Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Спиннингист
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Спиннингист
Все о ловле спиннингом взаброс. Воблерами, железом, джигом, поводковые оснастки, техника, тактика, снасти и т.д. Спортивный спиннинг.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.03.2024, 11:29   #3181
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 713
Сказал(а) спасибо: 146
Поблагодарили 771 раз(а) в 289 сообщениях
Цитата:
Допис від bmaxv Переглянути допис
Та, что 2-7 гр первых выпусков (без хуккипера), до сих пор осталась. Просто суперский универсал! Как для нечастых рыбалок выходного дня - лучше за те 105уе в 2011-ом найти было сложно: на 5лб нитке джиговала от 1гр, всякие Риджики-Чабики-Товадики анимировались четенько. Сейчас его летом выгуливают дочки.
А вот в других тестах Профик не зашел вообще - небыло в них такого баланса как в 2-7. Продал без сожаленья.
Знаете, а я никогда не жалею о вещах которые ушли, была просто уйма прекрасных спиннингов,но ни об одном я не жалею.Почему, всё просто, если "курить" эту тему и быть в курсе о новых изделиях....можно найти спиннинг более подходящий вам.
Естественно это не касается маньяков ретроманов по жизни,ибо к их несчастью у них во всем когда-то трава была зеленее....Но то такое.....
Что до 2-7 профика использовал его я по голавлю,ибо не знал, что +- такие деньги можно було купить в Японии хороший стримовый спиннинг.

Востаннє редагував boatman69: 20.03.2024 о 11:50.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2024, 12:21   #3182
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Что до 2-7 профика использовал его я по голавлю,ибо не знал, что +- такие деньги можно було купить в Японии хороший стримовый спиннинг.
Причому новий. З доставленням в Україну. А трошки збільшив бюджет можна знайти і чогось зовсім ВАХ! На аукціонах бувають дуже гарні вудлища за досить смачної ціною.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2024, 12:59   #3183
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 713
Сказал(а) спасибо: 146
Поблагодарили 771 раз(а) в 289 сообщениях
Цитата:
Допис від hydra Переглянути допис
Причому новий. З доставленням в Україну. А трошки збільшив бюджет можна знайти і чогось зовсім ВАХ! На аукціонах бувають дуже гарні вудлища за досить смачної ціною.
Згоден з вами,але більшість з нас крім фавориту та азури,ну може шимано і не чули більше нічого.Але все ж таки особисто я вважаю,що треба купляти нові спінінги.Та й у японці,хоча принципі як і усі ретромани задирають ціну на спінінги "як вже таких більше не буде" до неба.Ну і отримати"кота в мішку" - дуже великий шанс.Приклад : я шанувальник Apia,мої однодумці останні роки всі гонялись наприклад за Apia Legacy SC Blue Moment 77ML,а тут декілька тижнів вийшли нові GRANDAGE LEGACY з такою ж моделлю.По ціні +- однаковою з моделлю 2013 року.І таких прикладів безліч.....
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2024, 14:13   #3184
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Згоден з вами,але більшість з нас крім фавориту та азури,ну може шимано і не чули більше нічого.Але все ж таки особисто я вважаю,що треба купляти нові спінінги.Та й у японці,хоча принципі як і усі ретромани задирають ціну на спінінги "як вже таких більше не буде" до неба.Ну і отримати"кота в мішку" - дуже великий шанс.Приклад : я шанувальник Apia,мої однодумці останні роки всі гонялись наприклад за Apia Legacy SC Blue Moment 77ML,а тут декілька тижнів вийшли нові GRANDAGE LEGACY з такою ж моделлю.По ціні +- однаковою з моделлю 2013 року.І таких прикладів безліч.....
Я не маю якихось забобонів в частині пошуку золотого грааля. Беру те що треба під конкретну риболовлю. Адже вибір у мене є. На аукціонах доволі часто з'являються нові вудлища, але старої генерації, котушку бувають теж. Бачив твіна 2002 року за доволі приємний кошт. Стримало те, що головної пари під нього вже нема. Треба моніторити, якщо є таке бажання. Можна знайти будь-що.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2024, 18:27   #3185
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 713
Сказал(а) спасибо: 146
Поблагодарили 771 раз(а) в 289 сообщениях
Цитата:
Допис від hydra Переглянути допис
Я не маю якихось забобонів в частині пошуку золотого грааля. Беру те що треба під конкретну риболовлю. Адже вибір у мене є. На аукціонах доволі часто з'являються нові вудлища, але старої генерації, котушку бувають теж. Бачив твіна 2002 року за доволі приємний кошт. Стримало те, що головної пари під нього вже нема. Треба моніторити, якщо є таке бажання. Можна знайти будь-що.
Ну да,ну да,це з приводу Твина 2002 року,а що це як не той грааль.Я колись теж вірив в зеленішу траву у вигляді цього Твина, та 10 Стели,поки не купив 2015 Твин і маслав ним ваги за сотку.Живий і ще був проданий,а замість нього 2020,а як би не клята війна купив би вже 2024.....
Щодо під конкретну ловлю,погождуюсь,наприклад у Apia всі типажі і тести є,крім сопливих форелевіків і сопливих мебарок,тут вже взяв мукай 0 та соаре хр.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2024, 19:50   #3186
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Ну да,ну да,це з приводу Твина 2002 року,а що це як не той грааль.Я колись теж вірив в зеленішу траву у вигляді цього Твина, та 10 Стели,поки не купив 2015 Твин і маслав ним ваги за сотку.Живий і ще був проданий,а замість нього 2020,а як би не клята війна купив би вже 2024.....
Щодо під конкретну ловлю,погождуюсь,наприклад у Apia всі типажі і тести є,крім сопливих форелевіків і сопливих мебарок,тут вже взяв мукай 0 та соаре хр.
Мукай бачив, але не зрозумів його призначення. Під мдж порівнював з Xesta Black Star Extra Tuned S64UL-S. Ксеста зрозуміла. А от мукай гарний, але не те. Так саме мені й соарка не зайшла. Не маю схильности до довгих вудлищ. Не комфортно.
В улі в мене два вудлища - Black Star Extra Tuned S64UL-S та Yamaga Blanks Blue Current 53. Ксеста суто мдж. Кайфове вудлище. А ямажка такий собі універсал. Я його мали річки планував, під все, в більшости під воблеркі типу ріджа 35-го та smith ic minnow & surge. Доволі непогані вудлища, як на мене.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2024, 20:29   #3187
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 713
Сказал(а) спасибо: 146
Поблагодарили 771 раз(а) в 289 сообщениях
Цитата:
Допис від hydra Переглянути допис
Мукай бачив, але не зрозумів його призначення. Під мдж порівнював з Xesta Black Star Extra Tuned S64UL-S. Ксеста зрозуміла. А от мукай гарний, але не те. Так саме мені й соарка не зайшла. Не маю схильности до довгих вудлищ. Не комфортно.
В улі в мене два вудлища - Black Star Extra Tuned S64UL-S та Yamaga Blanks Blue Current 53. Ксеста суто мдж. Кайфове вудлище. А ямажка такий собі універсал. Я його мали річки планував, під все, в більшости під воблеркі типу ріджа 35-го та smith ic minnow & surge. Доволі непогані вудлища, як на мене.
Мукай в мене тільки під мормишку,кидає просто феноменально,качає зудить без напруження руки.В мене соаре коротка S60SUL-S,просто в моїх умовах треба візуальна складова контроля на малих вагах.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2024, 09:16   #3188
bmaxv
 
Реєстрація: 02.04.2014
Звідки Ви: Житомир
Дописи: 59
Сказал(а) спасибо: 93
Поблагодарили 35 раз(а) в 16 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Знаете, а я никогда не жалею о вещах которые ушли, была просто уйма прекрасных спиннингов,но ни об одном я не жалею.Почему, всё просто, если "курить" эту тему и быть в курсе о новых изделиях....можно найти спиннинг более подходящий вам.
Естественно это не касается маньяков ретроманов по жизни,ибо к их несчастью у них во всем когда-то трава была зеленее....Но то такое.....
Что до 2-7 профика использовал его я по голавлю,ибо не знал, что +- такие деньги можно було купить в Японии хороший стримовый спиннинг.
Дык и я не жалею ни разу и уже давно ловлю другими палками - их есть у меня немножко))). Просто оставил Профика для детей. В те года бюджет был жестко ограничен и про доставку из Японии думалось как про что-то космическое и доступное только избранным))). Сейчас то я понимаю что это не так и страшно, но тогда…. А еще было непонятно как купить палку не «раструсивши» ее как следует под носом у продавца в магазине
То все уже в прошлом. Сейчас на 90% рыбалок выхожу с NFC SJ 762-2 HM, а для остального сейчас собираю на бланке Матаги до 3,5 гр. Держак собрал еще пол-года назад, а закончить - шось нема натхнення
Теперь палок в арсенале больше чем нужно, а на рыбалку ходить нет времени. Лучше была бы у меня одна палка и много времени для рыбалки
bmaxv зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
boatman69 (21.03.2024), Luka (21.03.2024)
Старий 22.03.2024, 08:24   #3189
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.182
Сказал(а) спасибо: 2.770
Поблагодарили 1.840 раз(а) в 650 сообщениях
Про старые модели спиннингов. Да были достойные, которые сняты с производства. Сейчас можно найти и лучше? Я не ретроград, но есть сила привычки ещё. А вечная гонка вооружения, я сейчас -пасс. По возрасту, по деньгам.
І взагалі, мене влаштовує мій не великий арсенал, котрий залишився після
великого.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:45.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua