Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Барахолка > Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
Тут можно поблагодарить продавца/покупателя, пожаловаться на него. Пожелания и требования Домовых :) Отзывы советы покупателям

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.07.2016, 23:02   #1
Rasel
 
Реєстрація: 10.07.2014
Звідки Ви: Тернопільська обл.м Чортків
Дописи: 162
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
УХТУН!!!АХТУН!!!!

Сьогодні пересікся при покупці кепки (фірменної DAIWA)з деяким Фролкіним Андрієм під ніком GAV.хотілось би застережити всіх хто буде мати з ним справу..людина дуже непорядочна,хамовита та брехлива!!!!!!будьте УВАЖНІ З НИМ!!!!
Rasel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2016, 10:57   #2
Kong
 
Аватар для Kong
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: Воскресенка,
Дописи: 2.202
Blog Entries: 18
Сказал(а) спасибо: 2.751
Поблагодарили 2.825 раз(а) в 548 сообщениях
Цитата:
Допис від Rasel Переглянути допис
Сьогодні пересікся при покупці кепки (фірменної DAIWA)з деяким Фролкіним Андрієм під ніком GAV.хотілось би застережити всіх хто буде мати з ним справу..людина дуже непорядочна,хамовита та брехлива!!!!!!будьте УВАЖНІ З НИМ!!!!
Вы обвинили человека, без описания самой ситуации. Это все равно что просто кого то оболгать. Выкладывайте.
Kong зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2016, 14:38   #3
-GAV-
 
Аватар для -GAV-
 
Реєстрація: 02.03.2015
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 574
Сказал(а) спасибо: 122
Поблагодарили 47 раз(а) в 13 сообщениях
Послушайте , уважаемый.
1 Перед получением денег от вас, я вам ее отфотографировал со всех сторон так как вы и просили, все бирки и т д и т п.
2 При разговоре по телефону я вам сказал что б никаких возвратов и подобного, мне ее проще оставить себе чем бегать на новую почту лишний раз.
3 отправил вовремя , спустя час после получения денег
4 кепка абсолютно новая и не юзаная, чистая , не рваная и т д в том числе и упаковка.

где ложь, непорядочность и прочие гадости которые вы наговорили в мою сторону?
-GAV- зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2016, 19:50   #4
Rasel
 
Реєстрація: 10.07.2014
Звідки Ви: Тернопільська обл.м Чортків
Дописи: 162
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
1.по телефону було сказано кепка фірмова а не 10 доларова.2було сказано що кепка прийшла з Japan. 3 кепка з китайського підвального сайта.знаючи про це і не сказавши ви мене обманули,через це ви сказали що вам наложеним платежом не підходить тому що розраховували на те що її можуть повернути(це підлість) і останнє коли я вам про це говорив ви кинули трубку і сказали тіпа мужик не задрачуй.Ніколи зі мною так на доміку не поступали,уважаємий це називається розвод,сумно що це сталось на доміку,тому що можна при любих обставинах людині повернути гроші,бувають різні ситуації,деколи молоді пацани спорцмени збирають пару місяців гроші щоб придбати нормальну річ,і на вихлопі попадають на вас.тіпа купив фігню а тепер сам її втюхуй комусь я гроші назад не повертаю бо мені в падло ще раз на почту їхати,або людині не підходить до лиця,в магазині на протязі 14 днів можна повернути а я подзвонив тільки взяв з почти.тим більше що доставку в дві сторони я проплачував.короче подумайте про своє відношення до людини,тому що ці гроші вам нічого доброго не зроблять!!!!
Rasel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2016, 22:13   #5
Rasel
 
Реєстрація: 10.07.2014
Звідки Ви: Тернопільська обл.м Чортків
Дописи: 162
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Якщо вам ці гроші потрібні для доброї справи то залишіть собі їх,і навідь вашу "фірмову,з Японії кепку можу вам відправити а 600 гривень залишіть собі може дійсно вам потрібно!!?Так в житі буває,пишіть не встидайтеся....
Rasel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:59.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua