Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Рыб-тех-снаб-треп > Рыборазведение озёро-прудо-ведение
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Рыборазведение озёро-прудо-ведение Разведение рыбы, организация и обслуживание прудов, копанок и прочих водоемов

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.04.2014, 19:35   #1481
Dmitriyda
 
Аватар для Dmitriyda
 
Реєстрація: 14.11.2012
Звідки Ви: г.Чернигов
Дописи: 267
Сказал(а) спасибо: 215
Поблагодарили 337 раз(а) в 167 сообщениях
Цитата:
Допис від lesnik44 Переглянути допис
Тогда лучше кита запустить.
Заодно и уровень воды прилично поднимется😃...
Dmitriyda зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
captain Grey (04.04.2014)
Старий 04.04.2014, 12:04   #1482
lesnik44
 
Реєстрація: 24.10.2013
Звідки Ви: киев
Дописи: 11
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 5 раз(а) в 3 сообщениях
очистка пруда драглайном

Делюсь информацией,надеюсь будет полезно.
Ввиду реконструкции водоема,начал обзванивать фирмы. В прошлом году писал здесь,как я собираюсь насосом это все вычистить.Но 10 соток наверное вычистить,а главное-углубить,все таки нереально.
Итак.Привожу данные для ориентира-подача из Киева в Обуховский р-н. Только для драглайна.
Доставка +увоз драглайна на платформе 3000-5000 грн*2
смена 3000-3500 грн.
выработка за смену 300-400 м3.
Три смены-это малый объем работы.
Звонил еще в фирму,работающую земснарядом- 80 грн/м2, но заказ не менее.чем на 5 тыс грн.
Так и задумаешься-а может купить свой земснаряд за 80 тыс.
lesnik44 зараз поза форумом  
Старий 04.04.2014, 13:57   #1483
Seruj308
 
Реєстрація: 23.02.2014
Звідки Ви: пгт. Ратне, Волынская обл.
Дописи: 3
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Добрый день форумчане! У меня проблема!!! После зимы в моем водоеме вода стала темно-зеленой (может через глину и немножко обвалился берег ), хотя летом, осенью была темно-прозрачная. также за последнюю неделю нашел 2 дохлых малька карася возле берега, вот тут я и начал переживать что бы с потеплением воды не всплыла вся рыба. Может у кого было что то подобное или есть совет как решить проблему??? Буду рад любой помощи!!! Воду отдал на анализ, жду результат.
Seruj308 зараз поза форумом  
Старий 04.04.2014, 14:29   #1484
lesnik44
 
Реєстрація: 24.10.2013
Звідки Ви: киев
Дописи: 11
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 5 раз(а) в 3 сообщениях
координаты рыбхоза в таценках

День добрый. А подскажет может кто-то телефон рыбхоза в Таценках (обух. р-н)? тот,что в интернете находиться-это квартира.
lesnik44 зараз поза форумом  
Старий 05.04.2014, 15:08   #1485
roma201
 
Реєстрація: 05.04.2014
Звідки Ви: киев
Дописи: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
кто может помочь выкопать озеро в киевской области (100 км от Киева),интересует помощь в виде проектирования,консультаций,советов.Озеро не большое около 100 кв.м.
roma201 зараз поза форумом  
Старий 06.04.2014, 09:27   #1486
павлік
 
Аватар для павлік
 
Реєстрація: 05.07.2012
Звідки Ви: г.Хмельныцькый
Дописи: 73
Сказал(а) спасибо: 47
Поблагодарили 32 раз(а) в 21 сообщениях
Цитата:
Допис від captain Grey Переглянути допис
Я вже в цій темі відписував, повторюсь:
- у мене ставок на землі під ОСГ, але це - заболочена місцевість(російською -неудобия) і мені пропонували не включати до кадастру, але я умисно наполіг на включенні;
- якщо це ваша земля, напишіть(ходити - дурне діло, повторюю вже в котре!!!) заяву на сільраду що хочете зібрати грунтові води чи викопати пожежну водойму чи що придумаєте, попередньо погодивши з сусідами.
Мені теж після чистки звонив голова сільради та коли узнав, що я почистив стару сагу, відчепився.
У мене також ставок на землях ОСГ, його розміщення в документації про приватизацію участка, було вказано нижні болота, так порекомендував землепорядник, що готував документацію, про приватизацю учаска, про те одразу виникли деякі проблеми з погодженням документації, як в земельному так и в екології тому, що як мені пояснили нижні болота, та будь які болота, відносяться до земель водного фонду, в зв`язку з чим відмовились її погоджувати, про те коли я випадково зайшов в екологію, щоб дізнатись, що там із рішенням то в той час там знаходилась комісія (перевірка) як мені повідомили з Киева, після чого я запитав спеціаліста, що там із погодженням моеї документації, де він одразу із моїми документами підійшов до перевіряючого та почав з ним про, щось розмовляти, після чого мені повідомив, що так як у мене співвідношення нижніх болот менше 3% від усіеї площі (35 сотих) участкатоді вони можуть дати погодження на мою документацію. Після чого уже в земельному перетелефонувавши в екологію де теж погодили документацію.
Однак я із заявою в сільраду не звертався, що хочу зібрати грунтові води чи викопати пожежну водойму, так як не знав чи мені це необхідно ? Якщо так, то яке має бути рішення сільської ради надрукуйте мені пожалуйста, яке Вам надали . А також, чи потрібно мені від сусідів погодження, якщо раніше на цьому місці ще в СССР було там озеро, а я його тільки розкопав та почитив.

Востаннє редагував павлік: 06.04.2014 о 09:41.
павлік зараз поза форумом  
Старий 06.04.2014, 13:37   #1487
Мед 777
 
Реєстрація: 06.04.2014
Звідки Ви: закарпатська обл. м .Виноградыв
Дописи: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
друзі надіюсь на вашу допомогу!!!

допоможіть,гине риба!2 неділі тому купив малька коропа ,товстолоба,карася,на даний момент покривається якимось мохом ,що робити,який вихід!розміри ставка 20 на 20 глубина 2-3 м,дно вкрито плівкою пвх
Мед 777 зараз поза форумом  
Старий 06.04.2014, 23:15   #1488
Петрович 1
 
Реєстрація: 21.12.2011
Звідки Ви: Г Энергодар
Дописи: 166
Сказал(а) спасибо: 73
Поблагодарили 132 раз(а) в 74 сообщениях
Цитата:
Допис від Мед 777 Переглянути допис
допоможіть,гине риба!2 неділі тому купив малька коропа ,товстолоба,карася,на даний момент покривається якимось мохом ,що робити,який вихід!розміри ставка 20 на 20 глубина 2-3 м,дно вкрито плівкою пвх
Можно подробно описать о водоёме? Сколько лет, менялась ли вода, сколько рыбы и так далее..
У меня тоже гидроизоляция из плёнки но про мох на рыбе случаев небыло. Надо фотку сделать и показать здесь люди помогут.
Петрович 1 зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
captain Grey (07.04.2014), Dmitriyda (07.04.2014), monax14 (09.04.2014), павлік (07.04.2014)
Старий 07.04.2014, 11:36   #1489
Ruma
Модератор
 
Аватар для Ruma
 
Реєстрація: 01.04.2006
Звідки Ви: Киев Массив Радужный специальность: Ландшафтный архитектор
Дописи: 3.099
Images: 1
Blog Entries: 6
Сказал(а) спасибо: 10.893
Поблагодарили 11.156 раз(а) в 1.481 сообщениях
Цитата:
Допис від Мед 777 Переглянути допис
допоможіть,гине риба!2 неділі тому купив малька коропа ,товстолоба,карася,на даний момент покривається якимось мохом ,що робити,який вихід!розміри ставка 20 на 20 глубина 2-3 м,дно вкрито плівкою пвх
Видимо озеро не большое и не проточное, и мало растительности, запускайте циркуляцию и аэрацию любыми способами, по циркуляции добавляйте каменную соль. По марганцовке и "синьке" тут писали на этой или следующей странице. По хорошему анализ воды делать надо, по минимум это тетровские лакмусовые тесты на PH, но это минимум, ещё бы биологи рыбку посмотрели через микроскоп
Ruma зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
monax14 (09.04.2014)
Старий 07.04.2014, 14:25   #1490
captain Grey
 
Аватар для captain Grey
 
Реєстрація: 12.07.2009
Звідки Ви: Украина, г. Сумы
Дописи: 221
Сказал(а) спасибо: 220
Поблагодарили 179 раз(а) в 87 сообщениях
Цитата:
Допис від Seruj308 Переглянути допис
Добрый день форумчане! У меня проблема!!! После зимы в моем водоеме вода стала темно-зеленой (может через глину и немножко обвалился берег ), хотя летом, осенью была темно-прозрачная. также за последнюю неделю нашел 2 дохлых малька карася возле берега, вот тут я и начал переживать что бы с потеплением воды не всплыла вся рыба. Может у кого было что то подобное или есть совет как решить проблему??? Буду рад любой помощи!!! Воду отдал на анализ, жду результат.
Дуже мало інформації - яка водойма(природня чи штучна, проточна чи ні), скільки років, де знаходиться, що є поблизу(свинарники/ферми).
captain Grey зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
monax14 (09.04.2014)
Старий 07.04.2014, 14:29   #1491
captain Grey
 
Аватар для captain Grey
 
Реєстрація: 12.07.2009
Звідки Ви: Украина, г. Сумы
Дописи: 221
Сказал(а) спасибо: 220
Поблагодарили 179 раз(а) в 87 сообщениях
Цитата:
Допис від павлік Переглянути допис
У мене також ставок на землях ОСГ, його розміщення в документації про приватизацію участка, було вказано нижні болота, так порекомендував землепорядник, ...Однак я із заявою в сільраду не звертався, що хочу зібрати грунтові води чи викопати пожежну водойму, так як не знав чи мені це необхідно ? Якщо так, то яке має бути рішення сільської ради надрукуйте мені пожалуйста, яке Вам надали . А також, чи потрібно мені від сусідів погодження, якщо раніше на цьому місці ще в СССР було там озеро, а я його тільки розкопав та почитив.
Вам нікуди звертатись не потрібно, у Вас все є в документах на землю. Про пожежну водойму писав, як один з виходів узаконення ставка.
captain Grey зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
monax14 (09.04.2014), павлік (08.04.2014)
Старий 07.04.2014, 14:31   #1492
captain Grey
 
Аватар для captain Grey
 
Реєстрація: 12.07.2009
Звідки Ви: Украина, г. Сумы
Дописи: 221
Сказал(а) спасибо: 220
Поблагодарили 179 раз(а) в 87 сообщениях
Цитата:
Допис від Мед 777 Переглянути допис
допоможіть,гине риба!2 неділі тому купив малька коропа ,товстолоба,карася,на даний момент покривається якимось мохом ,що робити,який вихід!розміри ставка 20 на 20 глубина 2-3 м,дно вкрито плівкою пвх
Блін, ну опишіть водойму! Як Вам можна допомогти не знаючи НІЧОГО?
captain Grey зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 08:35   #1493
павлік
 
Аватар для павлік
 
Реєстрація: 05.07.2012
Звідки Ви: г.Хмельныцькый
Дописи: 73
Сказал(а) спасибо: 47
Поблагодарили 32 раз(а) в 21 сообщениях
Цитата:
Допис від captain Grey Переглянути допис
Вам нікуди звертатись не потрібно, у Вас все є в документах на землю. Про пожежну водойму писав, як один з виходів узаконення ставка.
Хотілось, би мати, и мені на руках рішення сесії чи сільської ради про дозвіл чиски та розширення мого пожежного озера чи меліративного канала, на випадок будь-яких непорозумінь з місцевими односельчанами, які можуть виникти з приводу незаконого вилову риби з мого озера, Якщо Вас не затруднить, та буде Ваша ласка, допомогти мені в цьому питані, надавши текст рішення сесії, чи сільської ради, яке видали вам Ваше місцеве самоврядування, то завчасно дякую Вам, за розуміння мого прагнення !!!!!!!
павлік зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 09:12   #1494
павлік
 
Аватар для павлік
 
Реєстрація: 05.07.2012
Звідки Ви: г.Хмельныцькый
Дописи: 73
Сказал(а) спасибо: 47
Поблагодарили 32 раз(а) в 21 сообщениях
За благонамеренно благодарю за ответ captain Grey! А хочу, я рассудить с другой стороны, даный вопрос по совести, скажите могу ли я, или другие форумчане мотивировать свои действия как создание мелиоративно-оросительной системы на своем участке?
Участок с уклоном в сторону моей копанки с связи с чем в вессенние паводки там скапливается большое количество талых вод, которые там стоят почти до середины лета, а в дождевые летние дни и до конца лета, в связи с чем там образовалось болото, в вязи с чем при приватизации земли указали етот участок неудобия ( українською-нижні болота-), что не дает использовать ету часть участка по её целевому назначению мне и моим ближайшим соседям поскольку земельный участок назначения его для ОСГ. Перечитав несколько раз З.К. я сделал несколько выписок (ниже) и согласно статье 59 п.2 как я понял, я всёже имею на ето право! или нет?

Земельний кодекс України
Стаття 59. Право на землі водного фонду
1. Землі водного фонду можуть перебувати у державній,
комунальній та приватній власності.
2. Громадянам та юридичним особам за рішенням органів
виконавчої влади або органів місцевого самоврядування можуть
безоплатно передаватись у власність замкнені природні водойми
(загальною площею до 3 гектарів). Власники на своїх земельних
ділянках можуть у встановленому порядку створювати
рибогосподарські, протиерозійні та інші штучні водойми.

Стаття 79. Земельна ділянка як об'єкт права власності
1. Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.
2. Право власності на земельну ділянку поширюється в її межах на поверхневий (ґрунтовий) шар, а також на водні об'єкти, ліси і багаторічні насадження, які на ній знаходяться, якщо інше не встановлено законом та не порушує прав інших осіб.

Стаття 90. Права власників земельних ділянок
г) використовувати у встановленому порядку для власних потреб наявні на земельній ділянці загальнопоширені корисні копалини, торф, лісові насадження, водні об'єкти, а також інші корисні властивості землі;
2. Порушені права власників земельних ділянок підлягають
відновленню в порядку, встановленому законом.

Востаннє редагував павлік: 08.04.2014 о 14:11.
павлік зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
captain Grey (09.04.2014)
Старий 09.04.2014, 03:53   #1495
monax14
 
Реєстрація: 22.08.2012
Звідки Ви: kiev
Дописи: 34
Сказал(а) спасибо: 51
Поблагодарили 72 раз(а) в 27 сообщениях
Павлік вы подняли старый наболевший вопрос на который вряд ли кто даст вам чёткий вразумительный ответ. Почему так? Потому что в нашем законодательстве эти действия ни где чётко не прописаны и ни чем конкретно не регулируются, кроме как:

Цитата:
Допис від павлік Переглянути допис
Власники на своїх земельних
ділянках можуть (У ВСТАНОВЛЕНОМУ ПОРЯДКУ) створювати
рибогосподарські, протиерозійні та інші штучні водойми.
Что говорит о том что пруд можно выкопать, но есть одно но: У встановленому порядку! Так вот - когда я собирался копать себе пруд я очень тщательно изучал этот вопрос консультируясь со всеми знакомыми юристами и даже судьей. После чего сделал вывод что "встановленого" порядку - как такового нет и на приватизированой земле (на "СВОЇХ" земельних ділянках) - можно выкопать пруд, но размеры не должны превышать четверти участка - участок то для ОСГ, а пруд, прямое предназначение которого (протиерозійні та інші штучні водойми) - для осушения участка весной и для полива огорода летом - что вполне логично для создания водоёма с такой целью, тем более на землях ОСГ!
Теперь о проблемах которые могут возникнуть:

1.Все юристы почти единогласно рекомендуют ни кому не распространятся о том что пруд для рыбы - могут быть проблемы с экологами и сан.мед.инспекцией (рыбные болезни и тд...) тем более что у вас пруд проточный! Если кто и увидит вас с удочкой, то наличие рыбы легко объясняется тем что в природе это естественно, есть вода вот и рыба завелась

2. Плодородный (родючий) шар грунту ни в коем случае не вывозить за пределы участка а распределить и сохранять на его пределах - что предусматривается специальными нормами относительно земель ОСГ.
Вот здесь об этом подробнее: [[Ссылки только членам профсоюза. ]

3. Соседи. Пожалуй самый важный фактор в отдельных случаях. С ними надо сразу всё согласовать и желательно закрепить подписями, так... на всякий случай. Все проблемы бывают именно из-за "доброжелательных" завидующих соседей которые могут начать писать на вас жалобы мотивируя их например тем что у них пропала вода в колодце из за вашего пруда и тд.....

Павлик я думаю что вам не стоит беспокоится по этому вопросу, тем более если пруд у вас и так внесён в кадастр и земля как я понял приватизированная - то есть ваша собственность! У меня например держ.акт на землю ещё старого образца и участок я ещё не вносил в кадастр, но всё это ещё предстоит... и я особо не парюсь по этому вопросу так как знаю что пруд обязаны будут внести в план и без каких либо проблем. Пруд выкопан в низине в конце участка где и так собирается вся вода по весне + ко всему все нужные статьи ЗК я уже знаю практически наизусть.

Востаннє редагував monax14: 09.04.2014 о 04:14.
monax14 зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexeyZh (09.04.2014), captain Grey (09.04.2014), Ruma (10.04.2014), павлік (09.04.2014)
Старий 09.04.2014, 04:11   #1496
monax14
 
Реєстрація: 22.08.2012
Звідки Ви: kiev
Дописи: 34
Сказал(а) спасибо: 51
Поблагодарили 72 раз(а) в 27 сообщениях
Павлик к вам вопрос: До того как вы внесли свой участок в держ.кадастр у вас была на него техническая документация (план)? Если план был то был ли в него внесён ваш пруд или вы "прихватизировали" эту часть земли с прудом сейчас?

Цитата:
Допис від павлік Переглянути допис
так як у мене співвідношення нижніх болот менше 3% від усіеї площі (35 сотих) участка тоді вони можуть дати погодження на мою документацію.
3% из 35 соток, это получается чуть больше сотки! А на ваших фотографиях пруд выглядит значительно больше, визуальный обман? или действительно такой маленький пруд?
monax14 зараз поза форумом  
Старий 09.04.2014, 10:51   #1497
captain Grey
 
Аватар для captain Grey
 
Реєстрація: 12.07.2009
Звідки Ви: Украина, г. Сумы
Дописи: 221
Сказал(а) спасибо: 220
Поблагодарили 179 раз(а) в 87 сообщениях
Цитата:
Допис від павлік Переглянути допис
За благонамеренно благодарю за ответ captain Grey
павлік, считаю что Ваша главная ошибка состоит в неправильном понимании терминов(понятий). У меня общение с председателем сельсовета было устное и заключалось в том, что я объяснил ему - Никакого НОВОГО пруда я не рыл, а просто почистил старую заболоченную сагу, которая чётко отображается на выкопировке плана села. Изменения целевое назначение земли не произошло - это как были неудобия, так ими и остались.
Советую Вам ещё просмотреть [[Ссылки только членам профсоюза. ]
Но исключительно для того, чтобы определиться КАКИЕ ТЕРМИНЫ НУЖНО ИЗБЕГАТЬ! потому как смотри ст.6 этого кодекса.

Востаннє редагував captain Grey: 17.04.2014 о 16:55.
captain Grey зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
monax14 (16.04.2014), Ruma (10.04.2014), павлік (09.04.2014)
Старий 16.04.2014, 17:47   #1498
павлік
 
Аватар для павлік
 
Реєстрація: 05.07.2012
Звідки Ви: г.Хмельныцькый
Дописи: 73
Сказал(а) спасибо: 47
Поблагодарили 32 раз(а) в 21 сообщениях
Цитата:
Допис від captain Grey Переглянути допис
павлік, считаю что Ваша главная ошибка состоит в неправильном понимании терминов(понятий). У меня общение с председателем сельсовета было устное и заключалось в том, что я объяснил ему - Никакого НОВОГО пруда я не рыл, а просто почистил старую заболоченную сагу, которая чётко отображается на выкопировке плана села. Целевое назначение земли не произошло - это как были неудобия, так ими и остались.
Советую Вам ещё просмотреть [[Ссылки только членам профсоюза. ]
Но исключительно для того, чтобы определиться КАКИЕ ТЕРМИНЫ НУЖНО ИЗБЕГАТЬ! потому как смотри ст.6 этого кодекса.
Так вот в чем и все состоит: В соответствии с Земельным кодексом Украины можно вырыть пруд на своём участке. Так, гражданам по решению органов исполнительной власти или органов местного самоуправления могут безвозмездно передаваться в собственность замкнутые естественные водоёмы (общей площадью до 3 гектаров). Собственники на своих земельных участках могут в установленном порядке создавать рыбохозяйственные, противоэрозийные и иные искусственные водоёмы (ч. 2 ст. 59 ЗКУ).

Законодательство Украины не позволяет пользователям (арендаторам) земельных участков личных крестьянских хозяйств создавать искусственные водоёмы, но они могут вырыть пруд посреди огорода и называть это не искусственным водоёмом, а мелиоративной (оросительной) системой.
павлік зараз поза форумом  
Старий 17.04.2014, 01:14   #1499
Dmitriyda
 
Аватар для Dmitriyda
 
Реєстрація: 14.11.2012
Звідки Ви: г.Чернигов
Дописи: 267
Сказал(а) спасибо: 215
Поблагодарили 337 раз(а) в 167 сообщениях
Всем чистой воды и здоровой рыбы!
Исполнился год, как взял в руки лопату для убирания лишнего из будущего пруда. Зная, что карась готовится к нересту, поддался всё-таки уговорам дочки и забросил удочку. Клёв напомнил чёрные камни из небезизвестного творчества Гайдая. За 10 минут поймано аккуратно за верхнюю губу три карася, снял мокрой рукой и обратно выпустил... пока. Наверное, за час всех можно было бы поймать(визуально, около 30). Они сейчас все в одном месте днём, поэтому знал, куда забрасывать...
Стал подбрасывать покушать в место, удобное мне, а не в их тусовку, так, если поздно вечером тихонько подойти... таки заходят в столовую...
Ну и ещё...
Заехал друг коротко, по делам... зная, что он в субботу ездил на Днепр на плотву, спросил...
-ну как съездил?
-нормально, язь, пара хороших плотвичек, ну и мелочь. Вообщем, кила три
-а я, прикинь, ходил на рыбалку
-куда?
-да... за баню... КЛЕВАЛООО!!!!

Востаннє редагував Dmitriyda: 17.04.2014 о 09:38.
Dmitriyda зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
captain Grey (17.04.2014), lesnik44 (22.04.2014), monax14 (25.04.2014), Петрович 1 (23.04.2014)
Старий 24.04.2014, 00:41   #1500
Dmitriyda
 
Аватар для Dmitriyda
 
Реєстрація: 14.11.2012
Звідки Ви: г.Чернигов
Дописи: 267
Сказал(а) спасибо: 215
Поблагодарили 337 раз(а) в 167 сообщениях
Всем добого времени.
Итак, за чистую вооду прийдётся здорово повоевать.
Пруд молодой, пока только водопадиком, о котором писал выше, пытался улучшить качество воды, и импровизированым биоплато. Коротко об импровизации. Из помпы(поставил там, где Ruma дал добро) два выхода. Один на водопад, второй на импровизацию, которая состоит из обрезаных канистр со шлангом с отверстиями внутри. Попробую на фото показать
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMAG0288.jpg (63,9 КБ, 67 переглядів)
Тип файлу: jpg IMAG0289.jpg (74,7 КБ, 76 переглядів)
Тип файлу: jpg IMAG0305.jpg (109,4 КБ, 81 переглядів)
Dmitriyda зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
captain Grey (24.04.2014), monax14 (25.04.2014)
Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:23.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua