Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Рыб-тех-снаб-треп > Рыборазведение озёро-прудо-ведение
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Рыборазведение озёро-прудо-ведение Разведение рыбы, организация и обслуживание прудов, копанок и прочих водоемов

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.03.2008, 16:24   #261
activ
 
Аватар для activ
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Ровно
Дописи: 132
Сказал(а) спасибо: 8.134
Поблагодарили 166 раз(а) в 22 сообщениях
Цитата:
Допис від SolT Переглянути допис
За літо якщо не втручатись в мене заротає майже повсюду, Коли була тіна то їх майже не було, можливо щось з водою не так, а може із за того що амур з толстолобіком не прижився..., зато щука, окунь, карп, плотва, красноперка, процвітають, але не ловляться на звичайні снасті (вудочки), тільки Ультралайт рулить , може із за прозорої іі холодної води.
Я просто дивуюсь. У мене все аналогічно. На вудку нічого не ловиться, хоча як ти кажеш "щука, окунь, карп, плотва, красноперка, процвітають". На спінінг можна при бажанні зловити щуку, окуня. Ультралайтом ще не пробував, але обов"язково це зроблю. Також, думаю спробувати зловити рибу за допомогою підводного полювання, бо вона там є і достатньо велика. Вода також прозора і в принципі "холоднувата" у порівнянні з річкою, глибина до 2,3 м. Ти кажеш, що ультралайт рулить, що переважно ловиться і з яким успіхом?
activ зараз поза форумом  
Старий 04.03.2008, 16:41   #262
SolT
 
Аватар для SolT
 
Реєстрація: 30.11.2007
Звідки Ви: м. Львів
Дописи: 63
Сказал(а) спасибо: 17
Поблагодарили 20 раз(а) в 10 сообщениях
Про це, не вцій темі, але два слова скажу. УЛ використовую виключно ізза розмірів сілікону і комашок на які ловлю, тим більше що озеро заростає, і не велика глубина до 2 м, мікро жиг на офсетнику, всякі мікро воблерки, мікро вертушки, що нагадують вяких жучків, мушок та червячків, Привична для мого озера рибна їда, причому її достатньо. Я наблюдав картину коли я закинув, півмішка бойлів, і круг макухи, який простояв не рухнутий 2 дні, причому карпи, навіт великі поблизу стояли. Не хочуть бо достатньо природньої іжі. Вода прозора риба наблюдається як в акваріумі, особливо коли підходиш вночі з великим фонарем . Красота.
Тільки ці вдорослі достали. може є якись ще біологічний метод...?
SolT зараз поза форумом  
Старий 04.03.2008, 16:55   #263
activ
 
Аватар для activ
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Ровно
Дописи: 132
Сказал(а) спасибо: 8.134
Поблагодарили 166 раз(а) в 22 сообщениях
Як тільки буду щось знати про біологічний метод чи ще якийсь, то відразу тобі повідомлю. Не знаю чому у тебе не прижився білий амур і товстолобик. Вони у мене добре прижилися і достатньо швидко набирають вагу. Я їх навіть ловив на вудку коли вони виходили погрітися на сонці.
activ зараз поза форумом  
Старий 04.03.2008, 17:05   #264
gm
 
Реєстрація: 02.04.2006
Звідки Ви: КИЕВ
Дописи: 71
Сказал(а) спасибо: 636
Поблагодарили 17 раз(а) в 10 сообщениях
Амур прижился.Это хорошо,через пару лет выест всю траву.Если ставок небольшой как бы еще кормить не пришлось как кроликов скошеной травой
gm зараз поза форумом  
Старий 04.03.2008, 18:31   #265
megadzilla
 
Аватар для megadzilla
 
Реєстрація: 07.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 5.108
Images: 67
Сказал(а) спасибо: 2.284
Поблагодарили 6.316 раз(а) в 1.155 сообщениях
Цитата:
Правда до чистки (2 роки назад) було багато синьозелених водорослів, які пропали після обробки понд-трідом і тотальної чистки
а что это за понд-трид ? у мен тож озеро крапивкой серо-зелено-синей заростать начинает - я ее конечно граблями выбираю как могу, но блин - ее бы ваще убрать
megadzilla зараз поза форумом  
Старий 04.03.2008, 18:54   #266
SolT
 
Аватар для SolT
 
Реєстрація: 30.11.2007
Звідки Ви: м. Львів
Дописи: 63
Сказал(а) спасибо: 17
Поблагодарили 20 раз(а) в 10 сообщениях
очистка від водорослів озер і ставків

Биопрепарат <<ПОНД ТРИТ>>
Очистка водоемов,
очистка воды и донных отложений от органического и биогенного загрязнения,
восстановление биологического баланса и самоочищения водоемов.


Сайт: [[Ссылки только членам профсоюза. ]

Купляв в Одесі через знайомих.
Очищав протягом 2007 р. риба вся жива, озеро заросло іншими але більш приємними водорослями

Використав приблизно кілограм препарату за сезон по інструкції, ще півкіло лишилось, буду добивати цього року. Перерозхід виник ізза протічності мого ставка. Доречі в травні має бути видно чи не почне знову заростати тіною . Але вже було видно в вересні як тіна пожовкла і вже не росла, оставалось тільки повибирати на берег. Озеро десь 500 квадратних м. + канал 20 м квадратних.
SolT зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
comrad600 (17.02.2012)
Старий 04.03.2008, 22:32   #267
megadzilla
 
Аватар для megadzilla
 
Реєстрація: 07.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 5.108
Images: 67
Сказал(а) спасибо: 2.284
Поблагодарили 6.316 раз(а) в 1.155 сообщениях
ух-ты ... фото впечатляют на их сайте ! спасибо огромное - перезвоню ... но - какже карасям зимовать и размножаться ? ониж без травы не смогут
megadzilla зараз поза форумом  
Старий 05.03.2008, 09:15   #268
activ
 
Аватар для activ
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Ровно
Дописи: 132
Сказал(а) спасибо: 8.134
Поблагодарили 166 раз(а) в 22 сообщениях
Цитата:
Допис від gm Переглянути допис
Амур прижился.Это хорошо,через пару лет выест всю траву.Если ставок небольшой как бы еще кормить не пришлось как кроликов скошеной травой
На сколько мне известно из литературы (а также из моей личной практики), амур в прудах со стоячей водой самостоятельно не сможет развестись, так как после икрометания его икра падает на дно и гибнет в отличии от водоемов с течечием где она под воздейтвием течения держится в толще воды и таким образом выжывает. Так что количество рыбы не будет увеличиватся, а будет рости только ее вес. Ничего, переживу, буду ловить через пару лет достойную рыбу, тем более, учитывая то, пруд личный, количество рыбы можна регулировать и другими методами.
activ зараз поза форумом  
Старий 05.03.2008, 09:39   #269
SolT
 
Аватар для SolT
 
Реєстрація: 30.11.2007
Звідки Ви: м. Львів
Дописи: 63
Сказал(а) спасибо: 17
Поблагодарили 20 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від megadzilla Переглянути допис
ух-ты ... фото впечатляют на их сайте ! спасибо огромное - перезвоню ... но - какже карасям зимовать и размножаться ? ониж без травы не смогут
Трава по любому буде, але інша, тіна ядовита, та і з дна продукти гниття постійно піднімаються, запах тощо...., а так приємніше мати зелені островки але з довгою травою, в якій живе розмножується рибка , а не путається в тіні...
SolT зараз поза форумом  
Старий 05.03.2008, 14:37   #270
megadzilla
 
Аватар для megadzilla
 
Реєстрація: 07.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 5.108
Images: 67
Сказал(а) спасибо: 2.284
Поблагодарили 6.316 раз(а) в 1.155 сообщениях
так ... созвонился с одесситами по поводу ПондТрита - есть еще у них Аква Трит ... тот для создания условий для размножения. но в моем случае - сине-зеленые водоросли - однозначно Понд ... поставка будет в конце марта. оставил телефон - обещали перезвонить. в Киеве есть представитель.
Спасибо за информацию
megadzilla зараз поза форумом  
Старий 05.03.2008, 14:41   #271
activ
 
Аватар для activ
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Ровно
Дописи: 132
Сказал(а) спасибо: 8.134
Поблагодарили 166 раз(а) в 22 сообщениях
Цитата:
Допис від Konstant Переглянути допис
Ми його звемо "різак". Як боротися - трохи щебеню на дно і штучну течію зверху
Дякую за пораду. Але якщо щебеню на дно я і зможу насипати, то штучну течію навряд чи. І що взагалі ти маєш на увазі під "штучною течією", як її досягнути. Дякую
activ зараз поза форумом  
Старий 05.03.2008, 15:38   #272
megadzilla
 
Аватар для megadzilla
 
Реєстрація: 07.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 5.108
Images: 67
Сказал(а) спасибо: 2.284
Поблагодарили 6.316 раз(а) в 1.155 сообщениях
мужики, так де сомиков купить ? если куплю в маркете - приживуться ?
megadzilla зараз поза форумом  
Старий 05.03.2008, 16:56   #273
SolT
 
Аватар для SolT
 
Реєстрація: 30.11.2007
Звідки Ви: м. Львів
Дописи: 63
Сказал(а) спасибо: 17
Поблагодарили 20 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від megadzilla Переглянути допис
мужики, так де сомиков купить ? если куплю в маркете - приживуться ?
90 % не приживутся. Прижится может карп, или карась и то если не битый, и правильно выпускать, (разница температур, состав воды, кислород.) Тем более если у тебя тина, значит недостаток кислорода, и много азота....
SolT зараз поза форумом  
Старий 06.03.2008, 15:01   #274
gm
 
Реєстрація: 02.04.2006
Звідки Ви: КИЕВ
Дописи: 71
Сказал(а) спасибо: 636
Поблагодарили 17 раз(а) в 10 сообщениях
Smile

Цитата:
Допис від ROMArio2 Переглянути допис
На сколько мне известно из литературы (а также из моей личной практики), амур в прудах со стоячей водой самостоятельно не сможет развестись, так как после икрометания его икра падает на дно и гибнет в отличии от водоемов с течечием где она под воздейтвием течения держится в толще воды и таким образом выжывает. Так что количество рыбы не будет увеличиватся, а будет рости только ее вес. Ничего, переживу, буду ловить через пару лет достойную рыбу, тем более, учитывая то, пруд личный, количество рыбы можна регулировать и другими методами.
С личным прудом-мои завистливые поздравления.
Имел в виду размер рыбы.Чем амур крупнее тем более грубую пищу ест,вплоть до камыша
gm зараз поза форумом  
Старий 06.03.2008, 15:05   #275
gm
 
Реєстрація: 02.04.2006
Звідки Ви: КИЕВ
Дописи: 71
Сказал(а) спасибо: 636
Поблагодарили 17 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від ROMArio2 Переглянути допис
Дякую за пораду. Але якщо щебеню на дно я і зможу насипати, то штучну течію навряд чи. І що взагалі ти маєш на увазі під "штучною течією", як її досягнути. Дякую
Не поможет ни щебень,ни течение.У меня поместье в полтавской области на р Удай.Так вот течение там приличное(такое в пруду не сделаешь)а телореза(резака) с каждым годом все больше.
gm зараз поза форумом  
Старий 06.03.2008, 15:22   #276
activ
 
Аватар для activ
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Ровно
Дописи: 132
Сказал(а) спасибо: 8.134
Поблагодарили 166 раз(а) в 22 сообщениях
Цитата:
Допис від gm Переглянути допис
Не поможет ни щебень,ни течение.У меня поместье в полтавской области на р Удай.Так вот течение там приличное(такое в пруду не сделаешь)а телореза(резака) с каждым годом все больше.
Короче говоря, из всего нижеизложеного, я понял то, что придется мне, засучив рукава, воевать с этим ТЕЛОРЕЗОМ вручную. Но ничего, переживу, лишь бы рыба была.
activ зараз поза форумом  
Старий 06.03.2008, 15:48   #277
gm
 
Реєстрація: 02.04.2006
Звідки Ви: КИЕВ
Дописи: 71
Сказал(а) спасибо: 636
Поблагодарили 17 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від ROMArio2 Переглянути допис
Короче говоря, из всего нижеизложеного, я понял то, что придется мне, засучив рукава, воевать с этим ТЕЛОРЕЗОМ вручную. Но ничего, переживу, лишь бы рыба была.
В литературе читал,что его свиньи очень полюбляют Можно подсобное хозяйство организовать
gm зараз поза форумом  
Старий 21.03.2008, 17:55   #278
SolT
 
Аватар для SolT
 
Реєстрація: 30.11.2007
Звідки Ви: м. Львів
Дописи: 63
Сказал(а) спасибо: 17
Поблагодарили 20 раз(а) в 10 сообщениях
Видра задовбала

Цитата:
Допис від A091 Переглянути допис
Треба позначити територію запахом. Таким чином я і ще двоє рибацюг за одну ніч "переселили" всю сімейку видр (6 штук). Видри колошматили наші садки з рибою як Тузик грілку , на просьби і погрози не реагували, ми й позначили угіддя як ті собаки. Результат стопроцентовий, ні одна тварина не постраждала.
Недавно при чистці озера побачив видру %), Тепер зрозуміло хто в мене рибу товче....,
А цей вищеописаний спосіб реальний чи "стеб" , Тоді треба брати 2 ящики пива і бригаду, на озеро відпочивати.

Всетаки хто реально виселив видру, який спосіб найбільш ефективніший з нижчеописаних, може є ще якісь ловушки?
SolT зараз поза форумом  
Старий 31.03.2008, 16:12   #279
Дачник
Guest
 
Дописи: n/a
Привет Народ!
Я на сайте новый и не опытный в создании озера. Этой весной на своих 4га. леса (участок между Монреалем и Оттавой) хочу начать пруд размером 40м. на 15м. с глубиной к затененной части (с севера от деревьев ) минимум 4м. посмотрю как экскаватор возмет , может камень на дне. В этом месте по идее грунтовые воды рядом , в самое засушливое лето я видел воду в дренажной канаве от полей на глубине 1м. вобщем надежда на это. Но мое беспокойство вызывает животный мир вокруг и там наверняка будут выдры или норки , хотя есть слабая надежда на собаку , она у меня любит в норы морду сувать до самой з-цы. Хотелось бы что-то безкровное может кто-то скажет что проверено (здесь было сообшение про пиво и т.д. но не понятно или это не шутка) в этом плане. Я спрашивал у местных охотников насчет мочи каких-нибудь хищников (здесь продают в магазинах спрэи для охоты на оленей) так один мне сказал что вряд-ли удастся обмануть выдру-андатру , т.е. они уйдут на время а потом вернутся и в конечном итоге привыкнут и к нашему пиву и к нашей моче.
С уважением Дачник
 
Старий 03.04.2008, 12:54   #280
megadzilla
 
Аватар для megadzilla
 
Реєстрація: 07.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 5.108
Images: 67
Сказал(а) спасибо: 2.284
Поблагодарили 6.316 раз(а) в 1.155 сообщениях
кста ... на выставке Аква-бла-бла-бла ... наверняка будут стенды по этой теме (рыборазведение и пр.)
megadzilla зараз поза форумом  
Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:18.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua