Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Соревнования, спорт, фестивали, сейшены > Соревнования и фестивали "Дома рыбака" > Архив раздела за прошлые годы > Архив 2006-2007 года
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив 2006-2007 года Архив Общалки "Соревнования. Фестивали"

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.04.2007, 13:03   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Відкритий чемпіонат Києва по ловлі риби поплавцевою вудочкою 14.04.2007

14 квітня на Русанівському каналі Київська міська федерація риболовного спорту проводила змагання серед команд по ловлі поплавцевою вудочкою. Від нашого "Домика рыбака" участь прийняла команда Карп-клубу у складі: Анатолій Дубина (aka Trolik), Олександр Зирянов (aka Tesey) та Микола Пясецький (aka Nycolas). Всього було зареєстровано 5 команд, одна з яких була сформована з представників інвалідного спорту і називалась "Планета сильних". Дві команди було від товариства Динамо і одна носила романтичну назву "Романтики". Програма дводенних змагань була втиснута у регламент одного дня - два етапи з проміжним зважуванням та пережеребкуванням. О 7-00 наша команда у повному складі прибула на реєстрацію, о 8-00 ми почали підготовку в секторах і рівно о 9-00 старт дав голова КМФРС Яків Андрійович Двірний. Ловля дуже ускладнювалась поривчастим вітром, котрий не давав нормально ні закинути поплавець, ні здійснити проводку, ні побачити обережні покльовки русанівських водних аборигенів. Після проміжного фінішу було проведене зважування, за його результатами наша команда опинилась на 2 місці. Зирянов 4-й, я 6-й, Микола 7-й. Час між етапами я, як капітан команди, практично весь витратив на капітанські функції - треба було бути присутнім на зважуванні, жеребкуванні та обговоренні проміжних результатів з організаторами. Ледве встиг до початку 2-го етапу трохи модифікувати прикормку та перенести речі в інший сектор. Тепер мій сектор знаходився трохи нижче від переможця першого етапу - Андрія Саксонова. Поки я закормлювався, він уже впевнено тягав рибу, т.я. при повторному жеребкуванні витягнув "свій" сьомий сектор і стартував одразу після пострілу. Не довго йому так фартило, через пів години кльов у Андрія припинився і почався у мене . Фінішний постріл застав усіх в очікуванні хоч якихось реакцій риби на запропоновані десерти. Другий етап був малорибним, двоє спортсменів навіть не вийшли з нуля. За результатами зважування я 4-й, Зирянов 8-й, Пясецький 9-й. Загальний результат: команда Карп-клубу "Домика рыбака" посіла 2-ге місце відразу за "Романтиками", випередивши сильні команди товариства Динамо . В особистому заліку Дубина - 4-й, Зирянов 5-й, Пясецький - 8-й.


Наприкінці хочу висловити подяку:
Організаторам за те, що запросили "Домик рыбака" на ці змагання;
Борису Саксонову за чудове суддівство;
Богдану Світлику (aka А091) за те, що не полінувався встати рано вранці в суботу, поїхав з нами та виконував тренерські функції;
Нормунду Грабовскісу за неоціненні поради як у виборі вудлища, так і у виборі тактики;
Олексію Поготову (aka САЗАН) за ті ж таки консультації і поради та за щире вболівання;
Сергію Васіну (aka Sergio) за те, що приїхав нас підтримати.
П.С. Дуже мені прикро, що від "Домика рыбака" приймала участь тільки одна команда, в той час, як організатори резервували для "Домика рыбака" 3 місця у протоколі. невже у нас на "Домике рыбака" немає людей, котрі можуть грамотно виступити на таких змаганнях???
П.П.С. Ми б виграли, але було облом переходити на ловлю уклійки , ми ж все-таки карп-клуб .
Trolik зараз поза форумом  
Старий 16.04.2007, 13:34   #2
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.497
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 9.489
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
Представникам Доміка, Дубині Анатолію (aka Trolik), Олександру Зирянову (aka Tesey) та Миколі Пясецькому (aka Nycolas) привітання з 2-м місцем і побажання стати чемпіонами.
Хай вам щастить, шановні!
@ndrey k зараз поза форумом  
Старий 17.04.2007, 11:46   #3
Фотокор
 
Аватар для Фотокор
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский массив. ул. Тростянецкая 6
Дописи: 477
Images: 645
Сказал(а) спасибо: 1.226
Поблагодарили 1.557 раз(а) в 106 сообщениях
Поздравляем!

Мужики -МОЛОДЦЫ!
Фотокор зараз поза форумом  
Старий 17.04.2007, 15:44   #4
alex
Administrator
 
Аватар для alex
 
Реєстрація: 27.01.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.469
Images: 45
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 2.303
Поблагодарили 1.143 раз(а) в 482 сообщениях
Thumbs up Респект!

Мои огромаднейшие поздравления!

Занять призовое место среди спортсменов орудующих штекером с легкостью копьеметателя!

PS: по счастливой случайности проходил мимо. Зрелише еще то! Особенно понравилось, когда какая-то барышня в секторе С с пол-часа таскала щуку и, таки, дотащила до берега.
alex зараз поза форумом  
Старий 17.04.2007, 15:59   #5
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від alex Переглянути допис
Мои огромаднейшие поздравления!

Занять призовое место среди спортсменов орудующих штекером с легкостью копьеметателя!

PS: по счастливой случайности проходил мимо. Зрелише еще то! Особенно понравилось, когда какая-то барышня в секторе С с пол-часа таскала щуку и, таки, дотащила до берега.
Боюсь Вы попали на другие соревнования - со стороны левобережной проводились международные двухдневные соревнования. А чемпионат Киева проходил со стороны Березняков. Да и не было у нас среди участников ни одной женщины и со штекером никого не было
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 17.04.2007, 16:56   #6
alex
Administrator
 
Аватар для alex
 
Реєстрація: 27.01.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.469
Images: 45
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 2.303
Поблагодарили 1.143 раз(а) в 482 сообщениях
Oops...

Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
Боюсь Вы попали на другие соревнования - со стороны левобережной проводились международные двухдневные соревнования. А чемпионат Киева проходил со стороны Березняков. Да и не было у нас среди участников ни одной женщины и со штекером никого не было
Ага, они самые - международные. Аккурат на том месте, где Плотву проводили. Да и мог бы догадаться, если бы я задний на фон посмотрел.
Ну, все-равно, поздравления победителям и призерам никто не отменял
alex зараз поза форумом  
 



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:02.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua