Я покупал БУ катушки на форуме..Все работают до сих пор, и не Дайвы а простые Line Winder, Salmo, один раз купил уставшую DAMовскую катушку чтоб кормаки по 120 грам таскать, дак продавец честно написал - катушка не новая))).
А здесь типичный на*б...Говорит одно в итоге выходит другое..А цена ж вопроса наверное не пару тыщ гр..Хоть бы уважал др.людей.
П.С.- и дело не в "подшибах от Дайвы" а в честности и порядочности людей.
З усієї поваги до Вас WWC та всіх учасників (відвідувачів) даного форуму!

Прочитавши уважно обурення від andreybaj про (Непорядочность від Grafit) - накльовується висновок...

1. Попередньо обговорювався стан котушки, (зокрема той злополучний ролик) покупець вже знав її болячки
2. Котушка прийшла (наложкою) розглядай та повертай...
3. Ніби-то помітити пропил аж після рибалки - не вірю!


...то ж скажіть будь-ласка, в яких саме деталях,- Ви вбачаєте (типичный на*б...) від Grafit

З Повагою!
e.m.i. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2014, 22:02   #7
wwc
 
Аватар для wwc
 
Реєстрація: 21.07.2008
Звідки Ви: Киев,Теремки
Дописи: 815
Сказал(а) спасибо: 1.892
Поблагодарили 3.144 раз(а) в 225 сообщениях
Цитата:
Допис від e.m.i. Переглянути допис
З усієї поваги до Вас WWC та всіх учасників (відвідувачів) даного форуму!

Прочитавши уважно обурення від andreybaj про (Непорядочность від Grafit) - накльовується висновок...

1. Попередньо обговорювався стан котушки, (зокрема той злополучний ролик) покупець вже знав її болячки
2. Котушка прийшла (наложкою) розглядай та повертай...
3. Ніби-то помітити пропил аж після рибалки - не вірю!


...то ж скажіть будь-ласка, в яких саме деталях,- Ви вбачаєте (типичный на*б...) від Grafit

З Повагою!
Слово покупателю!!!
wwc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2014, 00:05   #8
eugenekiev
 
Аватар для eugenekiev
 
Реєстрація: 09.11.2011
Звідки Ви: Киев, Украинка
Дописи: 335
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 112
Поблагодарили 357 раз(а) в 85 сообщениях
Цитата:
Допис від wwc Переглянути допис
Зная что катушка в хлам он ее напарил.
Я покупал БУ катушки на форуме..Все работают до сих пор
"В хлам" - понятие растяжимое. А вот "работают" - конкретное. И у каждого это "в хлам" - разное. У меня недавно лодку покупали - до сих пор содрогаюсь)))).
Года 4 назад подарили (отдали за символическую цену) Риоби экусиму. Которой уже было года три. Свистела. Причем так, что коллеги под__вали типа "рыбу пугаешь". До сих пор свистит под нагрузкой. Рыбы перетягала за 4 года...Да, есть звук. Относительно громкий. Но дужка держит, мотает ровненько...Она "в хлам"?
eugenekiev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
dddnew (17.10.2014)
Старий 15.10.2014, 14:29   #9
andreybaj
 
Реєстрація: 30.09.2014
Звідки Ви: Львів
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Цитата:
Допис від eugenekiev Переглянути допис
"В хлам" - понятие растяжимое. А вот "работают" - конкретное. И у каждого это "в хлам" - разное. У меня недавно лодку покупали - до сих пор содрогаюсь)))).
Года 4 назад подарили (отдали за символическую цену) Риоби экусиму. Которой уже было года три. Свистела. Причем так, что коллеги под__вали типа "рыбу пугаешь". До сих пор свистит под нагрузкой. Рыбы перетягала за 4 года...Да, есть звук. Относительно громкий. Но дужка держит, мотает ровненько...Она "в хлам"?
Розумієте йдеться просто про людські відносини,я повірив людині на слово....катуха зовні як нова....на тверду 4....з 5-ти.і на новій пошті недивився...просто відкрив катуха лежить тай я забрав шей стан зовні гарний....Але при нагрузці шумить жахливо...Думав ролік, виточили мені новий ,а шум остався.І ви хочите сказати шо продавець цього незнав коли продавав....І коли я його набрав то зразо буро які питання ти на шо дивився на новій пошті,я йому пояснив ситуацію ,а він вмене все було супер...мені неросходиться в 350 грн плюс нова пошта вийшло поза 400 хотя для такого трупа це ціна надто завелика...Просто шоб всі остальні знали.Фото викладаю ше попробую відео зняти...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg WP_20141015_13_16_23_Pro.jpg (81,9 КБ, 186 переглядів)
Тип файлу: jpg WP_20141015_13_16_34_Pro.jpg (97,8 КБ, 190 переглядів)
Тип файлу: jpg WP_20141015_13_16_45_Pro.jpg (149,5 КБ, 208 переглядів)
Тип файлу: jpg WP_20141015_13_16_59_Pro.jpg (162,3 КБ, 192 переглядів)

Востаннє редагував andreybaj: 15.10.2014 о 14:43.
andreybaj зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Slv (15.11.2014)
Старий 15.10.2014, 15:09   #10
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Images: 57
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.324
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
Цитата:
Допис від andreybaj Переглянути допис
Розумієте йдеться просто про людські відносини,я повірив людині на слово....катуха зовні як нова....на тверду 4....з 5-ти.і на новій пошті недивився...просто відкрив катуха лежить тай я забрав шей стан зовні гарний....Але при нагрузці шумить жахливо...Думав ролік, виточили мені новий ,а шум остався.І ви хочите сказати шо продавець цього незнав коли продавав....І коли я його набрав то зразо буро які питання ти на шо дивився на новій пошті,я йому пояснив ситуацію ,а він вмене все було супер...мені неросходиться в 350 грн плюс нова пошта вийшло поза 400 хотя для такого трупа це ціна надто завелика...Просто шоб всі остальні знали.Фото викладаю ше попробую відео зняти...
А где пропил ролика? Я его там в упор не вижу..

А вот состояние штока и около - намекает, что катуху надо открыть, минимум - промыть в Калоше и пересмазать. Её такой радостью, походу, ни разу не осчастливливали..
И возможно - все проблемы решены будут (ну на состояние пары взглянуть не помешает).
Zander зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
dddnew (17.10.2014)
Старий 15.10.2014, 18:01   #11
i-ribak
 
Аватар для i-ribak
 
Реєстрація: 29.01.2010
Звідки Ви: г.Киев, Оболонь
Дописи: 150
Сказал(а) спасибо: 1.066
Поблагодарили 653 раз(а) в 63 сообщениях
Цитата:
Допис від Zander Переглянути допис
А где пропил ролика? Я его там в упор не вижу..

.
Возле бортика ролика есть сферическая канавка - это и есть пропил.
i-ribak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2014, 18:23   #12
Zefvs
 
Аватар для Zefvs
 
Реєстрація: 28.05.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 68
Сказал(а) спасибо: 50
Поблагодарили 21 раз(а) в 13 сообщениях
ИМХО

Если продавец зайдет в эту тему и подтвердит, что катушка издает шум (тут нужно видео от покупателя, где слышны шумы), то по хорошему нужно возвращать деньги покупателю, а катушку назад владельцу. В случае если продавец не подтвердит наличие шумов, то я бы не стал покупать у этого человека что либо, а покупателю советую не покупать БУ вещи, если нет опыта. ИМХО.

ЗЫ Ув., e.m.i., а откуда такие подробности "кто, кому, что сказал"? Со стороны выглядит, как будто вы выгораживаете продавца. Может пусть продавец отпишется.

Востаннє редагував Zefvs: 15.10.2014 о 18:30.
Zefvs зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2014, 18:26   #13
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Images: 57
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.324
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
Цитата:
Допис від i-ribak Переглянути допис
Возле бортика ролика есть сферическая канавка - это и есть пропил.
Валера!
А по моему - это ролик так и сделан (на подобие Дайв-Корморанов).
И никакой это не пропил - а вы турысты!
Или йа...

С ув
Zander зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
dddnew (17.10.2014)
Старий 15.10.2014, 19:15   #14
e.m.i.
 
Реєстрація: 31.05.2012
Звідки Ви: Прикарпаття
Дописи: 201
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 43 раз(а) в 19 сообщениях
Цитата:
Допис від Zefvs Переглянути допис
Если продавец зайдет в эту тему и подтвердит, что катушка издает шум (тут нужно видео от покупателя, где слышны шумы), то по хорошему нужно возвращать деньги покупателю, а катушку назад владельцу. В случае если продавец не подтвердит наличие шумов, то я бы не стал покупать у этого человека что либо, а покупателю советую не покупать БУ вещи, если нет опыта. ИМХО.

ЗЫ Ув., e.m.i., а откуда такие подробности "кто, кому, что сказал"? Со стороны выглядит, как будто вы выгораживаете продавца. Может пусть продавец отпишется.
...якщо почитати ***уважно*** з чого почав (покупець) 1-ше повідомлення даної теми - все стає відомо

цитата: від andreybaj
Ше передзвонив і перипитав,чи часом ролік без пропилу...


А вигороджую продавця тому, що чоловік відправив наложенным платежом

...яж вже писав вище (не хочу повторюватися) ...по першому писюканню покупця стає відомо, що той вже знав про болячки даної моделі (це означає)... я візьму все, потрібне з ВАШОЇ котушки, а решту відправлю назад, за що хочу зворотнього повернення коштів.

З такими грамотіями я мав необережність познайомитися в (минулому).

Поставте себе на місце продавця, а мене на місце покупця...

відрибалю Вашою котушкою,- після чого напишу, що ВИ (НЕПОРЯДОЧНЫЙ), а причину знайду... уж повірте!!!

Ваша реакція???

З Повагою!

Востаннє редагував e.m.i.: 15.10.2014 о 19:37.
e.m.i. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2014, 19:58   #15
e.m.i.
 
Реєстрація: 31.05.2012
Звідки Ви: Прикарпаття
Дописи: 201
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 43 раз(а) в 19 сообщениях
Вельмишановний andreybaj

Будь-ласка !!! Якщо не важко ?!! Надайте фото виточеного для Вас ролика - щось не сходиться... Ви рибалили лише раз, а проблема не вирішилася

ваші слова цитата: Виточили мені сьогодні новий ,але проблема невирішилась при нагрузці на катуху жахливий скригіт і такий звук як шось тре....

Скільки коштуватиме для мене виточений ролик

З Повагою!
e.m.i. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2014, 20:01   #16
andreybaj
 
Реєстрація: 30.09.2014
Звідки Ви: Львів
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Шановний "e.m.i." "я візьму все, потрібне з ВАШОЇ котушки, а решту відправлю назад, за що хочу зворотнього повернення коштів."Це ваші слова... Куда і шо я мав знімати і потім висилати????І де я писав, шо хочу повернення грошей.Чи шось таке?Просто хочу розібратись в ситуації з людиною яка сказала шо все супер...шо катуха як нова і використовувалась мало.Була запасною...Я взагалі не розумію цих дурних розмов... а темку створив шоб люди знали хто є хто...І заміна ніка на форумі мало шо дасть,бо я вказав і фамілію і номер телефону.Відео попробую викласти,а для цього тре попасти на водойму якусь...думаю на вихідних.
Фото роліка з нету і ролік з катухи продавця.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Долучені зображення
Тип файлу: jpg WP_20141015_13_16_45_Pro.jpg (149,5 КБ, 149 переглядів)
Тип файлу: jpg WP_20141015_13_16_59_Pro.jpg (162,3 КБ, 159 переглядів)
Тип файлу: jpg adrenalin_1_.jpg (35,5 КБ, 165 переглядів)
andreybaj зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2014, 20:16   #17
e.m.i.
 
Реєстрація: 31.05.2012
Звідки Ви: Прикарпаття
Дописи: 201
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 43 раз(а) в 19 сообщениях
Цитата:
Допис від andreybaj Переглянути допис
Шановний "e.m.i." "я візьму все, потрібне з ВАШОЇ котушки, а решту відправлю назад, за що хочу зворотнього повернення коштів."Це ваші слова... Куда і шо я мав знімати і потім висилати????І де я писав, шо хочу повернення грошей.Чи шось таке?Просто хочу розібратись в ситуації з людиною яка сказала шо все супер...шо катуха як нова і використовувалась мало.Була запасною...Я взагалі не розумію цих дурних розмов... а темку створив шоб люди знали хто є хто...І заміна ніка на форумі мало шо дасть,бо я вказав і фамілію і номер телефону.Відео попробую викласти,а для цього тре попасти на водойму якусь...думаю на вихідних.
Фото роліка з нету і ролік з катухи продавця.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Це добре, що Ви створили темку, але даремно висловилися про непорядність продавця. З продавцем я не знайомий! Для мене Він (чистий аркуш паперу)


Дайте фото виточеного для ВАС ролика!

І як Ви зазначили - люди дізнаються (хто є хто)!
e.m.i. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2014, 20:31   #18
mustang2010
 
Аватар для mustang2010
 
Реєстрація: 10.02.2011
Звідки Ви: Сумы
Дописи: 24
Сказал(а) спасибо: 24
Поблагодарили 15 раз(а) в 5 сообщениях
Есть люди, которые не договаривают о реальном состоянии товара, чтобы не снижать цену. Особенно такой товар как спиннинговые катушки - тяжело определить реальное состояние осмотром на Новой Почте. Сам влетал пару раз на б/у катушках. На Новой Почте косяков не обнаружил, косяки были все внутри. Это не воблера б/у. Там достаточно осмотреть внешний вид. Поэтому для себя сделал вывод, что покупать катушку лучше новую. Попытка сэкономить приводит к напрасной трате денег. Это как покупка б/у автомобиля. Сколько впаривают "чермета" под видом нормальной машины, при этом осмотр даже на СТО специалистом абсолютно не гарантирует выявление всех проблем машины. В случае покупки таких товаров как спинниги и катушки лучше отдавать предпочтение людям, которые имеют репутацию и авторитет в рыболовной общественности. Они не будут рисковать своей репутацией и скрывать косяки ради "пары" гривен.
Три года назад один отзыв о продавце я тоже здесь оставлял, так как был наглый развод при покупке фидера http://fishing.kiev.ua/vb3/showthrea...957#post606957

Востаннє редагував mustang2010: 15.10.2014 о 20:38.
mustang2010 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (17.10.2014), dddnew (17.10.2014)
Старий 15.10.2014, 21:46   #19
andreybaj
 
Реєстрація: 30.09.2014
Звідки Ви: Львів
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
На фото катухи видно.срібного коляру.з нержавійки...Фото виставляв перед тим, в темці..Шо ви хочите доказати,шановний.
andreybaj зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2014, 23:38   #20
down
 
Аватар для down
 
Реєстрація: 26.05.2010
Звідки Ви: Haifa (Israel)
Дописи: 780
Сказал(а) спасибо: 840
Поблагодарили 1.340 раз(а) в 292 сообщениях
Цитата:
Допис від e.m.i. Переглянути допис
...по першому писюканню покупця стає відомо, що той вже знав про болячки даної моделі (це означає)... я візьму все, потрібне з ВАШОЇ котушки, а решту відправлю назад, за що хочу зворотнього повернення коштів.
Кажется кто-то читает между строк
Текст исходного сообщения:
Цитата:
купив в нього катуху Salmo,по теле сказав шо катуха як нова, використовував мало так як має іншу.Ше передзвонив і перипитав,чи часом ролік без пропилу і чи все працює,Grafit-сказав шо все супер все робоче,і катуха як нова.
down зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:37.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua