Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Мульт Клуб
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Мульт Клуб
Мультовые снасти, удилища, обслуживание апгрейд мультипликаторов, техника ловли, прочее

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.12.2023, 17:01   #1001
Nemo
 
Аватар для Nemo
 
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 2.901
Сказал(а) спасибо: 3.247
Поблагодарили 23.376 раз(а) в 1.842 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
я брав від Соноди,може це мені підсунули
А я брав на Алі. 12 фунтів. Тому ми з вами говорим про різні речі.

Що до гри 80-90х воблерів, то все там буде ок і на 10 ти фунтах. Але нехай людина пробує сама. Я BFS не ловлю, і Альдебарана 16 не маю
Nemo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasylii (17.12.2023)
Старий 17.12.2023, 17:57   #1002
baitcast
 
Реєстрація: 28.03.2018
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 137
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 38 раз(а) в 24 сообщениях
Цитата:
Допис від workforashot Переглянути допис
Так и есть, на коробке 8лб - 45м.
Нашел дома остатки Sunline FC Sniper 7lb, так не такой он уже и слабенький на разрыв...
7лб снайпер чудово підійде, про те що слабий чи ні якийсь флюр я не говорив, якщо залізти в траву то там що 6 лб що 12 чи 14 дадуть приблизно один і той самий "ефект))", 10 лб під ваші воблери банально затовстий якщо грубо кажучи, з 6-8 лб буде збалансована снасть та коректне занурення воблерів. 10 лб то 110 -120 мм
baitcast зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Vasylii (17.12.2023), workforashot (17.12.2023)
Старий 17.12.2023, 19:21   #1003
Nemo
 
Аватар для Nemo
 
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 2.901
Сказал(а) спасибо: 3.247
Поблагодарили 23.376 раз(а) в 1.842 сообщениях
Цитата:
Допис від baitcast Переглянути допис
7лб снайпер чудово підійде, про те що слабий чи ні якийсь флюр я не говорив, якщо залізти в траву то там що 6 лб що 12 чи 14 дадуть приблизно один і той самий "ефект))", 10 лб під ваші воблери банально затовстий якщо грубо кажучи, з 6-8 лб буде збалансована снасть та коректне занурення воблерів. 10 лб то 110 -120 мм
Товстий флюр може впливати на гідродинаміку приманки, але це деяким чином компенсується його розтяжністю. Японці використовують 10 фунтовий флюр для воблерів 80-110 мм, ( приблизно діаметр 0,26мм і 4,5 кг розривної). І все коректно занурюється. Флюр від 15 до 20 це джиг, чатербейти, діп кренки тощо. Ну і БФС накінець. Це все що нижче 7-8 грамів. Тому якщо ловити десь по чистому, то так, можна і 6 фунтів мотати.. Тим більше на Альдебаран БФС, який і заточений під невеликі приманки і короткі дистанціі.
Nemo зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vasylii (17.12.2023)
Старий 17.12.2023, 19:25   #1004
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 58 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від baitcast Переглянути допис
7лб снайпер чудово підійде, про те що слабий чи ні якийсь флюр я не говорив, якщо залізти в траву то там що 6 лб що 12 чи 14 дадуть приблизно один і той самий "ефект))", 10 лб під ваші воблери банально затовстий якщо грубо кажучи, з 6-8 лб буде збалансована снасть та коректне занурення воблерів. 10 лб то 110 -120 мм
Треба брати щось більш якісне. Якщо ми за fc sniper то я його колись пробував на альдебаран бфс. Зняв на тій же рибалці. Він дуже жорсткий і з пам'ятю. Треба брати щось більш якісне. М'якше. Щодо довжини - більше 30-35 метрів на легкому комплекті я би не крутив. Хоча на комплекті 7-28 намотано 100 метрів і жодної бороди не мав. Але то мабуть вже деякий досвід і відсутність забросу з вистрибуванням із штанів. З воблерами флюр, як на мене, найкращий вибір.
Щодо товщини - на 12:лб з нормальною котушкою можна й обертову блещню у 3-у розмірі подати. Не зовсім так щоб далеко, але на свої 15-20 метрів вона летить. Комфортна робота воблерів від 80-го до 160-го розміру.

Востаннє редагував Повторна ліквідація за власним бажанням: 17.12.2023 о 19:31.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Vasylii (17.12.2023), workforashot (17.12.2023)
Старий 17.12.2023, 19:28   #1005
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.171
Сказал(а) спасибо: 1.564
Поблагодарили 2.106 раз(а) в 839 сообщениях
Бачите, хто до чого звик. Я тричі пробував. Флюр тільки на мікроколебло на головня. Тільки твіч - у мене мена зовсім розуміння проводки. Гумка від трусів. Тому лишився на шнурі.
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2023, 19:38   #1006
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 58 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від Smolik Переглянути допис
Бачите, хто до чого звик. Я тричі пробував. Флюр тільки на мікроколебло на головня. Тільки твіч - у мене мена зовсім розуміння проводки. Гумка від трусів. Тому лишився на шнурі.
Мені дуже подобаються короткі вудлища. До двох метрів. Вони не комфортні із шнуром. Немає віддачі для правильного ролінгу. Тому спробував флюр і леску. Із басових серій. Ось після цього мене й накрило. Ото було воно. Коли в одних і тих же умовах обловлюєш доволі грамотних рибалок, а ще й з максимальним комфортом від снасті то це вже твій свідомий вибір.
Треба пробувати. Налаштовувати снасті під себе. Тобто бути тім маніяком котрий графіт під себе переробляє. Тільки так. Все інше то як спінінг обирати з чиїхось слов.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Vasylii (17.12.2023), workforashot (17.12.2023)
Старий 17.12.2023, 21:43   #1007
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 203
Сказал(а) спасибо: 205
Поблагодарили 177 раз(а) в 85 сообщениях
Цитата:
Допис від hydra Переглянути допис
Мені дуже подобаються короткі вудлища. До двох метрів. Вони не комфортні із шнуром. Немає віддачі для правильного ролінгу. Тому спробував флюр і леску. Із басових серій. Ось після цього мене й накрило. Ото було воно. Коли в одних і тих же умовах обловлюєш доволі грамотних рибалок, а ще й з максимальним комфортом від снасті то це вже твій свідомий вибір.
Треба пробувати. Налаштовувати снасті під себе. Тобто бути тім маніяком котрий графіт під себе переробляє. Тільки так. Все інше то як спінінг обирати з чиїхось слов.
Повністю підтримую! Флюр на вобах багато краще за шнур,зразу заводиш приманку на потрібну глибину,гра яскравіша,немає проблем з закидом на поривах вітру,бороди та відстріли не турбують,капризна риба не бачить носія,можна в'язати напряму до приманки.Звістно,що треба підбирати товщину під приманки.
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2023, 23:48   #1008
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 58 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від Vasylii Переглянути допис
Повністю підтримую! Флюр на вобах багато краще за шнур,зразу заводиш приманку на потрібну глибину,гра яскравіша,немає проблем з закидом на поривах вітру,бороди та відстріли не турбують,капризна риба не бачить носія,можна в'язати напряму до приманки.Звістно,що треба підбирати товщину під приманки.
Для мене при виборі флюра спочатку бул лише один аргумент Шнур для навчання дорого. Флюр дешевше. Потім друг показав, як повинен грати воблер, щоб він щось робив. А з урахуванням того, що таку гру на тій снасті яка мені припала в душу і аналогів якої я до наступного часу не бачу (гідра від спортекс 7-28) то вибір був очевидний. В мене було багато різних комплектів під воблери. Починав колись із комплекту на базі скорпіона. І котушка, і вудлище. Але воно якось не зайшло. Хоча знайомий від цього комплекту був в захваті. Потім дійшов до гідри. Під воблери мабуть найкраще. І работа бланку, і довжина, і баланс в кисті. Комплект наче не відчувається у руці. І суто 1901, брав у тому ж тесті зростом 2.10 - не то. А ось 1.90 саме те. Таке відчуття що наче народився з ним. Було діло ставив шнур. Але не той компот. Добре що була інша котушка з флюром.
Не зна. Кому як, а під мій дзен те саме воно.
Та й с головнем бавився смітом в 6 рості до 7 грамів, там був флюр 5 лібров. Обертові блешні, невеличкі кренкі, міношкі. Було зручно. Але потім до рук попав blakiston від d3. То було кохання з першого торкання. Ничого не хочу більше. Продав всі снасті - треба друзям допомогати. А от його лишив. Бо без головня життя немає сенсу. Треба хоч щось для душі лишить. Снасті справа наживна. Потім придбаю нові, якщо живий буду.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Vasylii (18.12.2023), абориген (18.12.2023)
Старий 26.02.2024, 11:04   #1009
Guron
 
Реєстрація: 14.02.2010
Звідки Ви: г. Черкассы . инженер механик
Дописи: 407
Сказал(а) спасибо: 203
Поблагодарили 159 раз(а) в 102 сообщениях
Шнур Egi ULT HS -4-х жильний

Доброго ранку . Підкажіть будь ласка .
Шнур Sunline Saltimate PE EGI ULT HS4 - є з надписами LSP ,та SSP ( про ці надписи , я читав ) , а є без цих надписів . Я так розумію , що з надписами - новіший , та трохи дорожчій .
Може хтось користувався -- який краще для мультипликатора ?
Guron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
lowoffice (26.02.2024)
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:43.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua