Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках. > Архив отчетов за прошлые годы > Отчеты за 2021 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.12.2016, 00:03   #1
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Arrow Лучшие отчеты 2021 года. Конкурс Отчетов-2021

В эту тему копируются самые яркие отчеты 2021 года - на долгую память

Здесь же будем подводить итоги конкурса "Лучший отчет месяца", года.

АВМ


Цитата:
Отчеты о рыбалках - это золотой фонд нашего ресурса, это то - за чем в первую очередь люди заходят на Домик.
Как классик отчетов Домика с доисторического периода, учреждаю награду за лучший отчет месяца: "Золотая Кукря". Пусть "Золотая Кукря" наделит вас несокрушимой силой, чтобы победить самую Большую Рыбу.
фото







[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Цитата:
Компания Ибис выделяет приз за лучший отчет месяца - сертификат на 500 грн для покупок в розничной сети или интернет-магазине.
фото





В призовой фонд Конкурса Отчетов - Черепашка от [[Ссылки только членам профсоюза. ]




Лучший отчет определяют сами пользователи по количеству СПАСИБО до 7 числа следующего месяца после отчетного.
Приз вручается по согласованию сторон в удобном месте и времени.
награждение подтверждается фотографией победителя с призами.
время и место вручения призов согласовывается предварительно через личные сообщения



Желающие пополнить призовой фонд: обращайтесь в личку.

Всем успешного года, и НХНЧ!

Победители месяца:
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  viber image.jpg
Переглядів: 17
Розмір:  52,0 КБ
ID:	888247  

Востаннє редагував RodMan: 09.01.2022 о 11:03.
SL зараз поза форумом  
Старий 27.04.2021, 10:23   #41
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
Випадкова роздача сєльодкі, саме такою йомкою фразою можна охарактеризувати рибалку минулих вихідних. Взагалі, погода ці вихідні така, що рибалка в цілому була поставлена під сумнів, та останній день втрачати негоже!!! Вирішив хоч парочку годинок пошукати жерешків. Тим паче, отримав на днях для них вкусняшок жменьку від польськіх майстрів боленоловіння, треба прикатать. Приїжджаю в умовну точку 1 і там мене чекає пару сюрпризів так собі, один з яких то потужний вітер у ліцевую часть, через який навіть періодично доводилося в машині пересиджувать. А інший накатів із внєоткуда в вигляді пари старих знайомих. Знайомі ті тим і знайомі, що інтереси в нас одні, а оскільки на сьогодні ще і цілі співпадають- то вони тут же автоматично потрапляють в категорію недругів-суперників. Головний їх козир- нахабство, з яким вони спокійно, як так і треба взяли мене в "коробочку" обмеживши простір на і без того обмеженій території де і двом тіснувато. На моїй стороні тільки дві переваги- хитрість і розум! Котрі і підказали мені план по передислокації. Швиденько оцінюю вітер і перебираю в голові де мені вигідніше всього опинитися сьогодні. Ну а далі, все було вже діло техніки. Жерех клепав новомодні польські цяцьки як з конвеєра і вже після перших двох, я швиденько викликав сонного Віталія, кажу: "Нехо на рибалку?". А тому: "Ти бачив вітер який?!". Збирай ноги в руки і бігом сюди!!! Так і відтянулися по жерехам сьогодні, несподівано- нежданно, я навіть встиг свій особистий рекорд по кількості збитих за одну рибалку сельодин оновити, настільки легкі та податливі вони були сьогодні.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  177251770_1544093482596647_2867499540139569979_n.jpg
Переглядів: 20
Розмір:  147,2 КБ
ID:	900519   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  177522906_1544093565929972_7955478176785116864_n.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  195,8 КБ
ID:	900520   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178025042_1544093542596641_8380040786033777608_n.jpg
Переглядів: 22
Розмір:  170,6 КБ
ID:	900521   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178025042_1544093575929971_4114468662888045707_n.jpg
Переглядів: 23
Розмір:  194,0 КБ
ID:	900522   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178048110_1544093519263310_6208741019654812273_n.jpg
Переглядів: 25
Розмір:  165,7 КБ
ID:	900523  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178362292_1544093455929983_4199475951863753098_n.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  93,5 КБ
ID:	900524   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178494940_1544093602596635_5279520266373552418_n.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  206,4 КБ
ID:	900525   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178498090_1544093669263295_6922819052528013563_n.jpg
Переглядів: 20
Розмір:  193,6 КБ
ID:	900526   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178505984_1544093459263316_5382546288632079714_n.jpg
Переглядів: 20
Розмір:  103,3 КБ
ID:	900527   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178561426_1544093432596652_6665704256609475870_n.jpg
Переглядів: 23
Розмір:  59,1 КБ
ID:	900528  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178569870_1544093559263306_1925802260422837087_n.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  176,7 КБ
ID:	900529   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178660026_1544093595929969_5695146553642104560_n.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  204,0 КБ
ID:	900530   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  178862679_1544093552596640_8306210839179531_n.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  140,2 КБ
ID:	900531  
Lavr зараз поза форумом  
Старий 29.04.2021, 15:05   #42
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Приветы)
На рыбалке не был с прошлого июня.
Много чего нового в жизни происходило, все недосуг был.
Дождался отпуска наконец. Хотя, надо признаться, не хотелось никуда ехать, просто полежать у телека, попить пивка и ВЫСПАТЬСЯ. Я даже за руль не садился и к машине не подходил месяцев 8. Настолько было недосуг.
Но... Подумав, решил, надо ехать, менять обстановку, бо можно чекнуться.
Машинко завелось почти с полтыка, что еще больше подстегнуло мене - треба сунути.
10 порций красного на 10 дней, 1 удочка 6 м, кивок, несколько мормышек, пакетик крючков, старая леска 0,22.
Чуток пива и пару кил мяса.

Шичи третья часть апреля 2021.
Нацеленность на карася, а на шо еще с берега то?)
Хотя с баз ежедневно в даль уходили лодки и нормально себе возвращались с судаками, им, можно, видимо. За 10 дней никто их не остановил. Ладно. Такое.
Карась.
Его время. Когда очерет или камыш, я хз, не разбираюсь, еще не дал поросли, а торчат только прошлогодние стовбуры. Глубина 50 см. Травы как понимаете нету. Холодина: мама не горюй. И ВЕТЕР, постоянный пиндец.
Я давно так не мерз, а с одежкой погорячился и недобрал. А флисовый костюм на который понадеялся на базе в шкафу - съели мыши, от слова геть, вместе с кульком. Зато оставили 2х мышат и кучу говна.
Да, карась. Карась клевал. Если его ловить, но ловить надоело десь на 4-й день. Уделял этому действу максимум 2 часа в день, по пол часа, т.к. холодно и куда его столько.
В остальное время - спали, читали, смотрели кино ели .. и карасей тоже..пили и снова спали
Дорога неплохая, народу почти не было, если бы не погода.. а черт с ней с погодой, все равно там уходишь в нирвану, особенно когда тишина..
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 22
Розмір:  54,8 КБ
ID:	900532   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2.jpg
Переглядів: 24
Розмір:  111,8 КБ
ID:	900533   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  64,5 КБ
ID:	900534   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  4.jpg
Переглядів: 24
Розмір:  87,8 КБ
ID:	900535   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  5.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  68,5 КБ
ID:	900536  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  6.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  94,6 КБ
ID:	900537   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  7.jpg
Переглядів: 20
Розмір:  106,4 КБ
ID:	900538   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  8.jpg
Переглядів: 17
Розмір:  55,5 КБ
ID:	900539  
SL зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Grizli (09.12.2021)
Старий 09.05.2021, 22:23   #43
linchuck
 
Аватар для linchuck
 
Реєстрація: 24.01.2015
Звідки Ви: Ворзель
Дописи: 633
Сказал(а) спасибо: 1.221
Поблагодарили 7.443 раз(а) в 422 сообщениях
150 км на велосипеде, просто так

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
Это не совсем отчет. И практически без рыбалки... Просто это было воскресенье. Занятия я себе не придумал, хоть и тянуло на речку, но быть частью внушительной армии фидеристов и толкаться локтями, пытаясь найти место на Десне или Днепре, тоже не особо хотелось...
Решение пришло внезапно: велосипед, рюкзак и первая электричка на Коростень! Места там просто изумительные. Тихие, дикие и чистые!
Я даже сознательно не брал с собой снасти. Во первых - нерест. А во вторых - было банальное желание просто разведать, отдохнуть, увидеть воду и подсмотреть попутно, ловят ли что-то местные.
Первая интересовавшая меня точка была на расстоянии 20 км от Коростеня. Это изумительной красоты гранитный карьер в Игнатполе! Симпатично, но рыбы тут явно нет, только любуюсь...
Примечательно, что находится он практически на берегу реки Жерев, но уровень воды в нем метров на 40 ниже!
Игнатпольский карьер

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Жерев - это уже отдельная история! Чистая, быстрая. Она бежит среди вековых деревьев и каменных валунов, которых, видимо, сюда еще ледник приволок...
Сквозь воду, на песчаном дне, угадываются силуэты голавликов и плотвы! Круто, рыба есть! Только рыбаков нет...
Течет Жерев...

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

А в лесу, между речками Жерев и Уж, вблизи села Дедковичи, прячутся множество болот и старая разработка! Прекрасные места! Видно, что натоптаные, а значит, и поймать что-то можно. Но двое сидевших на противоположном берегу деда-поплавочника были очень далеко, и как добраться к ним я не совсем понял. Пускай это останется загадкой, а моё воображение будет рисовать огромных карасей и линей, которые могли бы обитать здесь.
В лесной чаще...

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Еду дальше. По речной пойме раскинулись маленькие, на десяток-полтора дворов, застывшие во времени, села. А одно из них - Булев, раньше красовалось в месте слияния Ужа и Жеревы, теперь и вовсе стоит безжизненным, а ветхие остовы домов постепенно поглощаются старыми фруктовыми деревьями и матушкой-природой. Хотя деревянный мост виглядит ухоженным, хоть и ведёт странников в никуда...
Становится немножко не по себе, когда единственным сохранившимся строением в селе является Церковь...
Так выглядит Булев

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

На фоне всего этого, Народичи кажутся каким-то нереальным мегаполисом, как Лас-Вегас, стоящий среди пустыни! Там у меня был привал, обед и отдых. И всё это на берегу полноводного Ужа. Местные поплавочники сидят и тут, ловят карася, если верить на слово.
Вблизи Народичей

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Было ещё желание посетить мертвое Полесское на берегу живой реки, но формат поездки в один день не позволял проехать еще лишние 80 километров. Поэтому в Народичах повернул на извилистую дорожку в сторону Малина, где сел на последнюю электричку и, покачиваясь в тамбуре, приехал домой.
Еще немножко интересных фото

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

P.S.: Конечно, полезной информации во всем этом мало, но если кому-то будет интересно, а админы не удалят, то пускай так и будет! Спасибо за внимание.
linchuck зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Grizli (09.12.2021)
Старий 10.05.2021, 17:01   #44
Malyshh
Модератор
 
Аватар для Malyshh
 
Реєстрація: 30.05.2008
Звідки Ви: Киівська область
Дописи: 2.782
Images: 54
Сказал(а) спасибо: 1.669
Поблагодарили 3.573 раз(а) в 1.191 сообщениях
Відкриття сезону 2021

У нас є традиція... На травневі свята ми їздимо відкривати кемпінговий сезон в одне й те саме місце. Цього року це 10  рік - юбілей. В минулому році ми не змогли виїхати, тож в цьому нас ніщо не змогло б зупинити. У цей виїзд, окрім наметового сезону, відкривали ще й риболовний сезон.

Заздалегідь купили насадку та прикормку, але зібрати речі ніяк не виходило. Тож в останні хвилини перед виїздом просто скидали все що було посеред коридору в велику купу. А в голові було лише одне, хоч би нічого не забути. В сезон у нас все лежить таким чином, що майже неможливо забути якусь важливу річ. Але сезон тільки починається. З каждою хвилиною купа речей росте, росте, росте... Вже навіть не ясно влізе це все в машину чи ні.

То ж, з запізненням на півтори години, починаємо все переносити в автівку. Уявіть відчуття, коли все влізає! Вони незабутні. Та чи все взяли – ніхто не знає.

Накладаємо їжі кицькі, коту, десятьом рибкам та хом’яку... І в дорогу. А їхати треба через тянучки, через Вишгород і в сторону Чернігова.

Ще не встигли ми виїхати з міста, як почався дощ. Дуже гарний початок. Але нас це ніколи не зупиняло. Лише погане дорожнє покриття в темну пору суток та й ще і з калюжами, якось недобре напрягало. Ну нічого страшного. Не в перше таке. Доїдемо.

Приїхали на точку вже майже потемному. Швидке привіт-привіт і розкладати наметр. Це найперше що ми робимо. А тут майже темрява та можливість дощу. Ну і що ви думаєте? Авжеж  встигли.

А от тепер є можливість розслабитися, привітатися. Їхали ми в зазделегідь зайняте Вітею Кореняком місце. Це дуже круто, що змогли стати. А окрім Віті були його син Данило та два кума. І пока ми встановлювали собі хату та розкладали речі, вони впоралися на кухні. Шаманили. Запахи стояли, навіть не знаю як описати. Вітя робив рульку, а всі йому допомагали. Хтось розводив багаття, хтось чистив овочі, хотось мив посуд, а Вітя готував. Насправді було дуже смачно. До рульки смажена картопелька з цибулькою та квашена капусточка. Рульку обережно завертаєшь в лавашик, кладешь до рота... Картопелькою доганяєшься... Це чарівно.



А вот що пили то мені важко сказати, бо я не пью, але точно щось було. І це свято смаку в темряві, тиші, на природі біля яскраво-червоного багаття. Ось чого так не вистачало в похмурі, сірі, темні , сумні зимні вечори. Це все добре, але наранок потрібно ж відкривати риболовний сезон. Треба якось звертатись та лягати відпочивати. Тільки зібрались розійтися «до вітру» як Маша гукає. Швидко біжимо, бо вона прямо за автівками на дорозі побичила очі, які відблищували від світла ліхтарика. І як виявилось це наша минулорічна знайома рись. Повернемося в минулий сезон:

<--- Якось ми приїхали на це місце лише нашою родиною. Там вже стояли два хлопця. Ми розклалися, поїли та лягли спати. Хлопці так само тихенько уляглися в намет. Було тихо, окрім нас на берегу нікого. Насправді не так і тихо. Навкруги було стільки мишей, що я такого ще не бачив. Вони навіть в наш намет лізли. Я через них все ніяк не міг заснути. І от десь після півночі з пагорбу почав доноситись клич рисі. Цей крик важко з чимось переплутати. Ви зможете його вільно знайти на ютюбі. І в цей час, як кричала рись, всі миші одразу зникли. Насправді вони в цей виїзд нас більше не турбували. А через хвилин двадцять я почув як хтось щось тирить з нашого кухонного стола. Я вискочив, але окрім перевернутого посуду, нікого не побачив. Наступного ранку я все розповів жінці, і як виявилося рись налякала Машу, коли вона в сумерках йшла по стежці, своїм риком. А зі стола зникла ковбаса. Треба ховати все їстівне. --->

Так в цей раз нам (мені, Маші та Данє) таки довелося її побачити,  ну не повністю, а лище задню частину та бік. Вона швиденько забігла на пагорб і звідти зиркала на нас великими очищами. І згодом зовсім зникла.

А ми спати.

Невдозі після відбою пачав крапати дощ. От ми його і дочеклися. Як ми за цим сумували...

Встав я десь опів на шосту. Дощ нещодавно закінчився, було волого, промозгло. Саме те що полюбляємо. Встав я першим. Походив, посидів, прийшов до тями. Відкрив автівку, подоставав все спорядження для фідерного лову. Як це легко писати, але викладати та розкладати - то є час. Починаю замішувати прикормку. Все дуже легко - є один пакет котрий йде для розбивки гороху, та три пакета на чистий корм. Поки це все готувалося, потроху стоянка просиналася. І, доречі, дуже вчасно, бо я ще не знав на яке місце мене ставлять. Моє місце виявилось поміж двох Вітіних кумів – Саші та Саші. Зверху за течією Саша ловить на фідер, а знизу Саша ловить на поплавець. І на фідер вже ловлять лящів та плоскирку. А я ще навіть не зібрав свій комплект. Треба поспішати. Швиденько разкладаю крісло, кріплю на нього стіл, розкладаю пасочки та ємності, складаю фідерний комплект. Ловити я збираюсь на свій улюблений Takai Ace Feeeder 125 граммів, на мою думку, найкращій комплект для Десни. Так як я знаю це місце до кожного камінця, навіть не проміряюся. Точно знаю де повинна бути границя між основною течією та обраткою (в загалі її зараз немає, але я знаю, що вона буде коли трохи спаде вода), саме це моя точка лову. Груз 80 граммів.

Починаю ловити без попереднього закорму. Першою в бій йде суміш гороху та прикормки. Намагаюсь не робити великі проміжки часу між перекиданнями. Спочатку біля хвилини але згодом довожу проміжок до трьох хвилин. Це якась «жесть»... Я закормлююсь, щось видумую, а рибу ловить Саша заверху течії. Це просто якийсь «писець». Закид, закид, закид, закид і фігів повна кишеня. Та ще й дощ ллє. Що я тільки не робив результат один – мовчок від риби та повний комір крапель. Зашибісь. Що ж його робити. Вже пів дня страдаю невідомо чим. Вирішую збирати ще один комплект. Але не лайтеся, я знаю що зараз «заборона». Просто слухайте далі. Збираю новий компект. Це в нас Mantaray до 70 граммів, верніше не в нас, а в мене. Відмірюю на нього мою дистанцію. Перевіряю. Супер, 58 граммів стоїть на тих 10-12 метрах, як дохтор прописав. Тепер відкладаю його до найкращів часів, а вони повинні настати, бо я на точку впихнув вже стільки прикорму, що інакще і не може бути. А на основний комплект чіпляю 100 граммів, і посилаю їх перевірити швидкість течії на 10 метрів далі за границю основної течії. Все чудово, кормак тримає. Починаю все спочатку. Така сама тактика лову. Через декілька закидів отримую добру клюваку плоскирки.

Додаю до корму різаних хробаків та опариша. Наче все гаразд. Плоскирка, ще і ще. Вся відразу топиться. Бо я ж не ловлю її, я ловлю ляща. Та от раптом квівертип відстрілює (насправді відстрілює весь фидер, тому я так і полюбляю Takai). Ну тут навіть, ще до того як взяв палку в руки, точно знав хто там. Авжеж, мій перший лящ в цьому сезоні.



Настрій відразу підіймається  на 100 умовних одиниці настрою. Наступний закид приніс також дуже гарного підляща. Потім занову пласкирка. І знову підлящ. І знову пласкирка. Саша (кум який з фідером), злякавшись постійного дощу та вітру, почав збиратися додому. А може він все вірно робить?! Геть такі думки! Замість нього стає Даня. Тепер поруч зі мною Даня та Саша. І що я вам скажу - Даня молодець.



Я вже виконав обов’язкову програму на перший виїзд. Тепер можно експерементувати. Відкладаю важкий фідер та берусь за медіум. (Нагадаю що зараз заборона, та можно ловити лише на один фідер з одним гачком, але ніхто не забороняює тримати декілька фідерів, умова щоб лище один був у воді в один проміжок часу.) З першого закиду знімаю ляща. Ха...!!! От вам і весняний лящ, на весняній Десні з кормаком 58 граммів, а не 120 та ще й який несе. І це лише початок. Потім клюваки на ближній дистанції були до вечері.

Це все що стосувалося рибної ловлі. А от все інше було не таке цікаве. Цілий день нудотний дощ. І не такий, щоб швиденько пролити і все, а такий що до блювання нудний. До того доща ще постійно губатий завивав. Температура з кожною хвилиною понижувалася.





Зараз, після теплого душа, від цих спогадів прям відчуваю холод. Якщо двома словами – «змерз як цуцик». Але дітям добре. Вони з намету вскочили побігали, погралися і знову в намет. І так цілий день. Гадаю, що прохолода їх просто не могла наздогнати.

Переходимо до вечері. Саша розпалює багаття. Вітя готує смажену картоплю. Даніла готує шашлик. Маша чистить картоплю. А я її нарізаю. Ну може не в такій черзі. Діти бігають : «А коли їсти?». Всі чимось зайняті. А потім смакування. Тихий вечір. Співають солов’ї. Трискоче багаття. Іділія.



Тут я дивлюся, а в кінці галявини щось мігає в сяйві ліхтирарика. Ну думаю свинюкі якісь залишили гору сміття. Йду подивитись, а там просто Вітя вивалив прикормку. Ну хто ж міг подумати? Ось навіть фотка є, зроблена вдень, не мною:



Лягати спати? Ні треба ж вирішити проблеми до сна. І тут знов з Машиної сторони крики. Вже всі біжуть. Ми з Данєю знов перші. Риська, як і вчора, біжить на пагорб та звідти зиркає на нас серед дерев та кущів. Але не всі побачили. І тут Вітя видає, що ми все те вигадуємо. Зійшлися на тому, що наступного разу треба нагадати знайомому взяти з собою тепловізор.

Йдемо спати. Ця ніч дуже прохолодна, як для других травневих свят. Вночі лище три градуси. Хлопці сплять в машинах, постійно гріються. Ми укуталися в спальники. Було реально прохолодно.

Зранку треба вставати, а якось немає бажання вилазити з теплих коконів. Але вже пів на шосту! Який може бути сон. Там чекають лящи. Звечора зварен горох з пшоном. Виповзаю з намету. Тут Вітя з Данькою вилазять з автівки теж. І Саша також вже на ногах. Вітя заварює каву. Гаряча солодка кава зігріває. Так наче і класно на вулиці. Вже немає хмар. За деревами на тому березі вже мерехтить сонце. Але все одно холодно до судом. Треба рухатись. Замішуємося, готуємося. З першого закиду на ближній точці беру гарного ляща.





Ну все, день видався добрим. І тут чую позаду якісь розмови, наче хтось прийшов. Але ми нікого пішки не чекали. А це Едік. Ми його на машині чекали, а він пішки. Нєпанятно. Він застряг на під’їзді до нашої бази. Недоїхав завсім трошки. Всі карти сплутала клята яма, яку всю минулу ніч та день затоплював дощ. Ну то не проблема. Вітя сідає за баранку та летимо мов Чорні Плащі на поміч. Декілька хвилин і ми вже повертаємося. Вітаємося. Вітя вводить в курс усього рибальськоцікавого. Едік уходить вниз за течією, там є для нього цікаве місце. А ми продовжуємо, але риба якось не хоче продовжувати. Я скочу по дистанціям, іноді знімаю з дальньої плоскирку. А ближня зовсім не працює. Та що ж то воно робиться. І тут починається виліт чорної мухи прямо з деснянської пучини. Одразу все стає зрозумілим. Вже не вперше. Зараз такий час - то хрущ летить, то мурахи летючі, то падьонка, то ці чорні мушки. Можно потроху збиратися. Але все одно вірується що ось зараз як бахне трофей. І так цього чекаєшь, що йдеш збирати спальники, килими, намет,  а сам одним оком стежиш за квівертипом та бігаєш перезакидати.



Поки збирав нашу виїздну домівку, Маша з Сашою варили уху. Саша сказав, що не можна відкривати риболовний сезон без ухи – це просто гріх. Тож вони готують. Уха вийшла дуже смачна. Я збираюсь одним оком, а іншим ловлю те, що не ловиться. Діти бігають.

Вітя, Даня та Едік ловлять, чи сидять. Щось схоже на закиди було чутно.

Вже речі всі зібрані, прийшов час підбити підсумки. Відпочинок - бомба. Відкриття сезону звершилося. Рибалка не така на яку сподівались, за трохи більще ніж один день, з перемінним ловом вийшло десь 11-12 кіло. А з цікавого - три добрі закілушні лящі та чотири білякілушні підлящі.



Декілька лящів ми забрали, і зараз я пишу цей звіт, а в животі в мене вже перетравлюються ляшові реберця.

Хотів відео зняти, навіть камеру дістав, але було якось неохоче.

&nbsp;
Malyshh зараз поза форумом  
Старий 11.05.2021, 14:17   #45
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.623
Сказал(а) спасибо: 18.426
Поблагодарили 32.623 раз(а) в 7.335 сообщениях
Рыбаки ловили рыбу, а поймали... жерех

Долучення 899531Долучення 899532Долучення 899533

Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 17
Розмір:  220,3 КБ
ID:	904219   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  178,1 КБ
ID:	904220   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3.jpg
Переглядів: 17
Розмір:  157,3 КБ
ID:	904221  
Andron зараз поза форумом  
Старий 11.05.2021, 19:14   #46
Сява
 
Аватар для Сява
 
Реєстрація: 19.01.2010
Звідки Ви: г.Киев Троещина (кондиционеры)
Дописи: 1.479
Сказал(а) спасибо: 10.429
Поблагодарили 31.537 раз(а) в 1.415 сообщениях
Насмотревшись отчётов про карасей поехал на Десёнку с женой пожарить мяска, заодно и карасика попробовать вытащить из воды.
Забросил один фидерок, а сам на удочку решил побаловаться, ловил где то с 11-ти, на фидер за пол дня и червяк целый, а на удочку изредка но как влупит карась и гарный, что было для меня неожиданостью, глубина пол метра, шесть карасей между краснопером и солнечным окунем поймал.
Природа супер, отдохнули прекрасно, чего и всем желаю.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210511_170809.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  92,2 КБ
ID:	904222   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210511_164123.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  94,0 КБ
ID:	904223   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210511_161946.jpg
Переглядів: 15
Розмір:  65,2 КБ
ID:	904224  
Сява зараз поза форумом  
Старий 14.05.2021, 12:17   #47
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
Якщо жерех перестає успішно ловитись традиційним способом, є два варіанти, один вже двічі випробував- невдало. І варто було зайти з протилежного боку- результат не забарився себе чекати. Перша точка і з льоту жерех лупить Колючого Вовкерстіка, але швидко і сходить. Другої покльовкі чекати не доводиться, але результат такий же. Це починає дратувати. Зміна приманок і ще один красень проходить повз касу!!! 😤😠 Такого провалу Штірліц точно не чекав. Додає нервів і тей факт, що жерех хутко зник. Ну воно й не дивно, стільки шороху навести. Проводка за проводкою і довгоочікуваний тупий удар на струяці, трофей жме кудись в глибину, але щось якось тупо йде. Важко підіймаю "здобич" на поверхню, розчепіривши всі свої "плавці", на поверхні з'являється матьора корчомака, не знехтувала вона жереховим воблером, але ж день такий... навіть безжизнєнная желєзяка умудряється самовільно зійти під берегом у мене, ну... а що ти тоді від риби хо!? Ізрядно виматюкавшись довкола всього що відбулося протягом останніх півгодинки, вирішую змінити місце, тут я вже досталь напакостив. Дорога видалась не сама проста, Десна розгулялась і перелила мені маршрут на нове місце. Згадавши що в руках в мене Тольятті а не х...я якась, як казав один товариш, давлю напряму вброд на гашетку і ось вже і омріяні місця. Не даремно форсував я броди, там то я нарешті й відірвався, ну як відірвався- так, мінімізірував втрачене.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  184361425_1555272908145371_2921858695617047289_n.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  150,8 КБ
ID:	904225   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185955796_1555272921478703_3216737417435357060_n.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  229,7 КБ
ID:	904226   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185036047_1555272914812037_860033110315149757_n.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  109,3 КБ
ID:	904227   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185187226_1555272924812036_4531048701937587670_n.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  90,5 КБ
ID:	904228   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185176967_1555272928145369_7730342350962724119_n.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  294,8 КБ
ID:	904229  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185207323_1555272918145370_2397394563064616366_n.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  216,9 КБ
ID:	904230   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  185993982_1555272911478704_1555298414349311814_n.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  258,1 КБ
ID:	904231   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  186141396_1555272931478702_1265768306948911693_n.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  121,0 КБ
ID:	904232   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  186470711_1556663071339688_5671264219213013785_n.jpg
Переглядів: 13
Розмір:  134,5 КБ
ID:	904233  
Lavr зараз поза форумом  
Старий 16.05.2021, 22:53   #48
ech
 
Аватар для ech
 
Реєстрація: 15.07.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.231
Сказал(а) спасибо: 16.553
Поблагодарили 12.718 раз(а) в 716 сообщениях
Май, потеплело, а это значит пора ехать на старики и щупать ЕГО...
По сравнению с прошлым годом вода ещё прохладная и трава с кувшинкой не поднялась.
Ещё неделька и будет самое оно.
Линька сегодня мы не дождались, но пару бонусов влетело.
Поплавок - моя любовь
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210516_193718.jpg
Переглядів: 15
Розмір:  123,9 КБ
ID:	904234   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-7bdc4e984fb0be551647791f6635f137-V.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  58,1 КБ
ID:	904235   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210516_184643.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  147,8 КБ
ID:	904236   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210516_175641.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  61,3 КБ
ID:	904237   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-fa41b663d7ca9f09125adedbe2b57ccc-V.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  46,6 КБ
ID:	904238  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210516_161548.jpg
Переглядів: 17
Розмір:  114,9 КБ
ID:	904239   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210516_161409.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  252,3 КБ
ID:	904240   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210516_155336.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  110,3 КБ
ID:	904241   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210516_152901.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  163,9 КБ
ID:	904242   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210516_152304.jpg
Переглядів: 13
Розмір:  62,1 КБ
ID:	904243  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210515_141054.jpg
Переглядів: 13
Розмір:  153,5 КБ
ID:	904244  
ech зараз поза форумом  
Старий 17.05.2021, 12:43   #49
Браташ
PinGvin'10 Ice Battle Winner
 
Аватар для Браташ
 
Реєстрація: 30.11.2008
Звідки Ви: Киев, Корчеватое.
Дописи: 2.001
Сказал(а) спасибо: 4.059
Поблагодарили 5.561 раз(а) в 773 сообщениях
Сазанчик

Неожиданный сюрприз на флет на Днепре в черте Киева.
Надоело терять кормаки в зарослях кувшинки и водяного ореха.
Решил попробовать флет кормаки. Поставил на 70 грамм, но по старой привычке поводок сделал из 0.18 лески)))
В общем, по ощущениям, вываживал я с полчаса, хотя по факту уложился в десять минут)))
После него караси, густера и лещи покинули садок и вернулись обратно в Днепр))

Только бы теперь до карповой рыбалкии не докатиться....
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-17_12-36-57.jpg
Переглядів: 15
Розмір:  61,7 КБ
ID:	904245   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2021-05-17_00-27-04.jpg
Переглядів: 15
Розмір:  91,1 КБ
ID:	904246  
Браташ зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
i-ribak (15.08.2021), ovm (15.06.2021)
Старий 18.05.2021, 11:13   #50
Air Jordan
 
Аватар для Air Jordan
 
Реєстрація: 18.06.2011
Звідки Ви: Киев Воскресенка
Дописи: 2.535
Blog Entries: 29
Сказал(а) спасибо: 1.430
Поблагодарили 20.015 раз(а) в 1.120 сообщениях
"Дорога жизни"

Всем доброго времени суток!
По старой традиции каждую весну мы ходим душевным коллективом на "Дорогу жизни",есть поверье кто пройдет её у того будет хороший,уловистый сезон.
Природа,нас на протяжении трех дней,удивляла всеми своими красками,то дождь,то ветер, то ШТЛ и солнышко-каЕф. Мы же были готовы ко всем её выбрыкам и надеялись что рыбку мы половим. Пришлось чуток подобрать ключик,найти рабочие точки,приманку и следующие два дня просто наслаждаться клевом,в этот раз отлично работали вращающиеся блесна,цвет и размер не имел значения,чем больше блесна тем больше клюнувшая рыба! В общем мы оттопырились по полной,были и щуки 5+ и жереха гарные и окуня,максимально все отпускали!
Отдохнули очень круто,общение с природой,уединение,медитация-заряд на целый сезон жидкой воды получен!
Всем крепкого здоровья,клевак мощных и мирного неба над головой!
с ув.Шурик!
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-18 11.03.22.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  65,7 КБ
ID:	904247   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-18 11.03.08.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  71,7 КБ
ID:	904248   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-18 11.02.47.jpg
Переглядів: 13
Розмір:  188,7 КБ
ID:	904249   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-18 11.02.57.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  83,7 КБ
ID:	904250   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-18 11.03.26.jpg
Переглядів: 13
Розмір:  127,8 КБ
ID:	904251  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-18 11.03.43.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  189,7 КБ
ID:	904252   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2021-05-18 11.03.02.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  78,0 КБ
ID:	904253  
Air Jordan зараз поза форумом  
Старий 27.05.2021, 22:30   #51
ech
 
Аватар для ech
 
Реєстрація: 15.07.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.231
Сказал(а) спасибо: 16.553
Поблагодарили 12.718 раз(а) в 716 сообщениях
Продолжаем охоту за линем.
Сегодня с Мишей в обед приехали на полюбившийся старик.
Рыбка активно кормится. Отлично!
В аккурат перед дождём успели заброситься и закормиться. Поливало очень неплохо, даже посещали мысли - а не поехать ли домой
Как дождик начал стухать, пошли первые поклевки. Настроение поднялось , красота.
Итого - четыре штуки тянули, двух взяли + разной разнорыбицы немного.
Глубина 1.5м, красный червь.
Довольны!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210527_141436.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  118,5 КБ
ID:	904254   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210527_142020.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  65,6 КБ
ID:	904255   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210527_144406.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  80,3 КБ
ID:	904256   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210527_150756.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  57,1 КБ
ID:	904257   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-fea383ba072fed745043e2bcabe9a618-V.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  194,2 КБ
ID:	904258  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210527_164103.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  74,2 КБ
ID:	904259   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210527_164706.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  88,7 КБ
ID:	904260   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210527_164812.jpg
Переглядів: 15
Розмір:  72,9 КБ
ID:	904261   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210527_172134.jpg
Переглядів: 13
Розмір:  70,1 КБ
ID:	904262   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-efbdd204fe621d0be6a4aa6bf932bcc6-V.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  192,6 КБ
ID:	904263  

ech зараз поза форумом  
Старий 28.05.2021, 19:55   #52
Air Jordan
 
Аватар для Air Jordan
 
Реєстрація: 18.06.2011
Звідки Ви: Киев Воскресенка
Дописи: 2.535
Blog Entries: 29
Сказал(а) спасибо: 1.430
Поблагодарили 20.015 раз(а) в 1.120 сообщениях
Всем доброго времени суток!
Сегодня я наконец то отвел душу по карасю на поплавок,наверно самая запоминающаяся рыбалка на дикаре по маху в моей жизни! Оттопырились по полной...
Рыбачили почти в черте Киева с 5 до 9 утра,карасик предпочитал красного червя и под конец рыбалки поклевывал на опарыша,мастырка,перловка в полном игноре. Все по классике:удочка 6 метров,поплавочек 2 грамма и разрыв! Баааалдеежж!
Всем здоровья и хороших рыбалок
С ув.Шурик!

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
Air Jordan зараз поза форумом  
Старий 04.06.2021, 11:43   #53
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
Вже і літо надворі, а сезон хруща так і не відкрито по людськи. Тож ситуацію треба край виправляти! Жук ще є, хоч і не стільки, як прискіпливих кровосісів-комарів. Пару жмень хрущів пропливають в пустий слід і ніхто ними не цікавиться. Остання спроба і жучок тихенько зникає з поверхні, лишивши по собі тільки кола на воді. Це не головень і не жерех, ті завжди з характерним чмаком знімають з поверхні жука, така тихенька манера притаманна нашому новоявленому червонокнижнику в'язю. Витримую нетривалу паузу і підсікаю. Хтось натужно завовтузився в глибині, це явно не недоросль якась. Рибина відчайдушно пручається на потужній Деснянській течії, та все ж опиняється в моїх руках. Гарнющий, круглий, широкоспиний красень золотом переливається в свіжій соковитій ще непожухлій траві. Вже не змарновано сезон хруща, почин є і гарнецький! На останок розбавляю свій вечірній набір трофеїв стандартною для цього року спіннінговою чехонькою. А комарі стають дедалі лютіші в своїх потугах вижити мене з вечірньої ріки.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  195472803_1570754363263892_425518004143781289_n.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  112,5 КБ
ID:	906932   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  196249592_1570754353263893_1617746722576836938_n.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  233,1 КБ
ID:	906933   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  195593093_1570754356597226_6034339189635483957_n.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  60,6 КБ
ID:	906934   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  195371333_1570754359930559_3178950528784118904_n.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  144,5 КБ
ID:	906935   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  195887621_1570754366597225_1609267593620523042_n.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  181,7 КБ
ID:	906936  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  195339024_1570754369930558_3396215567585941306_n.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  143,7 КБ
ID:	906937  
Lavr зараз поза форумом  
Старий 10.06.2021, 14:43   #54
mabilochka
 
Аватар для mabilochka
 
Реєстрація: 14.10.2006
Звідки Ви: Киев, Лесной. Изготовление и обслуживание аквариумных систем.
Дописи: 1.306
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 1.632
Поблагодарили 5.277 раз(а) в 404 сообщениях
Сорокошичи.
по судаку совсем хреново, но один трофей взяли! всех с открытием!!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-1a989d880c4c2dd52add94be1172c68f-V.jpg
Переглядів: 22
Розмір:  88,7 КБ
ID:	906938  
mabilochka зараз поза форумом  
Старий 13.06.2021, 22:03   #55
Cooken
 
Аватар для Cooken
 
Реєстрація: 25.02.2009
Звідки Ви: г.Житомир. Посудомойка)
Дописи: 1.671
Images: 23
Сказал(а) спасибо: 7.415
Поблагодарили 49.213 раз(а) в 1.343 сообщениях
Кто ты такой - ЧАПЛО????

... Я думаю многие из вас слышали такое выражение касательно рыбы как Чапло, звучит странно, не так ли, что еще за Чарли - "Чаплин", это нужно же так "обозвать" моего любимого всей душей - Голавля ...

Летнее и весеннее время, это всегда лучший период чтобы поискать именно белого хищника, вода прогретая, рыба относительно активная, и да ... я очень ждал подходящее время, чтобы половить эту рыбу целенаправленно на малых реках, где непролазные дебри, высокая полевая трава, и тихо шумит река, да, это свой нереальный кайф ...

Вооружился легкой снастью, пару коробок в воблерами, и кроксы, удобно, можно и в воду зайти и снять быстро если нужно ...

После нашего шествия по малым рекам с Серегой Гаджетом, не мог не приехать еще раз, вот как не крути - малые реки Полесья, это маленький дар Божий, для нас рыболовов...



С аномальной весной, летом и дождями уровень в реке ну просто шикарный, обратное течение, все заливы с водой, и да, болота иногда нужно тоже обходить почти по "каштаны", чтобы добраться до «суперточки», ну уж поверьте, оно того стоит.

Блуждания, поиск и подбор приманки, горизонта ловли, очень важный аспект, только через час полтора, удалось заработать - этот сумасшедший удар, и сразу 1 кг +, так званый "Чапло" весь крошечный воблер минноу - тини фрай 50, был в шахте.



+




Насколько-же круто побороться с крупной рыбой на малой реке, иногда ширина ее не превышает 10-15 метров, но есть же трофеи, не все так грустно ...

+




Скажу несколько слов о проводке, медленное вращение с паузами всегда актуально не только в холодное время, ну и в теплое, странно - кренки он пропускал на этой точке, а стоило опустить воблер SP - чуть глубже, ву-А-ля, до сих пор этот сумасшедший удар в памяти...



Весов не было, не могу утверждать точный вес, но ровно 50 см, а это +- за 1 кг точно, прошлый год (архивное фото) 50 см - был 1 кг 065 гр ...



Эйфория от поимки такой рыбы, меня долго не покидала, уже рыбалка состоялась, но хотелось еще и еще, это как с родниковой водой, она мягкая и очень приятная, ее пьешь и пьешь и невозможно ей насытиться ...

Чередуя места, и приманки, доставал непоседливый окунь, но тот-же ридж 46s, косил полосатого - как косарь утреннюю траву по росе ...



+


Я часто замечал такую картину, что с поднятием солнца, голавль, более активен, а те же кренки - активные, шумные, которые с утра не работали абсолютно от слова совсем, приносят к ряду 2 рыбы, и еще несколько его фирменных "скубков" ...



+




Нечего и добавить легендарный "Чабби" от Джакала, это уже неотъемлемая часть коробки - как и опытного, так и начинающего охотника на "Чарли Чапло" ...

+




Заметил еще одну закономерность, со сломом погоды, перед дождем - лобастый часто активизируется, было три эпизода, сход, удар, и хорошую еще щуку слил, явно под 2 кг +-

Пересидел тучу с грозой под кустом, покушал, а дайка, я проверю точку еще раз, первая проводка, поклевка - и "шнур", нет не Сергей Шнуров, а просто не крупная щука на, "рыжика".



+






Река - это дама с характером, ее иногда очень тяжело, понять, прочитать, но дарит она иногда и приятные сюрпризы, в виде "чахлой" она же чехонь, сабля и прочее, с удар, все как положено, казалось-бы мелочь, но как приятно разнообразить еще один вид ...



Постоянно беру с собой колебалки, но к ним зачастую попросту не доходят руки, так ... хватит ... Select Deeper 3.5g, дальний заброс и с первой-же проводки - рыба.



+




На этой ноте эксперименты с колебалками не закончились, в ход пошла Select Omega 2.8g 34mm #25, и мелкий, но довольно бойкий жерех - заставил меня приятно улыбнуться, люблю эту рыбку, редкая она в нашем регионе.



+




Самая, наверное, вкусная еда после рыбалки, когда ты прошел от машины к машине по фитнес трекеру 18 км, поймал рыбу, насмотрелся поклевок, ты очень уставший, но очень доволен, тушенка, вермишель, свежие овощи, казалось-бы простая еда, на реке - это пища Богов!



Ночь, палатка, крепкий сон, как швейцарские часы, утро было тяжелое на подъем, нет, я не употребляю, просто очень устал, эмоции, рыба, много топал, относительно не плохо ловил, а еще нужно все это дела фотАть, а то еще не поверят, скажут, что все "блогеры" - брехуны.

Идя по полю к реке, увидел удивительное дерево, не подумайте плохо, но услышьте меня, мою точку зрения, оно как люди с ограниченными возможностями, в него ударила молния, половина дерева, "мертвая" вторая же наоборот зеленая, растет, и пытается цепляться за жизнь ...



И данное дерево, и такие люди у меня вызывают только уважение и восхищение ...

Река великолепная, завалы корней, по полю Ирисы растут, ну как же прекрасная природа, дикая природа ...

+




Любая рыба, пойманная на спиннинг - она желанная даже окунь с ладошку "бедного" повара)))



Всегда любил облавливать микро, "карманы" под противоположной стороной реки, это может быть точка метр на метр, но даже в такой локальной норке - может стоять рыба.



+






Приманка - иногда выступает второстепенную роль, главное добросить туда куда надо и бамц - рыба!

В моих коробка более 100-та воблеров на голавля, люблю я эту рыбу ну прям очень и очень, и всю зиму акции, барахолки и прочие ресурсы, ну как минимум на 10 к гривень, прибавилось "пластмассы" в моих "сундуках" головлятника.
Один их них уже был упомянут выше это "Фраер" 50 SP, он - же Jackall Tiny Fry 50SP, медленное вращение катушки - и сумасшедший удар ...

+




Насколько-же приятно поймать именно крупного, его нрав, сопротивление, до самых ног он как бунтарь, именно за этим и едешь ...



+


В эту поездку было поймано много рыбы, щука, окунь, жерех, чехонь, голавль, был сход крупного жереха явно за 2 кг, много ударов, сходов - скубков, эти два дня пролетели реально как мгновения глаза, спасибо тебе река ...

Главное, что в этот выезд я поймал своего - Чапло ....



Все отпущено.

С ув. Юрий Вознюк.
Cooken зараз поза форумом  
Старий 16.06.2021, 22:59   #56
витусик
 
Аватар для витусик
 
Реєстрація: 20.05.2009
Звідки Ви: Киев. Троещина.
Дописи: 1.694
Images: 22
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 6.386
Поблагодарили 30.224 раз(а) в 1.465 сообщениях
Квх.

В жизни есть всего два важных решения - куда идти и кого с собой взять(с)

В длинный летний день если правильно распределить время , то можно всё успеть, - и грибочков пособирать и рыбки половить.👍🔥🎣
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-8cf4b80177adb49a5b4300d518b25346-V.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  72,1 КБ
ID:	906939   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-5994b5b55df9a15466bbadc7daccc3c0-V.jpg
Переглядів: 12
Розмір:  90,0 КБ
ID:	906940   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-8e974b8c2de39d4d91c90db2fb509ec4-V.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  156,6 КБ
ID:	906941  
витусик зараз поза форумом  
Старий 17.06.2021, 17:08   #57
Птица
 
Аватар для Птица
 
Реєстрація: 25.10.2006
Звідки Ви: Киев, Троещина
Дописи: 387
Сказал(а) спасибо: 254
Поблагодарили 2.473 раз(а) в 107 сообщениях
Лещ с лодки

Каждый год стараюсь пару раз выйти на лодке в районе Северного (Московского) моста и половить леща. Обычно клюет хорошо и за одну-две рыбалки надоедает. Так было и сегодня. Не смотря на сильное течение и ветер, ловить было комфортно так как вышел на надувасе 360 с мотором, а не как обычно на уфимке, которую болтает на волне. Да ещё и с креслом- красота. Клевало так, что забудешь обо всем. Кормил чисто горохом, без сыпучек, на крючке пучек опарыша. Много клевак, много сходов, но и в садок попали васыли. Как обычно пригорел, но доволен.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210617_091904.jpg
Переглядів: 13
Розмір:  89,8 КБ
ID:	906942   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210617_094926.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  75,6 КБ
ID:	906943   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210617_105214.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  145,6 КБ
ID:	906944   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210617_102324.jpg
Переглядів: 13
Розмір:  123,6 КБ
ID:	906945  
Птица зараз поза форумом  
Старий 22.06.2021, 12:31   #58
Дмитрий с нивок
 
Аватар для Дмитрий с нивок
 
Реєстрація: 17.02.2017
Звідки Ви: на Нивках. работаю в интернет компании
Дописи: 182
Сказал(а) спасибо: 283
Поблагодарили 7.271 раз(а) в 182 сообщениях
Хоцки

Устроил себе мини отпуск, 5 дней на просторах квх. Нарыбачился от души!!! Судак с ямы свалил на поливы, стоял на глубине 3-4м. поодиночно. Клевал часик утром и часик вечером, розмер хорошый! Всего пару судачков до кила попалось, остальные кило полтора, щучка за кило влетела и один хороший окунь влетел. Наш лагерь стоял на поляне белых грибов, мы их выращивали до определённого размера и потом употребляли в пищу , грибы ели почти каждый день. Ну как то так!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-7a055170aef20306066d5207c7b42da7-V.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  100,9 КБ
ID:	906946   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-0213fc88115356252f2f00668d5e08ed-V.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  69,6 КБ
ID:	906947   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-81fa14d718784bbdac283273c7dbafe6-V.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  82,6 КБ
ID:	906948   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210618_070817.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  85,5 КБ
ID:	906949   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210617_064850.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  108,9 КБ
ID:	906950  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210618_095123.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  159,2 КБ
ID:	906951  
Дмитрий с нивок зараз поза форумом  
Старий 23.06.2021, 17:18   #59
МаксимусС
 
Реєстрація: 07.07.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.224
Сказал(а) спасибо: 7.105
Поблагодарили 17.358 раз(а) в 1.230 сообщениях
Пенопласт да каша;)

Этот год в сравнение с прошлым- лещевым, не идёт, уже кучу мест поменял на двух реках...
Результат то конечно есть, но раздач, не было(ну и фильмов ,смотрю , в Ютубе от профи блогеров,
как надо правильно косить леща на фидер тоже нет-сорказм).
Так вот сегодня был на реке в троещенской области,
как всегда целенаправленно ловить только леща(кляпса выпускал н а х- много)на пену,
получилось поймать двухчасовой проход рыбы, регулярных поклевок не было.
Что поймал смотрите на фото(пару околодвушечных забрал).
ЗЫ река в будний день это что-то скажу я вам...
Занял нужный "кабинет", устроил там нудистский пляж с купалками и загоралками.
И никто даже не помешал этому. Кайф!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210623_164128.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  47,8 КБ
ID:	906952   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210623_163815.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  54,5 КБ
ID:	906953  
МаксимусС зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Ruma (01.08.2021)
Старий 25.06.2021, 21:42   #60
Ruma
Модератор
 
Аватар для Ruma
 
Реєстрація: 01.04.2006
Звідки Ви: Киев Массив Радужный специальность: Ландшафтный архитектор
Дописи: 3.099
Images: 1
Blog Entries: 6
Сказал(а) спасибо: 10.895
Поблагодарили 11.156 раз(а) в 1.481 сообщениях
Позвонил мне мой боевой товарищ по всем рыбацким авантюрам - а давай на рыбалку на пару часиков на леща поедем.
На леща и на пару часиков? - А это как? оно ж такое шо его выкармливать надо.
- Ну помнишь мы с тобой в такое интересное место ездили в прошлом году, где он клюёт только пару часов утром и пару часов вечером.
- Хм, а ведь может и сработать - Решено едем, тем более не далеко
Кашу варить не стал хоть он в тех местах к гороху очень и расположен но времени было жалко. Решил кормить уже привычной мне Miracle-feed.
Добрались без приключений но весело - под музычку [[Ссылки только членам профсоюза. ], быстро замешались, собрали по пару прутов и в бой. Прикормку смешал три вида - Анис, Криль, и Корица-Шоколад. Активно прокормили точку - честно скажу , ленивый я стал, в следующий раз кормить буду меньше ибо тяжко.
И вот мы застыли в ожидании поклёвки - а её всё нет и нет, 15 минут, пол часа, час....
У нас уже постные рожи - неужели пролёт? Ну всегда же клевало в это время , как по часам.
И вдруг фидер зашатало, подсечка и вот он первый лещик... Ан нет - карась, и хороший.
Снимаю с крючка и ничего понять не могу - а лещ где? Карася тут за прошлый сезон не было ни одного.
И тут напарник ловит первого килушного лещика - всё-таки он есть А дальше было пару часов активного клёва, клевали лещики в районе килограмма весом, подлещики, густера, белоглазка и синец. Вся мелочь топилась, два часа активного клёва - душу отвёл, правда много холостых поклёвок и сходов, но это не испортило нам рыбалку.
И вот под конец когда клёв уже стихал, я увидел красивый загиб квивера с последующим отстрелом и провисанием шнура. Как же он упирался, и потом ещё чуть не выскочил из подсаки, но всё таки при помощи Друга этот лещик был взят и доставлен в садок.
Так и пролетела наша спонтанная рыбалка. Кайф получен - чего и всем желаю
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210624_202317.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  115,7 КБ
ID:	906954   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  изображение_viber_2021-06-25_04-35-08.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  187,9 КБ
ID:	906955   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  изображение_viber_20о21-06-25_04-35-08.jpg
Переглядів: 28
Розмір:  135,0 КБ
ID:	906956  
Ruma зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
i-ribak (15.08.2021), YAR (01.08.2021), Толянычъ (01.08.2021)
Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:25.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua