Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Юмор, игры, турниры, клубы, аквариум, спорт, охота, фильмы, музыка и т.п. > Наши увлечения > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.11.2007, 14:16   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Преферанс-2008

Шановні домові. В період міжсезоння пропонується проведення турніру з преферансу.
1. Організатор турніра - карп-клуб, відповідальний - Trolik.
2. Залік командний. Команда - 2 чоловіки. Кожна гілка форуму ("конфессія" чи яке інше визначення) має право висувати команди. Заявки на участь в турнірі бажаючі направляють модератору своєї гілки форуму чи організатору турніра.
3. Прохання до модераторів гілок форуму продублювати оголошення в своїх відділах та прийняти заявки.
4. Турнір проводиться за гібридними конвенціями. Регламент та правила будуть вивішені у понеділок 03.12.2007.
5. Гра проводиться на символічні гроші (які саме - до уточнення ), всі виграні протягом турніру суми надходять до призового фонду, який буде використаний для нагородження трійки команд-переможниць у співвідношені 50:30:20.
6. З усіх питань, неохоплених даною об'явою прохання звертатись особисто. Аська 366-019-695, моб. +38-067-401-46-91, мило [[Ссылки только членам профсоюза. ].
Trolik зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 16:59   #2
ivan111
 
Аватар для ivan111
 
Реєстрація: 01.03.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 604
Images: 26
Сказал(а) спасибо: 1.019
Поблагодарили 3.358 раз(а) в 124 сообщениях
Отличная мысыль!
ivan111 зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 17:21   #3
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Images: 57
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.339
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
!

Толю!

Я гратиму, але тільки з людьми яких знаю.
Бо не граю на гроші з незнайомими (недавно зареєстрованими и т.і.).
Думку мою розумієш?

Або краще спростити - всі кошти - Громаді на діток. Переможцю - кубок, шана + годовий відловочний за кошт взносів.

Не треба бабла на руки...

З повагою,
Zander зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 17:24   #4
Ser
Banned
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 348
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 4 сообщениях
Мысль хорошая, но игра на деньги без лицензии преследуется законом. Вист - ложка пива. Вечер - литров 7-10. А деньги сразу сдать в призовой фонд. Чего-то, однако, понесло рыболовов: футбол, биллиард, преф, не за горами боулинг, керлинг, дартс... Или это способ воспроизводства рыбных ресурсов страны методом отвлечения рыболовов от рыбалки?
Ser зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 17:50   #5
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 ivan111
Дякую за підтримку, чекаю на реєстрацію .
2 Zander
В преферанс граю не від вчора, а трохи раніше.... Тому давно зрозумів - гра без чітко визначеного інтересу - марно зіпсований час. Починаються мізери без двох "хазяйок з трьома "пробоями" і не з своїм виходом та інша маячня. Тому інтерес має бути апріорі. В чому він буде виражений - це питання для обговорення. Але це "щось" має бути достатньо цінним з вищеприведених причин. І друге... Ну не вдавалось нам раніше з тобою пульку розписати, то невже ти не згоден сісти грати навіть на гроші проти команди карп-клубу чи ульотчиків. В турнірі, за задумом, мають право прийняти участь тільки домові, реєстрація - через модера відповідної гілки - сторонніх просто не буде, їх будемо відсіювати. Принципи участі - ті ж що і в футзалі чи більярді, просто не став повторювати. Змагання домових і для домових!!!
2 Ser
Знання законів - сильна штука, особливо, коли ти контролюєш їх виконання. Ми в ході діяльності нашого рибалського співтовариства не завжди знаходимось у межах правового поля. Я особисто не за те, щоб множити порушення, але навіть з друзями завжди граю на гроші чи пиво. Це підвищує клас гри. І сідаючи в колі друзів ввечері розкатати "полтишок" я не відчуваю себе порушником чи винним чогось ДПАУ. Та ж ситуація і тут. Я вважаю, що сумма програних грошей складе не занадто великий фінансовий тягар як для переможених, так і для переможців. Це з приводу формування призового фонду. А з приводу його використання - це вже до переможців. В запропонованому варінті з пивом - а це не стимуляція алкоголізму чи його реклама, що теж переслідується....без ліцензіі....на ресурсі, доступному неповнолітнім....
Комерційні змагання з ловлі коропу мають схожий принцип формування призового фонду - стартовий внесок, грошові призи. В щорічному Кубку імені Ігоря Гетьмана перший приз традиційно передається у сім'ю Ігоря. Це теж гра на гроші. Це теж варто переслідувати законом???
П.с. Т.я. Ser доповнив своє повідомлення вже після його публікації у веб, я дозволю і собі продовжити постінг . Як на мене, то в доміку багато домових, котрі в зимовий період мають всі підстави впадати в сплячку - ну не ходять вони на лід. Якраз в цей період в форумі знижується активність та іноді навіть виникають конфлікти. Деякі домові - як ведмеді-шатуни, лазять по форумі і несе їх... в різних напрямках. Доночник може полізти в нахлист а джигіт в коропову гілку. Гарного з цього ніколи нічого не виходило. Тому така активність тільки на руку домовим, їх спілкуванню та єднанню. Сергію, ти що, проти цього?
Trolik зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 18:52   #6
Ser
Banned
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 348
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 4 сообщениях
Як на мене, то я б взагалі ввів у державі десятинну ставку податку з доходу і не мучився б з вигадуванням і контролюванням тисяч маразмів, які за ці роки розплодили типу законотворці від станка, ріллі і каси. Так було ще за царського двору, а там не дурні підраховували. І навіть при відсутності промисловості як такої з голоду не мерли. Це я до того, що мені взагалі байдуже, хто і як, і що ділить в цій державі. Просто сказав, щоб якась тварюка кудись не стукнула, і потім не було проблем, коли ви у відкритому ефірі визначитесь з місцем і часом, і туди припруться зовсім не любителі префу. А пиво - це не гроші, і не реклама його (не вказана марка, виробник, ціна, телефони продавців і т.д. по закону про рекламу) і алкоголізму. Кожен може свою частку вилити чи віддати бомжам.
Що стосується ідеї з іграми, то вона нормальна, у поспіху смайл не поставив. Я теж двома руками за "чим би дитя не тішилось, аби не плакало". Так що я не проти спілкування, особливо з приємними людьми.
Ser зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 21:36   #7
Индеец
Banned
 
Реєстрація: 17.04.2006
Звідки Ви: Живу на рыбалке, в Киеве проживаю.
Дописи: 8.660
Images: 75
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 3.643
Поблагодарили 9.273 раз(а) в 1.948 сообщениях
Цитата:
Допис від Zander Переглянути допис
Бо не граю на гроші з незнайомими (недавно зареєстрованими и т.і.).
Думку мою розумієш?
Поддерживаю в принципе, тога Громаде пока ни копъя не отдам... пока это тоже на ветер... одни расказы...
Индеец зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 21:42   #8
Индеец
Banned
 
Реєстрація: 17.04.2006
Звідки Ви: Живу на рыбалке, в Киеве проживаю.
Дописи: 8.660
Images: 75
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 3.643
Поблагодарили 9.273 раз(а) в 1.948 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
І сідаючи в колі друзів ввечері розкатати "полтишок" я не відчуваю себе порушником чи винним чогось ДПАУ. Та ж ситуація і тут. Я вважаю, що сумма програних грошей складе не занадто великий фінансовий тягар як для переможених, так і для переможців.

+ 1!!! Як правник, гарантую законність цієї бесприбуткової справи.
Индеец зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 23:09   #9
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 Ser. Таки вчасно поставлений смайлик вирішує багато питань з непорозуміннями у подальшому спілкуванні . А з приводу законності - ну не отримую я жодного прибутку як відповідальний за змагання з цих самих змагань. Ба, більше того, якщо доля складеться таким чином, що таки доведеться їх виграти , виграні кошти готовий віддати на добру справу. На жаль, ГРУ не стоїть в цьому списку на чільних місцях, там дядьки серйозні, у них у самих грошей вистачає. А от визначитись з цільовим призначенням коштів ми можемо разом. Є тільки маленький нюанс. За рахунок призового фонду вартувало б оформити переможцям та призерам хоч якийсь приз на память у вигляді дипломів чи медальок (можна шоколадних) на згадку про цю визначну подію . Врешті решт, проводяться і благодійні аукціони - може наш турнір можна розглядати як одну з їх форм.
Тепер до суті. У зв'язку з виникненням багатьох питань з приводу "маяків" та командного ордеру нам доведеться, мабуть провести першість у індивідуальному заліку. Якщо у кого є пропозиції з приводу подолання цього негативу - ласкаво прошу! Якщо ні - індивідуальна першість.
П.С. Поки що найбільшу активність виявляють карп-клуб та еконадзор. Невже немає претендентів у інших гілках форуму хоча б на бронзові медальки?
Trolik зараз поза форумом  
Старий 29.11.2007, 23:51   #10
YUG
 
Реєстрація: 29.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 409
Images: 21
Сказал(а) спасибо: 104
Поблагодарили 154 раз(а) в 34 сообщениях
С удовольствием приму участие. Когда, где? Приблизительно.
Онлайн в нете интересно, но турнир это здорово. В гамблере часто устраивают такую тусню, весь СНГ сьезжается. Вот в начале ноября в Киеве был.
YUG зараз поза форумом  
Старий 30.11.2007, 09:29   #11
Alexzender
Модератор
 
Аватар для Alexzender
 
Реєстрація: 15.05.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.606
Images: 29
Сказал(а) спасибо: 4.747
Поблагодарили 5.374 раз(а) в 1.267 сообщениях
Прекрасное предложение! +1!!! куда регистрироваться!?!?
Alexzender зараз поза форумом  
Старий 30.11.2007, 09:44   #12
Вазых
Дед Щукарь - 2007
 
Аватар для Вазых
 
Реєстрація: 12.05.2006
Звідки Ви: Portland, OR
Дописи: 663
Сказал(а) спасибо: 149
Поблагодарили 123 раз(а) в 41 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Якщо ні - індивідуальна першість.
+1! Я человек честный по натуре, но вдруг напарник моргать начнёт
Вазых зараз поза форумом  
Старий 30.11.2007, 09:48   #13
Alexzender
Модератор
 
Аватар для Alexzender
 
Реєстрація: 15.05.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.606
Images: 29
Сказал(а) спасибо: 4.747
Поблагодарили 5.374 раз(а) в 1.267 сообщениях
Цитата:
Допис від Вазых Переглянути допис
+1! Я человек честный по натуре, но вдруг напарник моргать начнёт
А ты на это закрой глаза!!!
Alexzender зараз поза форумом  
Старий 30.11.2007, 10:20   #14
Aleksandr
 
Аватар для Aleksandr
 
Реєстрація: 31.10.2006
Звідки Ви: Киев, Харьковский м-в
Дописи: 1.400
Images: 5
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 846
Поблагодарили 717 раз(а) в 300 сообщениях
Толик, задумка интересная, но командная игра уже сама по себе наводит на различные шуллерства. Лучше индивидуальные зачеты. Все ИМХО.
Aleksandr зараз поза форумом  
Старий 30.11.2007, 12:18   #15
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Images: 57
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.339
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
2 ivan111
Дякую за підтримку, чекаю на реєстрацію .
2 Zander
В преферанс граю не від вчора, а трохи раніше.... Тому давно зрозумів - гра без чітко визначеного інтересу - марно зіпсований час. Починаються мізери без двох "хазяйок з трьома "пробоями" і не з своїм виходом та інша маячня. Тому інтерес має бути апріорі. В чому він буде виражений - це питання для обговорення. Але це "щось" має бути достатньо цінним з вищеприведених причин. І друге... Ну не вдавалось нам раніше з тобою пульку розписати, то невже ти не згоден сісти грати навіть на гроші проти команди карп-клубу чи ульотчиків. В турнірі, за задумом, мають право прийняти участь тільки домові, реєстрація - через модера відповідної гілки - сторонніх просто не буде, їх будемо відсіювати. Принципи участі - ті ж що і в футзалі чи більярді, просто не став повторювати. Змагання домових і для домових!!!
:
Толю, та знаю!

Грати без інтересу - не має сенсу, згоден!
Але одно - грати "копійка - віст", інше - "долар - віст". Доводилось грати і так і так...
Відчуй різницю!

С повагою,
Zander зараз поза форумом  
Старий 30.11.2007, 12:29   #16
Beer
 
Аватар для Beer
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 5.039
Сказал(а) спасибо: 2.023
Поблагодарили 4.025 раз(а) в 1.288 сообщениях
Толик, медали могу сделать (пиши мне в личку)
Beer зараз поза форумом  
Старий 01.12.2007, 23:34   #17
glukfish
 
Аватар для glukfish
 
Реєстрація: 15.07.2006
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 398
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 78
Поблагодарили 31 раз(а) в 24 сообщениях
Вообщето хотелось бы, чтобы соревнование проводились в личном зачете.
glukfish зараз поза форумом  
Старий 02.12.2007, 02:50   #18
Riba4ok
 
Реєстрація: 27.11.2007
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
2 Trolik
Хочу подякувати за чудову ідею. Дійсно не всі ходять на лід, а преферанс – це можливість поспілкуватись та цікаво провести час.
Riba4ok зараз поза форумом  
Старий 02.12.2007, 16:24   #19
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Любі друзі! Мабуть неформатні ми зі своїми змаганням щоб у тій гілці сидіти, де ми сиділи. Але ж ... хазяїну гілки видніше, а нам своє робить. Може колись і ми станемо хазяями своєї "неформатної" гілки.
На жаль не всі модери гілок форуму розмістили дублікат оголошення про турнір . Тому заявляються люди не дуже інтенсивно. Виходячи з вищеприведеного пропоную:
1. Реєстрацію на турнір проводити або просто тут, або на раніше вказне мило і інші засоби зв'язку (приват, моб.тел.).
2. Турнір буде проводитись в особовому заліку, але хотілося б деякої командності... Може по результатам турніру буде розрахований "міжконфессійний" рейтинг, в котрому врахується і кількість учасників і їх місця. Тому прохання - при заявці вказати також "конфессію", за яку ви виступаєте.
3. Правила та регламент "in lit" та будуть виставлені на обговорення в понеділок.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 02.12.2007, 20:29   #20
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Правила гри.
Сподіваюсь що рибацюги, котрі заявились на турнір, мають достатнє уявлення про гру. Маю намір тільки конкретизувати деякі положення правил. Справа в тому, що є багато різновидів преферансу і я пропоную застосовувати «гібридні» конвенції, тобто правила, взяті з декількох варіантів гри.
Роздача карт. Прикуп – четверта пара. Гра навпіл дозволена вчотирьох. Мізер перебивається 9-ною. На 8-9-ій віст відповідальний у обох вістуючих. Прикуп "в лице" дозволений, як і запис за взятки в прикупі. Розпаси наростаючі 1-2-3, втрьох – по колу, вчотирьох – вихід підсадом, перебив 7-ою. Консоляція обов’язкова в 3 і 4-гравцевому варіанті. Невідкритого закривати не можна, постраждалого закривати не можна, останню двієчку закривати не можна.
Якщо у вас є сумніви в однозначному застосуванні тих чи інших правил – прошу до обговорення, будемо встановлювати єдині для всіх учасників турніру.
Trolik зараз поза форумом  
Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:38.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua