Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Рыбохрана, экология, восстановление рыбных запасов > Рыбохрана
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Рыбохрана Нормативы, приказы, разрешительные документы, официальная информация

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.06.2022, 10:32   #61
tacha79
 
Реєстрація: 22.02.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 282
Сказал(а) спасибо: 52
Поблагодарили 117 раз(а) в 80 сообщениях
Кожен по своєму прав, і про заборону і про ловлю карася в заводях, але кожен вирішує по своєму. Бракоші як ловили з човна, так зараз і ловлять.
Можливо буде як з алкашами за кермом, попався, лодка в пользу ЗСУ, а тобі запрошення до воєнкомату.
Для себе поки вирішив не виходити на воду, може ближче до серпня все розрулиться.
А ось з палаткою десь поїду.
tacha79 зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2022, 10:56   #62
asel
 
Реєстрація: 27.12.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 926
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 243 раз(а) в 165 сообщениях
Навигация запрещена. Понятно.
А стать в 20 метрах от берега на надувном матрасе. Это навигация?
Да. У каждого свои условия. И вода разная. У нас так, что невозможно с берега.
Плюс еще и личные условия. Оставили меня на хозяйстве. Все уехали очень далеко. Как будто там им хорошо, но тоже… Зимой наверно придется двигать тоже туда. Но хозяйство хозяйством, но отдушина и пару часов тоже бы надо.
Да и то что поймал отдаю тут …есть кому, не все себе могут позволить даже жареной рыбки. Рыбу не ем. Держусь пока на сале и картошке
Вот так.
asel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2022, 12:18   #63
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.024 раз(а) в 1.631 сообщениях
Цитата:
Допис від Zander Переглянути допис
Так друже - і в вільній Країні - це абсолютно Нормально! Навіть в нашому стані. Бо Свобода - це найцінніше надбання вільної країни і вільної людини!
Це не Свобода .Це просто у нас є дуже бвгвто хитросраких,що хочуть на..ати долю і видати це на..алово за свої конституційні права.
І так,дозволити вогонь по цивільним.В умовах воєнного стану це цілком виправдано.Як би не жахливо це звучало.Здається у Німеччині розстрілювали за проїзд "зайцем" у громадському транспорті.І тепер у них порядок.Я не проти свободи,я проти хитрозробленості і бардака який ця хитрозробленість породжує.Наведу приклад який наводив вже не раз.У нас швидкісний режим 50 км/год.В Європі також.Але чомусь наш,коли знаходяться в Україні,аж стогнуть,що "це дурниці" або "я не можу дотримуватись цього режиму-мене вже не переробити!".Як тільки ці "філософи" попадають у Європу,то стається диво дивне.Всі магічним способом виліковуються і дотримуються швидкісного режиму так,що аж сльози на очі навертаються.А чому?Бо поліцай зупинить і ви.бе без наркозу на ого-го яку суму.І мотати йому нерви розказуючи якусь маячню так як нашій поліції не вийде.І ніхто чомусь не вважає це несвободою і порушенням своїх прав.
Коли ввели заборону ходити у ліс,то такого "виття на болотах" не було.Ніхто не вишукував чи законний цей указ чи ні.А знаєш чому?Тому що навіть у селі Кислобздіївка Задрищенського району по лісам знаходили розтяжки.І диверсанти там бігали.І з автоматів там стріляли.Тож питаня ходити в ліс чи ні якось не дуже і постає.

Востаннє редагував Tsar: 10.06.2022 о 12:24.
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Lopar (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 12:19   #64
sheff777
 
Аватар для sheff777
 
Реєстрація: 14.09.2010
Звідки Ви: г.Полтава
Дописи: 61
Сказал(а) спасибо: 43
Поблагодарили 53 раз(а) в 12 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
От не розумію,що за срачка така з цим виходом на воду?А просто зачекати не варіант?Навіть якщо можна десь виходити на воду-ну не створюйте нашим мужнім і відважним додаткових проблем.Для нас вихід на воду-це розвага,а для них зайвий гемор.Бо іди знай хто куди і з якою метою їде в тому човні.Навіть там де нема активних бойових дій і стратегічних об'єктів.
а я не розумію різниці між човном, та автомобілем (наприклад), або велосипедом в плані потенційної небезпеки. Чи на автомобілі не можна доїхати до стратегічних об'єктів та зробити западло? Давайте автомобілі забороняти? В нас все як завжди - де треба головой подумати щоб правильно зробити, то легше заборонити наглухо. Байдуже, шо це теж мінус по бізнесам: бази відпочинку, магазини рибалки, майстерні лодочні, виробники лодок і тд. Це велика кількість податків.
Заборонити навігацію біля дамб, посилити контроль, проводити патрулювання - ось це було б доречніше. Але ж треба подумати, а навіщо, якщо можна просто все заборонити?
sheff777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (10.06.2022), Belich (10.06.2022), hamster (18.06.2022), Olaf (10.06.2022), SIDOR 1 (11.06.2022), vental (16.06.2022), VPK_Verka (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 12:20   #65
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.024 раз(а) в 1.631 сообщениях
Цитата:
Допис від asel Переглянути допис
Но хозяйство хозяйством, но отдушина и пару часов тоже бы надо.
Тю...То хто ж Вам заважає сісти з вудкою на берегу?Чим не віддушина?
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2022, 12:26   #66
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.024 раз(а) в 1.631 сообщениях
Цитата:
Допис від sheff777 Переглянути допис
а я не розумію різниці між човном, та автомобілем (наприклад), або велосипедом в плані потенційної небезпеки. Чи на автомобілі не можна доїхати до стратегічних об'єктів та зробити западло? Давайте автомобілі забороняти? В нас все як завжди - де треба головой подумати щоб правильно зробити, то легше заборонити наглухо. Байдуже, шо це теж мінус по бізнесам: бази відпочинку, магазини рибалки, майстерні лодочні, виробники лодок і тд. Це велика кількість податків.
Заборонити навігацію біля дамб, посилити контроль, проводити патрулювання - ось це було б доречніше. Але ж треба подумати, а навіщо, якщо можна просто все заборонити?
Тому що автодорогу можна перекрити,поставити на ній блокпост.Річку не перекриєш.Ну і,як я і казав,знайдеттся достобіса розумників для яких навіть гребля не буде стратегічним об'єктом.
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2022, 12:39   #67
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Images: 57
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.339
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
В умовах воєнного стану це цілком виправдано.Як би не жахливо це звучало.Здається у Німеччині розстрілювали за проїзд "зайцем" у громадському транспорті.І тепер у .
Ти серьйозно Німеччину Гітлера 39 року в приклад наводиш??

Люди, ви захворіли! Сподіваюсь одужаєте. Поки що нам нема про що говорити, коли хтось проплнує відкривати вононь по моїх цивільних співгромадянах, які на воду вийшли...
Zander зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aldarkosse (10.06.2022), Andron (10.06.2022), ARSENAL (10.06.2022), CARPUSHA (10.06.2022), Luka (14.06.2022), Olaf (10.06.2022), pit-makp (10.06.2022), sheff777 (10.06.2022), SIDOR 1 (11.06.2022), VPK_Verka (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 13:01   #68
sheff777
 
Аватар для sheff777
 
Реєстрація: 14.09.2010
Звідки Ви: г.Полтава
Дописи: 61
Сказал(а) спасибо: 43
Поблагодарили 53 раз(а) в 12 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
Тому що автодорогу можна перекрити.
у Вас логіка аналогічна тим, хто приймає подібні рішення по заборонам всього на світі. Можна звісно перекрити, а можна контролювати. Взагалі, порівняння з перекриттям таке собі, бо дамб у нас в каскаді водосховищ стільки, що вистачило б 8-10 патрулів, які б патрулювали певну відставнь від дамби. Взагалі, не хочу навіть говорити про те як просто можливо було б це зробити, бо це очевидні речі. І це було б на багато вигідніше, ніж перекривати частину прибутків бізнесу і частину податків державі. Про моральний стан громадян мовчу, бо зараз сказати комусь, що поїхав на рибалку може бути взагалі постидним, бо деякі люди вважають, що допомагати можна тільки сидячи в окопах, вимикаючи світло скрізь де можна та шукаючи мітки по місту від ворожих дрг (було пам'ятаєте і таке? ось ці всі заборони - одного "поля ягоди"), все це робиться не з метою зробити як краще, а з метою як найбільше забороняти, контролювати і тримати в напрузі людей.
sheff777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (10.06.2022), Belich (10.06.2022), Olaf (10.06.2022), pit-makp (10.06.2022), SIDOR 1 (11.06.2022), Zander (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 13:10   #69
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.624
Сказал(а) спасибо: 18.428
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Друзі, є пропозіція- звернутися до органів щоб вихід на воду на лодках дозволили тільки тім кто зробив трі щеплення від коронавірусу 🤪
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aldarkosse (10.06.2022), alumil (10.06.2022), flatout2 (10.06.2022), Olaf (10.06.2022), pit-makp (10.06.2022), Polet (14.06.2022), sheff777 (10.06.2022), SIDOR 1 (11.06.2022), Zander (10.06.2022), Джокер (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 13:11   #70
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.024 раз(а) в 1.631 сообщениях
Цитата:
Допис від Zander Переглянути допис
Ти серьйозно Німеччину Гітлера 39 року в приклад наводиш??

Люди, ви захворіли! Сподіваюсь одужаєте. Поки що нам нема про що говорити, коли хтось проплнує відкривати вононь по моїх цивільних співгромадянах, які на воду вийшли...
Та ти що!А ти в курсі,що відкривати вогонь по цивільним ВЖЕ дозволили?Коли їдеш зі сторони Лісової в напрямку Броварів там в лісі висять плакати на яких написано,що на протязі трьох кілометрів зупинятися не можна.Що в цьому випадку буде відкрито вогоно.І що?Ти це хворобою не вважаєш?І ніхто не сперечається і не зупиняється.
Гітлер геть не є моїм кумиром.Але ж ніхто не стане сперечатися,що порядок в Німеччині таки залізний.Мабуть подіяло і вкорінилося,що закони порушувати не можнс бо буде ай-ай.То того ж я "дууууже крепко" сумніваюся,що хтось захоче перевіряти що станеться при порушенні заборони виходу на воду у разі дозволу на відстріл.
Зрозумійте нарешті,в країні ВІЙНА!!!!А це передбачає відмову у правах і свободах.І поки люди не зрозуміють,що жити як до 24.02 зараз не вийде,то справді розмовляти немає про що.
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
милка 1970 (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 13:18   #71
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.586
Сказал(а) спасибо: 216
Поблагодарили 950 раз(а) в 470 сообщениях
так что по итогу, документики-то есть? война понятно, но состояние войны никак не отменяет требования документального оформления любого запрета.
_absh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2022, 13:25   #72
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.024 раз(а) в 1.631 сообщениях
Цитата:
Допис від sheff777 Переглянути допис
у Вас логіка аналогічна тим, хто приймає подібні рішення по заборонам всього на світі. Можна звісно перекрити, а можна контролювати. Взагалі, порівняння з перекриттям таке собі, бо дамб у нас в каскаді водосховищ стільки, що вистачило б 8-10 патрулів, які б патрулювали певну відставнь від дамби. Взагалі, не хочу навіть говорити про те як просто можливо було б це зробити, бо це очевидні речі. І це було б на багато вигідніше, ніж перекривати частину прибутків бізнесу і частину податків державі. Про моральний стан громадян мовчу, бо зараз сказати комусь, що поїхав на рибалку може бути взагалі постидним, бо деякі люди вважають, що допомагати можна тільки сидячи в окопах, вимикаючи світло скрізь де можна та шукаючи мітки по місту від ворожих дрг (було пам'ятаєте і таке? ось ці всі заборони - одного "поля ягоди"), все це робиться не з метою зробити як краще, а з метою як найбільше забороняти, контролювати і тримати в напрузі людей.
Я розумію,що Вам не хочеться виходити із своєї зони комфорту.Але нажаль війна вносить свої корективи як би це не було важко.І доведеться з цим жити.Всім.Ще раз кажу,я теж люблю рибалити з човна,але якщо наразі цього робити не варто,то я і не стану цього робити.Ну а Ви робіть як знаєте.
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Polet (14.06.2022)
Старий 10.06.2022, 13:25   #73
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Images: 57
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.339
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
Зрозумійте нарешті,в країні ВІЙНА!!!!А це передбачає відмову у правах і свободах.І поки люди не зрозуміють,що жити як до 24.02 зараз не вийде,то справді розмовляти немає про що.
Так, війна.
Визвольна, за нашу свободу.
І саме тому заборони мають бути виверені на 101%, набагато більш виверені, ніж в мирний час!
І дурних заборон бути не повинно взагалі!

П.С. пішли ті німці в дупу, я бачу зараз який там порядок, самая "помогающая нам", промоскальска країна в Европі! Ці під..ри свою гідність на дешевий газ давно проміняли.

Мені більш в принагоді досвід громадянської війни та Війни за Незалежність Сша! І які принципи Свободи, і якою ціною там заложені...

І да - приклад Лісової - то натягування сови на глобус!
Якщо якійсь ідіот на Фінвалі до Київської Гес на кілометр підійде - я теж за те, щоб з Рпг к ху..м !

А чим вихід в плавні на резинці заважає, я так і не зрозумію.. мабуть тупий.
Zander зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (10.06.2022), hamster (18.06.2022), Luka (14.06.2022), pit-makp (10.06.2022), sheff777 (10.06.2022), Vayol (11.06.2022), _absh (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 14:08   #74
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.586
Сказал(а) спасибо: 216
Поблагодарили 950 раз(а) в 470 сообщениях
вот это вот "сидите тихо и не воняйте, потому что война" -- чистой воды кацапячий нарратив, работающий против основ украинского общества. точно такой же, как и заявление министра культуры, что "не на часі" отстранение от эфира ватных телеведущих, которые раньше работали на русню и миллион прочих "не на часі", когда какие-то неудобные вопросы прикрываются так удобно подвернувшейся войной. "не на часі" ловить браконьеров, "не на часі" спросить с тех, кто выдал разрешение на въезд руснявой пропагандистке овсянниковой, "не на часі" уволить вовсе не безобидного пиздабола геращенко, "не на часі" обсуждать, почему таран выслан послом куда-то там вместо посадки в тюрьму.

и да, при всей понятности и логичности запрета на плавание в районе плотин и других стратегических объектов (хотя и он должен быть оформлен документально), присоединяюсь к полной необоснованности, даже с учетом военного времени, запрета на плавание в каких-то локальных местах на отшибе, пусть даже и в акватории днепра, не говоря уже о всяких малых реках и тем более изолированных прудах.
_absh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aldarkosse (10.06.2022), Andron (10.06.2022), Luka (14.06.2022), Olaf (10.06.2022), sheff777 (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 14:17   #75
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.024 раз(а) в 1.631 сообщениях
Цитата:
Допис від Zander Переглянути допис
Так, війна.
Визвольна, за нашу свободу.
І саме тому заборони мають бути виверені на 101%, набагато більш виверені, ніж в мирний час!
І дурних заборон бути не повинно взагалі!

П.С. пішли ті німці в дупу, я бачу зараз який там порядок, самая "помогающая нам", промоскальска країна в Европі! Ці під..ри свою гідність на дешевий газ давно проміняли.

Мені більш в принагоді досвід громадянської війни та Війни за Незалежність Сша! І які принципи Свободи, і якою ціною там заложені...

І да - приклад Лісової - то натягування сови на глобус!
Якщо якійсь ідіот на Фінвалі до Київської Гес на кілометр підійде - я теж за те, щоб з Рпг к ху..м !

А чим вихід в плавні на резинці заважає, я так і не зрозумію.. мабуть тупий.
Можливо ти не бачив мого поста де я писав,що завершив дискусію.Тож тобі ще відповім.
Євгене,як на мене війна-це саме той випадок коли краще перебдіти ніж недобдіти.Тому краще просто заборонити щось,а не сидіти і два місяці думати,а чи на 101% ця заборона буде вивірена.Бо на це просто немає часу.Вносити потім послаблення якщо повна заборона недоцільна-так,згоден.
І ще одне.Для нас ця заборона може здаватися дурною і недолугою,але ж ми й не все знаємо.І непевно ж з військовими теж консультувалися перед прийняттям цього рішення.Тож припускаю,що ця заборона не є вже такою неоковирною.Розумію,на воду хочеться,але...Але не можна...
До німців можна відноситись як завгодно,але свої закони вони виконують.З цим не посперечаєшся.
І приклад Лісової-це аж ніяк не натягування сови на глобус.Є попередження про відкриття вогню.І байдуже в якому місці це буде застосовано.Справа в тому,що це ВЖЕ дозволено.Права і свободи ВЖЕ порушені.Я вів до цього.Але ж знову повторю-війна передбачає обмеження прав і свобод.І це цілком виправдано.Звикайте жити за законами воєнного часу...Від цього нікуди не подінешся.
З приводу карася у плавнях я вже писав.Дозволь це робити,то і фарватер Дніпра стане плавнями з карасями.Такий в нас народ...
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
anatoliy (10.06.2022), Lopar (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 16:26   #76
asel
 
Реєстрація: 27.12.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 926
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 243 раз(а) в 165 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
Можливо ти не бачив мого поста де я писав,що завершив дискусію.Тож тобі ще відповім.
Євгене,як на мене війна-це саме той випадок коли краще перебдіти ніж недобдіти.Тому краще просто заборонити щось,а не сидіти і два місяці думати,а чи на 101% ця заборона буде вивірена.Бо на це просто немає часу.Вносити потім послаблення якщо повна заборона недоцільна-так,згоден.
І ще одне.Для нас ця заборона може здаватися дурною і недолугою,але ж ми й не все знаємо.І непевно ж з військовими теж консультувалися перед прийняттям цього рішення.Тож припускаю,що ця заборона не є вже такою неоковирною.Розумію,на воду хочеться,але...Але не можна...
До німців можна відноситись як завгодно,але свої закони вони виконують.З цим не посперечаєшся.
І приклад Лісової-це аж ніяк не натягування сови на глобус.Є попередження про відкриття вогню.І байдуже в якому місці це буде застосовано.Справа в тому,що це ВЖЕ дозволено.Права і свободи ВЖЕ порушені.Я вів до цього.Але ж знову повторю-війна передбачає обмеження прав і свобод.І це цілком виправдано.Звикайте жити за законами воєнного часу...Від цього нікуди не подінешся.
З приводу карася у плавнях я вже писав.Дозволь це робити,то і фарватер Дніпра стане плавнями з карасями.Такий в нас народ...
Это что ? Это кто?
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Т.е в моем Трахтамирове мой сильский голова — указ. У сели Усе плавают и даже на моторах и в нашем Трахтамирове все ловят кто шо зловит. А границы села немеряны. Аж до биларуси
asel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2022, 16:38   #77
Adams
 
Аватар для Adams
 
Реєстрація: 14.03.2013
Звідки Ви: Kiev. AkademgorodokTown.
Дописи: 20
Сказал(а) спасибо: 302
Поблагодарили 346 раз(а) в 15 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
Це не Свобода .Це просто у нас є дуже бвгвто хитросраких,що хочуть на..ати долю і видати це на..алово за свої конституційні права.
І так,дозволити вогонь по цивільним.В умовах воєнного стану це цілком виправдано.Як би не жахливо це звучало.Здається у Німеччині розстрілювали за проїзд "зайцем" у громадському транспорті.І тепер у них порядок.Я не проти свободи,я проти хитрозробленості і бардака який ця хитрозробленість породжує.Наведу приклад який наводив вже не раз.У нас швидкісний режим 50 км/год.В Європі також.Але чомусь наш,коли знаходяться в Україні,аж стогнуть,що "це дурниці" або "я не можу дотримуватись цього режиму-мене вже не переробити!".Як тільки ці "філософи" попадають у Європу,то стається диво дивне.Всі магічним способом виліковуються і дотримуються швидкісного режиму так,що аж сльози на очі навертаються.А чому?Бо поліцай зупинить і ви.бе без наркозу на ого-го яку суму.І мотати йому нерви розказуючи якусь маячню так як нашій поліції не вийде.І ніхто чомусь не вважає це несвободою і порушенням своїх прав.
Коли ввели заборону ходити у ліс,то такого "виття на болотах" не було.Ніхто не вишукував чи законний цей указ чи ні.А знаєш чому?Тому що навіть у селі Кислобздіївка Задрищенського району по лісам знаходили розтяжки.І диверсанти там бігали.І з автоматів там стріляли.Тож питаня ходити в ліс чи ні якось не дуже і постає.
Ось він, "руській мір" як він є: "хитросракі", "запрєтіть", "растрєлять" - вирішить "трійка" "дужепатріотів" на свій россуд. Все те саме як полюбляють москалі - тільки мовою...
Adams зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
pit-makp (10.06.2022), sheff777 (10.06.2022), _absh (10.06.2022)
Старий 10.06.2022, 18:13   #78
asel
 
Реєстрація: 27.12.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 926
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 243 раз(а) в 165 сообщениях
Вообщето как для меня.
Нерестовый запрет до 20. Факт. Есть документ. Официальный.
Что после 20 го?
Ждем документ от областной администрации. Вроде тоже все просто.
А то начинается — палиция издает докупент у фейсбук, какая то районная администрация, селищна рада колхоза. , ——— бред.
asel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2022, 20:11   #79
2093306
 
Аватар для 2093306
 
Реєстрація: 08.11.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 340
Сказал(а) спасибо: 578
Поблагодарили 1.907 раз(а) в 142 сообщениях
натратить денег державе за авто лодки моторы ружья-----набашлять в бюджет налогов сборов и акцизов...........и сиди с этим всем, ставь в сервант и любуйся! Везде низя!!!!
................ если сравнить с 70-80мы моего бати и его братьев с комплектом этого всего,.....(только что спросил у отца) запреты были только календарные по рыбалке и охоте. А мы сегодня демократия и свобода да?
------------------
И не имея отношения к гос структурам воообще ---к любым, власть должность погоны регалии ( при этом их оплачивая эвридей) эти самые сидя на теплых местах и пишут все эти запреты.
Все гибридно и несправедливо....все что должно государство по конституции и законам........пойди еще получи, нету ни-че-го!!!!! А как от государства требования,........полный список, и попробуй не исполни!
Так и выживаем.....к сожалению.
Кровь-смерть-болезни смерть-деньги

Востаннє редагував 2093306: 10.06.2022 о 20:17.
2093306 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2022, 20:49   #80
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.586
Сказал(а) спасибо: 216
Поблагодарили 950 раз(а) в 470 сообщениях
интересно, что шиза моментально определяется по одной только форме письма, можно даже не вчитываться в содержание.
_absh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
alumil (11.06.2022)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Увімк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:40.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua