Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Спиннингист
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Спиннингист
Все о ловле спиннингом взаброс. Воблерами, железом, джигом, поводковые оснастки, техника, тактика, снасти и т.д. Спортивный спиннинг.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий Вчора, 21:15   #1801
Vov4ick
 
Реєстрація: 04.03.2017
Звідки Ви: Київ, Микільська Слобідка
Дописи: 64
Сказал(а) спасибо: 423
Поблагодарили 360 раз(а) в 20 сообщениях
Цитата:
Допис від taras.. Переглянути допис
...по принципу,як на фото.Замість гачка - флюр з оплавленим кінчиком,і збільшуєм кількість обертів шнура до ~30.Все акуратно затягується в компактний вузол і впирається в оплавлений грибок-стопор.
Щодо 30 витків я думаю трохи занадто.
Нижче посилання на відео зі схожою схемою вузла (грибок + петля зі шнура). Я повністю перейшов на це на стільки, що зараз з собою ношу дві запальнички на випадок, якщо одна закінчиться або загублю. Дуже задоволений простотою та міцністю. Єдине, якщо забули запальничку, то замість грибка можна просто на флюрі зробити найпростішу петлю і добре її затягнути.

[[Ссылки только членам профсоюза. ]


Востаннє редагував Vov4ick: Вчора о 21:17. Причина: Не працює посилання на YouTube, додав в повідомленні.
Vov4ick зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 22:08   #1802
taras..
 
Реєстрація: 06.02.2017
Звідки Ви: Львівська обл.
Дописи: 50
Сказал(а) спасибо: 14
Поблагодарили 51 раз(а) в 11 сообщениях
Цитата:
Допис від Vov4ick Переглянути допис
Щодо 30 витків я думаю трохи занадто.
Нижче посилання на відео зі схожою схемою вузла (грибок + петля зі шнура). Я повністю перейшов на це на стільки, що зараз з собою ношу дві запальнички на випадок, якщо одна закінчиться або загублю. Дуже задоволений простотою та міцністю. Єдине, якщо забули запальничку, то замість грибка можна просто на флюрі зробити найпростішу петлю і добре її затягнути.

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Бачив це відео,також варіант робочий,але з більш товстими шнурами і флюрами,десь хоча б від 0,8...
А "мої" 30 витків - це абсолютно не занадто.Воно тільки звучить страшно, в реальності все затягується і мінімізується,вузол виходить тонкий і подовгастий,а не комком.Крім того на тонких флюрах таке обтягування в 30 витків більш плавно працює,не так різко перетискає в одній точці,менше ризику,що зірве грибок,або перетисне флюр.Ці нюанси мають значення.
taras.. зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 23:09   #1803
Vov4ick
 
Реєстрація: 04.03.2017
Звідки Ви: Київ, Микільська Слобідка
Дописи: 64
Сказал(а) спасибо: 423
Поблагодарили 360 раз(а) в 20 сообщениях
Цитата:
Допис від taras.. Переглянути допис
Бачив це відео,також варіант робочий,але з більш товстими шнурами і флюрами,десь хоча б від 0,8...
А "мої" 30 витків - це абсолютно не занадто.Воно тільки звучить страшно, в реальності все затягується і мінімізується,вузол виходить тонкий і подовгастий,а не комком.Крім того на тонких флюрах таке обтягування в 30 витків більш плавно працює,не так різко перетискає в одній точці,менше ризику,що зірве грибок,або перетисне флюр.Ці нюанси мають значення.
Ваш вибір, але я на #0.4 Bornrush + 0.27мм флюр в'яжу і жодних проблем. Тим паче на #0.6 - #0.8.
Можливо руки звикли, але я б після 15го витка пішов би додому 🤣
Vov4ick зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Нині, 10:21   #1804
tacha79
 
Реєстрація: 22.02.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 283
Сказал(а) спасибо: 52
Поблагодарили 117 раз(а) в 80 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
вузол буде "літати" через тюльпан,чи поводок довжиною меньше звісу при закиді?
повідець десь до півметра, тому пролітає тюльпан.
Всім дякую за поради, не курю, тому запальнички з собою не має.

Питання в догонку, поліз дивитись вузли що пропонують і тут вияснилось, що морковка мотається як шнуром, так і флюром. Я на тонкому флюрі мотав шнуром, може тому і пливло.
Доречі, олбрайт, тепер знаю як він називається, теж плив, мотав шнуром, але я на флюру робив вузол і це допомогло.
tacha79 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Нині, 10:59   #1805
Alexandr_Korobchuk
 
Аватар для Alexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 1.794
Blog Entries: 22
Сказал(а) спасибо: 425
Поблагодарили 1.298 раз(а) в 544 сообщениях
Вчора прив'язував флюр 0,265 до шнура №0,8 - вузол дуже гарно плив.
Запальничка вирышила проблему
Alexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
zbb (Нині)
Старий Нині, 12:46   #1806
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 743
Сказал(а) спасибо: 162
Поблагодарили 917 раз(а) в 309 сообщениях
Цитата:
Допис від tacha79 Переглянути допис
повідець десь до півметра, тому пролітає тюльпан.
Всім дякую за поради, не курю, тому запальнички з собою не має.

Питання в догонку, поліз дивитись вузли що пропонують і тут вияснилось, що морковка мотається як шнуром, так і флюром. Я на тонкому флюрі мотав шнуром, може тому і пливло.
Доречі, олбрайт, тепер знаю як він називається, теж плив, мотав шнуром, але я на флюру робив вузол і це допомогло.
Відкрию маленьку таємницю,в свій час О.Сизон навчив мене в'язати тонкі шнури до флюру двічі складеним шнуром, верніше можна сказати шити : беремо голку з великим вушком(солдатскі називаються носимо її разом з флюром),вдіваємо в ушко шнур см.12,скручюємо,в петлю з флюру продіваємо голку з шнуром,потім крутимо і голка сама обертається навкруги петлі з флюра разів так 10-12,продіваємо голку знову в петлю флюра,можно рази 2-3, затягуємо/обрізаємо кінці.Це і є ALBRIGHT з замком.Особливо зручно, для тих у кого зір вже не як у снайпера,на вітру,с замерзлими руками,в темряві.Бо в'язати в умовах як я сказав і дома під настільною лампою - трохи різні речі....До речі цю пораду я став використовувати і на шнурах дєбєлих 1.0 - 1.5.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:56.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua