Перегляд одного допису
Старий 07.03.2018, 08:35   #14
Alex_m
 
Аватар для Alex_m
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Живу в г.Лубны. Работаю где-то по Полесью :)
Дописи: 1.575
Сказал(а) спасибо: 2.852
Поблагодарили 3.202 раз(а) в 586 сообщениях
Цитата:
Допис від Индеец Переглянути допис
И дело вовсе не в рентабельности, а в сохранении аборигенных видов рыб в днепровском каскаде и притоках. В восстановлении популяции и нерестилищ.
Нерестилища, від яких залежить и Дніпровська риба, не завжди ж Дніпро. На нерест риба йде ( точніше, йшла, тому що зараз тих малих річок і річечок вже й не на всякій карті є) , в притоки Дніпровські і там теж розходилась по приточкам уже тих річок. А зараз просто нікуди йти на нерест, залишки риби скупчуються в тих місцях де раніше були нерпестові місця. І тут її вже чекають "голодаючі". З кожним роком все менше риби на нерест, відповідно менше приплоду і т.д.

Я не особливо їхтіолог, але таки мені здається що риба на нерест йде туди де "народилася", і тільки в випадку що нікуди вже йти, нереститься коли попадя і де попаде ... А то і взагалі не нереститься. Якщо це не так, то тоді не зовсім зрозумілих хід різної риби - від верховода до сома, вгору по р. Сула і потім по її дрібнішим притокам. Потім, після нересту вже скочується вниз, в Дніпро. Ну, що зуміло вижити. Так само по р.Дніпро, нереститься ж риба не тільки в межах Києва і околиць.

Тому, так мені здається, скільки не зарибляй водойми, без відтворенння нерестилищ і контролю за виловом хоча б в нерестовий період, риби не збільшиться в воді.
Alex_m зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням