Перегляд одного допису
Старий 17.04.2024, 20:19   #659
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 750
Сказал(а) спасибо: 165
Поблагодарили 991 раз(а) в 315 сообщениях
Дві попередніх риболовлі пройшли в стилі мормишинг,та ще і з умовами наближеними до урагана, були банальні мілкі ротани і почав прокльовуватися окунчик з палець.
Сьогодні вітер дозволив використовувати мдж і з приманками я вирішив не дрібнити /шнур # 0.2 , 2 гр.+2 дюйми.На перших закидах біля берегу клювання, хвилина боротьби і......повідець 0.12 не устояв перед щучими зубками, вага хозяйки яких +- 2 кг. Перев'язуюсь і серія покльовок окуня в розмірі до 100 гр. але ж щука мене роздратувала.Міняю локацію і бац,клювання не схоже на традиційного хижака,ой та і виважування для моєї Аріа 62 до 3 гр. було на грані,але все ж таки короп дзеркальний,повний ікри позує і швиденько розмножуватися.....Знову вага на око десь далеко за кіло,до речі клювання по чесному у рота.
Далі натовп навкруги побільшав і знову під берегом клювака,ну тепер удар на падінні, який не переплутаєшь ні з чим і знову аджинговий прутик зв'язав сударя дуже швидко,що я і не встиг насолодитися процесом,фото і додому,а вага знову на око десь за півторашку.Нерест пройшов,бо пузо пусте,аж запале.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  17.04.2024 Шепетівка ставок судак.jpg
Переглядів: 471
Розмір:  193,2 КБ
ID:	986916   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  17.04.2024 Шепетівка ставок короп.jpg
Переглядів: 482
Розмір:  154,7 КБ
ID:	986917  
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
46 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей