Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Соревнования, спорт, фестивали, сейшены > Соревнования и фестивали "Дома рыбака" > Архив раздела за прошлые годы > Архив 2009 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 23.02.2009, 23:06   #21
Dimedrol
 
Аватар для Dimedrol
 
Реєстрація: 12.01.2007
Звідки Ви: Киев, Оболонь
Дописи: 2.565
Images: 9
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 608
Поблагодарили 4.572 раз(а) в 673 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
В чому полягає "неспільність" запропонованої схеми??? Поясни, плііз...
Чому неспільно - тому що нерівна технічна оснащенність та рівень професіоналізму?

Навіщо неспільно - ?

От і все.
AndrewTM зі шваброю може прийде, як його класифікувати?
Сталєчнікі, фідерісти, спортсмени і шваброїди?

Навіщо такий розподіл між спортсменами та рибалками звичайному традиційно-аматорському доміковському змаганню? Мені просто цікаво. Я не протестую.
Dimedrol зараз поза форумом  
Старий 23.02.2009, 23:29   #22
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 Dimedrol

Я вже пробував аргументувати необхідність поділу на дві категорії. Можу додати ще аргументів. Дводенний формат для аматорів важкуватий, в тому числі і у фінансовому і у фізичному планах, а для спортсменів він звичний. Також не зайвою буде присутність спортсменів з інших міст. У 2007 на запрошення Романа(РМ) на Русанівці висадився потужний десант "західняків". Сподіваюсь, участь у тих змаганнях була досить пізнавальною для багатьох домових. Їхати в Київ на один день їм якось нецікаво, а дводенний формат, я сподіваюсь, вони підтримають і знову покажуть майстер-клас. Повір, там є чому вчитись. І не тільки для змагань - деякі прийоми дають великий плюс і в звичайній рибалці...
На жаль, неможливо розсіяти спортсменів по всій акваторії змагань - це не дасть такої необхідної для об'єктивності результатів однорідності умов. Тому і пропонується виділити їм окремі 2 зони.
І головне - спортсмени не повинні претендувати на спонсорські призи - це не чесно. У них більше досвіду, краще "озброєння" і прикормка. Чи, принаймні, повинні бути кращими .
П.С. Дані пропозиції не плід хвилинного помутніння свідомості. Вони народились не вчора, а обдумувались довгими зимовими вечорами. Прикидував різні варіанти, нмсд знайшов оптимальний. Варіантів було багато...
П.П.С. Не варто думати, що спортсменам РСК "Дом Рыбака" не вистачає суперників для тренувань. Будь-яке тренування спокійно збере 8-10 осіб, чого цілком достатньо для імітації змагального режиму. Просто є бажання поділитись набутим досвідом та навичками.
П.П.С. Поки що не почув жодного аргументу, що дана схема проведення турніру дає певні переваги (моральні, матеріальні чи ще які) спортсменам. Тому продовжую не розуміти суті диспуту.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 23.02.2009, 23:51   #23
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Киев, м"Харьковская"
Дописи: 4.207
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.982
Поблагодарили 38.386 раз(а) в 1.846 сообщениях
Цитата:
Допис від ANDREWTM Переглянути допис
Да какая разница.. спортсменны.. неспортсмены.. сталечники.. фидерщики.. Главное, что в одном месте соберуться единомышленники и каждый сможет найти там то, что ищет.. И не важно, по каким правилам и чем сосед ловит... И если РСК хочет, совместив приятное с полезным, провести "боевую" тренировку по правилам, приближённым к спорту, почему это должно меня пипчить, если я хочу ловить шваброй и на пену - мне то сие дозволено правилами. А делёж дипломов, медалей и призов лично для меня - дело второстепенное..
Цілком твереза та неупереджена думка.
Можу лише додати, що організаторам цих змагань видніше, у якому форматі їх проводити.
А кому це не до вподоби - у Києві одночасно можна провести кілька змагань з рибної ловлі - або через тиждень на тому ж самому місці.
Dood зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 01:28   #24
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від Dimedrol Переглянути допис
Чому неспільно - тому що нерівна технічна оснащенність та рівень професіоналізму?

Навіщо неспільно - ?
Саша.
Давайте вместе. Команда два человека на два дня,- и вместе!
Никто списков, так называемых спортсменов, не закрывал.
Заходите как спортсмены и участвуйте.
Берешь Педро -и Вы команда! Я без шуток.
Соревнования позволяют самому определить себя в списках.
Сражаешься один день и за призы?
То идешь в так называемые аматоры.
Хочешь участвовать по спортивным правилам?
Идешь командой на два этапа.
TUR зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 10:08   #25
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 TUR

Дякую за підтримку.
Хотілося б внести ще одне уточнення. Категорія "спортсмени" відкрита для всіх, хто створив команду. Жодних дискримінаційних умов немає. Тобто, не обов'язково бути володарем платформи, 5-6 запасних вудлищ і 34 літрів прикормки + 2 літри тваринного компоненту. В той же час категорія "аматори" закрита для тих, хто має досвід виступу в офіційних змаганнях регіонального та республіканського рівнів. Думаю, це очевидно...
Trolik зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 10:44   #26
jecck
Guest
 
Дописи: n/a
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
В той же час категорія "аматори" закрита для тих, хто має досвід виступу в офіційних змаганнях регіонального та республіканського рівнів. Думаю, це очевидно...
Вот тут ты правильно уточнил.....
Хотя тоже если я был на Кубке Украины только то я думаю это не особый показатель...
 
Старий 24.02.2009, 10:48   #27
Роман(РМ)
 
Аватар для Роман(РМ)
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Почти Оболонь
Дописи: 4.553
Images: 9
Сказал(а) спасибо: 1.940
Поблагодарили 8.731 раз(а) в 982 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Дякую за підтримку.
Хотілося б внести ще одне уточнення. Категорія "спортсмени" відкрита для всіх, хто створив команду. Жодних дискримінаційних умов немає. Тобто, не обов'язково бути володарем платформи, 5-6 запасних вудлищ і 34 літрів прикормки + 2 літри тваринного компоненту. В той же час категорія "аматори" закрита для тих, хто має досвід виступу в офіційних змаганнях регіонального та республіканського рівнів. Думаю, це очевидно...
так а мне ж тогда куда???
умные направо ,красивые налево..мне теперь что разорваться????
Роман(РМ) зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 10:51   #28
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від Роман(РМ) Переглянути допис
так а мне ж тогда куда???
умные направо ,красивые налево..мне теперь что разорваться????
Похоже, Рома, тебе судьбой суждено организовать какую-нибудь Изумрудка-Тим и показать спортсменам "кузькину мать"
VIVA зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 11:15   #29
Роман(РМ)
 
Аватар для Роман(РМ)
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Почти Оболонь
Дописи: 4.553
Images: 9
Сказал(а) спасибо: 1.940
Поблагодарили 8.731 раз(а) в 982 сообщениях
Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис
Похоже, Рома, тебе судьбой суждено организовать какую-нибудь Изумрудка-Тим и показать спортсменам "кузькину мать"
А ты представляешь что будет если Изумрудка тим вдруг выиграет? у спортсменов начнется ломка стереотипов и пропадет уверенность

лучше не будем рисковать...

аматоры- наше призвание, продвинутые аматоры....
да и може из призов чего полезного достанется- а то кризис - нема за шо покупать сенсасы по 80грн /кг
Роман(РМ) зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 11:46   #30
VIVA
 
Аватар для VIVA
 
Реєстрація: 14.08.2006
Звідки Ви: Киев, Русановка
Дописи: 2.011
Сказал(а) спасибо: 517
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 290 сообщениях
Цитата:
Допис від Роман(РМ) Переглянути допис
А ты представляешь что будет если Изумрудка тим вдруг выиграет? у спортсменов начнется ломка стереотипов и пропадет уверенность

лучше не будем рисковать...

аматоры- наше призвание, продвинутые аматоры....
да и може из призов чего полезного достанется- а то кризис - нема за шо покупать сенсасы по 80грн /кг
На поражениях учатся. У кого пропадет уверенность - такой тот спортсмен

А в аматоры тебе нельзя. Ты ж "запятнан" участием в официальных региональных и прочих соревнованиях! Или я не прав?
VIVA зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 12:03   #31
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис
А в аматоры тебе нельзя. Ты ж "запятнан" участием в официальных региональных и прочих соревнованиях! Или я не прав?
Не прав... Пан Роман(РМ) у пиятиці не помічений, зв'язків, що травмують його гідність за ним також не помічено...

2 Роман(РМ)
А чому б і ні?, Створіть команду Изумрудка та виставте її проти спортсменів... Цікаво буде поборотись... Та і закріпити своє повернення у спорт новою перемогою теж не завадить
Trolik зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 12:05   #32
Папа Ву
 
Аватар для Папа Ву
 
Реєстрація: 09.04.2006
Звідки Ви: Левый сектор
Дописи: 2.558
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 1.821
Поблагодарили 5.855 раз(а) в 774 сообщениях
Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис
На поражениях учатся. У кого пропадет уверенность - такой тот спортсмен
+100
Вообще, в той же России спортсмену и в голову не придет подать заявку на участие в список любителей (если имеется разделение). "Западло", как говорится. Один раз он, допустим, выиграет призы - зато потом с него весь коллектив смеяться будет и не уважать. Отаке.
Папа Ву зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 14:25   #33
Виннипушка
 
Аватар для Виннипушка
 
Реєстрація: 20.09.2006
Звідки Ви: Киев, Лесной массив
Дописи: 456
Images: 20
Сказал(а) спасибо: 302
Поблагодарили 414 раз(а) в 48 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
П.С. Дані пропозиції не плід хвилинного помутніння свідомості. Вони народились не вчора, а обдумувались довгими зимовими вечорами. Прикидував різні варіанти, нмсд знайшов оптимальний. Варіантів було багато...
От як на мене то такі пропозиції є цілком слушними, це виважені та виношені не один день в голові ідеї. Мені як людині що любить фідер, та трохи в цьому розуміється, на даному етапі своєї просунутості важко віднести себе до спортсмена, бо то є велика праця, досвід та безліч жопочасів проведених на водоймі. Але ж свою просунутість залюбки хотілося б підвищувати, та оцінювати свої досягнення можливо тільки на отаких змаганнях таких самих аматорів як і я. Рівень аматорів з року в рік стає де далі вищим і тому можливо після якогось сезону я зрозумію шо все чувак, пора тобі пробувати спортсменів обловлювати і то вже буде другий етап розвитку своєї просунутості. А так коли в тебе нібито й є розвиток, а на аматорських змаганнях тебе все одно кожного разу обловлюють спортсмени, то вже в мізках зароджується крига, яка охолоджує мій мозок і думки мої про бачення себе спортсменом теж холонуть.
З другого боку ловити поруч зі спортсменом то є безмежний досвід і особистий розвиток стрімкіше піде вгору безперечно.
Виходе, що спортсмен на аматорських змаганнях і зайвий і потрібний одночасно.
Тому мені подобається те що пропонується, бо буде можливо більш реально оцінити свої здобутки та перейняти корисне від спортсменів, та й спортсменам теж буде думаю більш цікаво побадатись між собою ніж вигравати в аматорів. При цьому буде завжди цікаво дізнатись різницю загального вилову між першими місцями від обох сторін.
Виннипушка зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 15:01   #34
Роман(РМ)
 
Аватар для Роман(РМ)
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Почти Оболонь
Дописи: 4.553
Images: 9
Сказал(а) спасибо: 1.940
Поблагодарили 8.731 раз(а) в 982 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Не прав... Пан Роман(РМ) у пиятиці не помічений, зв'язків, що травмують його гідність за ним також не помічено...

2 Роман(РМ)
А чому б і ні?, Створіть команду Изумрудка та виставте її проти спортсменів... Цікаво буде поборотись... Та і закріпити своє повернення у спорт новою перемогою теж не завадить
Мы посовещались и решили что выступим аматорами...какие мы спортсмены?..- лЮБИТЕЛИ...
Роман(РМ) зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 18:41   #35
Yury
Аксакал
Baby-killer форева
 
Аватар для Yury
 
Реєстрація: 15.04.2006
Звідки Ви: Obolon town, Kiev
Дописи: 3.407
Images: 750
Сказал(а) спасибо: 11.566
Поблагодарили 15.218 раз(а) в 1.480 сообщениях
Очікуємо на Регламент...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Ти готовий.jpg
Переглядів: 52
Розмір:  109,3 КБ
ID:	26991  
Yury зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 18:51   #36
Роман(РМ)
 
Аватар для Роман(РМ)
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Почти Оболонь
Дописи: 4.553
Images: 9
Сказал(а) спасибо: 1.940
Поблагодарили 8.731 раз(а) в 982 сообщениях
Вопрос- а во второй день итоги в общей пасочке- или в разных???
просто интересно- таки смогут аматоры хотябы приблизится к сортсменам- или как?

или как всегда - общий лист- второго дня- из которого спортсмены переносят свои резцультаты в спортивную графу?
Роман(РМ) зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 18:59   #37
Папа Ву
 
Аватар для Папа Ву
 
Реєстрація: 09.04.2006
Звідки Ви: Левый сектор
Дописи: 2.558
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 1.821
Поблагодарили 5.855 раз(а) в 774 сообщениях
Цитата:
Допис від Yury Переглянути допис
Очікуємо на Регламент...
Юра, ЗАЧЕТНЕЙШИЙ баннер-реклама! Не хватает даты проведения и места (хотя и так понятно по заднику)) )
Папа Ву зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 19:02   #38
Dimedrol
 
Аватар для Dimedrol
 
Реєстрація: 12.01.2007
Звідки Ви: Киев, Оболонь
Дописи: 2.565
Images: 9
Blog Entries: 12
Сказал(а) спасибо: 608
Поблагодарили 4.572 раз(а) в 673 сообщениях
При расчете 13-го места спортсмены не учитываются.
Dimedrol зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 19:04   #39
Yury
Аксакал
Baby-killer форева
 
Аватар для Yury
 
Реєстрація: 15.04.2006
Звідки Ви: Obolon town, Kiev
Дописи: 3.407
Images: 750
Сказал(а) спасибо: 11.566
Поблагодарили 15.218 раз(а) в 1.480 сообщениях
Цитата:
Допис від Крошка Енот Переглянути допис
Юра, ЗАЧЕТНЕЙШИЙ баннер-реклама! Не хватает даты проведения и места (хотя и так понятно по заднику)) )
... Из краденых деталей...
... я еще крестиком вышивать могу... ((с) Матроскин)
Yury зараз поза форумом  
Старий 24.02.2009, 19:58   #40
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 Роман(РМ)

[QUOTE=Роман(РМ);179685]Вопрос- а во второй день итоги в общей пасочке- или в разных???
/QUOTE]

Роман, ну написано ж - 2 категорії, 2 заліки. Тобто і дві таблиці з результатами. І 2 пасочки з призами. Ось Сашко вже все зрозумів... Цитую :"При расчете 13-го места спортсмены не учитываются." Кінець цитати.
Trolik зараз поза форумом  
 

Мітки
змагання, плітка, плотва, плотва-2009, соревнования



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:32.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua