Перегляд одного допису
Старий 08.06.2017, 03:08   #116
Korry_fisher
 
Аватар для Korry_fisher
 
Реєстрація: 04.11.2011
Звідки Ви: Kyiv
Дописи: 102
Сказал(а) спасибо: 91
Поблагодарили 84 раз(а) в 43 сообщениях
Question нова модель 410 - румпель дьогтю

Наближається відкриття сезону. І ми з другом робили останні приготування навколо UMS-410 Tuna нового зразка під коротку ногу двигуна. В ній перетинка між рецесом і кокпітом на повну висоту, а з боків рецесу платформи з блоками плавучості.

Отже, прикрутили внутрішню накладку - і прийшла черга повісити легендарну класику - Мерк 15М (last edition). Все чудово, тільки розкладений румпель вперся у брус перетинки? А різко повернути праворуч буде заважати платформа зліва від рецесу.

І це при тому, що на початковому етапі зборки човна я засумнівався та запитав менеджера - чи не заважатиме нова конструкція румпелю? Отримав однозначну відповідь, що НЕ заважатиме. На тому і заспокоївся. Таким чином нововведення, які так порадували, стали прикрістю.

Звернувся на UMS. Відповідь (у двох словах):
1) такої проблеми ні в кого не виникало - ані в Україні, ані за кордоном.
2) румпель піднімається під кутом - і так кермувати.
3) якщо сильно щось заважає - відріжемо

Ну різати човен - моветон. Тому вирішили подумати, як бути.

Цей пост міг і не з'явитись, якби не сьогоднішнє (точніше, вже вчорашнє) звернення форумчанина: "у мене проблема... комплект, як у тебе. А як ти встановив двигун?"
Виявилось, що та сама складність, як у мого друга. Тобто, це не моя недолугість. А звичайний прокол виробника саме з румпельною версією під коротку ногу. Бо з довгою ногою або двигуном під дистанцію - ніяких складнощів.

Можу припустити, що виробник без випробувань зробив коротконогу версію. І двигун навіть не вішали для перевірки. Або повноцінна адаптація під коротку ногу виявилась надто складною і економічно не вигідною, що вирішили піти на таку "уніфікацію".

На попередній моделі, на якій ходжу я, такого немає - перетинка нижча за румпель. Єдине - не можна забувати скласти румпель, коли піднімаєш двигун з води - впирається. І та ж історія буде, якщо ногу підкине на швидкості від, скажімо, удару об колоду.

Це написав для:
- пошуку лаконічного повноцінного вирішення нюансу (Друзі, що порадите зробити?);

- звернути увагу виробника, що один прокол на етапі проектування човна може вилитись у масові складнощі для клієнтів;

- швидкої появи рестайлінгової румпельної моделі під коротку ногу без цього недоліку.

Хочеться конструктивних коментарів. Без порожнього кидання брудом. Щодо UMS-410 - я свої думки не змінив. Краще, що є на українському ринку. На сьогодні йому немає альтернативи за поєднанням розміри/економічність/ціна/якість. T-подібний профіль вздовж борта - супер зручно.
В UMS працює чудова команда. І я впевнений, що конструктори зроблять наступну довершену версію моделі.

Фото 1-3 - нова модель. Фото 4-6 - попередня версія човна.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1579.jpg
Переглядів: 422
Розмір:  72,5 КБ
ID:	637613   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  tiller_1.JPG
Переглядів: 343
Розмір:  91,1 КБ
ID:	637614   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  tiller_2.JPG
Переглядів: 315
Розмір:  83,9 КБ
ID:	637615   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  tiller_old_2.jpg
Переглядів: 307
Розмір:  70,9 КБ
ID:	637616   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  tiller_old_4.jpg
Переглядів: 299
Розмір:  67,2 КБ
ID:	637617  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ums410_web5.jpg
Переглядів: 354
Розмір:  96,3 КБ
ID:	637618  

Востаннє редагував Korry_fisher: 08.06.2017 о 03:16.
Korry_fisher зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
!!!VOVAN!!! (06.06.2018), Shark1248 (08.06.2017)