Перегляд одного допису
Старий 02.06.2018, 19:04   #9
CRESH
 
Аватар для CRESH
 
Реєстрація: 23.11.2012
Звідки Ви: Киев
Дописи: 894
Сказал(а) спасибо: 3.022
Поблагодарили 4.648 раз(а) в 252 сообщениях
До праці 02.06.2018

Привіт рибацюгам і не тільки. Мінімум тексту, максимум інформації. Сьогодні рибалив на Собачому гирлі, все як завжди, погода вогонь, рибка активна. Почав від голожопих і по березі вдалину, першого смугастого зловив буквально відразу, потім ще, а потім обрізало клювання, почав міняти снасті, воблери (кренки, мінохі, волкери, поперы), тиша, правда на Чабік вихід був, але, але..., різноманітне залізо так само пішло в хід - тиша, джиг так само мовчав, потім обрив, новий поводок і знову в бій, нуль, хоча риба активна (окунь як мінімум, і щось незрозуміле, воно мене навіть налякало коли в черговий раз вийшло на полювання за дрібною рибкою прям біля мене в метрі, правда за спиною , я припускаю що це була щука). Перепробувавши фаворитів і не тільки, вирішую що варто спробувати блешню Маніячку Поліглот 5 граммів, підчепив, і знаєте справа пішла, в цілому, сьогодні риболовлю зробила саме ця блешня. Був обмежений в часі, на риболовлю на все про все було кілька годин. Цікавий факт, сьогодні у мене був схід максимального окуня поки що в цьому сезоні, в тому красені був точно під кілограм. Практично весь окунь як і той що зійшов брав ось ось на межі підьйому приманки з води. Окунь брав принаду практично заковтнувши, дрібних особин не спостерігалося. Родзинкою риболовлі стала спіймана чехонь на п'ятий Поліглот, вона його майже з'їла! Якось так. Всім правильним рибалкам НХНЛ! З повагою Шиян Іван.

п.с. за останні тижні три хотілося написати як мінімум п'ять звітів, але не зрослося ... що маю, то маю))
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20180602_074042.jpg
Переглядів: 1028
Розмір:  299,3 КБ
ID:	717922   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20180602_074201.jpg
Переглядів: 1313
Розмір:  384,9 КБ
ID:	717923   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20180602_075319.jpg
Переглядів: 885
Розмір:  300,4 КБ
ID:	717924  
CRESH зараз поза форумом  
58 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей