Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Барахолка > Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Книга Благодарностей, Жалоб и Предложений.
Тут можно поблагодарить продавца/покупателя, пожаловаться на него. Пожелания и требования Домовых :) Отзывы советы покупателям

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 31.01.2020, 15:09   #1
Vasilius
 
Реєстрація: 05.02.2014
Звідки Ви: Украина
Дописи: 19
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
БАРЫГА

Прошу высказать мнение домовой народ. Два дня назад купил у меня спиннинг Shimano Soare X-Tune S803ULT30 человек из г. Черновцы (Вова),
за 7000 гривен, а сегодня перепродает на барахолке за 8500 гривен. Я считаю это неправильным поступком. Обдирать домовой народ неэтично. Ник его Vovanamigo и тел.0953423455
Хотя у каждого своя "КОМИССИОНКА" в голове.
С ув. к форумчанам

PS вот ссылочка http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=178615

Востаннє редагував Vasilius: 31.01.2020 о 23:09.
Vasilius зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
aleks aleks (31.01.2020), FORTUNER0041 (31.01.2020), golf3 (31.01.2020), valbi (31.01.2020), Витя Щукарь (31.01.2020)
Старий 01.02.2020, 12:36   #2
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.880
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
ІМХО.
Vasilius, для того, щоб про когось щось, треба спочатку підійти до дзеркала, і згадати правило "п'яти "чому?"

Чим конкретно Вас образив цей Вова?
Я не знаю перебігу ваших з ним перемовин...можливо, зміст в цьому-тоді викладайте його. Він плакав, казав що троє дітей, і немає життя вдома, і грошей і жодного спінінга...?
Чи Вам стало просто заздрісно в тому, що він його продасть на 1.5 тис більше, а Ви цих грошей не отримали?


Ми всі продаємо снасті, з різних причин. І наші снасті потім продають. Іноді одразу, якщо не підійшло. Комусь треба швидше-продає дешевше, комусь неквапно-за максимальну ринкову ціну.
Хтось взагалі професійно снастями торгує і з цього живе... Ви ж не вимагаєте чомусь, наприклад, від RodMan (перепрошую за рекламу)) продати Вам котушку за ті гроші, що він купив в Японії + чисті витрати на доставку?! Чомусь..

І виставлена ціна не означає, що той же Вова не віддасть його за 7 тис., як Ви - можливо, він зробив запас для швидкого підняття теми в барахолці за рахунок зниження ціни.
Тому-заспокойтеся, видихність, просто згадайте,які приємні моменти Ви пережили з цим спінінгом-і відпустіть. Воно вже не Ваше, нема чого оглядатись. Попереду багато нового.

Ця практика придасться у всьому, повірте
Sergii Doc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 01.02.2020, 19:15   #3
Vovanamigo
 
Реєстрація: 20.02.2019
Звідки Ви: Черновцы
Дописи: 50
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Цитата:
Допис від Sergii Doc Переглянути допис
ІМХО.
Vasilius, для того, щоб про когось щось, треба спочатку підійти до дзеркала, і згадати правило "п'яти "чому?"

Чим конкретно Вас образив цей Вова?
Я не знаю перебігу ваших з ним перемовин...можливо, зміст в цьому-тоді викладайте його. Він плакав, казав що троє дітей, і немає життя вдома, і грошей і жодного спінінга...?
Чи Вам стало просто заздрісно в тому, що він його продасть на 1.5 тис більше, а Ви цих грошей не отримали?


Ми всі продаємо снасті, з різних причин. І наші снасті потім продають. Іноді одразу, якщо не підійшло. Комусь треба швидше-продає дешевше, комусь неквапно-за максимальну ринкову ціну.
Хтось взагалі професійно снастями торгує і з цього живе... Ви ж не вимагаєте чомусь, наприклад, від RodMan (перепрошую за рекламу)) продати Вам котушку за ті гроші, що він купив в Японії + чисті витрати на доставку?! Чомусь..

І виставлена ціна не означає, що той же Вова не віддасть його за 7 тис., як Ви - можливо, він зробив запас для швидкого підняття теми в барахолці за рахунок зниження ціни.
Тому-заспокойтеся, видихність, просто згадайте,які приємні моменти Ви пережили з цим спінінгом-і відпустіть. Воно вже не Ваше, нема чого оглядатись. Попереду багато нового.

Ця практика придасться у всьому, повірте
Цілком підтримую Ваші слова. Як кажуть на злодії шапка горить і це правда! Причина зовсім не в тому продаю цей спінінг тільки по одній причіні те що так званий Vasillius осадок поганий залишив про себе виявився "БАЛАБОЛ" та не порядною людиною скрив багато нюансів при продажу знаючи про них з самого початку та не сказавши.Це при тому всьому що гроші заплатив на перед адже відмовитись від нього не міг на цьому Вася і зіграв. Людина не горда неполадки усунув пропонував горе продавцю забарати в трьох денний термін його назад за ті самі гроші!!! Нащо Вася пішов у відказ що було імовірно та передбаченно! Які саме я тут описувати не стану кому буде цікаво скріни нашої переписки та фото підтвердження скину на Вайбер мій номер тел.0953423455 З пов. Володимир

Востаннє редагував Vovanamigo: 01.02.2020 о 21:58.
Vovanamigo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2020, 19:37   #4
Vovanamigo
 
Реєстрація: 20.02.2019
Звідки Ви: Черновцы
Дописи: 50
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Цитата:
Допис від Vasilius Переглянути допис
Прошу высказать мнение домовой народ. Два дня назад купил у меня спиннинг Shimano Soare X-Tune S803ULT30 человек из г. Черновцы (Вова),
за 7000 гривен, а сегодня перепродает на барахолке за 8500 гривен. Я считаю это неправильным поступком. Обдирать домовой народ неэтично. Ник его Vovanamigo и тел.0953423455
Хотя у каждого своя "КОМИССИОНКА" в голове.
С ув. к форумчанам

PS вот ссылочка http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=178615
День добрый ВАСИЛЛИУС! Прежде чем кого небудь обвинять в чём то нужно обосновать почему так произошло! Громкие вспышки "барыга" смешно)) спроси для начала себя кто такой есть "Я" в этом обществе потом давать оценку происходящему!!! Скажу одно на "ВОРЕ ШАПКА ГОРИТ" это про тебя "ВАСИЛЛИУС" из жизненных ситуаций как правило тот кто много говорит тот ни чего не делает так же в первую очередь себя и ЗДАЁТ!!! Ещё одно ты непорядочный человек и знаеш по чему живи с этим.....---АДЬОС ВАСИЛИЙ----

Востаннє редагував Vovanamigo: 01.02.2020 о 19:45.
Vovanamigo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2020, 21:03   #5
Сёрый
 
Аватар для Сёрый
 
Реєстрація: 14.03.2009
Звідки Ви: Киев Беличи
Дописи: 517
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 571
Поблагодарили 1.703 раз(а) в 186 сообщениях
Загадка!!!!!!
Один продал говно за маленькие деньги, второй купил это говно за маленькие деньги. Теперь второй продает это говно за большие деньги но жалуется на первого который продал ему это говно по дешовке. Кто из них ПРАВ????????????????
Сёрый зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Shark1248 (10.05.2020), sniper 1 (01.02.2020), Орбит80 (02.02.2020)
Старий 02.02.2020, 01:33   #6
Ліквідація за власним бажанням
Banned
 
Реєстрація: 22.04.2014
Дописи: 6.168
Сказал(а) спасибо: 4.905
Поблагодарили 8.851 раз(а) в 2.055 сообщениях
Товар продан. Товар куплен. И кого имеет, чего я с ним буду делать дальше? Это уже моё! Чё хочу, то и творю. Хочу - барыжу, хочу - подарю, хочу вообще нахрен сломаю и выкину. Из-за этого тоже новая тема создаваться будет?
Ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
pacan (19.02.2020), Shark1248 (10.05.2020), ternopil2 (05.02.2020), Орбит80 (02.02.2020)
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:04.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua