Перегляд одного допису
Старий 29.08.2006, 17:28   #84
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Шановний ОЛЛ!

Виходячи з того, що пан Роман(РМ) у цій темі згадав Чемпіонат з фідерної ловлі, тут же вирішив і я, хоча і з запізненням, подати свій погляд на те, що сталось.
Перш за все респекти:
- пану Роману (РМ) за те, що підписав мене на цю подію, надав багато слушних порад та допоміг з монтажами;
- організаторам, за те що дійсно організували змагання, передбачивши навіть завезення 2-х пересувних біотуалетів на місце проведення змагань, мобілізували Федерацію і спонсорів;
- Семену, який склав мені компанію у важкому випробуванні і жодного разу не дорікнув мені моїми результатами;
- Богдану Світлику (А091), котрий надав мені резервне вудлище і не тільки прийшов на набережну, а й бігав на Бухару по наживку:
- Валентину Ковбаско (Фотокор), який теж прийшов вболівати і не забув принести пляшку пива;
- Ярославу (JK) та Индейцу, котрі своєю присутністю теж намагались мене підтримати;
- Андрію (@ndrey k) за півкіла гарних гаків Гамакатсу та массу доречних порад;
- королю Норвегії та братам Кличкам, які не змогли приїхати, але прислали свої співчуття по електронній пошті .

Все інше ви в загальному вигляді вже прочитали у звіті Романа(РМ). Від себе можу тільки сказати, що в другий день я впирався як міг і риби наловив достатньо, щоб не бути останнім у зоні. Але ця клята хвиля... Звинувачувати в тому що сталося можу лиш себе. Всі вже зібрались, а я ще з півгодини видлубував з граніту гаки, які порозлітались та пробував викрутити мокре крісло .
А взагалі, рівень змагань і особливо суддівства нагадує наші змагання .
Trolik зараз поза форумом