Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Поплавочник
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Поплавочник
Ловля на поплавочные снасти - от поплавчанки до матча и штекера.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.02.2024, 21:42   #721
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.032
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 544 раз(а) в 248 сообщениях
Баланс. або правильний розподіл ваги вудлища по довжині.
На це впливає геометрія колін: конусність, товщина стінок і порізка колін. Чим довше комлеве коліно, тим буде кращий баланс. У 6-метровки комель повинен бути не менше 130 см, у 7-метровки - 135 см, у 8-метровки - 140 см. Подовжений комель збільшує вагу вудлища, але цим приходиться жертвувати.
Ще позитивно на баланс і на вагу впливає зменшена кількість колін. Наприклад 6-метровка має 5, 7-метровка- 6, 8-метровка - 7 колін
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
dddnew (29.02.2024)
Старий 29.02.2024, 08:24   #722
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.182
Сказал(а) спасибо: 2.770
Поблагодарили 1.840 раз(а) в 650 сообщениях
Вибачьте. Але довжина вудки- це справа особиста, для кожного.
Я не купуватиму 8-ку спецом до карася. Так і до штекера 11-13 метрів вже не далеко. А 8 м, щоб закинути на 14 м (8+6 і 2 м на спуск). Краще візьму болонку, або матч. Чі взагалі на донку.
На 5 м прикормив на відстані 8м( в бішисті випадків ловлю на перловку, і ії використовую як прикорм). На 8м я ще можу рукою закинути перловку. А от з 6-й вже важко до поплавка. Особливо коли вітер на мене( рогатка вже потрібна).
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vov4ick (15.03.2024)
Старий 29.02.2024, 23:27   #723
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.032
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 544 раз(а) в 248 сообщениях
Я і не пропонував вам купляти 8 -метрову махалку і згоден. що кожний вибирає довжину під свої умови. Я ловив карасів 2-метровою вудочкою в вікнах в очереті. Але одне але, я стояв не на березі, а вимостці довжиною десь 8 м.
8-метровка махалка це специфічне вудлище і достатньо недешеве. якщо воно воно має задовільні характеристики. І не у кожного бренда воно є. Наприклад у Флагмана є тільки Mascot 8 м, але назвати його задовільним і рекомендувати до покупки важко. А от 7-метровку вже можна вибирати. А якщо є непогані 7-метровки, то в цих модельних рядах 6-метровки взагалі без питань. Щодо 5-ти метровки на карася, то я взагалі не бачу що там обговорювати, просто купуєш за скільки не жалко.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Алекс!1 (01.03.2024)
Старий 04.03.2024, 14:48   #724
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.032
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 544 раз(а) в 248 сообщениях
Ще про махові вудлища від Флагмана.
В першу чергу нас в характеристиках вудлищ цікавить вага і реальна довжина. Це начебто можна почитати на сайті, але тільки про вагу. Про довжину Флагман пише тільки номінал, 6 м чи 7 м. Якщо задати питання про довжину там же на сайті, інколи можна одержати відповідь. Але от вказана вага нерідко не відповідає дійсності і зрозуміло в яку сторону.
Для прикладу Mascot Pole. 7-метровка заявлена вага 229 гр. в реальності під 250 гр. 8-метровка, заявлено 298 гр ( флагмановці не полінувалися виписати с точністю до 1 гр, могли написати 300 гр.) Феноменальна вага як для 8 м з такою ціною, але насправді 330 гр. Правда з довжиною більш-менш нормально, мінус 15 см від номінала. До речі, не сумніваюсь, що така різниця в вазі і у Sherman New Generation, оскільки це копія Mascot-а ( тільки різні вершинки). А от у Sherman Sword Pole реальна довжина мінус 40 см, як пише народ.
Ну правда з довжиною "чемпіоном" є Brain Blast Pole, 7-метровка має довжину 6.3 м. Але продавець це чесно вказує в характеристиках.
Ще згадав про одну махалку Флагмана, здається Scorpius, 7 м. Спочатку важила 370 гр. і мала довжину 680 см, а через кілька років стала важити 400 гр. і мати довжину 660 см. І це було абсолютно інше вудлище, якщо потрясти в руках.
Так що в випадку походу в магазин за махалкою, беріть рулетку і точні ваги. А покупцям в інтернет-магазині можна тільки поспівчувати.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
andrey-p (05.03.2024), an_ver (04.03.2024)
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:41.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua