Перегляд одного допису
Старий 16.09.2017, 18:31   #355
Тор1676
 
Реєстрація: 05.09.2017
Звідки Ви: Київ
Дописи: 2
Сказал(а) спасибо: 33
Поблагодарили 57 раз(а) в 2 сообщениях
Малинський р-н, праворуч від Варшавки

Надо і мені звітувати. Зробив декілька виїздів у ліс у вересні. Грибів багато, як ніколи. Особисті досягнення: до цього сезону з великою повагою відносився до бабок. Темну зустрічав одну-дві за вихід і завжди це приносило радість естетичної насолоди - я вважаю темну бабку одним з найкрасивіших грибів. Цього літа попалась мені одного разу сімейка з 8-10 штук - оце було свято. А зараз, на початку осені бабки стали попадаться десятками. Раз - 35 шт, два - більше полусотні, три - теж. Нарешті я просто перестав їх брати, тому що за місце у відрах почалась "здорова" конкуренція. Краснюка групою взагалі не бачив - а зараз попав на місце де їх сотні. Маслюки перестав брати ще у серпні – набридли та і назакривали вже достатньо банок. Ну, а про білі окрема розмова - вони є там де були завжди, вони є там де їх ніколи не було І досі є.
Суспільні враження: Малинський вокзал, люди чекають електричку на Київ, кожен другий тримає відро або два з грибами. Білі, поляки, бабки, маслюки. На станціях Пенізевичи, Ірша, Макалевичи до вагону втискуються натовп збирачів, переважно пенсіонери, з повними відрами та кошиками. У всіх заморений, але щасливий вигляд. Оце так сезон.
P.S. Поляки вже пішли.
P.P.S. Підкажить як фотки додати, бо читати інструкції довго.

Востаннє редагував Тор1676: 19.09.2017 о 09:50.
Тор1676 зараз поза форумом  
32 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей