Перегляд одного допису
Старий 30.05.2023, 09:23   #2639
Юрий Степаноский
 
Аватар для Юрий Степаноский
 
Реєстрація: 18.04.2017
Звідки Ви: Вінниця
Дописи: 19
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 15 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
Допис від Andrik Переглянути допис
18Aldebaran MGL - на центробігах і порівнювати його з FTB не коректно. Ну і рідна шпуля для шнура занадто глибока. Також мені не зрозумілий підбір бланка - при максимальній вазі приманки 8 гр у бланка верхній тест 16 гр
В мене давним-давно, з смого початку, звичка використовувати бланки у нижній частині тесту, чи до середини тесту. і не більше. Мені це подобається. Бланкам теж. Наприклад '15 Tiro Nuovo GONTS-792ML 4-22гр. я використовую майже завжди для Mepps Aglia 6,5гр. Та метаю її роскошно далеко. Зазвичай дальше усіх хто поруч, та натужно свістить бланками. А в мене тихо, легким рухом руки.
Хіба що Ever Green Light Cavalry CLCC-611MH 7-28гр. + 19' New Antares я метаю здорові воблери десь до 20 гр.

А про гальмівні...
Я спробував на 22'Aldebaran + "Multi-potential" PSSC - 70S метнути вольфрам грам 8. Воно политіло так шикарно далече, що я ледь роздивився де воно плюхнуло. Не питаючи які в мене гальма. Тому й 23'Calcutta.

P.S. От же ж... Я сюди заглянув виключно спитати у Smolik про Salty Sensation PSSC-82T. Я вам дуже дякую, але більш в ніяких порадах не потребую. В мене свій, досить великий досвід. Свої заморочкі.
Вибачте.

Востаннє редагував Юрий Степаноский: 30.05.2023 о 11:07.
Юрий Степаноский зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням