Вернуться   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Поплавочник
<<Базар Бухара>> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>> <<Чат>> <<Хрустальный Грот>> <<Світ рибалки>>

Важная информация

Поплавочник
Ловля на поплавочные снасти - от поплавчанки до матча и штекера.

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый Сегодня, 19:52   #261
Eger21

Благодарили 8 раз(а) в 5 сообщениях
Риболовля в межах міста, тим паче - в реакреаційній зоні, яким є Тернопільський став, це додаткове навантаження на нервову систему. Приходиш відпочити, а тут... Втім, дістають не звичайні люди, а місцеві рибалки. В їх розумінні - риба там де її ловлять інші: наближаються надто близько, створюють додатквий пресинг на рибу. Але я не про це хотів запитати. Як на мене, 5-ка не годиться для рибальства на ставу. Часто-густо не вистачає 1.5-2 м, щоб ближче підтягнути рибку в активну зону. Єдине виключення - похмура днина, коли освітленість невисока і риба не надто шугається. Щоб не лякати об'єкт лову, при закиданні не використовую повний мах, завжди кидаю "з руки". Як на мене, оптимальна техніка закидання. Інколи при вітрі 3-3.5 м/с використовую повний мах. Буває робоча рука просто "гудить" після 3-4 годин рибальсива "шестіркою". Але це - приємна втома: ти відпочив, отримав задоволення від спілкування з природою, рибку відпустив, сподіваєшся, що завтра на тебе чекатимуть такі ж непервершені емоції.
Eger21 вне форума   Ответить с цитированием
Старый Сегодня, 20:27   #262
Vladek

Благодарили 12 раз(а) в 9 сообщениях
Цитата:
Сообщение от Eger21 Посмотреть сообщение
Втім, дістають не звичайні люди, а місцеві рибалки. В їх розумінні - риба там де її ловлять інші: наближаються надто близько, створюють додатквий пресинг на рибу.
А для мене рибалки, навпаки, додатковий стимул і можливість побалакати, поділитися досвідом, навіть просто поспостерігати за чиєюсь технікою лову.
На Чайці часто-густо стоїмо на відстані 4-5 м один від одного і це ж цікаво, коли поплавки близько, в тебе клює, а в сусіда - ні (чи навпаки).
Минулий рік в мене був уловистим по плотичці на перловку, а поруч більш ніхто на це не ловив, тому були ситуації, коли в мене, для прикладу, 30 шт в улові, а в сусіда - 10 шт, і ловимо поруч.
Хоча, чутливість поплавка теж грає роль, особливо восени, коли плотичка клює ледь притоплюючи поплавок. Цього року хочу спробувати поплавки Кралусо, зі змінними антенками, подивлюсь як вони у порівнянні із бальсовими від Флагмана.
Vladek на форуме   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра