Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Барахолка > Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
Тут можно поблагодарить продавца/покупателя, пожаловаться на него. Пожелания и требования Домовых :) Отзывы советы покупателям

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.04.2021, 11:52   #1
Pysha
 
Реєстрація: 20.11.2016
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 348
Сказал(а) спасибо: 58
Поблагодарили 15 раз(а) в 13 сообщениях
Дякую магазину Fishingstock

Ось уже років десять я і мої товариші є клієнтами цього магазину.
Протягом цього періоду не було навіть натяку на негативну емоцію від покупки: все професійно, вчасно, лояльно, асортимент товарів гарний і швидка реалізація покупки.

А також не можу не відмітити цілком ПРАВИЛЬНИЙ перехід на єдину державну мову України.
Саме цей факт крайнім часом став вирішальним у виборі магазину перед його конкурентами, які чомусь довго "теляться" та нехтують цим.

Ще раз, ДЯКУЮ !

СЛАВА УКРАЇНІ !
Pysha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Валерий 74 (04.05.2021), МИХАИЛ МИКС (15.04.2021)
Старий 02.05.2021, 21:32   #2
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.880
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
Щось змінюється на краще

Спочатку не хотів писати, але вирішив все ж поділитися краплиною позитиву - раптом це хороша тенденція?
Вже рік інтернет-магазину Fishingstock було абсолютно до спини те, що у них не працювала система відновлення паролю на сайті, а без входу на сайт система блокувала замовлення за записаним в базу даних номером телефону (це ж в яком стані був директор, коли погоджував такий алгоритм!!).
На додачу, за їхнім номером телефону не можна додзвонитися! І ніхто не передзвонював.
Навіть після того, як я озвучив проблему їх представнику на виставці, майже рік-без змін.
Але щось мене потягло на їх сайт...вирішив що в останній раз це роблю. Дуже вже хотілося забрати ті блешні.
Отже, після чергового бортування по описаних пунктах, скопіпастив замовлення в їхній чат.
На моє здивування, згодом зателефонував Андрій, ми приємно поспілкувались, і замовлення я зробив.
І навіть успішно змінили пароль.

І, хоча відправили мені його аж через 4 дні, коли вже було не дуже актуально, хочеться сподіватись, що функціональність в цьому магазині невпинно змінюється на краще.
Тільки от налагодити функціональність БД, і інтернет-магазину...
А професійні рибалки, вони ж приємні у спілкуванні люди - там вже є
Sergii Doc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:36.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua