Перегляд одного допису
Старий 12.03.2018, 11:52   #65
Vladfisher
 
Реєстрація: 26.02.2018
Звідки Ви: Киев.
Дописи: 9
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 387 раз(а) в 9 сообщениях
Post Ловля весняної плотви

Вже раз десять змазув і перемазував катушки, діставав складав і розкладав спінінг, а весна так і не настає. Але повітря вже зовсім весняне, а значить є надія на швидке оновлення природи під весняним крилом. Десь на початку свого фідерного шляху стикнувся з проблемою, коли ловиши плотву весною, все по науці, під кліпсу в темпі, з тонкою жилкою і маленьким гачком, а якійся дід-сталевар з 0.30 жилкою і гаком обловлює тебе майже вдвічі. Але вже зовсім скоро коли нерестовий хід закінчується, ти знову на коні і спортивнвна тактика виявляється переможною. З часом я дійшов висновку, що зупинити прохідну плотву кормом в одному місці майже неможливо. І лише активний пошук риби зможе привести до великої уількості клювань.Хаотично закидати годівницю на різні відстані звичайно буде приносити результат, але набагато краще буде поступове змішення точки ловлі. Наприклад: Знаходимо перспективну точку, кліпсуємось, трохи ловимо, якщо клювань немає,знімаємось з кліпси, відматуєм 5 обертів катушки і знов кліпсуємось. Ящо тут теж небуде клювань знімаємось з кліпси і переходимо далі. Мені інколи доводилось знайти плотву лише за дальньою бровкою на відстані 70 метрів. Ще одним цікавим нюансом, який може повпливати на кількість клювань це приманка і її подача. На різних водоймах все по різному, наприклад на Десні риба полюбляє обємні приманки, тоді як на Дніпрі в межах міста по хорошій плотві працюють зовсім мініатюрні приманки у вигляді одного опариша з мотилем. Ще однією хитрістю є пінопластові кульки, при надівання їх нагачок, він разом з наживкою буде підійматись від дна. Я порадив би використовувати маленькі пінопластові кульки, щоб насадка підімалась лише на кілька сантиметрів. Також пінопластова кулька є додатковим, яскравим елементом який приваблює рибу. Ще варто сказати кілька слів про прикормку. Хоч і зупинити рибу невдасця, але пришвидчики клювання прикормочною сумішю можна. Що стосується складу, то краще підійде мілкофракційна суміш темного коліру з не дуже різким запахом.
Хай новий сезон принесе багато позитивних вражень та відмінних трофеїв.
Vladfisher зараз поза форумом  
49 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей