Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Ультралайт
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Ультралайт
Обсуждение вопросов ловли на ультралайт-спиннинг. Снасти, приманки, техника и тактика

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.01.2009, 23:52   #1
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
Приобретение товаров для рыбалки через зарубежные Internet-магазины

ітак хочу поділитись своїм досвідом доставки деяких речей від буржуїв.
USPS Priority Mail - буржуйська доставка яка дуже приємна для нашого брата, хоча звісно є недоліки. Отже, терміни цієї доставки прийнятні посилка вийшла зі штатів 08.01.09 і 13.01.09 вона вже була в Україні. До речі 13 вона вже була на моєму місцевому відділенні звязку. На що хочу звернути увагу, вимагайте ідентифікаційний номр вашої посилки, тоді на сайті USPS можна слідкувати де вона на момент запросу. Є недолік після того як посилка прийшла в Україну, даний сайт вам буде постійно писати що ваш вантаж проходить розмитнення. Я по своїй наївності кожен день заходив аж до 16.01.09 і кожен день мені писало що вона розмитнюється, я вже навіт почав переживати, але одного вечора заглянув в почтовий ящик, а там лежало замурзане коряво написане повідомлення з місцевого відділення пошти. Тобто такого сервісу як EMS немає, і після того як посилка попала в Україну, краще самому турбувати місцеве відділення УкрПошти.
UPS - буржуйська доставка яка мені не сподобалась. Причини:
коли я зателефонував до них в Київ, баришня з приємним голосом мені з докором сказала, що якщо ви не дасте номер посилки, то ви її можете і не отримати на моє зауваження що ви курєрська служба доставки і ви змушені відправити мою посилку за вказаною адресою, вона знову тупо відповіла, якщо там на супровідних документах не вказаний ваш номер телефону, ми Вас можемо і не знайти, тому що ви фізична особа це мене дуже занепокоїло і попросив я свого партнера надати мені номер посилки. Партнер беззаперечно надав, після чого я побачив що посилка застряла в Києві і не рухається. Тоді я вже подзвонив в Львівське відділення УПСа і почув дуже цікаве запитання - "а Ви дійсно хочете отримати свою посилку?" тут я вже не витримав і теж запитав "а ви як думаєте? навіщо я її замовляв якщо б я її не хотів". Тоді мені повідомили, що я маю чітко підтвердити своє бажання про отримання посилки, вони зроблять запрос в Київ і якщо я заплачу 107,00грн "за супровід митного вантажу" вони превезуть її в Львів. Я блін дуже твердо їм сказав про своє "ХОЧУ", ну і на наступний день посилка була в Львові. Правда неприємності не закінчились, мене попросили самостійно зробити переклад інвойсу і надати їм, потім вони самі розмитнили мою посилку, ну і запевнили що вони мені її доставлять. Так як я працюю поруч, я сам приїхав і забрав свої речі Тепер напишу в яку суму мені обійшлась посилочка:
1. Сума товару - 143,6$
2. Сума доставки - 75,41$ (це виявилось пізніше, але це претензія до партнера)
3. Супровід митного вантажу - 107,00грн
4. ПДВ - 247,17 грн (чесно кажучи не зрозумів по якому курсу вони рахували, але якщо брати НБУ то в мене не виходила така сума) вообщем в мене виходить 22,5% але не 20% ПДВ
5. Мито - 130,12 грн (теж непонятка з курсом) але УПС казав що має бути 12%, в мене чомусь вийшло 11,7%
6. Послуги банку - 5,71 (ну це за те що я їм гроші заплатив )
Висновок: назва відповідає дійсності "упс" ну і не хочеться мені більше з ними мати справу.
Також поцікавився я в них скільки буде розмитнення спінінгів виявилось що дешевше і це буде становити 10% від вартості посилки ну і само собою ПДВ.
Разом з тим не дивлячись на сплошне попадалово я отримав такі речі SIMMS:
1. 3 XDRY Cowboy PlaidShirt - 307,9грн (сорочка "камбойська" типу не потієш в ній
2. WaderWick Light weight - 307,9грн (термобілизна тонка)
3. WaderWick Heavyweight - 462,16 грн (термобілизна товста, фліс дуже мякий)
4. RiverTek Long Underwear Midweight - 561,46 грн (термобілизна проміжна, ця дуже сподобалась)
5. Classic Logo Cap - 79,15 грн (блайзер SIMMS)
6. WaderWick Long Underwear - 342,87грн (ще одна проміжна термобілизна)
ну речі в реклам не потребують, скажу тільки що сорочка розміру М, мені здалась великуватою так як на мого кума L
P.S. шановний Мо, мо створимо якусь тематичну гілку, типу щоб народ ділився своїм досвідом?
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2009, 18:49   #2
donserg
 
Аватар для donserg
 
Реєстрація: 12.09.2007
Звідки Ви: Тернопіль,ТНЕУ, ІТЦ
Дописи: 51
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 22 раз(а) в 8 сообщениях
Цитата:
Допис від tosi Переглянути допис
ітак хочу поділитись своїм досвідом доставки деяких речей від буржуїв.
В мене у товаришів по рибалці вийшла точна така ж історія тільки в Тернополі
Замовили вони два спіна (одночасніка) на Кабеласі 80 і 60 баків, за доставку заплатили 60 баків, прийшло через UPS. Через USPS Кабелас не посилає нестандартні (тільки до 1 метра) грузи а тут було 2,2метра упаковочна труба. Так ось ці УПС зразу все тащать на таможню. Хлопці крім мита і ПДВ, ще робили радіаційний дозвіл в санстанціїї, відділ перекладачів робив завірений переклад і ще якийсь брокер оцінював товар... Короче наганялись і начекались - посилка в Києві на митниці 3 тижні лежала - аж поки вони її на Тернопіль привезли.

Тепер для Тосі - у Львові є фірма МІСТ - вона займається перевезенням зі штатів в Україну. Але треба щоб хтось із відтіля відправляв
Так ось, нам півроку назад в штатах брали 5 спіннінгів і відправляли в Тернопіль. Доставка 36 баків за трубу 2,5 метри 30см в діаметрі. Після відправки через 2 тижні принесли додому із посмішкою
:-)

Успіхів
Сергій
donserg зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2009, 22:41   #3
Вазых
Дед Щукарь - 2007
 
Аватар для Вазых
 
Реєстрація: 12.05.2006
Звідки Ви: Portland, OR
Дописи: 663
Сказал(а) спасибо: 149
Поблагодарили 123 раз(а) в 41 сообщениях
Цитата:
Допис від donserg Переглянути допис
Тепер для Тосі - у Львові є фірма МІСТ - вона займається перевезенням зі штатів в Україну. ... Після відправки через 2 тижні принесли додому із посмішкою:-)
Я не знал что они доставляют за 2 недели, мне посылка идёт 2 месяца Правда по 2 бакса за килограмм и большими ящиками
Вазых зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2009, 00:36   #4
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
Цитата:
Допис від donserg Переглянути допис
Тепер для Тосі - у Львові є фірма МІСТ - вона займається перевезенням зі штатів в Україну.
дякую, за МІСТ вже в курсі, більш того виявилось що я знаю їх топ-менеджерів, так що буду пробивати правда фірма мутна, вірніше якось напівлегально вони все це діло возять
P.S. ще 3 години, і я виїзджаю на першу нічну рибалку в цьому сезоні (немає такого смайліка, який би міг виразити мої почуття)
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2009, 17:30   #5
Yaros
 
Аватар для Yaros
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.573
Images: 26
Сказал(а) спасибо: 1.984
Поблагодарили 1.006 раз(а) в 331 сообщениях
Цитата:
Допис від tosi Переглянути допис
дякую, за МІСТ вже в курсі, більш того виявилось що я знаю їх топ-менеджерів, так що буду пробивати правда фірма мутна, вірніше якось напівлегально вони все це діло возять
Толя, вже 10 років брат з Канаді через Міст надсилае посилки і все гаразд. Так шо нормальна фірма.
Yaros зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2009, 10:11   #6
ввудашт
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 288
Сказал(а) спасибо: 134
Поблагодарили 231 раз(а) в 51 сообщениях
.

Цитата:
Допис від tosi Переглянути допис
ну речі в реклам не потребують, скажу тільки що сорочка розміру М, мені здалась великуватою так як на мого кума L
имея весь симмс в размере М, именно эта рубашка - S... но я мерял :-) ну и перчатки еще с бибами, на размер меньше желательно брать.
ввудашт зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2009, 23:11   #7
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
Цитата:
Допис від ввудашт Переглянути допис
имея весь симмс в размере М, именно эта рубашка - S... но я мерял :-) ну и перчатки еще с бибами, на размер меньше желательно брать.
а сам якого європейського розміру? мене просто підкупив їх віндстопер, я брав його теж М-ку сидить на мені як вилитий, а от термуха не облягає, хоча якщо брати шкалу їхню, і перемірятись самому, то мені все таки має підходити М-ка
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 09:30   #8
ввудашт
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 288
Сказал(а) спасибо: 134
Поблагодарили 231 раз(а) в 51 сообщениях
.

Цитата:
Допис від tosi Переглянути допис
а сам якого європейського розміру? мене просто підкупив їх віндстопер, я брав його теж М-ку сидить на мені як вилитий, а от термуха не облягає, хоча якщо брати шкалу їхню, і перемірятись самому, то мені все таки має підходити М-ка
Сам ближе к 50-му. :-)
в правильной одежде для рыбалки при выборе между "чуть больше" и "чуть меньше", всегда беру второе.
термо должно облегать, особенно сим-ское.
ввудашт зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 09:58   #9
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.324
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.886
Поблагодарили 26.964 раз(а) в 7.479 сообщениях
возвращаясь к покупкам за бугром.. посредством плат.карт.
по украине, как-то оплата тел. счетов нет проблем. при попытке зарегится на ебее или еще где не может авторизовать карту, то-ли банк не пускает перестраховывается то ли черт его знает. Карта гривневая виза классик. вроде все должно работать как я понимаю? в чем проблема, или надо звонить в банк узнавать? или заводить валютную карточку?
как это работает все?
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 10:10   #10
phreon
 
Аватар для phreon
 
Реєстрація: 07.08.2006
Звідки Ви: Киев (Дорогожичи), Ибис
Дописи: 2.329
Images: 5
Сказал(а) спасибо: 3.531
Поблагодарили 7.381 раз(а) в 807 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
возвращаясь к покупкам за бугром.. посредством плат.карт.
по украине, как-то оплата тел. счетов нет проблем. при попытке зарегится на ебее или еще где не может авторизовать карту, то-ли банк не пускает перестраховывается то ли черт его знает. Карта гривневая виза классик. вроде все должно работать как я понимаю? в чем проблема, или надо звонить в банк узнавать? или заводить валютную карточку?
как это работает все?
Позвоните в банк. Классик подходит, но в зависимости от банка возможны варианты.
phreon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 13:07   #11
alexd
 
Реєстрація: 25.02.2007
Звідки Ви: Винница Украина
Дописи: 153
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 3 раз(а) в 1 сообщении
SL
Была такая же ситуация - пробовал региться на ПейПале тоже не могло авторизировать карту (карта тоже Виза Класик гривневая) - позвонив в банк выяснил что для регистрации необходимо наличие на карте 1 бабасика или его эквивалента, а его там не оказалось - теперь пытаю жену где делись честно заныканые пять соток. но смотря на новые жены сапоги понимаю что денег уже нет
alexd зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 13:11   #12
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.324
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.886
Поблагодарили 26.964 раз(а) в 7.479 сообщениях
Цитата:
Допис від alexd Переглянути допис
SL
Была такая же ситуация - пробовал региться на ПейПале тоже не могло авторизировать карту (карта тоже Виза Класик гривневая) - позвонив в банк выяснил что для регистрации необходимо наличие на карте 1 бабасика или его эквивалента, а его там не оказалось - теперь пытаю жену где делись честно заныканые пять соток. но смотря на новые жены сапоги понимаю что денег уже нет
ды были там деньги. а 1 долл снимает уже пейпал при регистрации.. тока вот до этого не дошло не пускает банк, ну надо звонить короче
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 13:45   #13
Enrique
 
Аватар для Enrique
 
Реєстрація: 10.07.2006
Звідки Ви: Киев. Русановские сады
Дописи: 1.090
Сказал(а) спасибо: 2.174
Поблагодарили 1.619 раз(а) в 350 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
ды были там деньги. а 1 долл снимает уже пейпал при регистрации.. тока вот до этого не дошло не пускает банк, ну надо звонить короче
Банк случайно не Приват?
У них надо разблокировать возможность оплаты через онлайн-сервисы (заблокированы типа для безопасности). Возможно другие банки поступают точно так-же.
Enrique зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 14:10   #14
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.324
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.886
Поблагодарили 26.964 раз(а) в 7.479 сообщениях
Цитата:
Допис від Enrique Переглянути допис
Банк случайно не Приват?
У них надо разблокировать возможность оплаты через онлайн-сервисы (заблокированы типа для безопасности). Возможно другие банки поступают точно так-же.
не приват.. пейпал пишет
Цитата:
Эта кредитная карты отклонена банком-эмитентом. Для получения дополнительной информации о причинах отклонения вашей карты обратитесь в отдел по работе с клиентами организации, выпустившей вашу кредитную карту. Либо можно добавить другую кредитную карту.
бред какой-то) по украине то плачУ через инет. буду звонить в отдел карт.
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 14:50   #15
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
2 SL
все досить просто, ти не пройшов верифікацію на ПейПалі для всіх рекомендую карти виготовляти в нормальних європейських банках типу Unicredit або OTP Bank
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 15:00   #16
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.324
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.886
Поблагодарили 26.964 раз(а) в 7.479 сообщениях
Цитата:
Допис від tosi Переглянути допис
2 SL
все досить просто, ти не пройшов верифікацію на ПейПалі для всіх рекомендую карти виготовляти в нормальних європейських банках типу Unicredit або OTP Bank
не я не прошел, а банк не позволил) ну карта з/п-ная, возможно ограничения. придется забросить скорей всего это дело и сделать так как вы говорите, где в договоре, указано куда, чего и почем + моббанкинг.

вопрос закрыт
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 15:06   #17
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
на твому аккаунті пише що ти верифікований ? тобі назад 1,95$ повернувся на картку?
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 15:11   #18
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.324
Images: 358
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.886
Поблагодарили 26.964 раз(а) в 7.479 сообщениях
Цитата:
Допис від tosi Переглянути допис
на твому аккаунті пише що ти верифікований ? тобі назад 1,95$ повернувся на картку?
не дошло дело до этого.. там когда прикручиваешь карту идет ее проверка, дык на этом этапе выдало сообщение, что я писал ниже..
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 15:12   #19
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
виступлю в ролі рекламного агента OTP Bankа
так от, я тут нещодавно підключився до послуги OTP Direct це так званий домашній клієнт-банк, вообщем я тепер за 10грн в місяць - плачу за комунальні послуги не виходячи з дому, формую виписки за будь-який період, можу перекидати кошти з рахунку на рахунок, повне управління своїми рахунками. Інтерфейс дуже зручний, єдине напрягає що при здійсненні будь-якої транзакції потрібно вводити код з брелка, який оновлюється кожну хвилину
P.S. я зовсім не банківський працівник
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2009, 15:14   #20
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
я думаю, що ти щось не так робиш, тут краще пошагово все розтолкувати, 3-х значний код який ззаду на карточці написаний вводив?
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:41.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua