Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Пингвин
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Пингвин Все о зимней рыбалке

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.12.2021, 16:42   #241
Алексей Красько
 
Аватар для Алексей Красько
 
Реєстрація: 25.08.2009
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.378
Сказал(а) спасибо: 5.729
Поблагодарили 12.126 раз(а) в 817 сообщениях
Цитата:
Допис від maxG Переглянути допис
Вчора отримав 2 пластинки від Олексія. І зрозумів, що в мене ні талантів, ні терпіння не вистачить, щоб виточити таку пластину і не перегріти/переламати і.т.п))).
Спробував пальцями надати зворотний вигин, але… фонарь… хоча товщина пластини у верхній третині дуже тонка, але гартована???
Чесно кажучи, я не на стільки фанат саморобок, щоб створити навіть близько щось подібне…. Ну, кільце примотав, зізнаюсь.
Рекомендую!
Дякую величезне за хороші слова!)
Алексей Красько зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
palia1 (16.12.2021)
Старий 18.01.2024, 21:51   #242
Кузьмич
 
Аватар для Кузьмич
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Київ, вул.Саперне поле
Дописи: 1.380
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 1.851
Поблагодарили 3.776 раз(а) в 515 сообщениях
Ну що пожвавимо тему
Чимало зробив ківкив, але для гірлянди постійно хотілось чогось кращого... В моєму випадку це як шлях до чогось куди ніяк не можу потрапити
Дуже довго робив з пружин від дискових старих телефонів, дехто з молодих рибалок можливо навіть ніколи і не бачили цих мастодонтів
Але в них, на мій погляд для ківків для ваги більш 4-5 гр не вистачає жорсткості при певній довжині
Ще в минулому році товарищ підігнав шматок пружини від якоїсь бензопилки - з жорсткостю все норм: товщина 0,55-0,56 мм при ширині 4,4 мм
Звісно можна було зробити і раніше, але робити ківки влітку то не для всіх тож довелось два рази вискочити з гірляндою, отримати чергове незадоволення ківком, другий раз трохи вкоротив - стало ще гірше
І нарешті сьогодні зробив нового... Думав буду довше мудохатись, але гріндер реально рулить зробив доволі швидко
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ] це поки робочі світлини...
Подвійний конус: по ширині та товщині. Довжина 22 см. Мета - хочу щоб активно працювала верхня третина ківка. Вага кульки 8 гр. Поки не вигінав, вже як припаяю тюльпан та поставлю пропускні буду підгибати... Сподіваюся що вдасться зробити рівним під навантаженням...
Як дороблю сфоткаю... поки подобається, але всі точки на "І" розставить риболовля...
Звіно можна було ще зтоншити кінчика, але вирішив не поспішати: потім сточити трохи не проблема..

Востаннє редагував Кузьмич: 18.01.2024 о 22:00.
Кузьмич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andi (26.01.2024), Andron (19.01.2024), Fishmannick (10.02.2024), GrafitSky (22.01.2024), Ruma (19.01.2024), Банда (18.01.2024), ватч 77 (26.01.2024)
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:12.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua